Skoči na vsebino

Moto GP 2017


exclan

Priporočene objave

 A  mali pa spet konfliktn na  pisti?  Je  bil ze cas, da spet mal pobuta naokoli.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 29. 6. 2017 ob 6:39, KennyJR pravi:

Končno prišel do neta, da še jst mal zatežim tuki s svojo strokovno oceno :D

Ponovno fajn dirka.

Po eni strani bedno, da je zmagovalca ali pa recimo vsaj boj za zmago preprečil organizator brez modrih zastav, drugače sem prepričan, da bi v zadnjem ovinku videli akcijo... Mi je žal tudi za Petruccija, ker bi mu bolj privoščil zmago, samo po drugi strani pa si jo je Rossi roko na srce bolj zaslužil, ker je v suhem odpeljal najbolje in je bil več ali manj v drugi polovici dirke v vodstvu, tako da bi ga vreme v nasprotnem primeru oropalo zmage.
J*** ga, tastarmu se je spet posralo.
"Moti" me edino to, da potem proslavlja, kot da je dobil prvenstvo, na naslendji dirki bo pa spet 5. Lahko bi malo ostal na realnih tleh, tudi za prvenstvo bi bilo bolje, da ostane na realnih tleh, Dovi tudi po dveh dirkah ni delal evforije, ker je vedel, da ima ponekod še vedno deficit.

Maverick (še) ni zrel. Vprašanje je samo ali letos še ni zrel ali bo ves čas tako. Že lani na Suzukiju se je videlo, da ima težave s tem, da je na dirki precej počasnejši kot na treningih, tudi letos je to še vedno nekoliko prisotno, poleg tega pa dela napake ko mu ne gre. Tako ne bo prvak. MM, Rossi in tudi Dovi ter mogoče Dani tega ne bodo samo gledali. Do sedaj so kiksali sicer tudi oni, vendar ves čas ne bodo.

Dovi sicer vodilni v prvenstvu, glede na to kje je štartal in kako je izgledalo še na polovici, soliden rezultat, vendar je vsaj zame v tej dirki poraženec in je v prvenstvu izgubil in ne pridobil. Glede na to, da so to njegove razmere, glede na to, kako jih je ujel je na koncu potegnil kratko. Za prvenstvo bi to moral dobit, če teh dirk ne bo dobival bo težko prvak. Je res, da pravi, da njegov fokus ni na tem, ampak ko gre za prvenstvo gre za prvenstvo...

Škoda Zarcoja, mogoče malce napačna izbira gum, potem pa tko ni mel kaj... Za dotik z rossijem pa, dosti takih situacij preko vikenda, ko si enkrat tam na notranji se ne moreš izognit, zunanji dirkač pa seveda ne bo popustil, zakaj bi...

A mi lahko kdo pove, zakaj je Pasini dobil kazen v Moto2? Bi se čisto strinjal s tem AMPAK zakaj jo pa žaba par let nazaj ni dobila? BULLSHIT!!!

Spreminjam negativno mnenje o tebi konkretna ocena stanja lepo napisano.

Rossi se je veseli kod, da je dobi prvenstvo ker je pac Rossi :) tudi JL se je zadnjic veselil 3 mesta kot da je zmaga 3 prvenstva vsak ima svoj nacin in nic narobe so pa mislim vsi na realnih tleh .

Sem navijac Rossija ampak iskreno povedano bi letos privoscil Pedrosi mozakar si mi ze malo smili.

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KTM pa  kr napreduje  pocasi.... ceprav  je bil edini,  ki ga  je na warmupu prehitel  Lorenzo lih KTM. :D Dons zna Pedrosa spet  mal pogledat na vrh, ce je kej  novga...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 28 minutami, DinDiin pravi:

KTM pa  kr napreduje  pocasi.... ceprav  je bil edini,  ki ga  je na warmupu prehitel  Lorenzo lih KTM. :D Dons zna Pedrosa spet  mal pogledat na vrh, ce je kej  novga...

Ne pozabi,da določeni trdijo da jLo sposoben in večkratni svetovni prvak....plus plačan tuk ali več ko ktm skupni budžet...ni logično:boobies:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No kar smo videli do sedaj je to, da so Axla Ponsa spet odnesli na nosilih.. Tip je bil pri teh letih večkrat polomljen k Schwantz v celi karieri... Ne vem kaj to dela... 

Na motogp WUP sta mi zgleda Folger in Pedrosa res vroča... Kar se pa KTM tiče, Kallio je nabil Rossija, P. Espargaro takoj za Rossijem... MM nekoliko zadržan, ampak sm prepričan, da bo na dirki konkurenčen in kar me edino skrbi je to, da se ne odpelje...

