Skoči na vsebino

CF moto


DAMI34

Priporočene objave

pred 8 minutami, skalar36 pravi:

 

čestitam, ma brez fotk ne vela :D

naj ti srečno služi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Bodo fotke. Bodo. Pa kkšn daljsi opis tudi. Čez vikend ni popustilo, pa sm šu dans v salon...

Dobr zgleda. Kupu sm z očmi pa z denarnico. 

Ko sem bil v salonu sm mal vrgel uč na tanovega nejkeda. Res lep. Zelo lep izdelk, ko pa še ceno pogledaš je pa res best buy v tej kategoriji. Edino displej me je zmotil. Tam pa ne paše tako velik. Ampak trg to očitno hoče.

Vprašanje kok časa bodo še pocen tile kitajski izdelki...

Popravljeno . Popravil skalar36
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, skalar36 pravi:

Bodo fotke. Bodo. Pa kkšn daljsi opis tudi. Čez vikend ni popustilo, pa sm šu dans v salon...

Dobr zgleda. Kupu sm z očmi pa z denarnico. 

Ko sem bil v salonu sm mal vrgel uč na tanovega nejkeda. Res lep. Zelo lep izdelk, ko pa še ceno pogledaš je pa res best buy v tej kategoriji. Edino displej me je zmotil. Tam pa ne paše tako velik. Ampak trg to očitno hoče.

Vprašanje kok časa bodo še pocen tile kitajski izdelki...

Še v Kove salon bi moral iti, bi primerjal lažje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, skalar36 said:

Bodo fotke. Bodo. Pa kkšn daljsi opis tudi. Čez vikend ni popustilo, pa sm šu dans v salon...

Dobr zgleda. Kupu sm z očmi pa z denarnico. 

Ko sem bil v salonu sm mal vrgel uč na tanovega nejkeda. Res lep. Zelo lep izdelk, ko pa še ceno pogledaš je pa res best buy v tej kategoriji. Edino displej me je zmotil. Tam pa ne paše tako velik. Ampak trg to očitno hoče.

Vprašanje kok časa bodo še pocen tile kitajski izdelki...

Kaj si pa vzel? Explore? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, Pajk pravi:

Kaj si pa vzel? Explore? 

Ja.

 

pred 39 minutami, Snečer pravi:

Še v Kove salon bi moral iti, bi primerjal lažje.

Za to je še dovolj časa. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, skalar36 pravi:

Bodo fotke. Bodo. Pa kkšn daljsi opis tudi. Čez vikend ni popustilo, pa sm šu dans v salon...

Dobr zgleda. Kupu sm z očmi pa z denarnico. 

Ko sem bil v salonu sm mal vrgel uč na tanovega nejkeda. Res lep. Zelo lep izdelk, ko pa še ceno pogledaš je pa res best buy v tej kategoriji. Edino displej me je zmotil. Tam pa ne paše tako velik. Ampak trg to očitno hoče.

Vprašanje kok časa bodo še pocen tile kitajski izdelki...

Čestitam! veliko užitka!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitke. Samo prej si napisal, da ti je Husa bila na trenutke prešvoh. Ta ti bo potem večkrat. Ne razumi me narobe, samo govorim ti kot lastnik. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Pajk pravi:

Čestitke. Samo prej si napisal, da ti je Husa bila na trenutke prešvoh. Ta ti bo potem večkrat. Ne razumi me narobe, samo govorim ti kot lastnik. 

Vem. Sem "žrtvoval" moč za udobje in ceno. Sej mogoče pa nav slabo, če mal bl počas vozim :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

veliko ima ene opreme. A se rabi al ne je težko presodit. Je pa dobr občutek če maš. Primerljiva Yamaha bi bil cca 17k.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko se navadiš nanjo, ti ne bo niti minutko žal. Te kar razvadi. Vsaj mene je. Do zdaj so mi bili vsi motorji brez kakršnihkoli gadgetov. Edino sedanji bandit ima ABS. To je pa tudi vse. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, skalar36 pravi:

Evo prvih 10km. Prva opažanja. Na mestu je kr težak, visoko težišče za menevrirat. Ni panike, je pa drugače kot pri husi. Se fajn pozna razlika v težišču. Na cesti se to težišče malo skrije ni tok očitno vendar pri husi veeliko boljše.Vzmetenje deljuje "čvrsto", bo uredu. Agregat v prvi prestavi ni živčen. Veterna zaščita vrhunska. V kolena skoraj nič vetra. Sklopka res hitro zagrabi, sedež se zdi zelo udoben. Sama drža je zame top,173 ccm. V tank sem spravil 16,5l.

