Skoči na vsebino

digitalni fotoaparat


Priporočene objave

Sony DSC-71 stane okrog 110.000 sit in je po mojem mnenju med najboljšmi v tem cenovnem rangu. Problem je v tem, da sem slišal govorice, da Sony spomladi zamenjuje modele. In starim naj bi cena padla. Zdaj pa ne vem, če je to res. Če je res se splača počakat še kakšen mesec, da ne bom potem kupil fotoaparata za 110.000, ko bom prišel domov bom pa v katalogu videl akcijo za 80.000 sit. Vaše mnenje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sony DSC-71 stane okrog 110.000 sit in je po mojem mnenju med najboljšmi v tem cenovnem rangu. Problem je v tem, da sem slišal govorice, da Sony spomladi zamenjuje modele. In starim naj bi cena padla. Zdaj pa ne vem, če je to res. Če je res se splača počakat še kakšen mesec, da ne bom potem kupil fotoaparata za 110.000, ko bom prišel domov bom pa v katalogu videl akcijo za 80.000 sit. Vaše mnenje?

DSC P71 dobiš za 98 jurjev, pa ne pričakovat, da bodo šle cene še kam nižje. P72 bo stal okol 140 jurjev

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sony DSC-71 stane okrog 110.000 sit in je po mojem mnenju med najboljšmi v tem cenovnem rangu. Problem je v tem, da sem slišal govorice, da Sony spomladi zamenjuje modele. In starim naj bi cena padla. Zdaj pa ne vem, če je to res. Če je res se splača počakat še kakšen mesec, da ne bom potem kupil fotoaparata za 110.000, ko bom prišel domov bom pa v katalogu videl akcijo za 80.000 sit. Vaše mnenje?

To je v računalništvo itaq vedno. Nikoli ne kupiš dovolj pozno. Žal. Potem pa ukinejo star model (še prej ga dajo v noro razprodajo,. če si te sreče), dodajo par pixlov in nov model prodajajo po isti ceni, kako boljše, novejše in za enako ceno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem ta fotoaparat (SONY DSC-P71) kupil lani novembra za 108k Sit.

Kupil sem ga na http://www.avdion.com Naknadno dokupil 128 Mb memory stick v Od A do Ž v Celju.

Sem zelo zadovoljen z njim, dal sem že tudi pri Foto tabor v Celju

delati fotografije iz digitalnih slik - super. O nakupu in cenah pa :

ko misliš kupiti kupi. Ne čakati v nedogled nekih akcij, ker se ti po začel "svetiti" kak drug boljši aparat in boš potem čakal na ugodno ceno za tega.

Napovedi o Sony izdelkih pa najdeš tudi na http://www.dpreview.com/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A lahko za Sonya uporabljaš še kakšno drugo spominsko kartico, ker je ta "svinjsko" draga

Lahko kar CD-R, po novem pa menda že DVD-R... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:?: Sem se dolgo odločal med digitalnim in zrcalno refleksnim foroaparatom.

Na koncu sem se odločil za zrcalno refleksnega.

Mam tud digitalnega, na firmi, pa se mi zdi da to ni taprava stvar (za mene).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!