Skoči na vsebino

STOP policija (vse kar ni v zvezi z motorizmom, zdravljenje frustracij, ter nabijanje do nezavesti)


Borutt

Priporočene objave

Te nesreče, ki se res preveč na naših AC dogajajo, bodo spet izgovor nekaterim, da se bo formiralo:

-AC policijo (kasiranje po možnosti)

-nabasalo čimveč radarjev, ali sekcijskih meritev

Nihče pa ne pomisli niti ne zračuna koliko je udeleženih tujcev v teh karambolih (jebiga sezona, al pa kaj drugega), sploh pa kar se tiče izgovora hitrost, jo prekleto malo vidim na AC pa sem zelo redno po Sloveniji. Opazim pa veliko egoistične vožnje po prehitevalnem pasu (tule zmagajo Austrijci), pa kolovratenja cik cak, dremuckanja (eko tule zmaga UA ali pa RO). V glavnem pa opažam veliko neznanja vožnje, slabega prostorskega zaznavanja, nelogičnih potez itd, predvsem pa gneče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam @DAMI34 pa kljub temu ... vsi smo seznanjeni s CPP in splošnimi načini obnašanja ... ali res rabimo vsak po enega policaja za vratom, da nam kaže smer in pravo pot :huh: 

v ponedeljek ... križišče Tomačevo ... smer ... Bežigrad - Domžale ... samo desni pas je možen za izhod iz križišča proti Domžalam, kar jasno nakazujejo že dosti prej smerne table za vodenje prometa. ... v koloni avtomobili nižjega cenovnega razreda, štuljenje na desni pas v samem krožišču pa cca 20 vozil višjega cenovnega razreda ... pa kor sm vidu več kot 70 % žensk (pa ne razumet to kot sksistično izjavo ampak kot dejstvo, ki sem ga videl)

ne bom komentiral, sliko si ustvarite sami ... svoje mnenje imam tako, da bi najraj plug namontiral in vseh teh cca 20 vozil porinil s ceste

policija tukaj ne more stati in ustavljati, ker pol bi bil še večji kaos.

kako sem prišel pol do Domžal .. logično ... na Dunajsko, pri Ruskem carju (tam je spet vse stalo) preko Kleč nazaj proti Bežigradu in nazaj na obvoznico ter do Sneberj in preko Podgovice (kjer je bil še en karambol ... avto podru kandelaber) do Domžal 

Evo .. razliu sm svoja ćustwa :huh: 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, maus pravi:

Se strinjam @DAMI34 pa kljub temu ... vsi smo seznanjeni s CPP in splošnimi načini obnašanja ... ali res rabimo vsak po enega policaja za vratom, da nam kaže smer in pravo pot :huh: 

v ponedeljek ... križišče Tomačevo ... smer ... Bežigrad - Domžale ... samo desni pas je možen za izhod iz križišča proti Domžalam, kar jasno nakazujejo že dosti prej smerne table za vodenje prometa. ... v koloni avtomobili nižjega cenovnega razreda, štuljenje na desni pas v samem krožišču pa cca 20 vozil višjega cenovnega razreda ... pa kor sm vidu več kot 70 % žensk (pa ne razumet to kot sksistično izjavo ampak kot dejstvo, ki sem ga videl)

ne bom komentiral, sliko si ustvarite sami ... svoje mnenje imam tako, da bi najraj plug namontiral in vseh teh cca 20 vozil porinil s ceste

policija tukaj ne more stati in ustavljati, ker pol bi bil še večji kaos.

kako sem prišel pol do Domžal .. logično ... na Dunajsko, pri Ruskem carju (tam je spet vse stalo) preko Kleč nazaj proti Bežigradu in nazaj na obvoznico ter do Sneberj in preko Podgovice (kjer je bil še en karambol ... avto podru kandelaber) do Domžal 

