Skoči na vsebino

STOP policija (vse kar ni v zvezi z motorizmom, zdravljenje frustracij, ter nabijanje do nezavesti)


Borutt

Priporočene objave

Borutt ti vse veš v policiji in za čisto vsako policijsko postajo vse veš mi nič.

Nam prosim napišeš epilog, kaj je ugotovitev padca policaja ki je baje padel zaradi grbine na cesti , bilo je več letečmanov.

Pa če misliš odgovarjat v tvojem stilu preskoči prosim.

Resno me zanimA ali je bil upravičen in ga je napadla grbina na cesti ali je dobil kazen in seveda disciplinsko zaradi neprilagojene hitrosti?

Že v naprej hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, Borutt pravi:

 

Vprašaj jih, zakaj so tako napisali. Ali ni kohones? 

Da bi poslusal resnice ali,da bi se naucil kako zgovarjati na stanje cestisca?

Jz se strinjam s njihovo ugotovitvijo in hrati zelo,zelo obzalujem,da do taksne jasne in logicne ugotovitve ne pridejo tudi pri ostalih voznikih,ki imajo smolo...

Lepo,da vedo,da obstaja tudi ta moznost,a hrati zalostno,da jo koristijo le za svoje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, Kmet2 pravi:

Borutt ti vse veš v policiji in za čisto vsako policijsko postajo vse veš mi nič.

Nam prosim napišeš epilog, kaj je ugotovitev padca policaja ki je baje padel zaradi grbine na cesti , bilo je več letečmanov.

Pa če misliš odgovarjat v tvojem stilu preskoči prosim.

Resno me zanimA ali je bil upravičen in ga je napadla grbina na cesti ali je dobil kazen in seveda disciplinsko zaradi neprilagojene hitrosti?

Že v naprej hvala.

Preveč mi laskaš. Še nerodno mi bo. 

Tisto je druga policijska uprava in nimam pojma, zakaj so okrivili cesto. Kdorkoli je to napisal, naj to tudi zagovarja. To sem že takrat napisal. 

Zgodila se je prometna nesreča. Mislim pa, da je policist, v prehajanju iz navpičnega v vodoraven položaj, za trenutek pomislil, da ga grbina napada. Verjetno zaradi velike bližine in drugačne perspektive. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, sesir pravi:

Da bi poslusal resnice ali,da bi se naucil kako zgovarjati na stanje cestisca?

Jz se strinjam s njihovo ugotovitvijo in hrati zelo,zelo obzalujem,da do taksne jasne in logicne ugotovitve ne pridejo tudi pri ostalih voznikih,ki imajo smolo...

Lepo,da vedo,da obstaja tudi ta moznost,a hrati zalostno,da jo koristijo le za svoje...

Vprašaj jih. Boš potem lažje tukaj tipkal. 

Nisem bil tam in ne vem, kaj je eden od vseh počel, da ga je grbina napadla. Tudi pri ostalih se za vzrok napiše cesta, divjad ali kaj drugega, če je to vzrok. 

Koristijo le za svoje? Beri odstavek višje. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 12. 8. 2018 ob 0:22, Arzen pravi:

Ti to resno? On je 40 let delal za to in plačeval prispevke. In ni on kriv, če je (oz še)  država z NAŠIM denarjem delala kot je in moramo mi delati za penzije.

ne razumem čist, kaj sj to resno ? ... kdo je država ?

Ob 12. 8. 2018 ob 7:09, Kmet2 pravi:

Ko si enkrat visoko v državnih firmah(strankarsko odlagališče smeti) imaš veliko vrat odprtih in tudi vse se naredi preko zzzs, sploh pri premožnejših.......rulja pa ko rulja, golta in po mnenju premožnejših smo sami krivi....volitve pa to......to lahko izjavi samo tepec , ki v obstoječi garnituri(politični) vidi poštene, transparentne, korektne in nekaznovane z vsemi žavbami namazane politikante.

no no ... zate so res vsi tepci ... edin ti si brihtn ..

ja volitve so ključnega pomena za vodenje države in politike in to mi izvolimo ...

kdo pa tebi brani, da se zaposliš visoko v državni firmi ... rabiš veze ?

ni blema .. nardiš magisterij ali dokotorat na svoje stroške in ni hudič, da te ne zrinemo kam visoko ... jaz bi ti to iz srca privošču.

 

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, maus pravi:

ne razumem čist, kaj sj to resno ? ... kdo je država ?

no no ... zate so res vsi tepci ... edin ti si brihtn ..

ja volitve so ključnega pomena za vodenje države in politike in to mi izvolimo ...

kdo pa tebi brani, da se zaposliš visoko v državni firmi ... rabiš veze ?

ni blema .. nardiš magisterij ali dokotorat na svoje stroške in ni hudič, da te ne zrinemo kam visoko ... jaz bi ti to iz srca privošču.

