Skoči na vsebino

STOP policija (vse kar ni v zvezi z motorizmom, zdravljenje frustracij, ter nabijanje do nezavesti)


Borutt

Priporočene objave

pred 10 urami, Zivnorc pravi:

...zgleda da je res najbolje: zakolni in pozabi.

 

...bilo je 58-60 km/h. po mojem števcu....to se pravi max. 54-55 kmh.  Imam pričo. ...in zgodba ni izmišljena in olepšana...si prebral? (zadnji dve besedi sta napisani v tvojem stilu...hahaha...    :p   )

 

Saj sem napisal, da prijavi. 

Hitrost ubija je bilo za tvojo vožnjo na hitro s pozabljeno spominsko kartico. Je bilo na hitro in si pozabil kartico. 

pred 7 urami, UnionJack pravi:

tale pod počkom, ob autocesti, pri uni piceriji. najprej sva mal kričala skiz čelade, on ustau, js zakaj, pol pa na un odstavni del pri levem ovinku prot prestranku....

Torej sta prijetno kramljala? Se pozanimam? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 36 minutami, Borutt pravi:

Si šel pogledati, kdo dela gužvo pred Karavankami? 

nisem, vem pa da EU lakaji. Sami sebe jebemo, znan šport še iz časa juge :P

 

pred 41 minutami, Borutt pravi:

 

Hitrost ubija je bilo za tvojo vožnjo na hitro s pozabljeno spominsko kartico. Je bilo na hitro in si pozabil kartico. 

 

kar tako na pamet obsojaš, nič novega. Je 3x napisal kaka je bila hitrost. Poleg tega, tiste kitajske zadevice niti ne kažejo brzine vožnje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, DAMI34 pravi:

nisem, vem pa da EU lakaji. Sami sebe jebemo, znan šport še iz časa juge :P

 

kar tako na pamet obsojaš, nič novega. Je 3x napisal kaka je bila hitrost. Poleg tega, tiste kitajske zadevice niti ne kažejo brzine vožnje.

..tista kitajska kamerca je taka, da ti lahko prikaže vse podatke, ker ima vgrajen GPS. 

...@borutt   ...ja nekako tako...na hitro sva se dogovorila za kokakolo. ..lahko bi šla tudi z biciklom..pa sva šla raje z motorji. ...bilo je manj kot 10 km od doma.

...priča je verodostojna.

...ne bom prijavljal, ker je prepozno...vem pa kaj storiti naslednjič, če mi nekdo spet stori kaj takega. Bilo je res nesramno. ...lahko bi šel v maline.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Zivnorc pravi:

1...tista kitajska kamerca je taka, da ti lahko prikaže vse podatke, ker ima vgrajen GPS. 

...@borutt   ...ja nekako tako...na hitro sva se dogovorila za kokakolo. ..lahko bi šla tudi z biciklom..pa sva šla raje z motorji. ...bilo je manj kot 10 km od doma.

...priča je verodostojna.

...ne bom prijavljal, ker je prepozno...vem pa kaj storiti naslednjič, če mi nekdo spet stori kaj takega. Bilo je res nesramno. ...lahko bi šel v maline.

1. vem, ma Maus isto (verjetno), pa ti kaže? Si zrihtal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Borutt pravi:

Torej sta prijetno kramljala? Se pozanimam? 

ha ha, on je kramljal js zanikal:) ampak ni blo neprijetno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DAMI34 pravi:

1. vem, ma Maus isto (verjetno), pa ti kaže? Si zrihtal?

ni je mel notr .. spominske kartice mislim... zato jih imam jaz več, ko eno vn uzamem, takoj drugo not ftaknem ;)

 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, maus pravi:

ni je mel notr .. spominske kartice mislim... zato jih imam jaz več, ko eno vn uzamem, takoj drugo not ftaknem ;)

 

vem, pa ti kaže hitrost? Kar vem, si se nekaj ubadal s tem, no tule je ni

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, maus pravi:

ni je mel notr .. spominske kartice mislim... zato jih imam jaz več, ko eno vn uzamem, takoj drugo not ftaknem ;)

 

Sam predvidevam...