Evo .. razliu sm svoja ćustwa :huh: 

pa sj to pravim, ampak izgovor bo hitrost, kar si ti navedel pa jaz tumbam, je pa realno gledano, neznanje in nezavedanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 36 minutami, maus pravi:

Se strinjam @DAMI34 pa kljub temu ... vsi smo seznanjeni s CPP in splošnimi načini obnašanja ... ali res rabimo vsak po enega policaja za vratom, da nam kaže smer in pravo pot :huh: 

v ponedeljek ... križišče Tomačevo ... smer ... Bežigrad - Domžale ... samo desni pas je možen za izhod iz križišča proti Domžalam, kar jasno nakazujejo že dosti prej smerne table za vodenje prometa. ... v koloni avtomobili nižjega cenovnega razreda, štuljenje na desni pas v samem krožišču pa cca 20 vozil višjega cenovnega razreda ... pa kor sm vidu več kot 70 % žensk (pa ne razumet to kot sksistično izjavo ampak kot dejstvo, ki sem ga videl)

ne bom komentiral, sliko si ustvarite sami ... svoje mnenje imam tako, da bi najraj plug namontiral in vseh teh cca 20 vozil porinil s ceste

policija tukaj ne more stati in ustavljati, ker pol bi bil še večji kaos.

kako sem prišel pol do Domžal .. logično ... na Dunajsko, pri Ruskem carju (tam je spet vse stalo) preko Kleč nazaj proti Bežigradu in nazaj na obvoznico ter do Sneberj in preko Podgovice (kjer je bil še en karambol ... avto podru kandelaber) do Domžal 

Evo .. razliu sm svoja ćustwa :huh: 

Glede jahanja prehitevalnega pasu, tudi kamioni vcasih prehitevajo po vec kamionov in ustvarjajo zastoje in bi policija morala narediti vec. Ma nisem se enkrat videl, da bi kaksnega ustavili. Gres v Avstrijo ali Nemcijo in ti isti kamionarji vozijo strogo desno, imajo razdaljo kot je predpis in ne jahajo levo. Le zakaj? A mogoce zaradi nadzora? Jaz sem skoraj 100% preprican, da je pri nas direktiva, da se jim gleda skozi prste.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se strinjam, da bi morala policija narediti več ... ampak .. saj veš kakšni smo .. potem samo jamramo, da živimo v policijski državi in da samo polnijo proračun. Je pa tudi res, da se postavijo tja, kjer je najlažje kasirat ... vrhove je treba posekat, da drevo lepše zraste in spodaj so lepši sadeži ;)

matr sm pamtn :huh: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, maus pravi:

se strinjam, da bi morala policija narediti več ... ampak .. saj veš kakšni smo .. potem samo jamramo, da živimo v policijski državi in da samo polnijo proračun. Je pa tudi res, da se postavijo tja, kjer je najlažje kasirat ... vrhove je treba posekat, da drevo lepše zraste in spodaj so lepši sadeži ;)

matr sm pamtn :huh: 

Tocno tako, kasirajo na najlazji nacin in nam Slovencem, ker to kar sem napisal za kamionarje slovenca ne vidis pocet. Najhujsi so Madzari pa Poljaki. Slovenski kamioni vozijo zelo lepo desno. Od osebnih pa so jodlarji najhujsi, pol bi jim izpite pobral kretenom. Jaha levo do onemoglosti, takoj za njimi pa ste LJ. Ce grem na primorsko do LJ se mi se umikajo, pridem do odseka LJ Vrhnika in ni sanse, po levem pa pika, tudi ce je desni fraj. Za popizdit. Pa nisem divjak, tam 140 drzim po stevcu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, IZTOK pravi:

