Skoči na vsebino

Moto GP 2017


exclan

Priporočene objave

pred 22 minutami, Cartman pravi:

oh c'mon. F1 in MotoGP so za velike playerje točno vesolje z neomejenimi viri. Zato so postavli stroga pravila. F1 ima na voljo 4 power unite na leto. MotoGP ima razvoj mašin blokiran, in omejeno na 8kom/sezona.....

True that. Sam kljub temu niso delali motorjev in šasij, prilagojenih vsakemu vozniku posebej. Kolk je šlo nastavit, so nastavli. Ni pa en vozil šasije X, drug pa šasije Y. Ravno tako se ne grejo razvoja za na vsakega voznika posebej. Je že blo pritoževanje v F1, da inženirji nagruntajo kaj je hitreje in pol povejo vozniku - takole boš vozil. To sem mislil. V smislu da so včasih meli na voljo več materiala pa imaš seveda prav. So bile tud kvalifikacijske mašine za 3 kroge. Ven, hitro, not. Pa še tiste niso vedno zdržale... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 27. 6. 2017 ob 7:31, bikez pravi:

Seveda da ne. Ne morta met dva dirkača dva različna motorja. In če nimaš besede, dobiš tistega, ki paše tistemu, ki ima besedo.

Meni se pa vseeno zdi, da vozijo eni s starim-lanskim in eni s novim geštelom.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just now, solorider said:

Meni se pa vseeno zdi, da vozijo eni s starim-lanskim in eni s novim geštelom.....

Nima MM še letos 2014 okvirja? Ali ga je uporabljal samo še lani?

 

 

Lp, Samo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Končno prišel do neta, da še jst mal zatežim tuki s svojo strokovno oceno :D

Ponovno fajn dirka.

Po eni strani bedno, da je zmagovalca ali pa recimo vsaj boj za zmago preprečil organizator brez modrih zastav, drugače sem prepričan, da bi v zadnjem ovinku videli akcijo... Mi je žal tudi za Petruccija, ker bi mu bolj privoščil zmago, samo po drugi strani pa si jo je Rossi roko na srce bolj zaslužil, ker je v suhem odpeljal najbolje in je bil več ali manj v drugi polovici dirke v vodstvu, tako da bi ga vreme v nasprotnem primeru oropalo zmage.
J*** ga, tastarmu se je spet posralo.
"Moti" me edino to, da potem proslavlja, kot da je dobil prvenstvo, na naslendji dirki bo pa spet 5. Lahko bi malo ostal na realnih tleh, tudi za prvenstvo bi bilo bolje, da ostane na realnih tleh, Dovi tudi po dveh dirkah ni delal evforije, ker je vedel, da ima ponekod še vedno deficit.

Maverick (še) ni zrel. Vprašanje je samo ali letos še ni zrel ali bo ves čas tako. Že lani na Suzukiju se je videlo, da ima težave s tem, da je na dirki precej počasnejši kot na treningih, tudi letos je to še vedno nekoliko prisotno, poleg tega pa dela napake ko mu ne gre. Tako ne bo prvak. MM, Rossi in tudi Dovi ter mogoče Dani tega ne bodo samo gledali. Do sedaj so kiksali sicer tudi oni, vendar ves čas ne bodo.

Dovi sicer vodilni v prvenstvu, glede na to kje je štartal in kako je izgledalo še na polovici, soliden rezultat, vendar je vsaj zame v tej dirki poraženec in je v prvenstvu izgubil in ne pridobil. Glede na to, da so to njegove razmere, glede na to, kako jih je ujel je na koncu potegnil kratko. Za prvenstvo bi to moral dobit, če teh dirk ne bo dobival bo težko prvak. Je res, da pravi, da njegov fokus ni na tem, ampak ko gre za prvenstvo gre za prvenstvo...

Škoda Zarcoja, mogoče malce napačna izbira gum, potem pa tko ni mel kaj... Za dotik z rossijem pa, dosti takih situacij preko vikenda, ko si enkrat tam na notranji se ne moreš izognit, zunanji dirkač pa seveda ne bo popustil, zakaj bi...