Tovarniški yamahi sta mi pa velika neznanka... Težko rečem kaj pričakovat, se mi pa zdi, da bosta danes bolj v ozadju...

Pozoren bi bil še na Calvina... 

 

V moto3 pa Mir dokazuje, da je prvak po duši in da ga bo težko kdo premagal letos... 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, KennyJR said:

Kar se pa KTM tiče, Kallio je nabil Rossija, P. Espargaro takoj za Rossijem... MM nekoliko zadržan, ampak sm prepričan, da bo na dirki konkurenčen in kar me edino skrbi je to, da se ne odpelje...

...nabil? Kje so pa Lorenzo, Petrucci, Zarco, Marquez? WUP ni se nikoli bil zanesljiv napovednik dirke, tako da tisti "nabil" je bolj tako - kot smo mi "zmagali" v arbitrazi. Lahko govorimo, v resnici pa je stanje malo drugacno.

Rossiju danes najverjetneje ne bo slo najbolje - spet gamblajo z nastavitvami, in redko kdaj se to pokaze za uspesno. Moja stava gre danes na Marqueza, ne bi pa izkljucil se Crutchlowa in Petruccija - zadnje case ma neke hiperaktvine reakcije. :) Tudi Vinales se ni rekel zadnje, pa je po moje ze padel v krizo, ki sem jo ze na zacetku sezone napovedoval...

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, da bi privoščil ampak bi bilo zelo zanimivo, če se Petrucci in MM mal pobunkata, tko kot v Catalunyji samo da bi šla mal v pesek... Tako bi bila dirka veliko bolj dinamična x) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, MM pac lezi ta pista, Folger junak dirke, Dani ko Fani pa Vinales spet mal bols. Ampak, stari se zmeri delivera tko da VR46 rulez :-) O JLo pa res ne vem kaj rect. Tko da bom raj tiho... Sezona je pa carska, ni debate :-) 

Popravljeno . Popravil Rossi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda, ker Folger mi uspel napasti. Ampak je pa odpeljal zelo zelo dobro... MM je na progah v levo itak neverjeten, tukaj je pa proga 2x v levo, ker sta dva od treh ovinkov več kot 360°.

Razočaral me je Dovi, ker za vodilnega v prvenstvu pač ne moreš končat za espargaroji, bautistami in podobno... Začel je dobro, potem pa tole... V cilj ni moral priti skupaj z Vinalesom in Rossijem. Ko smo že pri Yamahah. Vinales slab začetek, dober konec, Rossi pa ravno obratno... Oboje neka srednja žalost...

Sedaj malo pavze, potem pa se vidimo v Brnu... 

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neverjetno kako niha forma tekmovalcem. Al že vozjo iz boksov inženirji kot pri F1? Prtisn ta gumb, zdaj tega, 5 krogov kasneje tega???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni pa je letošnja sezona zelo všeč. Ker forma tekmovalcev zelo niha in se iz dirkališča na dirkališče menjajo favoriti. Med prvim in četrtim v skupnem seštevku je samo 10 točk razlike, in to po polovici prvenstva. To nam nakazuje na zanimivo nadaljevanje po dopustu.

Danes bi zelo privoščil zmago Folgerju, ampak realno gledano je bil Marquez za odtenek boljši in zasluženo zmagal. Tudi Vinales se je pobral in malo popravil vtis z zadnjih nekaj dirk. Zanimivo je, da je razočaral Dovizioso, pa tudi od Petrucija sem pričakoval več. Bautista je že kar stalno dober in se uvršča tik pod najboljšimi. Aleix Espargaro pa zelo soliden z Aprilio. Gotovo se kmalu približa še KTM in zabava bo še bolj popolna.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Folger je  pac 3x zajebu, ko je  na konc ravnine naokoli  vozil, namest  idealne.  Pol  pa  gume zmanjkal, kakor  pravi. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aleluja!!!  kako sem danes stiskal pesti za Folgerja.... pa dečki so nenormalni. Letošnja sezona pa je na polovici že lahko ocenjena za najboljšo!!! Spremljam od sezone 1990... Kdaj je nazadnje imel poltovarniški voznik realne šanse za zmago ???? tam nekje v času Barosa.... pa vmes še Melandri... Skratka odlično.... Ducati je, kot je bilo napovedano, imel težave.... Rossi je še kar dobro odnesel, Maverick tudi.... KTM je v bistvu tako blizu zmage kot je bil Ducati pred dvema letoma.... lepo napredujejo in so že vštric Suzukiju, kateremu res manjka en konstanten voznik. Tudi Zarco se je odlično pobral po slabem izhodišču. 

