Skoči na vsebino

STOP policija (vse kar ni v zvezi z motorizmom, zdravljenje frustracij, ter nabijanje do nezavesti)


Borutt

Priporočene objave

pred 4 minutami, ftp pravi:

Bolje, da bi bil ta gospod tiho. Policist je samo izvajal določbe, ki jih je sprejel državni zbor. Če jih ne bi, bi bil kazensko odgovoren. Zakonodajalca bi bilo treba povprašati o načelu sorazmernosti in se ne izgovarjati na diskrecijsko pravico policista. Kaj pa policist ve o pravnih načelih?  Povečini ne dovolj, da bi znal oceniti, kdaj je izrek opozorila upravičen in kdaj ne. Je pa res, da se imamo sedaj tudi ostali potencialni kršitelji možnost sklicevati na kubanski primer. Kot sem že napisal, če bi mene policisti oglobili za enak prekršek, kot so Kubance, bi me sodišče brez pardona kaznovalo, izgubil bi polovičko, dobil bi dodatnih cca. 150 EUR sodnih stroškov in ne bi imel možnosti pritožbe. O opominu bi lahko le sanjal, saj moj primer ne bi bil medijsko tako izpostavljen. In to lahko zapišem kot dejstvo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, ftp pravi:

pa kje ti žviš, nimaš pojma kaj je policijsko delo. Članek je pa itak rumeni tisk.

lp

B

pred 2 urami, Primosio pravi:

Bolje, da bi bil ta gospod tiho. Policist je samo izvajal določbe, ki jih je sprejel državni zbor. Če jih ne bi, bi bil kazensko odgovoren. Zakonodajalca bi bilo treba povprašati o načelu sorazmernosti in se ne izgovarjati na diskrecijsko pravico policista. Kaj pa policist ve o pravnih načelih?  Povečini ne dovolj, da bi znal oceniti, kdaj je izrek opozorila upravičen in kdaj ne. Je pa res, da se imamo sedaj tudi ostali potencialni kršitelji možnost sklicevati na kubanski primer. Kot sem že napisal, če bi mene policisti oglobili za enak prekršek, kot so Kubance, bi me sodišče brez pardona kaznovalo, izgubil bi polovičko, dobil bi dodatnih cca. 150 EUR sodnih stroškov in ne bi imel možnosti pritožbe. O opominu bi lahko le sanjal, saj moj primer ne bi bil medijsko tako izpostavljen. In to lahko zapišem kot dejstvo.

ni nujno al pa samo pri nas, so fantje če si bral temo lepo napisali, kaj se je zgodilo, ko so v Iranu pozabili dokumente. In sem prepričan, če jaz pozabim osebni dokument se Italijanski policaj ne bo znašal nad mano.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 35 minutami, Primosio pravi:

Komu bi izdal plačilni nalog?

Borutt pa ze ni inkasant.  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Primosio pravi:

Komu bi izdal plačilni nalog?

Nisi razumel napisano? 

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

pa kje ti žviš, nimaš pojma kaj je policijsko delo. Članek je pa itak rumeni tisk.

lp

B

ni nujno al pa samo pri nas, so fantje če si bral temo lepo napisali, kaj se je zgodilo, ko so v Iranu pozabili dokumente. In sem prepričan, če jaz pozabim osebni dokument se Italijanski policaj ne bo znašal nad mano.

Prva stvar; piši v svojem in ne v imenu drugih. 

Druga stvar; ne poznaš našo zakonodajo, kaj šele italijansko. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Borutt pravi:

p

.Nisi razumel napisano? 

Prva stvar; piši v svojem in ne v imenu drugih. 

Druga stvar; ne poznaš našo zakonodajo, kaj šele italijansko. 

prva stvar, kaj te briga

druga stvar: zase se brigi :P

si že videl video mladoletnice pa pajdašev? :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Borutt pravi:

Video pijancevanja v marici ni...

https://www.24ur.com/novice/crna-kronika/odpovedi-prejeli-trije-policisti-ki-so-se-z-mladoletnico-zabavali-v-policijskem-kombiju.html

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, thumper pravi:

pa ne morš verjet rumenemu tisku no... :P

Saj ne verjamem kqr pisejo.Še vedno pa verjamem v videno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, DAMI34 pravi:

prva stvar, kaj te briga

druga stvar: zase se brigi :P

si že videl video mladoletnice pa pajdašev? :D

 

Drugega ne znaš. 

Video ti prilepi, ker si ga ti videl. 

pred 2 urami, Primosio pravi:

Ne, nisem. Komu bi torej izdal plačilca oz. kateri izjavi bi verjel?

Saj menda vse veš. Ali slučajno nimaš pojma o policijskem delu? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, Borutt pravi:

Si ti nekoliko popravil zapis? Da bi našel video, ti pa ne znese, kajne. 