 

Kdo je teb kaj pisal, zase se brigi.....

Koga naj volim med lopovi, manjšega lopova... 

 

Popravljeno . Popravil Kmet2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Kmet2 pravi:

Kdo je teb kaj pisal, zase se brigi.....

Koga naj volim med lopovi, manjšega lopova... 

 

sj se brigam zase ... in se kr potrudim za to :P

js bi si želu, da ti kandidiraš .. moj glas maš 100 % ... 

pa da se usidramo nekje pr vrhu .. kaj praviš ... in da mlatmo miljone

js se ti javim za ministra promet ... ajeprou 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej, če si se najdel v mojem postu je tvoj problem!!

Nikjer nisem pisal tebi imam svoje mnenje, kot ga imaš ti marsikje, pa te osebno ne citiram.....dej mi mir in uživajte dalje, pr nas je res fajn.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, Kmet2 pravi:

Lej, če si se najdel v mojem postu je tvoj problem!!

Nikjer nisem pisal tebi imam svoje mnenje, kot ga imaš ti marsikje, pa te osebno ne citiram.....dej mi mir in uživajte dalje, pr nas je res fajn.

 

lej .. če bi pr kavi sedel s prijatelji in bi imeli vsi enako mnenje o vsem,  je brezveze, da se sploh dobimo .. pač imamo vsak svoje mnenje pa smo lahko še vedno prijatelji ;) 

prvoščim vam uživanje pa rt vas mam :friend2:

p.s.

pa ne bit jezn na ceu svet .. js tut nism, čeprav moram zdele garaško garati, medtem ko vi ćelosi uživate

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 8/12/2018 at 8:09 AM, Kmet2 said:

Ko si enkrat visoko v državnih firmah(strankarsko odlagališče smeti) imaš veliko vrat odprtih in tudi vse se naredi preko zzzs, sploh pri premožnejših.......rulja pa ko rulja, golta in po mnenju premožnejših smo sami krivi....volitve pa to......to lahko izjavi samo tepec , ki v obstoječi garnituri(politični) vidi poštene, transparentne, korektne in nekaznovane z vsemi žavbami namazane politikante.

Ce volilni sistem izvrze vedno ista korumpirana, nesposobna govna bo mogla rulja enkrat nekaj narest za to, da bo prislo do kaksne pozitivne spremembe. 

GRAD GORI, GRAŠČAK BEŽI !

Demokracija je najvecja laz. Do korenitih sprememb lahko pripelje samo “revolucija ” ... v kakrsnikoli obliki.

PS: se vedno upam, da bodo spet kocke zacele letet na parlament.... ampak tokrat do konca !!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slovenija potrebuje korenite spremembe. Predvsem zmanjšanje JU, zmanjšanje občin, boljšo porabo javnega denarja... Zmanjsanje davkov. Popolna zamenjava sodstva in tozilstva. Sprememba šolstva. Preganjanje gospodarskega kriminala-pomeni zamenjavo glavnih na policiji. Ce grobo rečemo, da je v JU zaposlenih cca 120k ljudi, ter da so vsi polnoletni...Katera stranka z prej opisanim prigramom bo dobila volitve? Sej tud ni dost sposobnih ljudi v SLO, da bi to speljali. Ker 2 pametna ne moreta 8 butastim dopovedat kako in kaj. 

Se vidimo pr kockanju. Za pivo dam jz.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, skalar36 said:

Slovenija potrebuje korenite spremembe. Predvsem zmanjšanje JU, zmanjšanje občin, boljšo porabo javnega denarja... Zmanjsanje davkov. Popolna zamenjava sodstva in tozilstva. Sprememba šolstva. Preganjanje gospodarskega kriminala-pomeni zamenjavo glavnih na policiji. Ce grobo rečemo, da je v JU zaposlenih cca 120k ljudi, ter da so vsi polnoletni...Katera stranka z prej opisanim prigramom bo dobila volitve? Sej tud ni dost sposobnih ljudi v SLO, da bi to speljali. Ker 2 pametna ne moreta 8 butastim dopovedat kako in kaj. 

Se vidimo pr kockanju. Za pivo dam jz.

Tko v politiki, tko na cesti . . . 

ZA TRI PAMETNE JE VSAKA CESTA DOVOLJ ŠIROKA IN ZA DVA IDIOTA JE VSAKA PREOZKA

:smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, isarajli1 said:

A ni fascinantno, da je v modi pustit svoje dokumete in kartice na kraju dejanja in potem bezat naprej.  Cudna so pota telihi novodobnih kriminalcev in teroristov.

"V sklopu ogleda kraja dejanja je bilo zavarovanih več sledov in drugih dokazov, med njimi pa tudi osebni dokumenti in bančne kartice osumljenca, 19-letnega državljana Poljske."