A mi lahko kdo pove, zakaj je Pasini dobil kazen v Moto2? Bi se čisto strinjal s tem AMPAK zakaj jo pa žaba par let nazaj ni dobila? BULLSHIT!!!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, Cartman pravi:

Jorge s tremi naslovi, in najbrž najbol mesnato pogodbo v paddocku, se mi ne zdi ravno demoraliziran in odrinjen od korita.

si je pa prislužil naslov najbolje plačanega testno-razvojnega voznika , ki ima vsake dva tedna 4 dni prostega testiranja ..

pa še nekaj - kje so tisti sedj , ki so vseskozi trdili , da je lahko vsak kekec prvak z yamaho , če je pa z drugim motorjem se pa pokaže kot res dober vozni ? počasi se bom celo začel strinjati z njimi ko gledam lorenza .. btw rosi je bil prvak tudi s hondo..

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, KennyJR pravi:

Končno prišel do neta, da še jst mal zatežim tuki s svojo strokovno oceno :D

Ponovno fajn dirka.

Po eni strani bedno, da je zmagovalca ali pa recimo vsaj boj za zmago preprečil organizator brez modrih zastav, drugače sem prepričan, da bi v zadnjem ovinku videli akcijo... Mi je žal tudi za Petruccija, ker bi mu bolj privoščil zmago, samo po drugi strani pa si jo je Rossi roko na srce bolj zaslužil, ker je v suhem odpeljal najbolje in je bil več ali manj v drugi polovici dirke v vodstvu, tako da bi ga vreme v nasprotnem primeru oropalo zmage.
J*** ga, tastarmu se je spet posralo.
"Moti" me edino to, da potem proslavlja, kot da je dobil prvenstvo, na naslendji dirki bo pa spet 5. Lahko bi malo ostal na realnih tleh, tudi za prvenstvo bi bilo bolje, da ostane na realnih tleh, Dovi tudi po dveh dirkah ni delal evforije, ker je vedel, da ima ponekod še vedno deficit.

Maverick (še) ni zrel. Vprašanje je samo ali letos še ni zrel ali bo ves čas tako. Že lani na Suzukiju se je videlo, da ima težave s tem, da je na dirki precej počasnejši kot na treningih, tudi letos je to še vedno nekoliko prisotno, poleg tega pa dela napake ko mu ne gre. Tako ne bo prvak. MM, Rossi in tudi Dovi ter mogoče Dani tega ne bodo samo gledali. Do sedaj so kiksali sicer tudi oni, vendar ves čas ne bodo.

Dovi sicer vodilni v prvenstvu, glede na to kje je štartal in kako je izgledalo še na polovici, soliden rezultat, vendar je vsaj zame v tej dirki poraženec in je v prvenstvu izgubil in ne pridobil. Glede na to, da so to njegove razmere, glede na to, kako jih je ujel je na koncu potegnil kratko. Za prvenstvo bi to moral dobit, če teh dirk ne bo dobival bo težko prvak. Je res, da pravi, da njegov fokus ni na tem, ampak ko gre za prvenstvo gre za prvenstvo...

Škoda Zarcoja, mogoče malce napačna izbira gum, potem pa tko ni mel kaj... Za dotik z rossijem pa, dosti takih situacij preko vikenda, ko si enkrat tam na notranji se ne moreš izognit, zunanji dirkač pa seveda ne bo popustil, zakaj bi...

A mi lahko kdo pove, zakaj je Pasini dobil kazen v Moto2? Bi se čisto strinjal s tem AMPAK zakaj jo pa žaba par let nazaj ni dobila? BULLSHIT!!!

Nisem navijač tastarga, ampak bodi vsaj realen. Tastar se je zadnjih 7-8 krogov boril z tremi. In ravno to prenašanje pritiska je pri njemu tisto kar odloča od ostalih (npr Vinalesa).  Zame osebno sta edina, ki se bosta borila za naslov, MM in VR, pa nisem navijač nobenega od teh dveh, a se mi zdi da imata najboljše živce, sta najboljša voznika ta hip pa da ne govorim o izkušnjah. Vinalesa in Dovija tu zmanjka. Normalno da je bil vesel, zmagal je po dolgem času in pri teh letih ter tej konkurenci. Vsaka mu čast.

