Skoči na vsebino

MotoGP 2017 - splošno nabijanje


exclan

Priporočene objave

14 hours ago, KennyJR said:

No da ne bi jutri lorenzo slučajno spet ene 7 mest pred patronažno... 

Se je za bat. Ce bo med 10 bo lahko liziko dubu, baje :-) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 40 minutami, Rossi pravi:

Se je za bat. Ce bo med 10 bo lahko liziko dubu, baje :-) 

Patronažna pošolana do amena...klonil pod pritiskom... Živci živci.... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 30 minutami, GO_Tomi pravi:

Majku mu blesavu ...

Ne morš verjamit, da je še pr teh letih tok blesav .... Emti šugavca smotanga :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bemti tastar .. en vikend si vzamem frej in se grem pelat, ti pa u maline :mad:

poklicu bi me za nasvet, ne pa da skoz name čakaš, da ti svetujem kako morš pelat :P

bo pa drugič boljš :jezik:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odzdej naprej : vse vikende ko je moto gp mora bit dež.. da bo maus doma ..jasno?!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, thumper pravi:

odzdej naprej : vse vikende ko je moto gp mora bit dež.. da bo maus doma ..jasno?!

to pa glih ne :lol1: 

buhtl .. pa nehi s takimi ... tut jas bi se rat vozu ... pa itak mi je vseeno kdo zmaga ... mi je pa Rossi kr fajn, sj sm nanga navajen :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, maus pravi:

to pa glih ne :lol1: 

buhtl .. pa nehi s takimi ... tut jas bi se rat vozu ... pa itak mi je vseeno kdo zmaga ... mi je pa Rossi kr fajn, sj sm nanga navajen :P

Kaj pa generacijski preskok in podobne finte :P?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, bikez pravi:

Kaj pa generacijski preskok in podobne finte :P?

edin pr punćkah mi je ušeć generacijski preskok ali dva navzdol :ras:

štekaš :huh: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, maus pravi:

bemti tastar .. en vikend si vzamem frej in se grem pelat, ti pa u maline :mad:

poklicu bi me za nasvet, ne pa da skoz name čakaš, da ti svetujem kako morš pelat :P

bo pa drugič boljš :jezik:

tastar skrbi, da je prvenstvo zanimivo, kaj bi pa bilo, če bi bil skoz prvi, takoj bi rekli korupcija :P

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, gretzky pravi:

Japajade.

To, da sta danes sekala Španca, v Texasu pa Italijan je zgolj naključje?

Tastar ga je danes usral. In najbrž ne bo jokal zaradi tega. Niti Dorna zaradi njega ne bo spreminjala pravil (saj se ve zakaj so spremenili pravilo, da novinec sme dirkati v tovarniškem moštvu?).

Mate pa res zamegljen um... Poglej Rossijev sektor v texasu, ko je sekal... Pridobil je 0.3... Poglej maverickov sektor... Izgubil je... Mm je včeraj po sekanju še gledal nazaj... Izgubil je precej več... Tukaj izpade rit rossi, ker je bil nefer in je izkoristil to, da je šel naravnost in se zagnal naprej ob sekanju... Pa še polno enega jokanje, kako je zarco grdo peljal... Upam, da ga bautista zbije, da bo videl kaj je grdo... Ko pa on grdo prehiteva je pa diz iz rejzing...

Zakaj predlani v assnu ni dobil kazni, če je to taka španska zarota?? Tam je s sekanjem dejansko pridobil... Ne bom se spuščal v to ali bi moral dobit ali ne... Je pa dorna vsekakor imela izgovor, če bi želela dat kazen...

Spet neki užaljeno jokcate brez pravih argumentov, samo zato, ker je vaš 2 leti nazaj zapravil naslov zaradi brcanja nasprotnikov, ki so mu zamerili to, da jih je obtoževal kako pomagajo lorenzu in so si rekli, evo zdej boš vidu kako se dejansko pomaga...

Pa da se razumemo... Tudi meni je tole sekanje šikan in izguba max 0.5 sekunde, enako mislim tudi za izlete s proge, če greš čez robnik, kr neki... Za moje pojme je edino fer, da je za robniki pesek in te vsaka napaka drago stane.. Ampak to ni interes varnosti in žal bomo imeli v naprej tako... Pelješ naravnost in se vključiš tako da ne pridobiš mesta ali časa... Narediš napako in si še vedno v igri za zmago... Ni fer, samo drugače ne gre... Je pa res, da je za vse enako in tudi za gledalce bolj zanimivo... 

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 43 minutami, DAMI34 pravi:

Fak, sam razn Rossija, ostali sploh ne znajo sekat, saj zgubijo čas, namesto da bi ga pridobili :P

 

Tale je legendarna...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, KennyJR pravi:

Mate pa res zamegljen um...

Pa da se razumemo... Tudi meni je tole sekanje šikan in izguba max 0.5 sekunde, enako mislim tudi za izlete s proge, če greš čez robnik, kr neki... Za moje pojme je edino fer, da je za robniki pesek in te vsaka napaka drago stane.. Ampak to ni interes varnosti in žal bomo imeli v naprej tako... Pelješ naravnost in se vključiš tako da ne pridobiš mesta ali časa... Narediš napako in si še vedno v igri za zmago... Ni fer, samo drugače ne gre... Je pa res, da je za vse enako in tudi za gledalce bolj zanimivo... 

kdaj mi boš linijo pokazu :huh: 

 

pred eno uro, DAMI34 pravi:

Fak, sam razn Rossija, ostali sploh ne znajo sekat, saj zgubijo čas, namesto da bi ga pridobili :P

 

a ni robnik zid... kot je na cesti pouna črta na ovinku :huh: 

 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če koga šolajo pol zihr Lovrota.

Še Takaši iz ekipe ga je nadru nej gre vozt - zna bit plačan, da voz in ne da trmar u kotu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 38 minutami, bikez pravi:

Naš avto ima pa šest prestav :book:.

Privatnik :smoke:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, DAMI34 said:

Fak, sam razn Rossija, ostali sploh ne znajo sekat, saj zgubijo čas, namesto da bi ga pridobili :P

 

S kje si pa tole potegnu....:OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, Marcel-F pravi:

S kje si pa tole potegnu....:OK:

Sem bral sestavek nekoga zgoraj, k je utemeljil strokovno linije ter sekanja....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, jskrablin pravi:

Govoriti kako je so nekoga našolali, ker je kresnil po tleh medtem ko se je boril za zmago na dirki... je nivo tam enega prvega razreda OŠ. Zato se takim samo :lol1:

S tem se pač ne morem strinjat. Šteje samo črno-bela kockasta zastava. In če te ni na cilju, kaj to pomeni? Si bil pošolan ali ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, bikez pravi:

S tem se pač ne morem strinjat. Šteje samo črno-bela kockasta zastava. In če te ni na cilju, kaj to pomeni? Si bil pošolan ali ne?

to pomeni da so vsi pošolani od vključno drugega mesta dalje :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!