Skoči na vsebino

Moto GP 2017


exclan

Priporočene objave

pred 8 minutami, DinDiin pravi:

Zakaj pa MM bluzi? Za Lorenza vemo, ne razumem samo zakaj se je tako napihoval ob 3mestu,pri katerem so pred njim popadali hitrejsi.... Ampak on je drgac vidu sceno, tko kot nekateri tukaj :P

Za prvaka potrebuješ TOP motor. Vse kaže, da Honda ni več TOP motor, kdo ga je pokvaril smo tudi že potihoma slišali. Že lani smo vidl probleme, vendar se je MM lansko leto nekak izšlo, ker je pridno zbiral pike, medtem ko sta ga pilota pri Yamahi biksala z odstopi. Brez pravega materiala ni nič.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, bikez pravi:

Ja, konkurira. Iz prvega mesta v skupnem je prilezel na tretje :).

In zakaj gre Lorenzo v penzijo? A je prestar al ne zmore :huh:?

Ko 0 je pač v večini primerov smola...plus biti prvi ali treji se pravi na stopničkah pa ga vi pametni IQ nafilani MSjovci pošiljate v penzijo unga ko pa kera je že jLo...očitno jLo v penzijo,kot zgleda je odvozil svoje...pač enostavno so drugi na "istem" motorju klaso višje..jLo penzija vabi!:ras:

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, bikez pravi:

Za prvaka potrebuješ TOP motor. Vse kaže, da Honda ni več TOP motor, kdo ga je pokvaril smo tudi že potihoma slišali. Že lani smo vidl probleme, vendar se je MM lansko leto nekak izšlo, ker je pridno zbiral pike, medtem ko sta ga pilota pri Yamahi biksala z odstopi. Brez pravega materiala ni nič.

Ne odpisat še MM je le Top gun. Malce da zrihtajo moped, pa bo spet sneta sekira. Mi je pa všeč, da se tako izmenjujejo v zmagah, kar je dobro tudi za MM, pa za nas gledalce.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tko ja, razlike v tockah niso velike, enkat bo mel Vinales smolo, pa so spet na kupu.... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa če je vse skupaj le biznis?...Rossiju ne dovolijo zadnjega naslova, ker bo potem konec. Ko Rossi konča dirkat se bodo gledalci na dirkah osuli, zanimanje bo splahnelo...bolje, da se muči še kakšno sezono in privablja denar v blagajno tega športa? 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

21 minutes ago, vandrovec said:

Kaj pa če je vse skupaj le biznis?...Rossiju ne dovolijo zadnjega naslova, ker bo potem konec. Ko Rossi konča dirkat se bodo gledalci na dirkah osuli, zanimanje bo splahnelo...bolje, da se muči še kakšno sezono in privablja denar v blagajno tega športa? 

 Ti to resno?

Popravljeno . Popravil jvalant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vandrovrc: ves kaj, tocno to sem vceraj po dirki razmisljal v Mugelu. Sicer je le italija in logicno, da navijajo zanj, pa tud za ostale svoje (ceprav eni pisejo kontra), je pa res, da aplavz niti slucajno ni tak kot za VR). Car, cisti :-) Ko si na tekmi vidis, kaj dejansko pomeni - clovek je Moto GP. Se za Moto 2 je prostora kokr hoces (ceprav je bla huda dirka), prilagam sliko s konca ciljne. Potem pa bolj se dirka bliza bolj teren rumeni :-) Se na WC kmal vec ne mores brez guzvanja (prej kot, da si se sprehodu). Si ne predstavljam kaka tuga bo nastopila, ko enkrat neha. Da o stantih ne zacnem - drugi prazni ko sipek, pred njegovim guzva, da se ti zmesa...