 Meni je tudi Zarcota škoda, mi je najbolj simpatičen od vseh ostalih za katere ne navijam. Sem že mislil, da bosta skupaj z Rossijem šla v maline.

Popravljeno . Popravil Arzen
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, thumper pravi:

si je pa prislužil naslov najbolje plačanega testno-razvojnega voznika , ki ima vsake dva tedna 4 dni prostega testiranja ..

pa še nekaj - kje so tisti sedj , ki so vseskozi trdili , da je lahko vsak kekec prvak z yamaho , če je pa z drugim motorjem se pa pokaže kot res dober vozni ? počasi se bom celo začel strinjati z njimi ko gledam lorenza .. btw rosi je bil prvak tudi s hondo..

Kakorkoli obrneš, bojšega paketa od Yamahe trenutno ni. So blizu, vendar skoraj ni še nikoili zajca ujel. Če pa kekci vozjo Yamaho je pa to problem Yamahe :D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Arzen pravi:

Nisem navijač tastarga, ampak bodi vsaj realen. Tastar se je zadnjih 7-8 krogov boril z tremi. In ravno to prenašanje pritiska je pri njemu tisto kar odloča od ostalih (npr Vinalesa).  Zame osebno sta edina, ki se bosta borila za naslov, MM in VR, pa nisem navijač nobenega od teh dveh, a se mi zdi da imata najboljše živce, sta najboljša voznika ta hip pa da ne govorim o izkušnjah. Vinalesa in Dovija tu zmanjka. Normalno da je bil vesel, zmagal je po dolgem času in pri teh letih ter tej konkurenci. Vsaka mu čast.

 Meni je tudi Zarcota škoda, mi je najbolj simpatičen od vseh ostalih za katere ne navijam. Sem že mislil, da bosta skupaj z Rossijem šla v maline.

Kaj sem jaz drugač povedal kot ti? Nimam pojma sploh s čim se ne strinjaš?! 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, KennyJR pravi:

s čim se ne strinjaš?! 

 

pred 4 urami, KennyJR pravi:

, da je zmagovalca ali pa recimo vsaj boj za zmago preprečil organizator brez modrih zastav, drugače sem prepričan, da bi v zadnjem ovinku videli akcijo... 


J*** ga, tastarmu se je spet posralo.


"Moti" me edino to, da potem proslavlja, kot da je dobil prvenstvo, 

 

 

Popravljeno . Popravil Arzen
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 36 minutami, Arzen pravi:

 

da je zmagovalca ali pa recimo vsaj boj za zmago preprečil organizator brez modrih zastav, drugače sem prepričan, da bi v zadnjem ovinku videli akcijo... 

J*** ga, tastarmu se je spet posralo.

"Moti" me edino to, da potem proslavlja, kot da je dobil prvenstvo, 

Prva stvar je itak dejstvo... Če največja razlika se je naredila v predzadnjem krogu v šikani, če ne bi Petrux bil bližje in bi lahko napadel...

Drugo je itak hec... 

Bistvo tretjega je itak nadaljevanje stavka, ki pa si ga izpustil... S takim odnosom bo spet zatalal naslov... 

Zakaj je treba vedno vidt samo stvari, ki te zmotijo, ne pa tudi ostalega... Ob to, da si je rossi najbolj zaslužil, ker je največ pokazal se pa nisi spotaknil? 

pred 38 minutami, sesir pravi:

Keni,keni kako sploh lahko rečeš,misliš,sanjaš,da bi take nebuloze še kdo napisal...in pol rečeš,da si ti komentiral kot normalni člami?Dej no...hehe

Kakšne to pišeš... Jaz imam v svojih postih vsaj nekaj (u bistvu precej) vsebine, ti pa itak cele strani pospemaš z nekimi Lopezi in kr neki... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 35 minutami, KennyJR pravi:

Prva stvar je itak dejstvo... Če največja razlika se je naredila v predzadnjem krogu v šikani, če ne bi Petrux bil bližje in bi lahko napadel...lih veš kaj bi bilo...a si šlogar?

