Skoči na vsebino

STOP policija (vse kar ni v zvezi z motorizmom, zdravljenje frustracij, ter nabijanje do nezavesti)


Borutt

Priporočene objave

29 minutes ago, Borutt said:

Res ti ne gre, kajne. Policistov, tistih, katere vidite na cesti, je veeeeeliiiikoooo premalo, fikusov v pisarnah, katerih ne vidite, je pa veeeeeliiiiikoooo preveč. Bo šlo sedaj? 

A fikus v uniformi pa ni policist, ali kaj???

Potem tudi v javni upravi ni preveč ljudi, pol je fikusov pol jih dela. Torej bi bilo treba ša koga zaposlit.

 

Bo šlo Boratt?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 28 minutami, maus pravi:

in koji kurac delajo policaji :huh:

mom mau vode na vroče oglje prilivat, da se megla uzdigne in pol niko nije ništa vidio :lol1: 

kot sem že povedal ... Slovenci smo med slabšimi vozniki v Evropi ;) 

Za sebe govor:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Borutt pravi:

Vsak dan se kaznuje tiste, ki ne smejo prehitevati. 

Direktiva o gledanju skozi prste je slab vic. 

Tvoj odgovor je kot ponavadi izmikajoc. Opisi, kdo so tisti, ki ne smejo prehitevat in razlozi, kaj ima tole skupnega z jahanjem po prehitevalnem pasu ce je vozni prost?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Borutt pravi:

Nisem vedel, da ti hodim v zelje. 

Sem ti že napisal, kam se moraš najprej vpisati in končati, potem boš lahko začel hoditi v zelje, do takrat pa žal ne izpolnjuješ osnovnih pogojev. Adijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Borutt pravi:

Prej je bilo kričanje, da je potrebno ukrepati, ko se pa ukrepa, pa to ne rešuje problema. Kaj bi bi sploh radi? Vsi bi jebali, al da vam ne uđe. 

Greš še skozi rdečo? 

1. ukrep je če sprostiš promet in povečaš pretočnost.

2. Kasiranje je, če pri vsakem semaforju v jutranji konici kasiraš po 2 komada, ki sta cijazila skozi rdečo. (gneča ostaja, prekrškarji skozi rdečo ostajajo)

opaziš razliko?

1. ukrep je če si uspel znižati vse avtomobile, ki gredo mimo šole, da vozijo po predpisu ali manj

2. kasiranje je če si hitrim dal kazni, kar pomeni, da se stanje ni izboljšalo in so šli prehitro

opaziš razliko?

1. ukrep je če si mulca prepričal, da ti ne razbije flaše pira, ko si ga poslal v trgovino

2. kasiranje je če od njega zahtevaš denar, ko je flašo razbil (al pa ga nalomiš) Flaša je še vedno razbita in ti brez pira.

Tako je moje mnenje in ni nujno, da se ujema s tvojim ali mnenjem tvojih šefov :P

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

9 minutes ago, Snecer said:

al pa uničevanja vozišča z drsanjem vozila z objestno vožnjo

To se z japonci zmeni zakaj vse napol naredijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, Snecer said:

problem so šoferji

Japonski testni da.

Pa motomagazin, kjer so napisali da se lahko nagne kot R6.

Popravljeno . Popravil krucymucy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hrvaška. Včeraj ob 1.05, pri kontroli prometa ugotovijo, da tip vozi avto brez pridobljenega vozniškega izpita. Šokirani, da je iz slo do sem prevozil cca 450km, Zagrožena kazen od 5000 - 15000 kun, pa tud 60 dni čuze, za domače, kulturna, nenapihnjena, korektna, zasežeta osebni dokument, napišeta nalog, dve položnici in naslov PP, kjer se da po plačilu prevzet dokument, ali vložit pritožbo ( ustno ) in se v roku 2-3 ur sestat z sodnikom in poskušat olajšat...

Zjutraj prispemo na PP, jaz zraven kot pametnjakovič in znanjem jezika kot zemljak, z € v žepu. Govorimo, družimo, zezamo itd se vsaj z 4-5mi inkasanti. Pol postaje že ve, da je slovenc uhapšen brez izpita...