20170604_125143-picsay.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da nam ob Petruciju, Doviju, MM, Zarcotu in še komu ki prihaja, ne bo dolgčas. Kot so govorili, da bo dolgčas, ker ni več Senne, pa so v bistvu F1 sami sebi poslal strel v koleno z nekimi bednimi pravili pa še to 10-15 let po smrti Senne, vmes so bili še Schumi, Hill, Hakkinen, Villeneuve, pa da ne govorim o teh mladcih ki vozijo zdaj...v glavnem MotoGp bo še vedno zanimiv, samo poglejte dirke moto2 in moto3. Zadnje čase so celo bolj zanimive od Moto GP.

Popravljeno . Popravil Arzen
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, sesir pravi:

Ko 0 je pač v večini primerov smola...plus biti prvi ali treji se pravi na stopničkah pa ga vi pametni IQ nafilani MSjovci pošiljate v penzijo unga ko pa kera je že jLo...očitno jLo v penzijo,kot zgleda je odvozil svoje...pač enostavno so drugi na "istem" motorju klaso višje..jLo penzija vabi!:ras:

Dajmo dejstva za leto 2017, flance lahko sadiš komu drugemu. Oba, ki sta letos pred njim v skupnem seštevku, že imata zabeležno 0. Rossi letos še ni zmagal. Na vsaki dirki, ki sta jo končala voznika Yamahe, je bil Rossi pošolan s strani mlajšega. Tako postati prvak v tej sezoni bo verjetno nemogoče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, bikez pravi:

. Oba, ki sta letos pred njim v skupnem seštevku, že imata zabeležno 0. Rossi letos še ni zmagal. Na vsaki dirki, ki sta jo končala voznika Yamahe, je bil Rossi pošolan s strani mlajšega. Tako postati prvak v tej sezoni bo verjetno nemogoče.

In se ti zdi,da je tak dirkač primeren za v penzijo?????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, sesir pravi:

In se ti zdi,da je tak dirkač primeren za v penzijo?????

Fant vozi TOP motor že lep čas, prvak pa ni in ni, zaseda mesto drugim, ki so verjetno hitrejši npr. Zarco. Sotekmovalec na istem motorju je bil v tem času že parkrat prvak. Če bi si prebral zgornji moj post bi videl, da je verjetno Yamahi vseeno, ker on prodaja motorje, če mu rata bo še boljš, so pa vzel nekoga za katerega menijo, da ima več možnosti. Torej bodo prvaki in dobro prodajajo motorje. Biznis je biznis, na koncu so važne le številke, pa naj bo to MotoGP al pa tvoja ali moja služba.

Popravljeno . Popravil bikez
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za prodajo potrebna karizma,ki pa je Rossiju nikakor ne manjka...veliko nas diha z njim...veliko jih poznam,ki me po dirki vpraša le kako šlo Rossiju in MM...

Za jLo nobeden ne vpraša....bogega abrahama spet potisnil med klobase a Abraham se veselil ko pri norcih ko bil v deseterici...Pač obrnite kam čete jLo je bolj padla forma kot VR...tak,da če že terate koga v penzijo dajte njega in pustite VR naj uživa na mopedu še teh par nedelj,dokler mu moči to umogočajo!Kot vidite še ima kaj za pokazati in nikakor nočem dirk in vse zabave okoli moto gp brez VR :grupni:

Skuštrani smrkavec....naj kar še malo lepša vikende....

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, bikez pravi:

Dajmo dejstva za leto 2017, flance lahko sadiš komu drugemu. Oba, ki sta letos pred njim v skupnem seštevku, že imata zabeležno 0. Rossi letos še ni zmagal. Na vsaki dirki, ki sta jo končala voznika Yamahe, je bil Rossi pošolan s strani mlajšega. Tako postati prvak v tej sezoni bo verjetno nemogoče.

Bo kr držalo. Pošolan lih ni bil (za kaj takega bi se moral vozit nekje okol Lorenza), zgleda pa vedno znova kot da manjka tistih par % extra, ki naredijo razliko med zmago in drugim mestom pa nazaj. Lahko pelje isto hitro kot vsa mularija okoli. Se pa zatakne, ko je treba priti mimo al pa res v smrt gonit da se naredi razlika za branit pozicijo. Jebi ga, leta naredijo svoje. Itak je manjši čudež da je sploh še konkurenčen v takem okolju.

