Skoči na vsebino

Moto GP 2017


exclan

Priporočene objave

5 minutes ago, IBA said:

Preden tastarega popluvamo ..... na Crash. net pravijo da je vozil cel dan na starih gumah in delal za dirko...kljub temu je izboljšal čas glede na včeraj... Pustimo starega lisaca...bo pa moral še bolj garat proti MV kot je proti Lorenzu.

Hmmmm, zelo malo krogov je naredil proti ostalim, tako da ni samo on delal za dirko. To so delali vsi, večina celo bolj kot on.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Demon pravi:

Hmmmm, zelo malo krogov je naredil proti ostalim, tako da ni samo on delal za dirko. To so delali vsi, večina celo bolj kot on.

seveda so vsi delali.....s to razliko da on danes baje ni nataknil novimi gumami...samo to sem hotel povedat :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 40 minutami, bikez pravi:

Drvarnico ima dobro. Kolk pa je še v roki ostalo je pa druga :yawn:.

Lani se mi je zdel zelo hiter. Morda celo najhitrejsi. Kako je do strojeloma letel v Mugellu...Misanu, dokler ni dani padu mimo je bil izredno suveren. Tud ameriko, zelo neustrezno pisto je kr fajtal tistih par krogov predn je klecnil.....lani je bla cudna sezona, ampak stari mi je deloval hitr. 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dosti razlike ne bo med prvimi razen Vinalesa. Ena je peljat na testiranjih en malo hitrejši ali hiter krog,drugo je pa odpeljat  celo dirko tako do konca. Vinales je že dokazu lani,da to zmore... letos pa da ne govorimo na YAMAHI!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da je imel Stari lani eno svojih boljših sezon kar se tiče konkurenčnosti... manjkalo mu je malo športne sreče. Vsaj meni je deloval zelo suveren. Predlani se je bolj "šlepal" in imel več športne sreče. Rezultat na koncu pa je bil enak :).

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, bikez pravi:

Sam tolk, da spomnim, da ima Lorenzo 4. 5 rojstni dan. Da vidim, če bo Rossi fan moderator zbrisal tudi ta post :love1:.

Tiho da te ne slišijo,ker nesmeš govorit proti Rossiju tle gor!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 35 minutami, IBA pravi:

Mislim da je imel Stari lani eno svojih boljših sezon kar se tiče konkurenčnosti... manjkalo mu je malo športne sreče. Vsaj meni je deloval zelo suveren. Predlani se je bolj "šlepal" in imel več športne sreče. Rezultat na koncu pa je bil enak :).

 

Tocno to sm tel povedat, pa nism znal. 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

pred 51 minutami, IBA pravi:

Mislim da je imel Stari lani eno svojih boljših sezon kar se tiče konkurenčnosti... manjkalo mu je malo športne sreče. Vsaj meni je deloval zelo suveren. Predlani se je bolj "šlepal" in imel več športne sreče. Rezultat na koncu pa je bil enak :).

 

pred 14 minutami, Cartman pravi:

Tocno to sm tel povedat, pa nism znal. 

Letos ga bo novinec napral tako, da mu bo še žal, da nima v boksih Lorenza. Ljubezni bo verjetno kmalu konec, verjetno že mešalec iz garaže ven vlečejo.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, bikez pravi:

Letos ga bo novinec napral tako, da mu bo še žal, da nima v boksih Lorenza. Ljubezni bo verjetno kmalu konec, verjetno že mešalec iz garaže ven vlečejo.

Markec in Lorenzo sta proti Vinalesu penzionista,...Rossi je pa še vedno Rossi :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rossi je res mal v letih, ima pa na dirkah več navijačev kot vsi20150816_144555.thumb.jpg.cef5756aab6d51642b36db9af7142b04.jpg ostali skupaj. Tribune so ponavadi v barvah doktorja. Ena slika iz Brna!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, Miha X pravi:

Rossi je res mal v letih, ima pa na dirkah več navijačev kot vsi20150816_144555.thumb.jpg.cef5756aab6d51642b36db9af7142b04.jpg ostali skupaj. Tribune so ponavadi v barvah doktorja. Ena slika iz Brna!

Privat žurke nimajo nobene veze z dirkanjem :??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšne privat žurke??? Bakle prižigajo na vseh dirkah, ko je odpeljan zadnji krog. A si sploh kdaj bil na kakšni dirki?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, bikez pravi:

Letos ga bo novinec napral tako, da mu bo še žal, da nima v boksih Lorenza.

 

Na, zdaj že po Lorenzu pljuva. Ja saj, tudi Lorenzo postaja star...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, Miha X pravi:

Kakšne privat žurke??? Bakle prižigajo na vseh dirkah, ko je odpeljan zadnji krog. A si sploh kdaj bil na kakšni dirki?

Seveda sem bil in videl tudi, da Rossi fani odhajajo domov na polovici dirke v kolikor dohtarju ne gre. Iz tega naslova sledi, da vse skupaj nima nobene veze z dirkanjem ampak je vse skupaj druženje z veliko pijače in to je zame privat žurka. Ne bom rekel, da nisem užival :D.