Po večih poskusih bolj kot ne direktnega podkupovanj z 300€ , ne pali, ker za to ve že pol postaje. Sledi dolgaaa debata o njihovem delu in delu naših, o mal politike, turistih in mafije, ki vodi tudi njihovo državo.

Jaz sem itak NABIJAL, ker se na delo naših ne spoznam. Zapremo vrata, pepelnik na mizo in odkrita debata.

Zanimiva, zelo zanimiva, frend ne verjame, da so lahk policaji brez viljamovke in viskija tako preprosti in odkriti. Sledita dva klica do nadrejenih, klic na sodišče, vse zato, da nam ne poberejo več, kot je nujno potrebno. Nato kava v bližnjem kafiču z enim od njih in debata o tem in onem in čakanje. Nazaj na PP, po nov plačilni nalog, na banko, pa nazaj po dokument z majhno pozornostjo, ki se da razdelit na dcl. Nikol še mi ni čas na PP tako hitro minil, pa je trajalo okoli 4 ure.

Nauk: Razlika med našimi in njimi :

Oni: gostoljubnost ( mogoč zaradi €) , nekurčenje, nenabijanje, sočutje, človečnost, človečnost, človečnost, vložen trud v pomoč, korektnost, pa še bi lahko našteval, sam bom prvo počakal na odg enega.

Skratka, dobili smo vse, kar bi pri nas od policije dobil le policaj.

Tak vredu, da sm frendu reku: Daj pel zdaj do apartmaja :D

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, Kmet2 pravi:

Za sebe govor:naughty:

zase se birgi :ras: ...

pred eno uro, Snecer pravi:

problem so šoferji

nauš govoru :huh:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, Kmet2 pravi:

Tebe spomin hebe ? Kdo je začel z butci butec!

In spet si šel na oseben nivo , čeprav sem omenil policijo in ne tebe, štekaš butec!!

In ker je premalo policistov so butci vozniki.

Kdo je kriv, da vas je premalo , mogoče spet vozniki??

Ali mogoče tisti, ki jih ščitiš?

Se pravi preveč je avtov, te spet spomin daje , ko si nabijal, da ni nič kriva infrastruktura, ki je iz Titotovih časov.

Ne krivi so butasti vozniki.

 

 

FB_IMG_1533033878752.jpg

Kar poišči, kdo je vtepeno besedo butec uporabil. 

Besedo butec uporabi za kaj drugega. 

Hočeš povedati, da bo z večjim številom policistov prišlo do premika v glavah voznikov, da ne bodo več počeli neumnosti? Več policistov, policijska država? Kaj bo sploh rad? 

Koga ščitim? Kar lepo poišči kakšen zapis. 

Ti je že nekdo obrazložil, zakaj prihaja do zastojev. Si mogoče spet ves penast in zaslepljen, da ne vidiš in ne razmišljaš? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, ftp pravi:

A fikus v uniformi pa ni policist, ali kaj???

Potem tudi v javni upravi ni preveč ljudi, pol je fikusov pol jih dela. Torej bi bilo treba ša koga zaposlit.

 

Bo šlo Boratt?

Si sploh prebral, kaj sem napisal? Glede na proizvedeno neumnost, očitno ne. 

Bo šlo, Azamat? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, IZTOK pravi:

Glede jahanja prehitevalnega pasu, tudi kamioni vcasih prehitevajo po vec kamionov in ustvarjajo zastoje in bi policija morala narediti vec. Ma nisem se enkrat videl, da bi kaksnega ustavili. Gres v Avstrijo ali Nemcijo in ti isti kamionarji vozijo strogo desno, imajo razdaljo kot je predpis in ne jahajo levo. Le zakaj? A mogoce zaradi nadzora? Jaz sem skoraj 100% preprican, da je pri nas direktiva, da se jim gleda skozi prste.

 

pred 7 urami, IZTOK pravi:

Tvoj odgovor je kot ponavadi izmikajoc. Opisi, kdo so tisti, ki ne smejo prehitevat in razlozi, kaj ima tole skupnega z jahanjem po prehitevalnem pasu ce je vozni prost?

Si prebral svoj prvi zapis? Na tisti zapis sem ti odgovoril. Ker menda nisi še nikoli videl, da smo kakšen kamion ustavili. In sem ti odgovoril, da se jih vsak dan kaznuje. In potem bluziš o neki direktivi, da sem jim gleda skozi prste. Ne smeši se s takšnimi izjavami. 

