Skoči na vsebino

STOP policija (vse kar ni v zvezi z motorizmom, zdravljenje frustracij, ter nabijanje do nezavesti)


Borutt

Priporočene objave

Prekrškovni organ je Policija, ne inšpektor, ki je pooblaščena oseba prekrškovnega organa = torej tisti ki vodi postopek.

Citiraj

(5) Če prekrškovni organ ugotovi, da je zahteva pravočasna in utemeljena, odločbo o prekršku odpravi in ustavi postopek, ali jo odpravi in vloži predlog pri pristojnem prekrškovnem organu (50. člen), ali jo nadomesti z novo odločbo, ali izreče opomin namesto sankcije in o tem obvesti storilca in osebo, ki je vložila zahtevo za sodno varstvo oziroma vroči novo odločbo.

(6) Zoper novo odločbo iz prejšnjega odstavka je dovoljena nova zahteva za sodno varstvo, o kateri odloča sodišče.

(7) Če prekrškovni organ odločbe ne odpravi ali nadomesti, jo s spisom in morebitnimi dodatnimi dokazi posreduje v odločitev pristojnemu sodišču

zakaj ne bi komentirali...? :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 38 minutami, Primosio pravi:

Zdaj pa nehajmo komentirat dela sodišča, ker nismo sodniki niti nismo zaposleni na sodniji, zato nimamo o tem delu pojma in samo nabijamo :)

Slovenclni se tko na vse spoznamo in vse vemo.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, MARJA pravi:

Slovenclni se tko na vse spoznamo in vse vemo.

 

No...res smo je Slovenec bil prvak v motokrosu,smucanju,skokih,res izdeljuje Slovenec avijoncke,ki nimajo konkurence itd a ne rabis pretiravat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Borutt

evo na tole sem slucajno naletel, pa se mi je zdelo da bo primerno zate. Dolgi sestavki te očitno ujezijo in jih razumeš kot napad na lastno osebo. Mogoce bo tale kratka reklama dosegla tvoje ledeno birokratsko srce. :004

EUROPA KER:

šele tekstovno sporočilo operaterja te opozori, da si ravnokar prečkal mejo

aXx6mNg_700b.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, nejc74 pravi:

@Borutt

evo na tole sem slucajno naletel, pa se mi je zdelo da bo primerno zate. Dolgi sestavki te očitno ujezijo in jih razumeš kot napad na lastno osebo. Mogoce bo tale kratka reklama dosegla tvoje ledeno birokratsko srce. :004

EUROPA KER:

šele tekstovno sporočilo operaterja te opozori, da si ravnokar prečkal mejo

aXx6mNg_700b.jpg

Kaj klinc se ma Mobilni Operater za oglašat, ce NIMA POJMA O POJMU O POLICIJSKEM DELU. Zavaja in laze. 

 

Lp, Borutt :P

 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, Snecer pravi:

Saj miličnik nikoli v svojem imenu ne izdaja odločb-nalogov, vedno ga izdaja v imenu prekrškovnega organa.

Samo vprašam, kako imate urejeno in befele.

 

Tako, kot sem prilepil. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Arzen pravi:

Iskreno? Če bi bil človek (!!!!), bi preveril dokumente, ko jih je dobil in mogoče kaznoval le odgovorno osebo (organizatorja), ne pa vseh xy tujcev, ki niso krivi, če so ovi idioti vse dokumente imeli bogve kje, verjetno v hotelu. Vse je prav, kar pišeš, ampak kolikor vem, velja pri policistih tudi načelo človečnosti.

Sploh veš, kaj mora imeti tujec pri sebi pri prehodu državne meje? In mogoče veš, koga se kaznuje, če tujec pri prehodu državne meje nima pri sebi tistega, kar te sprašujem v prvem stavku? Tujci so storili prekršek in bili kaznovani. 

