Skoči na vsebino

Moto GP 2017


exclan

Priporočene objave

pred eno uro, Hornet9 pravi:

... ja pa bom mogu napisat ! 39 x sem gledal 3:50 sec od tegale :

 ...pa mi je čist jasn kaj je blo. Vini je prletu k sneta skira, prehitr, in če ne bi koristl možnosti da dvigne pa gre ven, bi tam pošteno zajel, da bi spelou in ko bi bil reddy za nadaljevat v desno, bi si prdobu čez sekundo al 2, tko da je bil po moje ata fejst oškodvan. Sicer pa za vozt je track, če greš ven je OK zaradi varnosti a 3 sek bi pa jes zihr dodal, ker reševanje krize na tak način k je naredu Vini ni prou !!!! Kao 1x ni nobenkat ! Izjema potrjuje pravilo, če bi vse ovnke tkole seku - pa ne bi nč prdobu ? Ni res, gume pa to.... Sicer pa ni 100 % 100 posto odvozu vse dirke in to bi mogl met sancijo

:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7 minutes ago, bikez said:

:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:

.. aja, mogoče ni jasn... : bi si prdobu čez sekundo al 2

 

mislu sm : bi si nabral 1 al 2 sekunde zaostanka ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, bikez pravi:

:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:

Ga nevš v penzijo teru...

Zaradi takih voženj ga eni spostušejemo že pol življenja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Lipstick pravi:

Bogi Abraham....Lorenzo 6 on 17 se očitno nista menjala danes...in prva dva ducatija pa kaj si ti nor...hehe

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pr Yamahi so si enotni. oba teama si mislita, "Un pizdun z druge strani boxa je silno neugoden"

Če pride bo novga biksanja, bosta še prjatla, al bo počlo?

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja. Fight 1:1.  Vinales ne bo popustil nit za milimeter.  Zadnic je tastar pushnil. Bo sportno prenesu se en tak poraz? Al bo bunkanje z oklepi in pizdakanje u garazi? 

 

Je pa men zelo zanimivo. Prvih par dirk smo cakali dvoboj vinales marquez. Nic od tega.  Marc zgleda u tezavah. In tastar spet vozi u absolutni spici. V Fp3 je okrog mugella odpelu svoj najhitrejsi krog u lajfu. Pr skor 40ih. Noro. 

 

Ne odpisujem Marca, da ne bo pomote. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Napaka ekipe, da ima dva rivala...kjer se prepirata dva, tretji dobiček ima. Zna se zgoditi, da bo Yamaha popušila, ker se bosta njena tekmovalca medsebojno "tolkla". Pametne ekipe imajo le enega favorita...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, builder pravi:

teb in tvojmu favoritu ne gre, okrogla obletnica bo letos :P, zmeraj zmaga najboljši, men vseeno kdo, so znalci in ne presranci, karma je prasica, vse se vrne enkrat, 10 let je srau, zdaj pa papa, kar je pokaku:jezik:

kdo bo prvak, Vinales, Pedrosa, Marquez, men je vseeno, bo pa sigurno najboljši in navijam zanj:P

Ce to letelo na gospoda Rossija...je imel danes drugi čas,v skupnem drugi...

 

IMG_20170603_223202_945.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo Pedroso. A bo cebovanje :D sicer pa je bila dirka Moto 2 bolj zanimiva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno so nekomu brisali post ampak vem, da je nekdo napovedal zmago dovija,kot odgovor na moj post da bo mugello dobil lorenzo. Kdorkoli je že biu mi je prislužil jurčka... Ker nisem mislil dat na dovija, sem dal samo na lorenza, potem pa sem videl dovijevo kvoto, ki je bila 12 in sem poknil še neki na njega ;). Hvala majstr.

Bravo dovi! Tko se zmaga mugello... Njegova prva zmaga v suhem!

Junak št. 2 pa seveda petrux... Bravo...

Tudi vinales odlično... Dobro je borbal... Mogoče najboljše do sedaj... 

Rossi pa je razočaral... Enako lorenzo... Honde so bile pa danes je nekonkurenčne... 

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Italijani pa dokazujejo kakšen narod so...še za svoje ne navijajo, če niso rossi... Naj gre vsak s svoji mamici jokat... Omg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole je v zivo cist adijo, ce bi Rossi zmagal bi folk ponorel, tko je pa kar razocaranje, kljub italjanu in Ducatiju na prvem mestu. 

K to mem prleti je za zjokat! Noro!!! 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lorenzo....mati mila. Ajd, ga nabijeta Dovi, in Petrux, izgovor, vozta d16 ze dolgo, znata. On se mora navadit. Bautista, prvo leto na ducu, motor 2015,  z ekipo k dela za sendvice, ga napere za 10 sekund. A Pirro se ni smel spravt nanj? Mislem, tako razocaran nad njim pa se nism bil. 