Tocno tako, kasirajo na najlazji nacin in nam Slovencem, ker to kar sem napisal za kamionarje slovenca ne vidis pocet. Najhujsi so Madzari pa Poljaki. Slovenski kamioni vozijo zelo lepo desno. Od osebnih pa so jodlarji najhujsi, pol bi jim izpite pobral kretenom. Jaha levo do onemoglosti, takoj za njimi pa ste LJ. Ce grem na primorsko do LJ se mi se umikajo, pridem do odseka LJ Vrhnika in ni sanse, po levem pa pika, tudi ce je desni fraj. Za popizdit. Pa nisem divjak, tam 140 drzim po stevcu.

jaz ne bi popredalčkal po registrskih oznakah, saj jih imaš lahko kere hočeš ... da ne bi govoru o CE in KR registracijah .. pa MB in NM .. tko da ... ne glede na registrsko, smo Slovenci izredno slabi vozniki ... nekulturni, objestni, neuvidevni, nesramni itd itd ... da ne bi samo o tujcih govorili ... mau je treba v špegu pogledat 

po tujini .. recimo Hrvaški .. edino Slovenec bo prehiteval tam kjer ne sme ... vsako furco po jadranki opazim vsaj enega objestnega Slovenca v hudem avtomobilu .... 

;)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 urami, DAMI34 pravi:

1. Video je bil predvajan, mislim, da se je tudi javno pisalo o početju, prav tako o sankcijah

2. Videl. Ne rabim ga iskati, ker sem ga videl.

3. Da, saj to tudi večkrat napišeš, glob mi pa ne pošiljajo, ker ni dokaza. Če me pa dobijo (civilni opazovalec, radar) pa dobim globo.

Video, kjer pijejo alkohol in, kjer mladoletnica vozi marico? To bi rad videl. 

Civilni opazovalci so prasci, kajne. 

pred 18 urami, Igi Pop pravi:

Tvoji nadrejeni so ukrepali in mi jim zaupamo, da so to storili na podlagi dokazov. A ti jim ne?

Tukaj pišete o pijančevanju in mladoletnici za volanom. Pa bi rad videl ta video. Ali je vse skupaj samo rekla kazala? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, Primosio pravi:

Ne rabimo videa, imamo pričanje osebe, ki ji ni bilo dokazano, da je bila opita

In obratno, kajne. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Primosio pravi:

Kaj dela policija?! Na A1 dnevno poka ali med KP in LJ ali pa med LJ in MB. Dnevno!

https://www.24ur.com/novice/slovenija/v-prometni-nesreci-udelezenih-12-vozil-stajerska-avtocesta-pri-blagovici-zaprta.html

Se mi zdi, da je očitno, da policija oz. njeno vodstvo ne ve, kako izvajati nadzor, da bi te dogodke zmanjšali. 

Kakšen šaljivec. Policija je kriva za ravnanja butcev. Bravo. 

Ko bodo pa globe izrečene, bo pa spet vse narobe, kajne. 

Pamet manjka voznikom, pamet. Samo je lažje nabijati in zavajati. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, IZTOK pravi:

Glede jahanja prehitevalnega pasu, tudi kamioni vcasih prehitevajo po vec kamionov in ustvarjajo zastoje in bi policija morala narediti vec. Ma nisem se enkrat videl, da bi kaksnega ustavili. Gres v Avstrijo ali Nemcijo in ti isti kamionarji vozijo strogo desno, imajo razdaljo kot je predpis in ne jahajo levo. Le zakaj? A mogoce zaradi nadzora? Jaz sem skoraj 100% preprican, da je pri nas direktiva, da se jim gleda skozi prste.

Vsak dan se kaznuje tiste, ki ne smejo prehitevati. 

Direktiva o gledanju skozi prste je slab vic. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Borutt pravi:

Kakšen šaljivec. Policija je kriva za ravnanja butcev. Bravo. 

Ko bodo pa globe izrečene, bo pa spet vse narobe, kajne. 

Pamet manjka voznikom, pamet. Samo je lažje nabijati in zavajati. 

Kakšen šaljivec.

Kot sem ti napisal v mestih z več milijonskim prebivalstvom poteka promet tekoče, v koni toda tekoče.

