Skoči na vsebino

Moto GP 2017


exclan

Priporočene objave

pred 30 minutami, skalaprava pravi:

Tako mimogrede....v Planici so v naletni smučini dejansko narejeni odvodni kanali za odvajanja vode!

Ne komentiraj stvari, o katerih se ti tudi približno ne sanja :ras:

image_17780646_0.jpg?itok=FAImtmd0

A so to luknje skozi dno? Kar sem pač jaz omenjal za primer dežja? Te zareze so za odtekanje staljene vode... Bil je samo primer... Še en butl, k me na vsak način hoče zabit in izpade glup... Pojma nimaš kolk vem o skokih... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, thumper said:

pussiji.. na endurance dirkajo ponoči v veliki meri brez osvetljevanja tudi v mokrem neglede na to, da se temperatura približa ali celo doseže 0stC...

bomo vsaj videli prave boje in s tem pravo vrednost dirkačev .. tisti , ki so planirali boljše štartne položaje v kvalifikacijah so verjetno malo bolj zadaj v štartni vrsti..zanimivo bo ko pes ..

 Niti ne pusiji.... Edwards je bil med tistimi ki so poizkusili pred leti... Je lepo razlozil: ni bil probelm moker asfalt, ali dez. Problem je bil v osvetlitvi, ker je dirka nocna. Reflektorji svetijo iz vseh smeri, in vsak ki vozi zadaj, zaradi razprsenih kapljic vidi samo blescavo. Po domace, ne vidid NIC! Torej, v temi bi bilo boljse....

 Vcerja je pa tudi bilo veliko strojece vode, ker je odvodnjavanje zanic....

Popravljeno . Popravil jvalant
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šprickat je začelo pa se že prestavi!!!??? Malo me počasi mineva do motogp-ja!!! Marsikdaj me je dobilo deževje na motorju in takrat pač voziš drugače!!! Publika jih je izžvižgala!!

Popravljeno . Popravil orcus
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najboljše plačani vozniki na svetu. Pospravijo motorje zaradi par kapljic dežja.

 

:lol1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iz kje pa komentira kržišnik?

iz turčije? :) 

valda vid a dežuje al ne...

Popravljeno . Popravil UnionJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 minutes ago, bikez said:

Duče nima nove aerodimanike?

Niso hoteli homologirat oziroma so spremenili pravila. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, jvalant pravi:

 Niti ne pusiji.... Edwards je bil med tistimi ki so poizkusili pred leti... Je lepo razlozil: ni bil probelm moker asfalt, ali dez. Problem je bil v osvetlitvi, ker je dirka nocna. Reflektorji svetijo iz vseh smeri, in vsak ki vozi zadaj, zaradi razprsenih kapljic vidi samo blescavo. Po domace, ne vidid NIC! Torej, v temi bi bilo boljse....

 Vcerja je pa tudi bilo veliko strojece vode, ker je odvodnjavanje zanic....

je za vse enako? je .. tisti , ki vozi zadaj si je sam kriv da ni spredaj.. 

 

pred 2 minutami, orcus pravi:

Niso hoteli homologirat oziroma so spremenili pravila. 

eno homologirano spremembo lahko zamenjajo kadarkoli med sezono..

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, thumper said:

je za vse enako? je .. tisti , ki vozi zadaj si je sam kriv da ni spredaj.. 

 

eno homologirano spremembo lahko zamenjajo kadarkoli med sezono..

Ma dej nehi no, kr usi nej se pobijejo... kdo oa je kriv da je zadi, ce so odpovedal kvalifikacije... spet si tanapametnejsi. Ce ti ni dost kar pove Edwards, da je bilo prenevarno....  ne odgovarjaj, ker se ne grem vec tega kretenizma

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje piše , da morajo voziti na polno kot po suhi stezi??? naj prilagodijo hitrost razmeram na pisti..

na izbiro imajo 3 različice gum : suhe , intermedium in dežne.. naj peljejo in naj se vidi , kdo je dober..

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ha ha, Capirossi pravi da je steza ok, samo vlažna. Vozniki pa da ne morejo vozit. Ker ne morejo ocenit, kje steza drsi. Jao bože.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, thumper pravi:

kje piše , da morajo voziti na polno kot po suhi stezi??? naj prilagodijo hitrost razmeram na pisti..

na izbiro imajo 3 različice gum : suhe , intermedium in dežne.. naj peljejo in naj se vidi , kdo je dober..

 

Intermediate gum letos ni. Premajhno časovno okno ko so res uporabne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no pa da vidmo teh 20 krogov..

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko bodo končno štartali, bo pa Kanal A prekinil s prenosom...in potem išči kvaliteten live stream če nimaš VOYO-ta...

Še začelo se ni, pa je že sranje :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bravo vinales in bravo aprilia !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro so se opravičili za ono čakanje. Viñales pokazal da z njim ne bo heca. Škoda Zarco-ja da se je zložil, dobro je potegnil na začetku. Rossi bo fasal kup sivih las letos. Dovi super, malo zmanjkalo na koncu. Marquez pa je zgleda sfalil z menjavo sprednje gume pred štartom.

Lorenzo pa... hudo težka sezona ga čaka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, jskrablin pravi:

Lorenzo pa... hudo težka sezona ga čaka.

a ni za dve podpisal? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Rossi pravi:

Upam, da vidis zakaj :-) Kak kenjator preplacani je model... Dovi ga owna all over :-) 

@Rossi, sej lahko še enkrat probaš z Dučetom čez dve leti, ko bo spet prilika :D. Vinales je pokazal mišice :P.

pred 2 minutami, thumper pravi:

a ni za dve podpisal? :P

Ja, zaslužil bo pa toliko kot pri Yamahi v 4+ :P.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vredi je. Bravo Vinales(!!), Dovi, Rossi (frizura mi pa ni vsec - pa kaj je z njegovimi obrvmi?), velik BRAVO Aprilia in EsA, bravo Zarco(!!! - skoda za odstop), skoda za Iannoneta, Marquez je pokazal zelo medlo predstavo (ma mu zaradi predlanskega izpada ciganu nesportnemu ne privoscim drugega kot odstop), Lorenzo po pricakovanjih (toliko o tezi njegovega predlanskega naslova), Crutchlow je s prvima dvema padcema letosnje sezone na zalost pokazal svoj britanski humor (ne prvi padec - prva dva padca!), Ducati se vedno raztura z mocjo, Yamaha pa z vodljivostjo - ali pa sta voznika tako dobra? :) No, KTM-a pa le nista bila zadnja. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!