Skoči na vsebino

MotoGP 2017 - splošno nabijanje


exclan

Priporočene objave

pred 35 minutami, maus pravi:

o zgodovini Moto GP - ja marsikdo zna veliko povedati, o bodočnosti pa le ugibamo in nabijamo ... :P 

edino če kdo kj ve ... pa nj mi pove številke lota :P

in še to ... dirka se za vsako dirko posebi in to je to ... taprau dirkaš vozi na limitu in padec je sestavni del dirkanja ... pri tem lahko še kakšnega s seboj odnese, ampak .. to je druga zgodba ...

... to že med globoke spada, kajne :huh: 

kaj je to višji nivo @Cartman ... kok nas je pa tuka usposobljenih in veščih dirkanja na visokem nivoju, da bi bila tukaj debata na visokem nivoju ?

kok nas je dolgoletnih dirkačev, ki smo dolga leta tekmovali ?

lepljenje linkov drugih modrecev iz tujine, ni nobena debata :P

ni mi pa všeč žaljenje dirkačev ... ajde mal heca, na primernem nivoju, ne škodi ... ker so vsi vrhunski dirkači na perfektnih motorjih ...

.... se nadaljuje... 

:huh: 

 

Taprav komentator motosveta mora moped vsaj do 300km/h stisnt, sam ne na cesti, ker to ni dovoljeno ampak na pisti :P.

P.S. Tapravih na tem forumu žal ni, lahko se nekaj menimo in kramljamo na nivoju gostilniške debate. Tisti, ki malo več vedo, so ponavadi tiho in se verjetno smejijo našemu prepucavanju, kdo ima večjega "martinčka".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, maus pravi:

 

edino če kdo kj ve ... pa nj mi pove številke lota :P

kok nas je dolgoletnih dirkačev, ki smo dolga leta tekmovali ?

ni mi pa všeč žaljenje dirkačev ... ajde mal heca, na primernem nivoju, ne škodi ... ker so vsi vrhunski dirkači na perfektnih motorjih ...

.... se nadaljuje... 

:huh: 

 

34 in 46 evo dve ti povem :smoke:

Ti sigurno...ne tekmuješ kako čimprej z kavo na kavo in to čim hitreje....

Vemo kdo non stop žali ženske kako so nesposobne za vozit a sam ima gumo 1cm od sredine kao položeno...

Ker sledim tudi stunt na mopijih...kot zanimivost si poglejte njene filme na facebook od SARAH JEZITO pička ni normalna kako obvlada...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sarah Lezito se imenuje.lp

Popravljeno . Popravil Miha1985
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Miha1985 pravi:

Sarah Lezito se imenuje.lp

Res je...jz nepismen...kapa dol pred njo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, sesir pravi:

Res je...jz nepismen...gate dol pred njo...

:O

:huh: 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno samo PR novica, da jih še več pride na tekmo, da "jokajo" in trpijo z njim ter pokupijo še več izdelkov.

Kardashian stil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Snecer pravi:

Jaz bi še podal objektivno ugotovitev.

Zadnje čase veliko pada.

str je že ... omotica :huh: 

moja strokovno strokovna ugotovitev :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, Snecer pravi:

Jaz ti pa strokovno povem, da sva zdaj odpikala :) 

nisva .. sva bila prestavljena, kar seveda s podporo podpiram, ker sva tam smetila in se skesano kesam :P

mislim da bo starćek polomlen pelu in zmagu :P

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Snecer pravi:

 

Klovn bo vozil, če ne pa bo prišel samo pomahati, nakar se bodo tribune spraznile.

Pa svizec tut še pride pol, al kako je že to.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Snecer pravi:

Imela sva "športno" srečo.

Klovn bo vozil, če ne pa bo prišel samo pomahati, nakar se bodo tribune spraznile.

No...tuk hiter pa tudi ni,da se ne bi zmogel ustaviti že takoj po cilju...moraš vedet,da se pezionista zna tudi odpeljati zelo počasen častni krog!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, sesir pravi:

No...tuk hiter pa tudi ni,da se ne bi zmogel ustaviti že takoj po cilju...moraš vedet,da se pezionista zna tudi odpeljati zelo počasen častni krog!

Se mi je zdel, da Yamaha ni motor :whistle:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So ga že medicinske sestre pokupile.