Po raznih medijih je bil video....verjetno pa ste vi poskrbeli,da v casu preiskave le tega ni v celoti...Vecina nas neumnezev vseeno vidi zabavo v uradnem,sluzbenem vozilu policije....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

marmelada okoli ust pa prst v kozarcu .. "ne jem..samo preverjam če je dovolj hladna , da se ne pokvari"..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, Borutt pravi:

Drugega ne znaš. 

Video ti prilepi, ker si ga ti videl. 

Saj menda vse veš. Ali slučajno nimaš pojma o policijskem delu? 

Pričakovan odgovor. Ne veš, kajne. Pri nekomu vendar moraš najti znake prekrška, ker obema v konkretni situaciji pač ne moreš dati plačilnih nalogov, ker se prekrška izključujeta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, sesir pravi:

Po raznih medijih je bil video....verjetno pa ste vi poskrbeli,da v casu preiskave le tega ni v celoti...Vecina nas neumnezev vseeno vidi zabavo v uradnem,sluzbenem vozilu policije....

Si videl cel posnetek? Tudi del, kjer je mladoletnica za volanom in policiste s steklenico v roki? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Borutt pravi:

Si videl cel posnetek? Tudi del, kjer je mladoletnica za volanom in policiste s steklenico v roki? 

Še enkrat, to je potrdila priča, posnetek prikazuje nedopustno vedenje, to se boš pa verjetno strinjal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, Primosio pravi:

Pričakovan odgovor. Ne veš, kajne. Pri nekomu vendar moraš najti znake prekrška, ker obema v konkretni situaciji pač ne moreš dati plačilnih nalogov, ker se prekrška izključujeta.

Spet si dokazal, da nimaš najmanjšega pojma o policijskem delu. V nasprotnem primeru bi takoj razumel, kaj pomeni izjava proti izjavi. 

 

Pravkar, Primosio pravi:

Še enkrat, to je potrdila priča, posnetek prikazuje nedopustno vedenje, to se boš pa verjetno strinjal

In tri, ki trdijo nasprotno. Razen, če so priznali. Tudi s tem se boš strinjal. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Borutt pravi:

Si videl cel posnetek? Tudi del, kjer je mladoletnica za volanom in policiste s steklenico v roki? 

Ne...

Ce natakar postreze mladoletnika z alkoholom je kaznivo,ce pa ga policist,pa so pomembne druge reci?In ne kar trdi priča,na katero se je ze poizkusalo vplivati...

Ko bi natakar reku saj pa je sel sam mimo sanka...

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, sesir pravi:

Ne...

Ce natakar postreze mladoletnika z alkoholom je kaznivo,ce pa ga policist,pa so pomembne druge reci?In ne kar trdi priča,na katero se je ze poizkusalo vplivati...

Ko bi natakar reku saj pa je sel sam mimo sanka...

Govora je o posnetku in ne o tem tvojem nakladanju. Posnetek bi rad videl. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Borutt pravi:

Spet si dokazal, da nimaš najmanjšega pojma o policijskem delu. V nasprotnem primeru bi takoj razumel, kaj pomeni izjava proti izjavi. 

 

In tri, ki trdijo nasprotno. Razen, če so priznali. Tudi s tem se boš strinjal. 

heh, na koncu boš ugotovil, da so ubogi reveži celo po krivem suspendirani. :P

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, Borutt pravi:

Govora je o posnetku in ne o tem tvojem nakladanju. Posnetek bi rad videl. 

Mladoletna oseba v uradnem vozilo uziva alkohol ob prisotnosti uradne osebe,ki mu je nudila alkohol je moje nakladanje?

Ste policisti solani,da lahko strezete mladoletniku alkohol?Ker meni kot natakarju je bilo zabicano,da mladoletni lahko le gledajo flase,kako se nudijo polnoletnim!se pravi kot natakar bi lahko stregel alkohol mladoletni pomembno je le,da sam ne bi bil posnet med uzivanjem alkohola?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, sesir pravi:

Mladoletna oseba v uradnem vozilo uziva alkohol ob prisotnosti uradne osebe,ki mu je nudila alkohol je moje nakladanje?

Ste policisti solani,da lahko strezete mladoletniku alkohol?Ker meni kot natakarju je bilo zabicano,da mladoletni lahko le gledajo flase,kako se nudijo polnoletnim!se pravi kot natakar bi lahko stregel alkohol mladoletni pomembno je le,da sam ne bi bil posnet med uzivanjem alkohola?

kaj se pa ti spoznaš v delo policije :P

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 31 minutami, Borutt pravi:

Spet si dokazal, da nimaš najmanjšega pojma o policijskem delu. V nasprotnem primeru bi takoj razumel, kaj pomeni izjava proti izjavi. 

Hehe, ne veš. S tem ko nočeš odgovoriti, kažeš, da nimaš pojma o prekrškovnem pravu. Torej, koga boš dal v postopek?

pred 33 minutami, Borutt pravi:

In tri, ki trdijo nasprotno. Razen, če so priznali. Tudi s tem se boš strinjal. 

Se strinjam in očitno so priznali

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!