Zdaj pa dopust in selitev v drugo temo MotoGP nabijanje :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, IBA pravi:

Aleluja!!!  kako sem danes stiskal pesti za Folgerja.... pa dečki so nenormalni. Letošnja sezona pa je na polovici že lahko ocenjena za najboljšo!!! Spremljam od sezone 1990... Kdaj je nazadnje imel poltovarniški voznik realne šanse za zmago ???? tam nekje v času Barosa.... pa vmes še Melandri... Skratka odlično.... Ducati je, kot je bilo napovedano, imel težave.... Rossi je še kar dobro odnesel, Maverick tudi.... KTM je v bistvu tako blizu zmage kot je bil Ducati pred dvema letoma.... lepo napredujejo in so že vštric Suzukiju, kateremu res manjka en konstanten voznik. Tudi Zarco se je odlično pobral po slabem izhodišču. 

Zdaj pa dopust in selitev v drugo temo MotoGP nabijanje :) 

Da mal pokomentiram tvoje umotvore... Do 2006 je bila zmaga poltovarniškega moštva nekaj vsakdanjega... No v času Doohana ne, ker je itak vse on zmagal, tisti dve, ki jih pa ni je pa Alex... Ob prihodu Biaggija in potem ostalih pač... Seveda zmagovale so privat Honde, ostale ekipe niso imele močnih privat ekip. 2007 so prišla nova pravila in Honda je bila v težavah... Nic več zmag za privatnike... Ostale firme so nato privatne ekipe naredile močnejše... Tech3 in D'Antin ekipi sta celo uporabljali Dunlop gume... Heh... Ampak od 2008 naprej je bila smola ta, da so bili vsi top vozniki na tovarniških motorjih, ostali že na papirju niso imeli šans... Roko na srce jih tudi sedaj nimajo, če slučajno ni ravno dež al pa neka zbrka od dirke... Mogoče Calvin, Petrucci je tudi bolj po sreči zraven... Letos se pozna, da tabolši precej kiksajo, to je pa to...

Ducati je že vsaj 3 leta od zmage na eni dirki (ponavadi prvi) oddaljen 2 metra... Ktm nevem če je bil letos kdaj pod kilometer.

Suzuki se je pač nategnil, ker ni vzel Zarcoja. Rins ima itak sam s sabo težave in je tud precej precenjen voznik. Nek tip voznika kot je bil v preteklosti Pol Espargaro. Nevem zakaj bi si želel imet takega v ekipi, ampak ok. Iannone pa nima motivacije če nima top motocikla in predvsem moralni padec ob prestopu je bil očitno prevelik. Sedaj ko ga nočejo več so se pa sploh zaštihali v vrat... Eee Davide, kaj si mislu. Že to, da so Mavericka spustil je bila bedarija. Za kkšn milijonček več bi že ostal. Da bi vsaj Aleixa obdržali, jih pa zdej na Apriliji pere.. Jao jao... Mislim, da je motor še vedno za stopničke, samo mora ta vozit nekdo, ki zna. Mislim, da bi morali vzet Bautisto in pa počakat ne kakega res talenta. Žal trenutno v moto2 ni nikogar. Mogoče Miguel, ki pa še ni za gp. Upam, da ne gre v motogp h KTMu, ker bi bilo škoda, da se tako pogubi... 

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, IBA pravi:

Aleluja!!!  kako sem danes stiskal pesti za Folgerja.... pa dečki so nenormalni. Letošnja sezona pa je na polovici že lahko ocenjena za najboljšo!!! Spremljam od sezone 1990... Kdaj je nazadnje imel poltovarniški voznik realne šanse za zmago ???? tam nekje v času Barosa.... pa vmes še Melandri... Skratka odlično.... Ducati je, kot je bilo napovedano, imel težave.... Rossi je še kar dobro odnesel, Maverick tudi.... KTM je v bistvu tako blizu zmage kot je bil Ducati pred dvema letoma.... lepo napredujejo in so že vštric Suzukiju, kateremu res manjka en konstanten voznik. Tudi Zarco se je odlično pobral po slabem izhodišču. 

Zdaj pa dopust in selitev v drugo temo MotoGP nabijanje :) 

 

Ianonne je razocaranje, tu ni nobenega dvoma(bi reku ivo milovanovic). Nesmemo pa spregledat, da je Suzuki letos brez  testiranj in razvoja. Letos je na istem kot ostali veliki. Par dni+official testi. Lani 13? motorjev, testov po zelji....verjetno bi crazy joe lazje dirkal z vec testi in podporo razvoja....

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!