 

:smoke:

  • Všeč mi je 1
  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Recimo danes....

Konec vasi je desni ovinek in tisti,ki ti pripelje naproti ima tam kjer bi naj imel kolesa dve vecji luknji v asfaltu...in logicno vsi sekajo ovinek..umaknit pa ne gre,saj je na njegovi desni skarpa(naredila komunala) levo pa hribcek in ne gre zapeljat nanj...

Ok jz vedno peljem s skutercko trdo desno saj vem kaksna cesta...glih danes poknu mimo avto...ce bi bil jz z avtom bi bil karambol ali ce bi jz vozil 1m od roba kot tudi naj bi vozil!

Borutt kdo bi bil tu kriv za karambol oz s katere police gre skoda...

1.Jz pripeljem pravilno se pravi z moje ziher ne!

2.Tudi un,ki pripelje naproti je pripeljal pravilno ker drugace ali se zaleti v skarpo ali zvije felge...

3. po logiki,ki pa je je zal pri nas smrtnikih in pravilih malo je krivo cestno podjetje...absolutno krivim njih.Ne samo,da sta ti dve luknji ze dve leti pac pa jih je zdaj celo komunala sama z urejanjen in prenovo komunale zelo,zelo povecala?Dokaz,da se norca dela iz nas ali le upa,da se nas bo cim vec zaletelo in bomo trpeli.. 

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, maus pravi:

Bed...veckrat vozil tle skozi in bilo ze 9let nazaj v slabem stanju oz staro in dotrajano...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 12. 8. 2018 ob 23:44, isarajli1 pravi:

Zakaj borut nima- ne dobiva teh pokalov, srčkov ?!

..... ker je pulcaj..... pulcajev pa na MS nimajo radi..... :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

12 minutes ago, dr.looney said:

..... ker je pulcaj..... pulcajev pa na MS nimajo radi..... :winkiss:

Men je borutt kul, ker triggerira uporabnike ... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, sesir pravi:

Recimo danes....

Konec vasi je desni ovinek in tisti,ki ti pripelje naproti ima tam kjer bi naj imel kolesa dve vecji luknji v asfaltu...in logicno vsi sekajo ovinek..umaknit pa ne gre,saj je na njegovi desni skarpa(naredila komunala) levo pa hribcek in ne gre zapeljat nanj...

Ok jz vedno peljem s skutercko trdo desno saj vem kaksna cesta...glih danes poknu mimo avto...ce bi bil jz z avtom bi bil karambol ali ce bi jz vozil 1m od roba kot tudi naj bi vozil!

Borutt kdo bi bil tu kriv za karambol oz s katere police gre skoda...

1.Jz pripeljem pravilno se pravi z moje ziher ne!

2.Tudi un,ki pripelje naproti je pripeljal pravilno ker drugace ali se zaleti v skarpo ali zvije felge...

3. po logiki,ki pa je je zal pri nas smrtnikih in pravilih malo je krivo cestno podjetje...absolutno krivim njih.Ne samo,da sta ti dve luknji ze dve leti pac pa jih je zdaj celo komunala sama z urejanjen in prenovo komunale zelo,zelo povecala?Dokaz,da se norca dela iz nas ali le upa,da se nas bo cim vec zaletelo in bomo trpeli.. 

Kaj mislis kaj bi ti napisali..(naprilagojena hitrost).nisi prilagodil vožnje razmeram na cestišču...

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

23 minutes ago, Miha1985 said:

Kaj mislis kaj bi ti napisali..(naprilagojena hitrost).nisi prilagodil vožnje razmeram na cestišču...

Nepravilna stran vožnje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 33 minutami, Miha1985 pravi:

Kaj mislis kaj bi ti napisali..(naprilagojena hitrost).nisi prilagodil vožnje razmeram na cestišču...

Recimo...ampak!

Manj kot 25kmh oz polovico predpisane hitrosti ne smem voziti.Pri 25 pa zvijem felgo in poskodujem karter ce peljem po svojem pasu...

 

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, Vin pravi:

Nepravilna stran vožnje.

 

Napacni vozni pas?Ne more biti!

Saj sta luknji tako veliki kot vecja zival in ce se slednja pojavi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 13. 8. 2018 ob 8:54, maus pravi:

sj se brigam zase ... in se kr potrudim za to :P

js bi si želu, da ti kandidiraš .. moj glas maš 100 % ... 

pa da se usidramo nekje pr vrhu .. kaj praviš ... in da mlatmo miljone

js se ti javim za ministra promet ... ajeprou 

Kje je sedaj radirka, da zbriše sranje, ki ti ga piše? Ker on ni žaljiv. On samo serje po drugih. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!