 

pred 15 minutami, Joker pravi:

 

Na, zdaj že po Lorenzu pljuva. Ja saj, tudi Lorenzo postaja star...

Iz kje pa si to potegnil? Navijam za najboljšega, ne pa za naj zabavljača. Zabavljače spremljam drugje, predvsem poslušam kaj povedo :P.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, bikez pravi:

 

Letos ga bo novinec napral tako, da mu bo še žal, da nima v boksih Lorenza. Ljubezni bo verjetno kmalu konec, verjetno že mešalec iz garaže ven vlečejo.

Mozno, ma bomo s trditvami se mal pocakali. 

pred 26 minutami, Miha X pravi:

Kakšne privat žurke??? Bakle prižigajo na vseh dirkah, ko je odpeljan zadnji krog. A si sploh kdaj bil na kakšni dirki?

Ja in? Kaj pol? Je Valentinc zato kej bolsi/hitrejsi? 

Cocacola je najbol globalna pijaca. McDonalds je najbrz najbol razsirjen provider hrane. A sta zato dobra? 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 minutes ago, Cartman said:

Mozno, ma bomo s trditvami se mal pocakali. 

Ja in? Kaj pol? Je Valentinc zato kej bolsi/hitrejsi? 

Cocacola je najbol globalna pijaca. McDonalds je najbrz najbol razsirjen provider hrane. A sta zato dobra? 

A je sploh kdo omenjal kvaliteto dirkačev, ali kdo je bolši, ali da je Rossi dober? Ali mogoče ne drži, da je pol dirkališča v rumenem?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Miha X pravi:

A je sploh kdo omenjal kvaliteto dirkačev, ali kdo je bolši, ali da je Rossi dober? Ali mogoče ne drži, da je pol dirkališča v rumenem?

 

Sem mislil, da o tem govori tema? Sicer pa, eni gledamo dirke eni pa osebe. Oboji se imamo fajn :P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da vama pokvarim veselje @bikez in pa @DXR16 sta krepko v zmoti če mislita da sem za Rossija (ravno nasprotno :) ) Enostavno se mi pa ne da poslušat nabijanja čez kateriga kol dirkača mate to tam svojo temo. Rojstni dnevi me ne motijo pa lahko zaradi mene objavte da ga ma Tito Rabat jutri. 

Pa mal raje spoštujte vse dirkače, ker noben od tule nima približno podobnih uspehov (Moto3/2/GP/WSBK...) da bi proti kateremu koli lahko take govoril :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, ArcaneWater pravi:

Da vama pokvarim veselje @bikez in pa @DXR16 sta krepko v zmoti če mislita da sem za Rossija (ravno nasprotno :) ) Enostavno se mi pa ne da poslušat nabijanja čez kateriga kol dirkača mate to tam svojo temo. Rojstni dnevi me ne motijo pa lahko zaradi mene objavte da ga ma Tito Rabat jutri. 

Pa mal raje spoštujte vse dirkače, ker noben od tule nima približno podobnih uspehov (Moto3/2/GP/WSBK...) da bi proti kateremu koli lahko take govoril :) 

Ufff... kaj naj ti rečem majser... Vsi vemo da je Rossi najboljši in,ko ga ne bo več v GPju ne bo več isto!!!  Mišljeno je bilo malo za hec,zdaj kako si kdo razlaga boli me..... :)  Pokaži kdaj sem jaz govoru čez kakega dirkača ale! Jaz navijam za vse in NIKOLI ne privoščim nobenemu naj gre v pesek,naj se polomi.... NIKOLI ne glede ali je moj favorit ali ne! In ko gledam dirko gledam vsih od prvega do zadnjega,ker dirkajo in dajejo užitke nam vsi...  Roossi je car je legenda je najboljši...?!?!? Seveda da je! Ma to ne pomeni,da bom zdaj gledu samo njega kako se vrti v krogu sam. Bom bom zunaj je sonce pičim zdaj. L.p :cool:

Popravljeno . Popravil DXR16
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, solorider pravi:

Zakaj jamra...sem do podobnega članka že jz nalimal link...

Pac je MM uspel slediti te tri dni najboljšim linijam...ne vem kaj bi oviral dirkača pol sekunde in več počasnejši dirkač na krog...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, sesir pravi:

Zakaj jamra...sem do podobnega članka že jz nalimal link...

Pac je MM uspel slediti te tri dni najboljšim linijam...ne vem kaj bi oviral dirkača pol sekunde in več počasnejši dirkač na krog...

Tale članek je spet eno skorpucalo 24ur, in besede Vinalesa so bile čisto v drugačnem smislu rečene.

http://www.crash.net/motogp/news/240314/1/rivalry-heats-up-between-vinales-marquez.html je veliko boljo normalno napisano

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, ArcaneWater pravi:

Tale članek je spet eno skorpucalo 24ur, in besede Vinalesa so bile čisto v drugačnem smislu rečene.

http://www.crash.net/motogp/news/240314/1/rivalry-heats-up-between-vinales-marquez.html je veliko boljo normalno napisano

Slovenski mediji...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!