Skoči na vsebino

Moto GP 2017


exclan

Priporočene objave

Ja, tokrat je res Rossi zamočil...škoda. Po moje je prehitro prehitel Vinalesa, počakal bi do zadnjega kroga...pa tudi z drugim mestom bi se lahko zadovoljil. Ampak dirka je dirka in Rossi je dirkač ne kalkulator....zato ima toliko navijačev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, vandrovec pravi:

Ja, tokrat je res Rossi zamočil...škoda.

res je ... nihče, razen mene, ni popoun :P

to se mu bo ornk poznalo, tko k je predlan u džju padu pa bi biu lahko 2 in zajebu naslov ker so se šli pol španske igrice .. ampak ja .. dirkanje je to kar privlači in pol so seveda maline ... še dobr, da jim ni treba met prve pomoči s sabo, ker je tok rešiuceu in reševauceu okoli :huh: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda ga je blo fanta! :(

 

Popravljeno . Popravil _luke_
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, bikez pravi:

Taprav komentator motosveta mora moped vsaj do 300km/h stisnt, sam ne na cesti, ker to ni dovoljeno ampak na pisti :P.

P.S. Tapravih na tem forumu žal ni, lahko se nekaj menimo in kramljamo na nivoju gostilniške debate. Tisti, ki malo več vedo, so ponavadi tiho in se verjetno smejijo našemu prepucavanju, kdo ima večjega "martinčka".

s tem sem hotu povedat, da če si vsaj kdaj peljal po pisti, vsaj poznaš na zlo približno poznaš občutke, ki jih doživljajo dirkači... prehitevanje, bremzanje, linija in podobno ... tist ki to ni probal, nima nobenega občutka, kako je res peljati 300 in na polno bremzati pred ovinkom ...

podobno kot avtomobilist, ki ni nikoli peljal motorja ... al pa cela gostilna pijanih navijačev, ki so selektorji in nogometaši :P

p.s.

na nobenega to ne leti ... govorim počez

ps.ps.

itak se po cesti vozi v mejah normale ;) 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, maus pravi:

.. tist ki to ni probal, nima nobenega občutka, kako je res peljati 300 in na polno bremzati pred ovinkom ..

Pa misliš,da je kdo sploh to doživel iz foruma?

Jz po spominu je na ciljni na Grobniku letela R1 še ne do konca v četrti tak ,da v sanjah 280....realno pri mojem času verjetno 250...

Še sama vožnja pri realnih 300 sploh ni hec !!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od zdaj naprej delim pike (pa ne mercatorjeve) :D Sploh če mislite met neka medsebojna obračunavanja v tej temi... zato imaste drugo temo (nabijanje).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nea bodi zdaj jezen če tema živi v napačno smer... Pa saj to je čist slovensko ni? 

 

Kentucky kid je zmagal v moto gp 3x v karieri! A postalprvak leta 2006...

Zmaga tud ni vse, je pa veliko...

R.I.P. #69

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom zbrisu, da ne bom spet kakih pik kasiral... :P

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MotoGP, Rossi migliora: potrebbe essere dimesso in giornata

IL BOLLETTINO MEDICO. Lievi lesioni a fegato e reni che non hanno portato a complicazioni, ulteriori esami nel pomeriggio

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej, je ok, pa ga bodo spustili domov, če razumem. Še nekaj pregledov ga čaka popoldan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej karavana MotoGP se tokrat nahaja v Italiji (Mugello). Zaradi padca/poškodbe prejšni teden Valentino Rossi danes ne bo prisoten na novinarski konferenci, nadomestil ga bo Iannone. Rossi bo danes še opravil zdravniški pregled, ki bo povedal če bo sploh nastopal na dirki, in potem jutri na treningu da vidi kakšen bo občutek na motorju. Poleg tega so danes najavili da je ekipa Tech 3 Yamaha podaljšala pogodbo z Folgerjom za sezono 2018.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ja pa bom mogu napisat ! 39 x sem gledal 3:50 sec od tegale :

 ...pa mi je čist jasn kaj je blo. Vini je prletu k sneta skira, prehitr, in če ne bi koristl možnosti da dvigne pa gre ven, bi tam pošteno zajel, da bi spelou in ko bi bil reddy za nadaljevat v desno, bi si prdobu čez sekundo al 2, tko da je bil po moje ata fejst oškodvan. Sicer pa za vozt je track, če greš ven je OK zaradi varnosti a 3 sek bi pa jes zihr dodal, ker reševanje krize na tak način k je naredu Vini ni prou !!!! Kao 1x ni nobenkat ! Izjema potrjuje pravilo, če bi vse ovnke tkole seku - pa ne bi nč prdobu ? Ni res, gume pa to.... Sicer pa ni 100 % 100 posto odvozu vse dirke in to bi mogl met sancijo

Popravljeno . Popravil Hornet9
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa vi motosvetovci veste,da je posnetek za prvo mesto,to?

Ne verjamem,ker pol nikakor ne bi izjavljali,da zrel za penzijo...

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!