Skoči na vsebino

Moto GP 2017


exclan

Priporočene objave

10 hours ago, ArcaneWater said:

In zdej tud zadnja škatla "sallat box" da več pomena, verjetno vsa sprednja elektronika na zadku, ki je drugače spredaj.

Kolikor sem slisal (neuradne, a zanesljive informacije), je zadaj ziroskop, ki povzroca moment po precni osi - da nasprotuje dvigovanju prednjega kolesa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aprilijin oklep ni dvignil pol tolk prahu kot ducatijev, pa se mi zdi pristop zelo podoben. Zanimivo, da sta prav taljana in samo ona dva, potegnila sorodne zakljucke .

Vceraj je stari dobro letel, danes je ocitno na vrsti Lorenzo....

 

Screenshot_2017-03-12-18-07-41.png

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, Zok pravi:

Kolikor sem slisal (neuradne, a zanesljive informacije), je zadaj ziroskop, ki povzroca moment po precni osi - da nasprotuje dvigovanju prednjega kolesa.

Nevem če že obstajajo zanesljive informacije zato :D Vsi še ugibajo kaj bi lahko bilo. So pa v teh dneh videli da so napeljani novi kabli v škatlo.

Danes 3 padci Marqueza...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

5 minutes ago, ArcaneWater said:

Nevem če že obstajajo zanesljive informacije zato :D

Uradno res ne. :whistle: Bomo videli, ce je to res. Povedal mi je pa clovek iz razvoja - zunanji, seveda. ;)

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, Port Folio pravi:

Kameni ima dream job (a ostale ekipe so "produzile spavanac) B-) 

Kar je zadeva testiranj, sezona obeta zanimive spremembe, menim da se pa na vrhu ne bo kaj dosti spremenilo, stari maček se bo vrtel med prvimi 3-mi, kar pomeni da bo vsaj 3/4 grida spet solana... tko da kdor bo ponovno mnenja da je VR za penzion, najprej naj pomisli, kdaj so šle ostale starine v penzion ali v SKB ( Edwards., Che a C.,....razen Kameni), ko so se vozili na katerih mestih? Ali ko so osvajali, koliko točk?......

....

 

veliko se ne bo spremenilo, Yamaha in Honda krojita GP, na Ducatiu morš bit pa že vanserijski, da ti rata, JL to ni, je pa bil dober za Yamaho, na njej je lahko vsak, ki vozi v GP:P

Vsak ki ima 5 min casa, je na Yamahi prvak, razn najboljsega vseh casov, on rabi desetletje, pa zgleda, da tudi to ne bo dovolj :D

:ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, builder said:

veliko se ne bo spremenilo, Yamaha in Honda krojita GP, na Ducatiu morš bit pa že vanserijski, da ti rata, JL to ni, je pa bil dober za Yamaho, na njej je lahko vsak, ki vozi v GP:P

Vsak ki ima 5 min casa, je na Yamahi prvak, razn najboljsega vseh casov, on rabi desetletje, pa zgleda, da tudi to ne bo dovolj :D

:ras:

....si preprican vsak....pa vsak ni Ben Spies....se ga se spomnis....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, builder said:

veliko se ne bo spremenilo, Yamaha in Honda krojita GP, na Ducatiu morš bit pa že vanserijski, da ti rata, JL to ni, je pa bil dober za Yamaho, na njej je lahko vsak, ki vozi v GP:P

Vsak ki ima 5 min casa, je na Yamahi prvak, razn najboljsega vseh casov, on rabi desetletje, pa zgleda, da tudi to ne bo dovolj :D

:ras:

No, used se pol na Yamo, ti mojster ti, ze komaj cakamo :ras:

Popravljeno . Popravil Rossi
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Port Folio pravi:

....si preprican vsak....pa vsak ni Ben Spies....se ga se spomnis....

izjeme potrjujejo pravila, je pe tudi res, da ni bil na tovarniški, se pravi, kot njegov moštveni kolega:P

pred 58 minutami, Rossi pravi:

No, used se pol na Yamo, ti mojster ti, ze komaj cakamo :ras:

jest pravim, da bi ga, sam ti dokaži nadsprotno:P

otroc:ras:

 

 

Maverik ga bo v penzijo spravu, končno:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, builder said:

izjeme potrjujejo pravila, je pe tudi res, da ni bil na tovarniški, se pravi, kot njegov moštveni kolega:P

jest pravim, da bi ga, sam ti dokaži nadsprotno:P

otroc:ras:

 

 

Maverik ga bo v penzijo spravu, končno:D

Big deal kaj ti pravs, nared kej :-) Nakladacev je polno :-) 

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še ta wikend naj gre in naslednji je naš! 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 3/16/2017 at 4:08 PM, DXR16 said:

Še ta wikend naj gre in naslednji je naš! 

 

Qurc, tud ta vikend je nas. #243.:cool: Nedelja od 16:00 dalje, na Sport Tv1:klicaj:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!