Skoči na vsebino

Moto GP 2017


exclan

Priporočene objave

pred 4 urami, maus pravi:

a ti bi pa kr posodu svoj moped, da se drugi z njim podijo po pisti :huh: 

js sm skor zihr prepričano prepričan, da neki bo storu :huh: 

ne gre v prvo ekipo... so se premislili.

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, builder pravi:

kdorkoli se vsede iz grida na tovarniško Yamaho, bi gladko zmagal, pri Yamahi to zdaj vedo, zato bo raje ostal v garaži:P

Ubistvu se bojijo, da bi ta kdorkoli Vinalesa nabrisal, ker Rossija tezko, ker je na bolniski. :lol1:. Ti ga zmer zmagas s tvojim iqjem :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, DinDiin pravi:

Ubistvu se bojijo, da bi ta kdorkoli Vinalesa nabrisal, ker Rossija tezko, ker je na bolniski. :lol1:. Ti ga zmer zmagas s tvojim iqjem :P

Vinales je naredil otroke na stezi dedku:ras:, če še enkrat prebereš moj zapis, lahko ugotoviš, seveda, če ti tvoj IQ to dopušča, ker napisal sem, da bi gladko zmagal, kar pomeni, da bi premagal tudi Vinalesa, a bo šlo zdaj:O 

Če še ne razumeš, si bom vzel čas in ti vse skupaj narisal, mogoče bo to pomagalo:P

Res je, za navijače dedka, si je treba vzet dodaten čas, da skušaš razložiti samoumevno, na koncu pa spoznaš, da je tudi to zguba časa:kva2:

 

:ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, maus pravi:

a ti bi pa kr posodu svoj moped, da se drugi z njim podijo po pisti :huh: 

js sm skor zihr prepričano prepričan, da neki bo storu :huh: 

saj ni njegov motor, si ga ne more v garažo zapeljat :) rossi vozi tuj motor, od yamahe

nerodno bi bilo, če bi komu drugemu dali vozit pa bi haral, že sedaj ga vinales šola prvo leto, kljub napakam

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dokler bo dedek v Yamahi, bo težko kdorkoli prvak s tem motorjem:ras: To je bil sposoben narediti JL, a je še on dvignil roke, naslednjo sezono mislim, da bosta oba Ducatija pretrd oreh za dedeka, če ne celo za tovarniško Yamaho:ras: 

Yamaha, najboljši motor na gridu, bo konstruktorski prvak, da bo Vinales prvak, pa zelo dvomim, da bo pred dedkom, sem vedel, preden se je prvenstvo začelo:smoke:

MM je trenutno daleč najboljši voznik, a je trenutno Honda 3. motor, sem mnenja, da je Ducati na višjem nivoju, Dovi dokazuje, da so izkušnje največja dodana vrednost, držim pesti, da mu končno uspe:OK: 

zato je tako zanimivo, izenačeno, tisti z najboljšim motorjem niso dobri:sleep2:, tisti s slabim je najboljši, zlata sredina je pa lahko res zlata:blush:

 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, Cartman pravi:

 

Checinello ne more pustit crutcha v repsol, ker on ostane brez pilota. Zato je nadomescal hayden, pa rea, aoyama. ne spomnim se da bi kdaj upgradali koga z grida. Nism gledal wsbk koledarja, van der mark bi si zasluzil mal gpja, lowes morda tudi.....

Kallio je nadomeščal Stonerja v ducatiju iz pramaca... Barbera je nadomeščal lani iannoneja v ducatiju iz avintie. Aoyama iz tiste crt a kva je že bila honda je šel v repsol... So bili še primeri, samo se mi ne ljubi gledat... 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, builder pravi:

dokler bo dedek v Yamahi, bo težko kdorkoli prvak s tem motorjem:ras: To je bil sposoben narediti JL, a je še on dvignil roke, naslednjo sezono mislim, da bosta oba Ducatija pretrd oreh za dedeka, če ne celo za tovarniško Yamaho:ras: 

Yamaha, najboljši motor na gridu, bo konstruktorski prvak, da bo Vinales prvak, pa zelo dvomim, da bo pred dedkom, sem vedel, preden se je prvenstvo začelo:smoke:

MM je trenutno daleč najboljši voznik, a je trenutno Honda 3. motor, sem mnenja, da je Ducati na višjem nivoju, Dovi dokazuje, da so izkušnje največja dodana vrednost, držim pesti, da mu končno uspe:OK: 

zato je tako zanimivo, izenačeno, tisti z najboljšim motorjem niso dobri:sleep2:, tisti s slabim je najboljši, zlata sredina je pa lahko res zlata:blush:

 

 

Kako se ze stejejo konsteuktorske tocke? In kaj je z iskusnjami? 

pred 6 urami, KennyJR pravi:

Kallio je nadomeščal Stonerja v ducatiju iz pramaca... Barbera je nadomeščal lani iannoneja v ducatiju iz avintie. Aoyama iz tiste crt a kva je že bila honda je šel v repsol... So bili še primeri, samo se mi ne ljubi gledat... 

Za barbero bi dal roko v ogenj, da so mu v avintio postrihali ianonetov motor. Sevede se motim. In kalio se je tud izkazal takrat? Ni pogorel kot Hector, ne? 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Cartman pravi:

Kako se ze stejejo konsteuktorske tocke?

