Skoči na vsebino

Moto GP 2017


exclan

Priporočene objave

Ob 5. 6. 2017 ob 9:11, maus pravi:

starćak za u penzijo komi 4-ti ... krneki :P ... premagu je kr nekaj mlajših .. da naum naštevu .. ampak .. ok ... :P

v glavnem .. dobra in napeta dirka ... pouna presenečenj .. I like that :OK: 

v bistvu - pred njim ni bilo nobenega , ki je bil kadarkoli že prvak v moto gp.. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 06. 06. 2017. ob 13:53, maus pravi:

Dovi je hiter ... in to z Ducatijem :P  

Ducati je specifika in to res ne zna vsak vozt ... enim sede .. drugim pač ne :huh: 

Zato ne bi o tem kdo se smeši in kdo ne ... vsi so vrhunski piloti .. edino .. ene mamo radi ene pa pač ne .... in za une k mamo radi, vedno najdemo izgovor zakaj ni šlo :P

ipak... ljudi smo :jezik: 

 

Bravo Mišek! he he he

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 6/5/2017 at 7:24 PM, Arzen said:

Mislim, da nam ob Petruciju, Doviju, MM, Zarcotu in še komu ki prihaja, ne bo dolgčas. Kot so govorili, da bo dolgčas, ker ni več Senne, pa so v bistvu F1 sami sebi poslal strel v koleno z nekimi bednimi pravili pa še to 10-15 let po smrti Senne, vmes so bili še Schumi, Hill, Hakkinen, Villeneuve, pa da ne govorim o teh mladcih ki vozijo zdaj...v glavnem MotoGp bo še vedno zanimiv, samo poglejte dirke moto2 in moto3. Zadnje čase so celo bolj zanimive od Moto GP.

  Vedno bo zanimiv za ljubitelje dirkanja, ce le ne zeznejo pravil kot pri F1. Ne bo pa zanimiv za izkljucne ljubitelje Rossija. Ti pa tko al tko ne gledajo dirk in dirkanja, ampak le svojega idola. Kaksna karta mogoce manj bo prodana, sam sport po pa pridobil in izgubil na izzvizgavanju ipd... Dokaz sta in Senna in Schumacher, F1 ni izgubila gledalcev potem ko sta nehala, izgubila je pa precej pred par leti, z butastimi pravili..  Se strinjam s tabo, ne bo konec sveta... :)

Popravljeno . Popravil jvalant
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 9. 6. 2017 ob 11:56, bikez pravi:

@Thumper, tako pač ne moreš postati prvak letos: http://www.delo.si/sport/avtomoto/rossi-brez-zmage-ze-vec-kot-leto.html

 

ni bilo govora o prvenstvu temveč o dotični dirki... na kateri je bil rossi edini od bivših prvakov pred vsemi ostalimi.. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No tolk, ni bla guma kriva... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nobene yamahe direktno v q2... Ostali, razen ktma so bili vsi prisotni...  Potem je folger sicer v q1 postavil dober čas, ostali pa ne...

Rossić pa spet razočaral, ker ni dol butnil vinalesa, da bi bilo prvenstvo mal bol zanimivo... Zarcoju tud ni uspelo.. M

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 hours ago, KennyJR said:

Nobene yamahe direktno v q2... Ostali, razen ktma so bili vsi prisotni...  Potem je folger sicer v q1 postavil dober čas, ostali pa ne...

Rossić pa spet razočaral, ker ni dol butnil vinalesa, da bi bilo prvenstvo mal bol zanimivo... Zarcoju tud ni uspelo.. M

Kako je pa Lorenzo odpelal? Nisem gledal pa vprasam?

P.S. - vidm, drugi je. Bravo, mogoce Duca zmaga 2x zapored.

Popravljeno . Popravil Rossi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 hours ago, DinDiin said:

Upam, da se Rossiju marija prkaze :)

Bo premalo, bo potrebna Sveta Trojica, ki je ravno danes, hahahaha.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo. Pred Yamahami so vsi V4 razen ktm, oni pa kot da butajo v strop. Razen folgerja v q1, hitrej od. 1:44:6 ni slo, in vsi stirje  majo kvalifikacijski cas v isti desetinki. Zelo me zanima ce je Jorge sposobn ostat prvi duc tud na dirki. 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Marquez... je hud norc. 4x po riti v soboto, pol pa izjavi tole:

Citiraj

Today I took a lot of risks and crashed a few times, but honestly I prefer to start fourth with four crashes than tenth with no crashes. Also it was good to understand that tomorrow we need to be really patient.

