Skoči na vsebino

Moto GP 2017


exclan

Priporočene objave

  • 2 tedne pozneje...

Honda je zamenjala Termingnonija za SC-Project zanimivo predvsem to da niso vzel Akrapoviča :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, Arcanewater pravi:

Honda je zamenjala Termingnonija za SC-Project zanimivo predvsem to da niso vzel Akrapoviča :D

Predrag jim je bil :blush:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

22 hours ago, Arcanewater said:

Honda je zamenjala Termingnonija za SC-Project zanimivo predvsem to da niso vzel Akrapoviča :D

Honda je v V5 casih vozila Arrow, ki so bili po HRCjevih nacrtih varjeni v Ivancni gorici. Arrow je takrat dal vec $$$  za nalepko, kot so stale Akrapoviceve storitve in podpora. kako je danes bomo zvedeli cez par let, me pa preseneca, de je SC project tako  resna firma. 

 

2017 je, pa nikjer nobenih objav kaj si prestopniki mislijo? A je kdo kje vidu kak intervju z vinnalesom ali lorenzom? 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7 hours ago, Cartman said:

...

2017 je, pa nikjer nobenih objav kaj si prestopniki mislijo? A je kdo kje vidu kak intervju z vinnalesom ali lorenzom? 

Hola, mojster,

so te slišali... ;) 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, Cartman pravi:

Honda je v V5 casih vozila Arrow, ki so bili po HRCjevih nacrtih varjeni v Ivancni gorici. Arrow je takrat dal vec $$$  za nalepko, kot so stale Akrapoviceve storitve in podpora. kako je danes bomo zvedeli cez par let, me pa preseneca, de je SC project tako  resna firma. 

 

2017 je, pa nikjer nobenih objav kaj si prestopniki mislijo? A je kdo kje vidu kak intervju z vinnalesom ali lorenzom? 

a ni arrow v lasti akrapota? in zna biti , da bo z SC-jem isto kot s pušcico pred leti - da bodo dali denar za nalepko na roru , ki bo narejen v ivančni..

pred 6 urami, suzuki pravi:

Hola, mojster,

so te slišali... ;) 

potencial .. ja .. ravno tako kot ima potencial full huda bejba ki ti po dragi večerji reče da ima partnerko ..potem pa adijo potencial..

jorge ni ravno v fazi , ko bi rad razvijal motor..on bi rad prišel na prvo dirko z zmagovalnim paketom .. kaj bo bomo videli.. če se bo fajtal od 1 do 5 mesta bo zanimivo ..če bo 6 ali več zna biti sezona zanj kar se tiče osvojitve naslova izgubljena ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

17 hours ago, thumper said:

a ni arrow v lasti akrapota? in zna biti , da bo z SC-jem isto kot s pušcico pred leti - da bodo dali denar za nalepko na roru , ki bo narejen v ivančni..

potencial .. ja .. ravno tako kot ima potencial full huda bejba ki ti po dragi večerji reče da ima partnerko ..potem pa adijo potencial..

jorge ni ravno v fazi , ko bi rad razvijal motor..on bi rad prišel na prvo dirko z zmagovalnim paketom .. kaj bo bomo videli.. če se bo fajtal od 1 do 5 mesta bo zanimivo ..če bo 6 ali več zna biti sezona zanj kar se tiče osvojitve naslova izgubljena ..

tega pa nism slišal še nikoli. Nevem kdo je bil "kustos" na razstavi v bistri, ampak je poudarjal, da so za HRC samo izdelovali, nič razvijali. da so dobili papirje in varili po naročilu. Če je tip nakladal, nakladam tudi jaz. 

Jorge je bil tud letos na prvi dirki z zmagovalinm paketom. pol pa je šlo navzdol. Po moje bi bil u Qatarju in valenciji on dobr tud s pralnim strojem na pravih gumah.Men ga je blo krasno gledat na testih. Čeprav se je trudil pridet bližje, mu sicer ni ratalo (med 13.00 in 15.00 ko je pista najbolša, je za kratke izhode porabil večino novih gum) in blazno me zanima kaj bo čez dobre tri tedne u sepangu. 

 

pa ianonc me tud zanima, kaj bo stenstal. Če je suzuki res tako prijazen motor kot se piše, a bo z njim manj padal? in če se bo manj valal, a se lahko bol redno meša med prvih 5? Tam bo letos gužve za popizdit. kr na enkat je na gridu kup konkurenčnih bajkov 2×yamaha, 2×suzuki, 3×ducati (factory+petrux) 3×honda (factory+crutclow

 

 

 

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Fazer03 pravi:

Predvčerajšnjim je za volanom svojega Audija RS6 Avant, opremljenega z Akrapovič izpuhom, med vožnjo zaradi zaradi ledu zdrsnil s ceste in poškodoval Audija do te mere, da ni več v voznem stanju.

http://www.avtomanija.com/default.asp?rb=3&id=16433

2_s.jpg

To je zarad akrapoviča.....zihr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Evo Tudi Ducati je pokazal svoje orožje..... zaenkrat nič ni videt sprememb plastik, ki bi nadomestila krilca, tako kot so nekateri napovedovali...no do prve dirke se še lahko to spremeni. 

Lorenza v rdečem se še bom moral navadit.... ampak po moje ga bomo kar videli na stopničkah. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je Dall'igna povedal da bo "tapravi" oklep predstavljen na prvi dirki v Qatarju :D Torej verjetno imajo spet neko alternativo krilcam samo jo bodo skrivla pred konkurenco

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

verjetno so kaj vkomponirali tako , da je kot del oklepa - kot nekakšen tunel spojlerpod kotom ..pa stranski leva in desna stena malo na noter in na dol , kar bo pripomoglo k večjemu pritisku k tlom.. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!