Total respect o4, 9 in 19, 25 in 46 sta nardila kar sta lahko, 93, 26, 35 in HRC bodo mogli ukrepat, 99, vrni denar, folk ni placal za to. 

 

A je bla to prva dirka, kjer je Zarco ostal neopazen? Prvi zasebnik petrux, drugi bautista, sele tretji zarco. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 45 minutami, Cartman pravi:

Lorenzo....mati mila. Ajd, ga nabijeta Dovi, in Petrux, izgovor, vozta d16 ze dolgo, znata. On se mora navadit. Bautista, prvo leto na ducu, motor 2015,  z ekipo k dela za sendvice, ga napere za 10 sekund. A Pirro se ni smel spravt nanj? Mislem, tako razocaran nad njim pa se nism bil. 

Total respect o4, 9 in 19, 25 in 46 sta nardila kar sta lahko, 93, 26, 35 in HRC bodo mogli ukrepat, 99, vrni denar, folk ni placal za to. 

 

A je bla to prva dirka, kjer je Zarco ostal neopazen? Prvi zasebnik petrux, drugi bautista, sele tretji zarco. 

Dovi in petrux vozita 17 bautista pa 16...ok.... Pomojem je bil ključen moment lorenza tisto prehitevanje rossija... Tam je moral iti naokrog, prehitel ga je še maverick in spet se je vse podrlo, zgubil je filing, začelo je drset in vsi so šli mimo... Mislim, da je jorge eden tistih, ki majo najslabši filing za grip... Ko mu to pride v misli je konec...

Zarco je vzel sprednjo soft (soft soft), kar dela že celo sezono... No tokrat ni šlo čez... Po parih krogih je moral umirit tempo... Vseeno je dobro izvlekel... Ducatiji so pač leteli.. Prvič, res prvič v mugellu... Najbližje temu so bili 2006.. 2009 je zmagal stoner ne ducati... Danes je ducati nekaj pristavil k zmagi...

Eden boljših v dirki je bil iannone... Res škoda, da ni štartal recimo iz prve vrste in ne 16, ker bi se verjetno lahko zelo dobro peljal... Škoda... 

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo je vidt, da je zmagu un k je prvi prepeljal dirko. Ducati daleč najmoćnejši in najbolj hitrejši :OK: .. čestitam :yea1:

starćak za u penzijo komi 4-ti ... krneki :P ... premagu je kr nekaj mlajših .. da naum naštevu .. ampak .. ok ... :P

v glavnem .. dobra in napeta dirka ... pouna presenečenj .. I like that :OK: 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 46 minutami, maus pravi:

Lepo je vidt, da je zmagu un k je prvi prepeljal dirko. Ducati daleč najmoćnejši in najbolj hitrejši :OK: .. čestitam :yea1:

starćak za u penzijo komi 4-ti ... krneki :P ... premagu je kr nekaj mlajših .. da naum naštevu .. ampak .. ok ... :P

v glavnem .. dobra in napeta dirka ... pouna presenečenj .. I like that :OK: 

 

Glede na videno letos Rossi absolutno konkurira,Lorenzo pa bi res mogoče bil čas za penzijo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa MM bluzi? Za Lorenza vemo, ne razumem samo zakaj se je tako napihoval ob 3mestu,pri katerem so pred njim popadali hitrejsi.... Ampak on je drgac vidu sceno, tko kot nekateri tukaj :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 54 minutami, Marcel-F pravi:

Če me spomin ne vara,gre Lorčijeva forma v zadnjih dveh letih strmo navzdol,torej........:hmm:

Sej je tudi od dohtarja šla navzdol, pa je šla spet gor, vendar prvak ne bo, kar pa za Yamaho niti ni važno. Yamaha je pametna. Vzela je šoferja, ki prodaja motorje, magar se vozi na zadnjem mestu (sedaj je konkurenčen, vendar ne za prvaka) in vzela mladega nadarjenega voznika, ki ima več možnosti, da postane prvak. Win-win situacija, dokler bo mir v boxih. Ko bo novinec dobil krila, se zna zgodit, da bo moral spokat, kot vsi do sedaj. 

pred 23 minutami, IBA pravi:

Če pa mu kljub vsemu ne rata, potem pa bomo mi kavč strokovnjaki lahko pametovali kaki butli so pri Ducatiju (mogoče celo upravičeno) :)

Se strinjam. Kavč strokovnjaki je zadetek v polno!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!