Mojo S.J cam,ki ima wifi in lahko poleg snemanja na kartico...gledas tudi preko wifi na gsm in nanj snemas? V gsm lahk mas vsaj 128gb kartico kot ima vecina gsm ze konkretno polnilnika...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, DAMI34 pravi:

vem, pa ti kaže hitrost? Kar vem, si se nekaj ubadal s tem, no tule je ni

kaže kaže ... treba je s posebnim programom odprt ... lokacija, hitrost ... takrat k sm tole snemu, kar si ti pokazu, nisem meu dobro GPS vtaknen... zdaj že ceu let dela ... tut un k smo šli na jadranko, mi ni delalo... v začetku leta so dali popravek programćka za gledanje in dela BP ;)

 

Pravkar, sesir pravi:

Sam predvidevam...

Mojo S.J cam,ki ima wifi in lahko poleg snemanja na kartico...gledas tudi preko wifi na gsm in nanj snemas? V gsm lahk mas vsaj 128gb kartico kot ima vecina gsm ze konkretno polnilnika...

ne mešaj hrušk z borovnicami ...niso vse enake

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, maus pravi:

;)ne mešaj hrušk z borovnicami ...niso vse enake

Za mojo sprasujem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, maus pravi:

kaže kaže ... treba je s posebnim programom odprt ... lokacija, hitrost ... takrat k sm tole snemu, kar si ti pokazu, nisem meu dobro GPS vtaknen... zdaj že ceu let dela ... tut un k smo šli na jadranko, mi ni delalo... v začetku leta so dali popravek programćka za gledanje in dela BP ;)

 

torej imaš dve opciji, prikaz s hitrostjo, pa prikaz brez, ali samo s hitrostjo?

Sprašujem zato, da vidim, kdo laže zgoraj :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

Sprašujem zato, da vidim, kdo laže zgoraj :P

 

Men ko mel konkretno menjane zobnike stevc lagu ko pri norcih...kamera z gps pa ne bi imel,da mi gratis rentas vsak dan motor po zelji....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, DAMI34 pravi:

torej imaš dve opciji, prikaz s hitrostjo, pa prikaz brez, ali samo s hitrostjo?

Sprašujem zato, da vidim, kdo laže zgoraj :P

 

če ga odpreš z navadnim plejerjem, ti ne pokaže lokacije in hitrosti, če ga odpreš z njihovim programčkom, ti pokaže vse ;)

čak, da pokažem ;)

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, maus pravi:

če ga odpreš z navadnim plejerjem, ti ne pokaže lokacije in hitrosti, če ga odpreš z njihovim programčkom, ti pokaže vse ;)

čak, da pokažem ;)

 

 

Mas ker posnetek,ko se ti mudi na kavo? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, maus pravi:

če ga odpreš z navadnim plejerjem, ti ne pokaže lokacije in hitrosti, če ga odpreš z njihovim programčkom, ti pokaže vse ;)

čak, da pokažem ;)

 

 

ne rabiš, na yutube ga potem lahko naložiš brez hitrosti.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, DAMI34 pravi:

ne rabiš, na yutube ga potem lahko naložiš brez hitrosti.

 

grobnik.thumb.jpg.41685e4ffca2aa44a3ed1dd3b28d76b4.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, DAMI34 pravi:

nisem, vem pa da EU lakaji. Sami sebe jebemo, znan šport še iz časa juge :P

 

kar tako na pamet obsojaš, nič novega. Je 3x napisal kaka je bila hitrost. Poleg tega, tiste kitajske zadevice niti ne kažejo brzine vožnje.

Branje ti ne gre, kajne. Bom obrazložil. Počasi. 

Ni ti treba na Karavanke, da veš, kdo dela gužvo za vstop v Avstrijo. 

Zdaj pa res počasi tipkam; šel je na hitro na furo in nekaj pozabil, ker je hitel. Bo šlo sedaj? 

pred 7 urami, Zivnorc pravi:

..tista kitajska kamerca je taka, da ti lahko prikaže vse podatke, ker ima vgrajen GPS. 

...@borutt   ...ja nekako tako...na hitro sva se dogovorila za kokakolo. ..lahko bi šla tudi z biciklom..pa sva šla raje z motorji. ...bilo je manj kot 10 km od doma.

...priča je verodostojna.