Kaj ima sedaj tukaj veze človečnost? Ker so reveži, jih je treba pustiti pri miru? Tudi cigani so reveži, ker se vozijo v neregistriranih in neizpravnih kripah. Torej? 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 51 minutami, nejc74 pravi:

@Borutt

evo na tole sem slucajno naletel, pa se mi je zdelo da bo primerno zate. Dolgi sestavki te očitno ujezijo in jih razumeš kot napad na lastno osebo. Mogoce bo tale kratka reklama dosegla tvoje ledeno birokratsko srce. :004

EUROPA KER:

šele tekstovno sporočilo operaterja te opozori, da si ravnokar prečkal mejo

aXx6mNg_700b.jpg

Res ne veš, da državne meje še vedno obstajajo? Tudi Zakon o nadzoru državne meje je še kako veljaven. Misliš, da je v tujini kako drugače? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hihi,

sem ti ze nekajkrat napisal, pa ti bom se enkrat, odnehaj branit nebranljivo. Marsikateri primer pade v vodo, marsikateri policaj dobi disciplinsko, zate ker takole gonite mislec da imate 100% prav.

Glej, marsikaj se vam spregleda, zato ker se ceni lojalnost sluzbi, in ce ne dobite podpore tudi lojalnost pocasi izgine. Vsake toliko casa pa napravite kaksno bedarijo in javnosti prekipi. Takrat ponavadi nekdo od vas najebe. Ja, ni cisto prav ampak tako je.

Zato sem v enem od prejsnjih postov omenil opravicilo. Ker nekomu, ki se opravici lazje odpustis. Nekomu, ki nesramno goni naprej svoj prav pa ne.

Vi pocnete isto v postopkih, z vljudnostjo pride naceloma milejsa kazen ali pa opomin. Javnost pocne isto z vami.

Tezko, mi je gledat, kako po nepotrebnem zapravljas svojo integriteto. Glej, neciviliranega obnasanja ne mores opraviciti.

Popravljeno . Popravil nejc74
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, Borutt pravi:

Mogoče je malo drugače. Eno je pooblaščena uradna oseba in drugo je prekrškovni organ

1) Opomin sme prekrškovni organ in sodišče izreči za prekršek, storjen v takih olajševalnih okoliščinah, ki ga delajo posebno lahkega.

(1) Pooblaščena uradna oseba prekrškovnega organa lahko namesto izreka sankcije, kršitelja opozori, če je storjeni prekršek neznatnega pomena in če pooblaščena uradna oseba oceni, da je glede na pomen dejanja opozorilo zadosten ukrep.

 

pred 2 urami, Primosio pravi:

Prekrškovni organ (ponavadi inšpektor na postaji), ne pooblaščena oseba prekrškovnega organa (beri: policist).......torej nimaš prav. Prekrškovni organ lahko izreče opomin, ko se vodi postopek po 51. členu ZP-1 in ko na podlagi 56. člena ZP-1 prekrškovni organ izda odločbo o prekršku. V primeru izdaje plačilnega naloga, pa o vloženi zahtevi za sodno varstvo odloča sodišče in ne prekrškovni organ. V konkretnem primeru je bil izdan plačilni nalog na podlagi 57. člena ZP-1 in je za odločanje o uporabljenem pravnem sredstvu odloča krajevno in stvarno pristojno sodišče.

Mater, to vem, pa nisem zaposlen na sodišču.

Zdaj pa nehajmo komentirat dela sodišča, ker nismo sodniki niti nismo zaposleni na sodniji, zato nimamo o tem delu pojma in samo nabijamo :)

pooblašena uradna oseba , prekrškovni organ, pooblaščena uradna oseba prekrškovnega organa , ???? kdo je kdo in kdo je kaj?

pred 2 urami, Snecer pravi:

(5) Če prekrškovni organ ugotovi, da je zahteva pravočasna in utemeljena, odločbo o prekršku odpravi in ustavi postopek, ali jo odpravi in vloži predlog pri pristojnem prekrškovnem organu (50. člen), 

Prekrškovni organ je Policija, ne inšpektor, ki je pooblaščena oseba prekrškovnega organa = torej tisti ki vodi postopek.

zakaj ne bi komentirali...? :) 

prekrškovni organ in pristojni prekrškovni organ  sta dva različna organa? če prvi ni pooblaščen potem nima kaj delat ane.. ali je to eden in isti prekrškovni organ pa je pristojen samo v pon , sre, pet?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 26 minutami, nejc74 pravi:

hihi,

sem ti ze nekajkrat napisal, pa ti bom se enkrat, odnehaj branit nebranljivo. Marsikateri primer pade v vodo, marsikateri policaj dobi disciplinsko, zate ker takole gonite mislec da imate 100% prav.