In kaj je z iskusnjami? 

verjamem, da bosta dedek in Vinales zbrala več točk od MM in Dania, čeprav dedek ne bo vozil domače dirke :P

poglej Dovia , vse boljši je:whistle: in upam, da se mu drugo sezono pridruži JL:huh:

in prav imaš, nekaterim tudi izkušnje več prav dosti ne pomagajo, kljub najboljšem materjalu:lol1:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 43 minutami, builder pravi:

 

poglej Dovia , vse boljši je:whistle: in upam, da se mu drugo sezono pridruži JL:huh:

in prav imaš, nekaterim tudi izkušnje več prav dosti ne pomagajo, kljub najboljšem materjalu:lol1:

 

Jlo če nima uglašenega in nastavljenega mopeda je za v penzion...v končni fazi nikoli vrhunski a z naslovi...cajt za penzijo...

Ducati se zelo izboljšuje...A še vedno moped,ki rabi grobo roko...želim si videti MM na njem...sam pol bi po mojem mnenju bile sezone dolgočasne saj bi se MM odpeljal naprej...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, bikez pravi:

Koliko mašin je porabil letos?

Mu je ostala več kot ena na dirko?Daj ti men k8 za na Raceland...pa ga imaš že več sezon:ras:

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, Cartman pravi:

Kako se ze stejejo konsteuktorske tocke? In kaj je z iskusnjami? 

Za barbero bi dal roko v ogenj, da so mu v avintio postrihali ianonetov motor. Sevede se motim. In kalio se je tud izkazal takrat? Ni pogorel kot Hector, ne? 

Barbera je vozil rdečo mašino z rumeno 8 in krilci... Za kallia ne vem... Vem, da ga je v predzadnji šikani na treningu v Brnu parkiral na gumah na treningu, ker sem videl v živo... V spominu imam 7 mesto na tisti dirki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, bikez pravi:

Adijo pamet. Pr Yamahi nimajo rezervnega pilota :twak:!!!! Menda ne mislijo, da se njihova pilota vozita v milnem mehurčku :lol1:?

v Yamahi ne mislijo, ker če bi kaj mislili, neb vozla kekca in bi bili nepremagljivi:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, Cartman pravi:

Kako se ze stejejo konsteuktorske tocke?

število točk je isto kot pri voznikih.. le da se šteje samo en najboljši rezultat na dirki po prozvajalcu motorja neglede iz katere ekipe je.. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, thumper pravi:

število točk je isto kot pri voznikih.. le da se šteje samo en najboljši rezultat na dirki po prozvajalcu motorja neglede iz katere ekipe je.. 

 

ne meni, Builderju razlozi. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Cartman pravi:

 

ne meni, Builderju razlozi. 

ti vprašal - jaz odgovoril.. ... .. komu ??? sam nej razloži se je baje dost močn..

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, KennyJR pravi:

No brihte... Tudi po ekipah tekmujejo... Tam je pa yamaha samo 5 pik pred hondo in štejeta oba voznika v ekipi. 

kaj se trudiš, oni vse vejo, jim že škodi:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 9/5/2017 ob 23:52, builder pravi:

dokler bo dedek v Yamahi, bo težko kdorkoli prvak s tem motorjem:ras: To je bil sposoben narediti JL, a je še on dvignil roke, naslednjo sezono mislim, da bosta oba Ducatija pretrd oreh za dedeka, če ne celo za tovarniško Yamaho:ras: 

Yamaha, najboljši motor na gridu, bo konstruktorski prvak, da bo Vinales prvak, pa zelo dvomim, da bo pred dedkom, sem vedel, preden se je prvenstvo začelo:smoke:

MM je trenutno daleč najboljši voznik, a je trenutno Honda 3. motor, sem mnenja, da je Ducati na višjem nivoju, Dovi dokazuje, da so izkušnje največja dodana vrednost, držim pesti, da mu končno uspe:OK: 

zato je tako zanimivo, izenačeno, tisti z najboljšim motorjem niso dobri:sleep2:, tisti s slabim je najboljši, zlata sredina je pa lahko res zlata:blush:

 

 

 

pred 3 urami, KennyJR pravi:

No brihte... Tudi po ekipah tekmujejo... Tam je pa yamaha samo 5 pik pred hondo in štejeta oba voznika v ekipi. 

 

Dejta se na isto stran, pol pa se men razlozte, kako se bo uresnicla bilderjeva prerokba. 

 

Jez konstruktorski pa mostveni sestevk locim.  CE je pri vaju to isto, pa le povejta. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, KennyJR pravi:

No brihte... Tudi po ekipah tekmujejo... Tam je pa yamaha samo 5 pik pred hondo in štejeta oba voznika v ekipi. 

ekip yamahe je več kot ena.. po proizvajalcih smo pa že obdelali - tam šteje samo najboljša uvrstitev motorja na dirki neglede iz katere ekipe prihaja..

pred 8 urami, builder pravi:

kaj se trudiš, oni vse vejo, jim že škodi:lol1:

imata mogoče ke kakšno uradno lestvico prvenstva motogp za to tekmovanje po ekipah ?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!