Read more at http://www.crash.net/motogp/news/252294/1/marquez-defiant-after-four-falls-in-a-day.html#KPPiYKriLZdf35pM.99

Sej ga ne maram najbolj. Za tole pa :worship:Ko ga fukneš v maline, je težko kr odmislit vse skup in malo kasneje na istem mestu pelat na polno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 5. 6. 2017 ob 13:15, IBA pravi:

Zanimivo Lorenzo.....sam sem prepričan, da ljudje znotraj Ducatija vedo zakaj so ga kupili.... nam zunanjim opazovalcem je itak bilo čudno, da so ga sploh zvabili k sebi glede na videno pred tv ekrani. Zaenkrat še vedno nič iz njega vendar tako butasti pri Ducatiju res ne morejo bit, da bi še enkrat tako ustrelili mimo. Ima še nekaj dirk, da naštudira "nelogičen" still vožnje, kot je sam izjavil.... Vseeno sem mnenja, da ko bo naštudiral bo letel kot sneta sekira oz. vsaj toliko, kot Dovi..... Če pa mu kljub vsemu ne rata, potem pa bomo mi kavč strokovnjaki lahko pametovali kaki butli so pri Ducatiju (mogoče celo upravičeno) :).

Ne vem, če je že bilo omenjeno...

Dovi je lani zaslužil 3mio, letos le pol toliko (1,5mio), to pa zato, da so z razliko pridobili Lorenza (12,5mio). In kaj je rekel Dovi na to?

Citiraj
la differenza enorme di soldi tra me e lui non mi pesa. Per portare qui uno che ha vinto tanto è normale spendere, ma io non ho mai corso per i soldi e non lo farò mai: corro solo per i risultati, e se quelli arriveranno..

Še približen prevod: "Enormna razlika v zaslužku med mano in njim me ne obremenjuje. To je cena za pritegniti tako dobrega pilota. Jaz nisem nikoli tekmoval za denar in tudi nikoli ne bom. Tekmujem samo za rezultate. In če bodo rezultati..." (cilja na to, da bo posledično tudi zalužek večji)

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, 3nity pravi:

Ne vem, če je že bilo omenjeno...

Dovi je lani zaslužil 3mio, letos le pol toliko (1,5mio), to pa zato, da so z razliko pridobili Lorenza (12,5mio). In kaj je rekel Dovi na to?

Še približen prevod: "Enormna razlika v zaslužku med mano in njim me ne obremenjuje. To je cena za pritegniti tako dobrega pilota. Jaz nisem nikoli tekmoval za denar in tudi nikoli ne bom. Tekmujem samo za rezultate. In če bodo rezultati..." (cilja na to, da bo posledično tudi zalužek večji)

:worship:

danes je že imel piksno od Red Bulla v roki, kar pomeni, da z zmagami hitro prletijo sponzorji:OK:

Lorenzo dons dobro odpeljal, kljub temu, da se mu je že svet podiral:whistle:

nekateri bi rekli, da s prihodom Lorenza v Ducati, razvoj kaže rezultate, Yamaha pa obratno, mogoče je pa res:yea1:

Dovi bo prvak, če bo skoz zmagovu:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr, dans nism mogu dirke gledat. Je morala bit kar huda dirka. Cestitke Dovi, Lorenzo celo cetrti. Ocitno prihaja Ducati time :-) Yamaha bo pa morala neki nardit, drgac ne bo naslova.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, 3nity pravi:

Ne vem, če je že bilo omenjeno...

Dovi je lani zaslužil 3mio, letos le pol toliko (1,5mio), to pa zato, da so z razliko pridobili Lorenza (12,5mio). In kaj je rekel Dovi na to?

Še približen prevod: "Enormna razlika v zaslužku med mano in njim me ne obremenjuje. To je cena za pritegniti tako dobrega pilota. Jaz nisem nikoli tekmoval za denar in tudi nikoli ne bom. Tekmujem samo za rezultate. In če bodo rezultati..." (cilja na to, da bo posledično tudi zalužek večji)

:worship:

Matr....3 miljone so dal za dovija lani? To si pa nisem mislil, to je ornk več kot ma pedrosa? Dovi je za 10x manj dirkal na yamahi... Hm... Kolk je mel pa iannone? Dobro ceno je zborbal... Miljon pa pou je že precej... Zanimivo... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!