Za eno sezono bo. :D 

1707233586761.jpg

1707233586769.jpg

1707233586779.jpg

Zgleda lep, čestitam.

Za kolko ga boš prodajal? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja odvisno, sej si sam ugotovil, da po koroni naprej cena rabljenim samo raste :D 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej pa hitro sparit foun, naložit navigacijo na armaturko, povezat wifi, pogledat, če so posodobitve online... full dela :D

ampak lepega.

ps. poguglej, mogoče obstaja kak kit da odpreš airbox, pa kako ekologijo odfukaš, pa bo letu ko sneta sekira :D

 

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odpiranje airboxa brez ostalega je velika neumnost. 

Ze tako so vsi novi mopedi na zgornjih mejah AFR. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, DAMI34 pravi:

zdej pa hitro sparit foun, naložit navigacijo na armaturko, povezat wifi, pogledat, če so posodobitve online... full dela :D

 

Ma ja. Neki časa še ne bom povezu founa. Sm neki škrtatu pa kupu enga redmija, pa dela zanč.

Me je izrecno opozorila v salonu, da ko enkrat povežš foun morš sam tistga met povezanega. Samo enega. Če menjaš foun morš vse zbrisat pa jovo na novo naložit. Če slučajno povežeš 2 se motor blokira, pa ga morš pelat na servis, potem pa oni kontaktirajo tovarno, da ga nazaj odklenejo-proti kraji kao. Men se pa te kolobocije ne da delat 2x.

Dobr so tole stuhtal kitajci, še nov foun morš kupt...:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Update je bil par dni nazaj. Samo jaz ne opazim nobene razlike. 
 

Pa srečno vožnjo👍

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma men je tol mal mimo...preber v navodilih. V avtu lahko povežeš 4 telefone, na ktm in kavi stargazlahka odstranim pa sparim drucga. Preverjeno. 

foun pa le kup novi (ne morš met nov moped pa str foun :P ), sicer maš pa itak gugl mapse že onboard. In to take kjer se zemljevid vidi.

pred 1 minuto, Pajk pravi:

Update je bil par dni nazaj. Samo jaz ne opazim nobene razlike. 
 

Pa srečno vožnjo👍

ma sej jaz tut na founu ne opazim nobene razlike :P ko se app posodobijo. več al manj gre itak samo za boljšo kodo, pa boljšo zaščito..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, krucymucy pravi:

Odpiranje airboxa brez ostalega je velika neumnost. 

Ze tako so vsi novi mopedi na zgornjih mejah AFR. 

to povej husi pa 790ki, ki delajo velik bolj ker ju ne morijo premali šnorkli in premali zajem zraka. Valda če hočeš kaj več bo treba pa več. Ampak cf je v bistvu ktm 790 in sem 100% da bolje diha, pa še predfilter je, če se po šodru voziš koristen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 minutes ago, DAMI34 said:

to povej husi pa 790ki, ki delajo velik bolj ker ju ne morijo premali šnorkli in premali zajem zraka. Valda če hočeš kaj več bo treba pa več. Ampak cf je v bistvu ktm 790 in sem 100% da bolje diha, pa še predfilter je, če se po šodru voziš koristen.

Sem ti ze pred leti povedal v temi o vzmetenju da delaj kar hoces.  Jaz samo povem da ni ravno pametno tega poceti brez remapa. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, krucymucy pravi:

Sem ti ze pred leti povedal v temi o vzmetenju da delaj kar hoces.  Jaz samo povem da ni ravno pametno tega poceti brez remapa. 

povej rottweilerju :P gre se za minimalne izboljšave, rahlo povečano kvadraturo vsisa in boljšo filtracijo. ECU se zmore sam prilagodit, drgač se pa strinjam, večja kot bo modifikacija več bo potrebno popraviti, spremeniti remap itd...ampak mi ni potrebno nič novega izzumljat, ker so že izzumili. Ničkoliko ljudi poznam ki majo cel airboxkit od rotweilerja...slediš navodilom in je. al pa daš majstru.

ps. ne morš bilivat, vzmetenje mi še dela :D

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Diler ne pove da so droge zate slabe. 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, ma zafiksance bi pa vidu umirat :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!