Glej, marsikaj se vam spregleda, zato ker se ceni lojalnost sluzbi, in ce ne dobite podpore tudi lojalnost pocasi izgine. Vsake toliko casa pa napravite kaksno bedarijo in javnosti prekipi. Takrat ponavadi nekdo od vas najebe. Ja, ni cisto prav ampak tako je.

Zato sem v enem od prejsnjih postov omenil opravicilo. Ker nekomu, ki se opravici lazje odpustis. Nekomu, ki nesramno goni naprej svoj prav pa ne.

Vi pocnete isto v postopkih, z vljudnostjo pride naceloma milejsa kazen ali pa opomin. Javnost pocne isto z vami.

Tezko, mi je gledat, kako po nepotrebnem zapravljas svojo integriteto. Glej, neciviliranega obnasanja ne mores opraviciti.

Res ne vem, kaj naj bi jaz branil. Sprašujem, kaj so policisti storili narobe pri Kubancih in, če sploh poznaš zakonodajo in postopek. Že vem, da je odgovor ne. Pa odgovori za ta primer in ne mešati nekaj drugega sem noter, kot si začel. O disciplinskih tudi ne veš nič. Kakor tudi o pritožbah. 

Kaj se nam spregleda? Zakaj bi se spregledalo? Pa ne tako na splošno, daj primer. Bo lažje. 

Opravičilo za kaj? Razloži. Ker so storilcem prekrška izdali globo? Ti to resno? Kaj so policisti naredili narobe? 

Sta ti jasna zakonodaja in postopki? Ne mešaj javnost v to. Obstajajo druge službe, ki opravljajo nadzorstvo oziroma izvajajo določene postopke. 

Si res vse pomešal? Zdaj je že integriteta tukaj? Kakšno necivilizirano obnašanje? Kdo nad kom?  

 

pred 31 minutami, thumper pravi:

 

pooblašena uradna oseba , prekrškovni organ, pooblaščena uradna oseba prekrškovnega organa , ???? kdo je kdo in kdo je kaj?

prekrškovni organ in pristojni prekrškovni organ  sta dva različna organa? če prvi ni pooblaščen potem nima kaj delat ane.. ali je to eden in isti prekrškovni organ pa je pristojen samo v pon , sre, pet?

Ne beli si svoje male glavice. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Borutt pravi:

Sploh veš, kaj mora imeti tujec pri sebi pri prehodu državne meje? In mogoče veš, koga se kaznuje, če tujec pri prehodu državne meje nima pri sebi tistega, kar te sprašujem v prvem stavku? Tujci so storili prekršek in bili kaznovani. 

Pol smo pa fajn nafilali drzavni proracun ze ssamo novembra 2015,ko so trume teroristov hrumele cez nase meje brez dokumentov?

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, sesir pravi:

Pol smo pa fajn nafilali drzavni proracun ze ssamo novembra 2015,ko so trume teroristov hrumele cez nase meje brez dokumentov?

nope, takrat je bila drugačna "komanda" :(

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

59 minutes ago, Borutt said:

Res ne vem, kaj naj bi jaz branil. Sprašujem, kaj so policisti storili narobe pri Kubancih in, če sploh poznaš zakonodajo in postopek. Že vem, da je odgovor ne. Pa odgovori za ta primer in ne mešati nekaj drugega sem noter, kot si začel. O disciplinskih tudi ne veš nič. Kakor tudi o pritožbah. 

Kaj se nam spregleda? Zakaj bi se spregledalo? Pa ne tako na splošno, daj primer. Bo lažje. 

Opravičilo za kaj? Razloži. Ker so storilcem prekrška izdali globo? Ti to resno? Kaj so policisti naredili narobe? 

Sta ti jasna zakonodaja in postopki? Ne mešaj javnost v to. Obstajajo druge službe, ki opravljajo nadzorstvo oziroma izvajajo določene postopke. 

Si res vse pomešal? Zdaj je že integriteta tukaj? Kakšno necivilizirano obnašanje? Kdo nad kom? 

