Skoči na vsebino

Moto GP 2017


exclan

Priporočene objave

pred 1 uro, thumper pravi:

v čem je fora , da ima ducati team 3 voznike? poleg dovija in lorija je naveden še pirro..

Ker so vzeli Jlo so jim dovolili še enega voznika...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, thumper pravi:

ok.. točkovanje za redno sezono po ekipah ..za prvenstvo ekip ? prvič slišim.. lestvice in naslovi prvakov obstajajo samo za konstruktorje /proizvajalce in za voznike .. najdi ekipe , ki so dobile naslov prvakov v zgodovini..

tukaj so samo vozniki in konstruktorji ..pa jaz bi uradni motogp strani verjel bolj kot ostalim..http://www.motogp.com/en/Results+Statistics/Statistics/intro

nikjer niti sledu o ekipnih prvakih...

Pa ti si res upokan... Moja slika je iz uradne motogp strani... Piše ti na sliki... Omg... 

pred 3 urami, thumper pravi:

v čem je fora , da ima ducati team 3 voznike? poleg dovija in lorija je naveden še pirro..

Zakaj je KTM imel 3 v Avstriji?! A si že slišal za wildcard? Verjetno ne, tko kot zw razvrstitev ekip ne...  Omg... Yamaha bo tudi imela na Japonskem 3, če bo rossi že nazaj... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, KennyJR pravi:

Pa ti si res upokan... Moja slika je iz uradne motogp strani... Piše ti na sliki... Omg... 

Zakaj je KTM imel 3 v Avstriji?! A si že slišal za wildcard? Verjetno ne, tko kot zw razvrstitev ekip ne...  Omg... Yamaha bo tudi imela na Japonskem 3, če bo rossi že nazaj... 

dal sem ti link s statistiko prejšnjih let - z uradne motogp strani .. in prekopiral sledeče:

še enkrat - če misliš da imaš prav podaj iz uradne strani bivše ekipe po sezonah, ki so dobile uradni naslov "ekipni prvak" .

pa vzdrži se raznih podcenjevalnih besed.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar jaz pomnim, se je vedno govorilo tudi o tem, katero moštvo je bilo najboljše na koncu sezone. Uradna Motogp stran je tako en sekret, ki samo prodaja vse njihove produkte.

Popravljeno . Popravil Buzdovan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 31 minutami, Buzdovan pravi:

Kar jaz pomnim, se je vedno govorilo tudi o tem, katero moštvo je bilo najboljše na koncu sezone. 

Zato smo šele zdajle v tej temi ugotovili,da lani bila Honda prvak?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 8. 9. 2017 ob 20:22, thumper pravi:

V čem je fora , da ima ducati team 3 voznike? poleg dovija in lorija je naveden še pirro..

Pr Yamahi štrajkajo, menda šparajo mašine za dohtarja, pa je Ducati dal eno mašino, da ne bo prazen grid :D.

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni in ni mi bilo jasno, kako je lahko Syahrin dobil podium v Maleziji 2012, če je bil 4. Šel sem gledat v arhiv člankov in res je bil 4., ampak je bil 2. Anthony West, ki je bil tisto sezono diskvalificiran zaradi dopinga, tako da ima Syahrin dejansko podium že iz 2012.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh... Dovi dovi... To so dirke, kjer bi moral dobivati proti Marquezu, on pa izgublja. Enako kot v Assnu. Prvo razočaranje dirke, pa ne zato, ker je bil 3. ampak zato, ker je bil tako daleč zadaj. MM tokrat pametno, čeprav je imel tempo, ki je bil sekundo hitrejši od Danila.

Škoda za Lorenza, ki bi jim fino dal po luliki, če bi prišel do konca... Lepo je videti, da se bori in da je motiviran. Bo še zmagal letos.

Petruči je potočil nekaj sloz... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 24 minutami, KennyJR pravi:

.

Škoda za Lorenza, ki bi jim fino dal po luliki, če bi prišel do konca... Lepo je videti, da se bori in da je motiviran. Bo še zmagal letos.

 

Si falil temo...komentar veliko bolj primeren za temo ...drugi štosi...sploh ker klobaso je že dobil:ras:

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo MM,penzija kliče Pedroso,Dovija,Lorčija,Vinalesa,ostali niso za v penzijo.Aja pa Rossija,no on je pa že...:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno zato, ker je prvi dve zmagal? A ni to logično? Verjetno bi vsakogar, ki bi prvi dve zmagal... Viñales je izjemen dirkač, samo ni še zrel za prvaka... Mogoče enkat bo, mogoče ne... 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ponavlja se leto 2016,ko sta Honda in predvsem Ducati skozi sezono močno napredovala,medtem ko Yamaha ostane na približno istem nivoju kot na začetku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, Marcel-F pravi:

Ponavlja se leto 2016,ko sta Honda in predvsem Ducati skozi sezono močno napredovala,medtem ko Yamaha ostane na približno istem nivoju kot na začetku.

Majo siesto :D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U moto2 smo vidli kako se  naslov gleda z drugega mesta, v motogp pa kako se ga osvaja. Marc je v svoji ligi. Vinales me je precej razocaral. Fine dirke. Fine. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dovi je popolnoma razočaral, zato nikoli ni bil, ni in nikoli ne bo šampion! Pedrosa sploh več ni omembe vreden, tako kot vseh 10 let, ali koliko že jih vozi na Hondi. Vinnales, isti drekec pekec kot je bil Lorenco pri Yamahi. Lorenco se trudi, se zaganja, ampak žal, na silo ne gre.. Petruči vsa čast, Marc pa je ponovno dokazal da je daleč pred vsemi!:kva2:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda za Dovija, da nima tistega malega zmagovalnega mišljenja v glavi ...

Prehitro se je zadovoljil s tretjim mestom, prpič.... Pa tako bi mu privoščil naslov.

Ampak s takimi ne bo nikoli !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!