Drugo je itak hec... niso več smešni, ker se ponavljaš

Bistvo tretjega je itak nadaljevanje stavka, ki pa si ga izpustil... S takim odnosom bo spet zatalal naslov...v bistvu se z heci tako daleč pripelješ, da tvoje bistvo ne pomeni nič (več)

Zakaj je treba vedno vidt samo stvari, ki te zmotijo, ne pa tudi ostalega... Ob to, da si je rossi najbolj zaslužil, ker je največ pokazal se pa nisi spotaknil? Se enako sprašujem zate.

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, bikez pravi:

Kakorkoli obrneš, bojšega paketa od Yamahe trenutno ni.

Razlike so tako minimalne,...si pozabil na dirko v Španiji, kje sta končali tovarniški Yamahi? In sedaj naj bi prihajale dirke, kjer je Yamaha ponavadi še bolj "šwoh"...:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 35 minutami, KennyJR pravi:

Čestitke yamahama za top 20 :panic:

No, kje je sedaj najboljši paket? Samo vprašanje časa je, kdaj bodo Ducatiji pometli z Japonci...še prave voznike dobijo, drugega jim ne manjka :jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, vandrovec pravi:

No, kje je sedaj najboljši paket? Samo vprašanje časa je, kdaj bodo Ducatiji pometli z Japonci...še prave voznike dobijo, drugega jim ne manjka :jezik:

MM bi mogli lani dati bianco ček namesto jenifer lopez pa bi že letos...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fp319554324_1478776595476393_7250251893318960699_n.jpg

Popravljeno . Popravil sesir
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 29. 6. 2017 ob 7:49, Arzen pravi:

 Meni je tudi Zarcota škoda, mi je najbolj simpatičen od vseh ostalih za katere ne navijam. Sem že mislil, da bosta skupaj z Rossijem šla v maline.

zarco je hud kot poper.. samo s soft/sotf kombinacijo - glede na to , da stari mački za isto dirko nataknejo spredaj medium / zadaj hard - narediti neko revolucijo pri končni uvrstitvi v dirki - no to se meni ne zdi ravno realna odločitev. 

povrh vsega se jim v 5 krogih ni odpeljal za 7-10 s ane.. kar bi se verjetno vsak od skupine za njim s tako izbiro gum..taktika za sponzorje in nerealno siljenje v ospredje - ne bom rekel , da ni to maslo tovarniške ekipe yamahe ...a to je lahko le ugibanje - realnost je pa po prihodu v cilj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 39 minutami, thumper pravi:

zarco je hud kot poper.. samo s soft/sotf kombinacijo - glede na to , da stari mački za isto dirko nataknejo spredaj medium / zadaj hard - narediti neko revolucijo pri končni uvrstitvi v dirki - no to se meni ne zdi ravno realna odločitev. 

povrh vsega se jim v 5 krogih ni odpeljal za 7-10 s ane.. kar bi se verjetno vsak od skupine za njim s tako izbiro gum..taktika za sponzorje in nerealno siljenje v ospredje - ne bom rekel , da ni to maslo tovarniške ekipe yamahe ...a to je lahko le ugibanje - realnost je pa po prihodu v cilj.

Samo moraš vedet, da je ta kombinacija letos nekajkrat že delovala... Recimo jerez, le mans, verjetno bi tudi v qatarju, pa recimo Austin je bil tudi ok... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima kdo podatek kaj je V46 odpovedalo na začetku FP3??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, _luke_ pravi:

Ima kdo podatek kaj je V46 odpovedalo na začetku FP3??

Nič ne vem...važno,da hitro zrihtali kuk tuk...je pa ta steza MM moj favorit!

IMG_20170701_134633_423.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitke yamahama, nabila sta bautisto... Sploh Rossi se je izkazal z menjavo gume na koncu... 

Dovi je očitno res človek, ki vedno z enim očesom gleda na prvenstvo... Dobesedno... Namesto na progo in vozi kot po jajcih odkar je v igri za naslov... Naj na hitro zaostane 50 pik, da bo spet začel dirkat kot se zagre... Mojster dežja 10 na kvalifikacijah... Groza... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MM vsa cast... undisputable king here, majke mi :-) Vale bo pa jutr moral delat in to orenk... Ampak, sej smo ze navajeni :-) Pa JLo je tud kr visoko tokrat.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!