In potem pišeš o nekem izmikanju. Bolj pozorno beri in bo vse jasno. Pišeš o kamionih in sedaj sprašuješ o nekem jahanju levega pasa, ko je desni prost. Kaj si pomešal? 

pred 5 urami, Primosio pravi:

Sem ti že napisal, kam se moraš najprej vpisati in končati, potem boš lahko začel hoditi v zelje, do takrat pa žal ne izpolnjuješ osnovnih pogojev. Adijo.

Saj lahko še kakšno stvar napišeš brez obrazložitve. To ti gre odlično od tipkovnice. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, DAMI34 pravi:

1. ukrep je če sprostiš promet in povečaš pretočnost.

2. Kasiranje je, če pri vsakem semaforju v jutranji konici kasiraš po 2 komada, ki sta cijazila skozi rdečo. (gneča ostaja, prekrškarji skozi rdečo ostajajo)

opaziš razliko?

1. ukrep je če si uspel znižati vse avtomobile, ki gredo mimo šole, da vozijo po predpisu ali manj

2. kasiranje je če si hitrim dal kazni, kar pomeni, da se stanje ni izboljšalo in so šli prehitro

opaziš razliko?

1. ukrep je če si mulca prepričal, da ti ne razbije flaše pira, ko si ga poslal v trgovino

2. kasiranje je če od njega zahtevaš denar, ko je flašo razbil (al pa ga nalomiš) Flaša je še vedno razbita in ti brez pira.

Tako je moje mnenje in ni nujno, da se ujema s tvojim ali mnenjem tvojih šefov :P

 

 

Peljal si skozi rdečo. Kršil in plačal. 

Nekdo bi na vsakem križišču dva policista, ker bo tako promet bolj tekoč. Zmenita se, kaj sploh hočeta. Ker sedaj sta eden proti drugemu s svojimi ukrepi. 

Rdeča je stop. Ti še vedno ni to jasno? 

Vozilo upravlja voznik. Torej, zmanjšaj hitrost in ne krivi drugih za svojo nesposobnost, sebičnost in ignoranco. Ker si ti jebeni voznik in ti tiščiš na gas. Razumljivo? 

Ko bodo tudi kršitelji začeli uporabljati tisti orešček med ušesi, bo stanje na cestah boljše. Do takrat bo totalno u q... zaradi omenjenih v prvem stavku. 

Tvoja vzgoja otrok je tvoja stvar. 

Preberi prejšnji stavek. 

Seveda ti ne bo nikoli jasno, da lahko kršitelj pričakuje kazen. Ker je tako predpisano in, ker si ti ta pravila sprejel, preden si šel legalno na cesto. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, isarajli1 pravi:

Hrvaška. Včeraj ob 1.05, pri kontroli prometa ugotovijo, da tip vozi avto brez pridobljenega vozniškega izpita. Šokirani, da je iz slo do sem prevozil cca 450km, Zagrožena kazen od 5000 - 15000 kun, pa tud 60 dni čuze, za domače, kulturna, nenapihnjena, korektna, zasežeta osebni dokument, napišeta nalog, dve položnici in naslov PP, kjer se da po plačilu prevzet dokument, ali vložit pritožbo ( ustno ) in se v roku 2-3 ur sestat z sodnikom in poskušat olajšat...

Zjutraj prispemo na PP, jaz zraven kot pametnjakovič in znanjem jezika kot zemljak, z € v žepu. Govorimo, družimo, zezamo itd se vsaj z 4-5mi inkasanti. Pol postaje že ve, da je slovenc uhapšen brez izpita...

Po večih poskusih bolj kot ne direktnega podkupovanj z 300€ , ne pali, ker za to ve že pol postaje. Sledi dolgaaa debata o njihovem delu in delu naših, o mal politike, turistih in mafije, ki vodi tudi njihovo državo.

Jaz sem itak NABIJAL, ker se na delo naših ne spoznam. Zapremo vrata, pepelnik na mizo in odkrita debata.