Pa še mama se je vključila, tam mora biti solzno od sreče, da bo še komu spodrsnilo.

---------------------------------

Devetkratni motociklistični svetovni prvak Valentino Rossi je na treningu na znameniti motokros stezi Cavallara padel in se poškodoval. Italijan je utrpel manjše poškodbe prsnega in trebušnega dela. Po noči preživeti v bolnišnici se je Vale fotografiral z zdravniškim osebjem, mama Stefanija pa je potrdila, da je z njenim sinom vse v redu. Kot kaže bo lahko Dirkaški doktor nastopil na dirki v Mugellu, saj je že zapustil bolnišnico v Riminiju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Penzije Morajo se tako neznatno poskodbo resno vzet.  EMSO je jeba 

PS: sploh pa, ce ti Je sluzba z malinovci se v isti sekundi na krog preganjas

 

Popravljeno . Popravil Nearrain
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 23. 5. 2017 ob 11:09, maus pravi:

kaj je to višji nivo @Cartman ... kok nas je pa tuka usposobljenih in veščih dirkanja na visokem nivoju, da bi bila tukaj debata na visokem nivoju ?

kok nas je dolgoletnih dirkačev, ki smo dolga leta tekmovali ?

 

pred 15 urami, Snecer pravi:

Jaz bi še podal objektivno ugotovitev.

Zadnje čase veliko pada.

grdo se bo slišalo..samo kdo je trdil , da imajo dirkači boljše reflekse in se v prometu lažje peljejo kot mi civili? 

verjetno jih več pomre v prometu kot na pisti ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, thumper pravi:

 

grdo se bo slišalo..samo kdo je trdil , da imajo dirkači boljše reflekse in se v prometu lažje peljejo kot mi civili? 

verjetno jih več pomre v prometu kot na pisti ..

V povprečju imajo najbrž podobne reflekse. Imajo pa precej več izkušenj, kako reagirati, ko se približujejo meji ali pa ko zagusti. Najbrž je dirkačem precej večkrat zdrsnila guma pri ostrem zaviranju ali vožnji kot pa povprečnemu Janezu Novaku. Ali pa kaj drugega, kar zna biti neugodno.

Zato pa je za nas, običajne Janeze Novake vseeno dobro, da se udeležimo kakšne delavnice, kjer na poligonu v precej bolj varnih razmerah večkrat zaviramo na polno, se izogibamo oviri,..., ker se s tem v prometu ne srečamo tolikokrat in nam ni v podzavesti. Da potem na cesti, v prometu, ob podobni situaciji reagiramo bolje. Vem, da se s tem Snecer ne bo strinjal, ker naj bi tam dobili samo prepotentne divjake, pa vseeno.

Še osebna izkušnja: Izogib oviri je dobra vaja. Zaradi nje sem se enkrat že rešil, že več kot 10 let nazaj. Od Postojne proti razdrtem me je ustavljal policaj (ni bil Borutt), ki je skočil na cesto in mahal z loparčkom. Hitrost je bila res velika in policaj je zmrznil na sredini voznega pasu. Na hrbtu sem čutil še sopotnico. Ustavil sem se sicer 10 metrov za policajem, ki je seveda čisto padel ven (drugi policaj pa se je s smehom komaj zadrževal). Ja, sem plačal kazen (še v SIT) in dobil kazenske točke. Ampak sem ostal na kolesih, sopotnica tudi, policaj prav tako. Pomagal pa je izogib oviri.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, Nearrain pravi:

Penzije Morajo se tako neznatno poskodbo resno vzet.  EMSO je jeba 

PS: sploh pa, ce ti Je sluzba z malinovci se v isti sekundi na krog preganjas

 

Pa še odlična priložnost za samopromocijo je taka "situacija". Vale točno ve kaj dela, še ko v hospitalu leži zna sluzit. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

misliš , da je pofejkal padec , se dal odpeljat v bolnico in s tem povišal razmerje v stavnicah do tolikšne mere , da mu ob slučajni zmagi v mugellu pade par miljončkov?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko je pa samo malo zaglumil, da ima alibi za morebitni neuspeh na domači dirki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Buzdovan pravi:

Lahko je pa samo malo zaglumil, da ima alibi za morebitni neuspeh na domači dirki.

Ne vem...kolikokrat pa imel "neuspeh" v Mugelu v tri desetni karireri?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!