Integriteta je »celovitost, skladnost, pristnost, poštenost, verodostojnost«. Gre za pojem, ki ga največkrat povezujemo s področjem etike in morale (človekova notranja integriteta; integriteta osebnosti).  link na wiki

lahko greva na tvojo integriteto, recimo pogledava samo tole tvoje izjavo:

"Že vem, da je odgovor ne."

Kaj nam pove o tebi: zaradi pomanjkanja argumentov poskušaš izničiti verodostojnost sogovornika ne pa argumentov. Kako ves? Btw, policaji (pa tud nihce drug) ne bi smeli uporabljati Ad Hominem napadov. Ti bom dal bolj prometno primerjavo: ustavis nekoga ter mu napises kazen, spodaj pa pripises: "ker vem da je kreten"

Postopki

Ce je tvoj forumski postopek napačen (kot sem ti pokazal zgoraj) ne more biti pravilen tvoj policijski postopek. Ali imas integriteto ali je nimas. Sam se odloči.

Opravičilo za kaj?

Saj sem ti povedal, pa ti bom se enkrat, opravičilo zato, ker je policista, ki je vodil postopek zmedla rasistično šovinistična vila. Ce bi bil nesramen bi si mislil, da je policist, ki jo vodil postopek sam po sebi tak. Ampak ker ga NE poznam, tega NE bom trdil, bom raje okrivil za to dejanje pravljično bitje, saj se mi zdi to bolj verjetno.

Ne mešaj javnost v to

saj ves "sodba v imenu ljudstva" pa demokracija: ljudje volijo > poslanci sprejmejo > policisti preganjajo > policaji izvajajo. Ali si ze pozabil, da delas v imenu ljudstva?

Opravicilo

Se opravičujem, ker se dodatno podzigam bes v tebi. Imam precej slab mesec pa mi prepiranje z neznanci nudi svojevrstno zadovoljstvo. Bom zdaj nehal. Btw, tudi ti, pejt na zrak, zadihaj, nasmej se. Naredi krog z motorjem, spij pir, prizgi si špinel (brez THC-ja seveda), uscipni v rit zeno/kelnarco/šefa, kogarkoli, ki ga bo to pac osrečilo :010

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, sesir pravi:

Pol smo pa fajn nafilali drzavni proracun ze ssamo novembra 2015,ko so trume teroristov hrumele cez nase meje brez dokumentov?

Ti si prvo razčisti pojme in potem serji po tipkovnici. 

pred 13 minutami, DAMI34 pravi:

nope, takrat je bila drugačna "komanda" :(

 

Tudi tebi ni vse jasno? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, nejc74 pravi:

Integriteta je »celovitost, skladnost, pristnost, poštenost, verodostojnost«. Gre za pojem, ki ga največkrat povezujemo s področjem etike in morale (človekova notranja integriteta; integriteta osebnosti).  link na wiki

lahko greva na tvojo integriteto, recimo pogledava samo tole tvoje izjavo:

"Že vem, da je odgovor ne."

Kaj nam pove o tebi: zaradi pomanjkanja argumentov poskušaš izničiti verodostojnost sogovornika ne pa argumentov. Kako ves? Btw, policaji (pa tud nihce drug) ne bi smeli uporabljati Ad Hominem napadov. Ti bom dal bolj prometno primerjavo: ustavis nekoga ter mu napises kazen, spodaj pa pripises: "ker vem da je kreten"

Postopki

Ce je tvoj forumski postopek napačen (kot sem ti pokazal zgoraj) ne more biti pravilen tvoj policijski postopek. Ali imas integriteto ali je nimas. Sam se odloči.

Opravičilo za kaj?

Saj sem ti povedal, pa ti bom se enkrat, opravičilo zato, ker je policista, ki je vodil postopek zmedla rasistično šovinistična vila. Ce bi bil nesramen bi si mislil, da je policist, ki jo vodil postopek sam po sebi tak. Ampak ker ga NE poznam, tega NE bom trdil, bom raje okrivil za to dejanje pravljično bitje, saj se mi zdi to bolj verjetno.

Ne mešaj javnost v to

saj ves "sodba v imenu ljudstva" pa demokracija: ljudje volijo > poslanci sprejmejo > policisti preganjajo > policaji izvajajo. Ali si ze pozabil, da delas v imenu ljudstva?