Še enkrat, ker ti ne gre med ušesa Moskva, bil lani, Cssablanka, Rabat, bil lani, Teheran, Isfshan itd bil letos ....

Promet poteka gladko, ker ni uniformiranih butcev , ki se držijo napisanih zakonov , kot pijanec plota.

Zakone pišejo pa.....malo poglej sedanjo vlado in njihovo zgodovino.

Pamet manjka, pamet policistom in tistim nad njimi.

Lahko mi pa razložiš prosim, zakaj je tam tekoče v neki Ljubljani pa vse stoji od 14h do 18h .....lepo prosim.

Sami sebe smo ubili z biokracijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Radarja za sanjanje po cesti ni, no.... Jaz ti vsak dan lahko plasiram posameznike, ki so zreli za pregled :) Ampak ne, z radarji, pa dvigi kazni, to bojo pa vse resl ja! Kaznovan bo tist, k se mu bo med sanjaci na cesti spipal in bo prehiteval po levi in desni, sam de se izogne tem bedakom. Tisti, ki pa dvigujejo pritisk s svojimi nesposobnimi manevri, so pa kao po reglcih, ker je vse pod omejitvijo. Pulcaj pa itak brez radarja, alkotesta in bukve na zna nc s svojim oresckom. 

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, Kmet2 pravi:

Kakšen šaljivec.

Kot sem ti napisal v mestih z več milijonskim prebivalstvom poteka promet tekoče, v koni toda tekoče.

Še enkrat, ker ti ne gre med ušesa Moskva, bil lani, Cssablanka, Rabat, bil lani, Teheran, Isfshan itd bil letos ....

Promet poteka gladko, ker ni uniformiranih butcev , ki se držijo napisanih zakonov , kot pijanec plota.

Zakone pišejo pa.....malo poglej sedanjo vlado in njihovo zgodovino.

Pamet manjka, pamet policistom in tistim nad njimi.

Lahko mi pa razložiš prosim, zakaj je tam tekoče v neki Ljubljani pa vse stoji od 14h do 18h .....lepo prosim.

Sami sebe smo ubili z biokracijo.

Ker si toliko butast (vračam ti to lepo besedo), da ne zmoreš razumeti, da je policistov veeeeliiiikoooo premalo in vozil veeeeeliiiikooooo, ne morejo biti za zastoje krivi policisti, ker jih nikjer ni, ampak vozniki z vozili, katerih je fuuuul. Bo šlo? 

pred 14 minutami, DinDiin pravi:

Radarja za sanjanje po cesti ni, no.... Jaz ti vsak dan lahko plasiram posameznike, ki so zreli za pregled :) Ampak ne, z radarji, pa dvigi kazni, to bojo pa vse resl ja! Kaznovan bo tist, k se mu bo med sanjaci na cesti spipal in bo prehiteval po levi in desni, sam de se izogne tem bedakom. Tisti, ki pa dvigujejo pritisk s svojimi nesposobnimi manevri, so pa kao po reglcih, ker je vse pod omejitvijo. Pulcaj pa itak brez radarja, alkotesta in bukve na zna nc s svojim oresckom. 

Kako sploh najdeš tipkovnico s tistim oreščkom? Je fajn, kajne. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, IZTOK pravi:

Tocno tako, kasirajo na najlazji nacin in nam Slovencem, ker to kar sem napisal za kamionarje slovenca ne vidis pocet. Najhujsi so Madzari pa Poljaki. Slovenski kamioni vozijo zelo lepo desno. Od osebnih pa so jodlarji najhujsi, pol bi jim izpite pobral kretenom. Jaha levo do onemoglosti, takoj za njimi pa ste LJ. Ce grem na primorsko do LJ se mi se umikajo, pridem do odseka LJ Vrhnika in ni sanse, po levem pa pika, tudi ce je desni fraj. Za popizdit. Pa nisem divjak, tam 140 drzim po stevcu.

jaz osebno ne vidim problema pri kamionih, je res da včasih traja nekaj časa, da se s tisto 1km večjo brzino prebije mimo, ampak vsaj večina jih vozi nekje po pričakovanjih. Tam pa tam, pa kak padalec izsili prehitevanje. Več problema vidim, pri "rezervacijah levega pasu". To je groza, ker nekateri so prav paranoični, pa se bojijo vrniti desno in ko pridejo vzporedno s kamionom, pa avtomatsko spustijo ga, tako da komaj prehitijo.