Zanimiva, zelo zanimiva, frend ne verjame, da so lahk policaji brez viljamovke in viskija tako preprosti in odkriti. Sledita dva klica do nadrejenih, klic na sodišče, vse zato, da nam ne poberejo več, kot je nujno potrebno. Nato kava v bližnjem kafiču z enim od njih in debata o tem in onem in čakanje. Nazaj na PP, po nov plačilni nalog, na banko, pa nazaj po dokument z majhno pozornostjo, ki se da razdelit na dcl. Nikol še mi ni čas na PP tako hitro minil, pa je trajalo okoli 4 ure.

Nauk: Razlika med našimi in njimi :

Oni: gostoljubnost ( mogoč zaradi €) , nekurčenje, nenabijanje, sočutje, človečnost, človečnost, človečnost, vložen trud v pomoč, korektnost, pa še bi lahko našteval, sam bom prvo počakal na odg enega.

Skratka, dobili smo vse, kar bi pri nas od policije dobil le policaj.

Tak vredu, da sm frendu reku: Daj pel zdaj do apartmaja :D

 

 

Daj frendu avto še pri nas in potem opiši. 

Namig; imej karto za avtobus v žepu. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, Borutt pravi:

Kar poišči, kdo je vtepeno besedo butec uporabil. 

Besedo butec uporabi za kaj drugega. 

Hočeš povedati, da bo z večjim številom policistov prišlo do premika v glavah voznikov, da ne bodo več počeli neumnosti? Več policistov, policijska država? Kaj bo sploh rad? 

Koga ščitim? Kar lepo poišči kakšen zapis. 

Ti je že nekdo obrazložil, zakaj prihaja do zastojev. Si mogoče spet ves penast in zaslepljen, da ne vidiš in ne razmišljaš? 

Uporabil si jo za voznike, jaz sem ti vrnil za policijo.....

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

11 hours ago, isarajli1 said:

Hrvaška. Včeraj ob 1.05, pri kontroli prometa ugotovijo, da tip vozi avto brez pridobljenega vozniškega izpita. Šokirani, da je iz slo do sem prevozil cca 450km, Zagrožena kazen od 5000 - 15000 kun, pa tud 60 dni čuze, za domače, kulturna, nenapihnjena, korektna, zasežeta osebni dokument, napišeta nalog, dve položnici in naslov PP, kjer se da po plačilu prevzet dokument, ali vložit pritožbo ( ustno ) in se v roku 2-3 ur sestat z sodnikom in poskušat olajšat...

Zjutraj prispemo na PP, jaz zraven kot pametnjakovič in znanjem jezika kot zemljak, z € v žepu. Govorimo, družimo, zezamo itd se vsaj z 4-5mi inkasanti. Pol postaje že ve, da je slovenc uhapšen brez izpita...

Po večih poskusih bolj kot ne direktnega podkupovanj z 300€ , ne pali, ker za to ve že pol postaje. Sledi dolgaaa debata o njihovem delu in delu naših, o mal politike, turistih in mafije, ki vodi tudi njihovo državo.

Jaz sem itak NABIJAL, ker se na delo naših ne spoznam. Zapremo vrata, pepelnik na mizo in odkrita debata.

Zanimiva, zelo zanimiva, frend ne verjame, da so lahk policaji brez viljamovke in viskija tako preprosti in odkriti. Sledita dva klica do nadrejenih, klic na sodišče, vse zato, da nam ne poberejo več, kot je nujno potrebno. Nato kava v bližnjem kafiču z enim od njih in debata o tem in onem in čakanje. Nazaj na PP, po nov plačilni nalog, na banko, pa nazaj po dokument z majhno pozornostjo, ki se da razdelit na dcl. Nikol še mi ni čas na PP tako hitro minil, pa je trajalo okoli 4 ure.

Nauk: Razlika med našimi in njimi :

Oni: gostoljubnost ( mogoč zaradi €) , nekurčenje, nenabijanje, sočutje, človečnost, človečnost, človečnost, vložen trud v pomoč, korektnost, pa še bi lahko našteval, sam bom prvo počakal na odg enega.

Skratka, dobili smo vse, kar bi pri nas od policije dobil le policaj.

Tak vredu, da sm frendu reku: Daj pel zdaj do apartmaja :D

 

 

Sem proti da se kasira za neumnosti in manjše napake.