Opravicilo

Se opravičujem, ker se dodatno podzigam bes v tebi. Imam precej slab mesec pa mi prepiranje z neznanci nudi svojevrstno zadovoljstvo. Bom zdaj nehal. Btw, tudi ti, pejt na zrak, zadihaj, nasmej se. Naredi krog z motorjem, spij pir, prizgi si špinel (brez THC-ja seveda), uscipni v rit zeno/kelnarco/šefa, kogarkoli, ki ga bo to pac osrečilo :010

 

Kaj sploh mešaš integriteto v neki postopek s tujci? Kaj sploh mešaš neke različne zadeve? Kaj tebi ni jasno? 

Res nisi pri stvari, kajne. Kje si sedaj našel neki pripis, da je nekdo kreten? Pusti naše postopke pri miru, če misliš omenjati neko pisanje besede kreten. 

Kaj spet gluposti pišeš o nekem šovinizmu in rasizmu? Tebi marsikaj ni jasno. Res ne vem, kaj se ti dogaja. Policist je napisal kazen storilcu prekrška. Ne zmoreš tega razumeti? Kdo si sploh ti, da boš sedaj pametoval o postopku policista? Boš ti ukazal, koga naj kaznuje? Prenehaj s temi žalitvami policistov, kateri so imeli postopek s tujci. 

Kaj spet bluziš o nekem ljudstvu? Kaj je s teboj? Je vse vredu? 

Si prebral moj zapis, na katerega si odgovoril? Zakaj bluziš? Ti gre samo nabijanje od rok? Ker mešaš meglo. In to na podstrešju. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 26 minutami, Borutt pravi:

 

Tudi tebi ni vse jasno? 

niti v enem postu do sedaj, saj mi vedno poveš :D

Hvala.

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Borutt pravi:

Ti si prvo razčisti pojme in potem serji po tipkovnici. 

Tudi tebi ni vse jasno? 

Tebi ni kaj jasno?

Ljudje,ki so prisli po balkanski poti so se razstreljevali in oosiljevali... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daj naj nekdo lepo prosim zbriše vse izjave razen od edinega pametnega, ki vse ve. Ker, ko berem to, kar pišete, se poistovetim z vami in me to poneumja, kolikor še me sploh lahko. Itak nič ne vemo, nimamo pojma in ne znamo. Nekateri še nabijat več ne znate, no.

V tej temi nimamo kaj za pisat, ker nismo strokovno podkovani, niti izobraženi, večina nas sploh ne zna kopirat zakonov sem, eni niti brat ne znamo, kaj šele pisat, zato bo najbolje, da še samo beremo, seveda tisti, ki znate, za ostale so slike. Verjemite, bo kaj brati.

PA NEHAJTE NABIJAT, KER NIMATE POJMA !!!

(Pismo, kera mu je to vcepla v glavo? )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 54 minutami, isarajli1 pravi:

Daj naj nekdo lepo prosim zbriše vse izjave razen od edinega pametnega, ki vse ve. Ker, ko berem to, kar pišete, se poistovetim z vami in me to poneumja, kolikor še me sploh lahko. Itak nič ne vemo, nimamo pojma in ne znamo. Nekateri še nabijat več ne znate, no.

V tej temi nimamo kaj za pisat, ker nismo strokovno podkovani, niti izobraženi, večina nas sploh ne zna kopirat zakonov sem, eni niti brat ne znamo, kaj šele pisat, zato bo najbolje, da še samo beremo, seveda tisti, ki znate, za ostale so slike. Verjemite, bo kaj brati.

PA NEHAJTE NABIJAT, KER NIMATE POJMA !!!

(Pismo, kera mu je to vcepla v glavo? )

Saj veš,v naših koncih moraš prvo lagat potem zavajat da lahko na koncu nabijaš(ženske)..Borči pa skozi pravi da se nabija,zavaja in laže..zaj pa nevem kak je to.....Imam s čim al nemam sa kim:naughty:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Miha1985 pravi:

Saj veš,v naših koncih moraš prvo lagat potem zavajat da lahko na koncu nabijaš(ženske)..Borči pa skozi pravi da se nabija,zavaja in laže..zaj pa nevem kak je to.....Imam s čim al nemam sa kim:naughty:

Ma nabijaš ker nimaš pojma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!