 

pred 3 minutami, bikez pravi:

Fant vozi TOP motor že lep čas, prvak pa ni in ni, zaseda mesto drugim, ki so verjetno hitrejši npr. Zarco. Sotekmovalec na istem motorju je bil v tem času že parkrat prvak. Če bi si prebral zgornji moj post bi videl, da je verjetno Yamahi vseeno, ker on prodaja motorje, če mu rata bo še boljš, so pa vzel nekoga za katerega menijo, da ima več možnosti. Torej bodo prvaki in dobro prodajajo motorje. Biznis je biznis, na koncu so važne le številke, pa naj bo to MotoGP al pa tvoja ali moja služba.

Kot si že sam pogruntal, kdaj mogoče celo na lastni koži. Ni samo goli rezultat tisti, ki šteje. Je še marsikaj drugega poleg. Rossi več kot očitno z lahkoto kompenzira manjko naslova. Kot lahko v službi nekdo, ki merljivo dosega slabše rezultate, pa je dober team player komot napreduje prej ko en over achiever, ki je navaden sociopat. 

Pa če smo že pri zaseda sedež brez rezultata argumentu. Kaj zaboga pol pri Hondi mislijo? Pedrosa je v tem pogledu totalen luzer. Tolko let na vrhunskem stroju pa brez naslova. Kolko bolj talentiranim voznikom pa tale zaseda sedež? Že kako desetletje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@sesir, jaz gledam MotoGP!!! in ne Rossija ali kogar drugega. Zaradi čustvene nenavezanosti na osebo sem verjetno zmožen sešteti koliko je 1+1. Ne rabim rekvizitov od njega ali kogar drugega. No, priznam, kupil sem eno majco z napisom Suzuki, v kateri sedaj kosim travo v vinogradu, ker je že malo obšlesana :).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, bikez pravi:

Fant vozi TOP motor že lep čas, prvak pa ni in ni, zaseda mesto drugim, ki so verjetno hitrejši npr. Zarco. Sotekmovalec na istem motorju je bil v tem času že parkrat prvak. Če bi si prebral zgornji moj post bi videl, da je verjetno Yamahi vseeno, ker on prodaja motorje, če mu rata bo še boljš, so pa vzel nekoga za katerega menijo, da ima več možnosti. Torej bodo prvaki in dobro prodajajo motorje. Biznis je biznis, na koncu so važne le številke, pa naj bo to MotoGP al pa tvoja ali moja služba.

Tako je. Tovarne to delajo zato, da bodo več prodale in si zvišale prihodke/dobičke. In Rossi je pač kura, ki glede tega nosi zlata jajca. Pa čeprav ni prvak. Mu pa najbrž manjka kak % ali dva za prvaka in do desetke najbrž ne bo prišel. Nikakor pa ni nekonkurenčen in je treba trolanje tukaj vzeti malo z rezervo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, bikez pravi:

 No, priznam, kupil sem eno majco z napisom Suzuki, v kateri sedaj kosim travo v vinogradu, ker je že malo obšlesana :).

na strašilo jo dj .. nau nuben ptić odgroze niti zraun pršu :lol1: 

tako je ... ko se bomo naučili gledat GP kot celoto in ne posameznika, vam bo ratalo zanimivo ... tle je dnar svetovni prvak :P

zato pa raje gledam Superbike ... tam je samo vprašanje, kateri kwak bo zmagu :lol1: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, bikez pravi:

@sesir, jaz gledam MotoGP!!! in ne Rossija ali kogar drugega. Zaradi čustvene nenavezanosti na osebo sem verjetno zmožen sešteti koliko je 1+1. Ne rabim rekvizitov od njega ali kogar drugega. No, priznam, kupil sem eno majco z napisom Suzuki, v kateri sedaj kosim travo v vinogradu, ker je že malo obšlesana :).

Res?Zanimivo?