 

To kar ste vi naredili pa je obsojanja vredno in bi bilo potrebno zelo strogo kaznovat.

Kaznovalna politika bi morala v smeri majše kazni za manjše prekrške in večje za hujše, kamor spada tudi vožnja brez pridobljenega izpita.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi prisotni in Borutt, začela se je sezona kolenskih operacij in na mizo res ne smeš iti penast:naughty:

Za nekaj časa se umikam, da se odahnete od teh konstruktivnih postov , ki jih produciram:D

Borutt bodi prizanesljiv do soforumašov in včasih poglej tudi levo in desno, ne samo naprej.

Vse dobro, lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, Borutt pravi:

Peljal si skozi rdečo. Kršil in plačal. 

Nekdo bi na vsakem križišču dva policista, ker bo tako promet bolj tekoč. Zmenita se, kaj sploh hočeta. Ker sedaj sta eden proti drugemu s svojimi ukrepi. 

Rdeča je stop. Ti še vedno ni to jasno? 

Vozilo upravlja voznik. Torej, zmanjšaj hitrost in ne krivi drugih za svojo nesposobnost, sebičnost in ignoranco. Ker si ti jebeni voznik in ti tiščiš na gas. Razumljivo? 

Ko bodo tudi kršitelji začeli uporabljati tisti orešček med ušesi, bo stanje na cestah boljše. Do takrat bo totalno u q... zaradi omenjenih v prvem stavku. 

Tvoja vzgoja otrok je tvoja stvar. 

Preberi prejšnji stavek. 

Seveda ti ne bo nikoli jasno, da lahko kršitelj pričakuje kazen. Ker je tako predpisano in, ker si ti ta pravila sprejel, preden si šel legalno na cesto. 

Z vidika kaznovanja imaš prav. Problemi pa ostajajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, Borutt pravi:

 

Si prebral svoj prvi zapis? Na tisti zapis sem ti odgovoril. Ker menda nisi še nikoli videl, da smo kakšen kamion ustavili. In sem ti odgovoril, da se jih vsak dan kaznuje. In potem bluziš o neki direktivi, da sem jim gleda skozi prste. Ne smeši se s takšnimi izjavami. 

In potem pišeš o nekem izmikanju. Bolj pozorno beri in bo vse jasno. Pišeš o kamionih in sedaj sprašuješ o nekem jahanju levega pasa, ko je desni prost. Kaj si pomešal? 

Saj lahko še kakšno stvar napišeš brez obrazložitve. To ti gre odlično od tipkovnice. 

Napisal si, da se vsak dan kaznuje tiste, ki ne smejo prehitevat. To je splosen odgovor, ki ne pove nicesar. Glede kamionov, ki prehitevajo cele kolone drugih in ti izsilijo prednost na prehitevalnem pasu kot za salo pa ti lahko povem, da nisem enkrat samcat opazil, da bi policija taksen kamion ustavila, ko npr izsiljuje. Ko imate akcije jih masovno peljete na kontrolo na pocivaliace, drugace pa je bolj slabo. Kar se mene tice sem zakljucil to temo, ti se tako ali tako ne bos strinjal. In seveda ste policisti popolnoma neodvisni pri svojem delu, nadrejeni vam sploh ne dajejo navodil :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, Kmet2 pravi:

Vsi prisotni in Borutt, začela se je sezona kolenskih operacij in na mizo res ne smeš iti penast:naughty:

Za nekaj časa se umikam, da se odahnete od teh konstruktivnih postov , ki jih produciram:D

Borutt bodi prizanesljiv do soforumašov in včasih poglej tudi levo in desno, ne samo naprej.

Vse dobro, lp

operacija kolena ... :dry:

pol te lahko razpizdim .. itak me ne morš ujet :jezik:

 

pred 4 minutami, IZTOK pravi:

Glede kamionov, ki prehitevajo cele kolone drugih in ti izsilijo prednost na prehitevalnem pasu kot za salo pa ti lahko povem, da nisem enkrat samcat opazil, da bi policija taksen kamion ustavila, ko npr izsiljuje. 

js sm pa vidu .. večkrat ;)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, maus said:

operacija kolena ... :dry:

pol te lahko razpizdim .. itak me ne morš ujet :jezik:

Se vedno moras upostevati kratke noge. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!