...ne bom prijavljal, ker je prepozno...vem pa kaj storiti naslednjič, če mi nekdo spet stori kaj takega. Bilo je res nesramno. ...lahko bi šel v maline.

Pokliči takoj. In lepo počasi se odpravi od doma. Da spet ne pozabiš česarkoli. 

pred 7 urami, UnionJack pravi:

ha ha, on je kramljal js zanikal:) ampak ni blo neprijetno

Torej je iskrica preskočila? :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 urami, isarajli1 pravi:

Včeraj na meji dobovec nismo čakali dlje od 2 min za vstop v slo. Smo pa dve uri zabili v 15 km koloni na ac da so lahk hrvati lepo v miru kasirali cestnino :angryrant2:iz Zadra do Zagreba 19€, pred mano je makaronar plačal 71€, ne vem kje je štartal, če bi v Grčiji bi blo še vedno ful drago. Lopovi. So pa vmes bli 4 karamboli in tu so za pohvalit, posledice odstranjene res hitro, če ni smrtne žrtve spučejo v najkrajšem možnem času, videl sem policaja tiščat avto na odstavni pas. Se je pa najdu inkasant na motorju, ki se je drajsal po odstavnem pasu gor in dol. Stojim v kolni 400m pred izvozom Krapina, 1000m naprej karambol, ga vljudno vprašam, če lahk grem iz ac, teh par 100m po odstavnem, mi odgovori : ako želite kaznu. Pred mano dva zavijeta dol, nista se več kot 250m peljala do izvoza, jim je že pisal, ko smo mi po ceglcih zapustili ac.

 

Mene pa je lani na AC ZG BG na meji z Srbijo ujel na odstavnem, ko je vse stalo po vec ur pri 38 °C  pa je peljal pred mano, ker je bilo polno potnikov na odstavnem in mi delal prostor. Ocitno so eni bolj zategnjene sorte.

Popravljeno . Popravil IZTOK
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, Borutt pravi:

Branje ti ne gre, kajne. Bom obrazložil. Počasi. 

Ni ti treba na Karavanke, da veš, kdo dela gužvo za vstop v Avstrijo. 

Zdaj pa res počasi tipkam; šel je na hitro na furo in nekaj pozabil, ker je hitel. Bo šlo sedaj? 

 

hvala za počasno tipkanje.

Gnečo vedno dela tisti, ki upočasnjuje prost pretok. Včasih so zadeve rešljive, včasih pa ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

srbski policist? tudi meni se je približno tako zgodilo 2013.. se guzim med avti in pristanem na čisto desnem pasu za rumeno črto.. faca vžge avto in se pripelje do mene ..jaz usran - zdej sm ga najebal - se ponižno sklonim proti policistu v avtu - ta me pa z nasmeškom napizdi :"ajd bajkeru šta ti čekaš? idi! " 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, DAMI34 pravi:

hvala za počasno tipkanje.

Gnečo vedno dela tisti, ki upočasnjuje prost pretok. Včasih so zadeve rešljive, včasih pa ne.

Si ugotovil, zakaj sem napisal, da hitrost ubija? Cinizem, sarkazem in ostale pikrosti. 

Včasih so zadeve rešljive, včasih ne? Kot pri preveč prometa v jutranji konici? Sam prašm. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, Borutt pravi:

Si ugotovil, zakaj sem napisal, da hitrost ubija? Cinizem, sarkazem in ostale pikrosti. 

Včasih so zadeve rešljive, včasih ne? Kot pri preveč prometa v jutranji konici? Sam prašm. 

saj sem napisal, včasih se da, če se hoče, če se noče pa ne. A moram počasi tipkat? :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 32 minutami, Primosio pravi:

Kaj bi naredili s takšnim idiotom, glej na 01.20. In ja, v SLO, razcep Malence.

... kaj... nabiješ ga.... in potem ga potiskaš do kakega prvega betona...in po postopku kockanja (DINOS varianta) spraviti na manjši volumen....   :P

 

 

Resno:

No... če bi ta avto, ki te je izsilil, s  kamionom nabil odzadaj ... in se potem avtomobilist sklicuje, da si peljal s premalo varnostno razdaljo in si ga zaradi tega nabasal oduzadi :l_01: ....ali je ta posnetek verodostojen, ali ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!