Sem mislil,da vsaj mi mopedisti gledamo,občudujemo stile,imidž,odnos posameznega dirkača....

Recimo Gary mcoy....men ga blo vedno zelo,zelo zanimivo gledati skozi ovinke...

Zdaj skozi ovinke občudujem MM oz letos se mu nekak ne pokrijejo karte...

Sem pol jz edini,ki sem tak bedak,da že od l.87 opazujem dirkače...recimo iz leta 93 se ne spomnim uživanja ob gledanju dirke ampak kako se wayne rainey in kevin schwantz bojujeta...občudoval sem KS34...sploh ker bil takrat Rainey močen in mislim tri leta prvak..

Dejansko če gledaš sam žar borbe ne razumem zakaj pol sploh gledaš moto gp....verjemi,da je angleško prvenstvo 125ccm veliko,veliko bolj dramatično..sem ga pred leti gledal ker so same dirke na stik kot supermoto....sam k...ko ne poznaš imen,sama imena menjavajo...jz nisem našel smisla,ker mi ni nihče s svojim stilom in karizmo padel v oči...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Cartman pravi:

Vale se je s fiatom osramotil, Jorge se smeši! Pa sem prepričan, da je še vedno noro hiter top pilot. 

Dovi je hiter ... in to z Ducatijem :P  

Ducati je specifika in to res ne zna vsak vozt ... enim sede .. drugim pač ne :huh: 

Zato ne bi o tem kdo se smeši in kdo ne ... vsi so vrhunski piloti .. edino .. ene mamo radi ene pa pač ne .... in za une k mamo radi, vedno najdemo izgovor zakaj ni šlo :P

ipak... ljudi smo :jezik: 

 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, maus pravi:

Dovi je hiter ... in to z Ducatijem :P  

Ducati je specifika in to res ne zna vsak vozt ... enim sede .. drugim pač ne :huh: 

Zato ne bi o tem kdo se smeši in kdo ne ... vsi so vrhunski piloti .. edino .. ene mamo radi ene pa pač ne .... in za une k mamo radi, vedno najdemo izgovor zakaj ni šlo :P

ipak... ljudi smo :jezik: 

 

Preber se enkrat. Ce sm navijac, sm Lorenzotov. Ampak tole je polom. In ni izgovorov. Pista njegova, vreme krasno in trije enaki ali slabsi duci pred njim! Bautista ga je nabil ko solarcka. In to ne prvic letos. U Zahovic stilu, Jorge kupi bautisto in asparja in se kej za povrh. Pride  dirka, 1o sec za alvarom. Smesenje. Verjamem de so njegovi pronlemi hudi, ampak rezultati so dizaster. Zame vecji dizaster kot rossijevi na ducu. 

 

Pa ni sam dovi. In kako bi letel ianone. Jorge je na m1 nabil cel svet. Zdaj je tretji ducati. 

 

Admin. Nabijanje. 

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 24 minutami, Cartman pravi:

Preber se enkrat. Ce sm navijac, sm Lorenzotov. Ampak tole je polom. In ni izgovorov. Pista njegova, vreme krasno in trije enaki ali slabsi duci pred njim! Bautista ga je nabil ko solarcka. In to ne prvic letos.

preber kar sem jaz napisal ... enim sede enim ne .. Lorenzu ta let še ne bo sedu ... se pa počasi navaja ... mogoče drugo leto ... čeprav ga ne maram spljoh, dirkač je odličen, motor mu pa ne sede ... pač nista kompatibilna ...

p.s.

ni nabijanje ampak izmenjava mnenj :jezik: 

 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Cartman pravi:

... Admin. Nabijanje. 

Če hočeš opozorit na kakšen post, za katerega se ti zdi, da gre za nabijanje, potem v prvi vrstici tega posta stisni "Prijavi objavo".  

Klobasanje in nabijanje se na tem forumu generira s tako intenziteto, da niti šestinšestdeset moderatorjev tega ne bi zmoglo sproti pucat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!