Tudi ne vidim reševanja problema s povečano udeležbo policije na AC, ampak in zgolj v vzgoji voznikov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Primosio pravi:

Ne, policija je kriva, ker tega očitno ne zna preprečiti.

Po tvoje mora vsak voznik imeti svojega policista. Ker drugače se tega ne da preprečiti, mojster. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, Borutt said:

da je policistov veeeeliiiikoooo premalo

Jaaaa, tako kot v celi javni upravi. :headbang:

Če bi se bolje organizirali (velja za celotno javno upravo),  vas bilo še preveč.

  • Všeč mi je 1
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 36 minutami, Borutt pravi:

1.Video, kjer pijejo alkohol in, kjer mladoletnica vozi marico? To bi rad videl. 

2.Civilni opazovalci so prasci, kajne. 

 

1. najbrž si zamudil, mogoče se še kaj najde na guglu.

2. niso prasci, le problema ne rešujejo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, Borutt said:

Po tvoje mora vsak voznik imeti svojega policista. Ker drugače se tega ne da preprečiti, mojster. 

ne, samo vsak policaj bi moral kaj koristnega storit in ne stat (spat) za grmom ....

  • Všeč mi je 1
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Borutt pravi:

Po tvoje mora vsak voznik imeti svojega policista. Ker drugače se tega ne da preprečiti, mojster. 

Kratek odgovor, Zakon o nalogah in pooblastilih policije, 2. alineja 1. odstavka 4. člena:

Naloge policije, ki izhajajo iz njenih temeljnih dolžnosti, so:

- varovanje življenja, osebne varnosti in premoženja ljudi,
- preprečevanje, odkrivanje in preiskovanje kaznivih dejanj in prekrškov, odkrivanje in prijemanje storilcev kaznivih dejanj in prekrškov, drugih iskanih ali pogrešanih oseb ter njihovo izročanje pristojnim organom in zbiranje dokazov ter raziskovanje okoliščin, ki so pomembne za ugotovitev premoženjske koristi, ki izvira iz kaznivih dejanj in prekrškov,
 
Hvala lepa.
  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, ftp pravi:

Jaaaa, tako kot v celi javni upravi. :headbang:

Če bi se bolje organizirali (velja za celotno javno upravo),  vas bilo še preveč.

Imaš tudi ti slab spomin? Kdaj sem jaz o tem že pisal. Potrebno je ukiniti uprave in naterati fikuse ven. Ker jih je veeeeeliiikooo preveč in nič ne počnejo. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Primosio pravi:

Kratek odgovor, Zakon o nalogah in pooblastilih policije, 2. alineja 1. odstavka 4. člena:

Naloge policije, ki izhajajo iz njenih temeljnih dolžnosti, so:

- varovanje življenja, osebne varnosti in premoženja ljudi,
- preprečevanje, odkrivanje in preiskovanje kaznivih dejanj in prekrškov, odkrivanje in prijemanje storilcev kaznivih dejanj in prekrškov, drugih iskanih ali pogrešanih oseb ter njihovo izročanje pristojnim organom in zbiranje dokazov ter raziskovanje okoliščin, ki so pomembne za ugotovitev premoženjske koristi, ki izvira iz kaznivih dejanj in prekrškov,
 
Hvala lepa.

ja kdo bo pa kasiral? :P

a tega ni? :(

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!