Skoči na vsebino

STOP policija (vse kar ni v zvezi z motorizmom, zdravljenje frustracij, ter nabijanje do nezavesti)


Borutt

Priporočene objave

Mogoce pa je policaja motlo, ker ga je peljal na sprehod takole, po @maus ovo

 

Popravljeno . Popravil IZTOK
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, IZTOK pravi:

Mogoce pa je policaja motlo, ker ga je peljal na sprehod takole, po @maus ovo

 

če bi ga po moje sprehaju, bi šlo več o tazadnem :P 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, IZTOK pravi:

Mogoce pa je policaja motlo, ker ga je peljal na sprehod takole, po @maus ovo

 

Ko sem imel 125...sem imel psicko shi tzu MAŠA....velikokrat je prosila,da jo peljem...in sem jo dal v jakno...fajn nastimal zadrgo in sva se sla malo peljat....pac po Snecijevo,da ji je blo fajn...moja Masika...

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...a  to se pravi, če bi Patria sodelovala v borbi...pa če zagazi mal dol iz asfaltne ceste.... je treba borbo prekiniti...poklicat avtodvigalo, da ga postavi nazaj na asfalt.... pol pa se lohka streljajo naprej?..   :huh:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 31 minutami, Zivnorc pravi:

...a  to se pravi, če bi Patria sodelovala v borbi...pa če zagazi mal dol iz asfaltne ceste.... je treba borbo prekiniti...poklicat avtodvigalo, da ga postavi nazaj na asfalt.... pol pa se lohka streljajo naprej?..   :huh:

 

Patria v taksni obliki, kot jo ima SV je kvecjemu dobra zato, da jo lahko hitro popihajo. 26 ton kvalitetne zascite, sovraznika pa lahko kvecjemu polulajo. Je pa ponosno sestavljena v SLO.. Mogice je bil plan, da bodo vojaki rozice delili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... mislim..no... pa še moj star fotr bi znal prit ven iz jarka... pa je imel navaden gumi voz pa šimlna Pubija..  :slap: 

 

...kolesa obrnjena na polno v klanec?!?... še skirce ne bi dal peljat temu šoferju...pa so mu zaupali nevemkolkmilijonsko čudo na osmih kolesih za peljat...     :eek:

...ko da niso mogli malo bolj zapeljati v grmoule....pa pol rikverc pravokotno gor na cesto.... pa hitro spizdit, ko da se ni zgodilo nič.... blamaža za šoferja in za oficirja na polno...jaooooo...   :slap: 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, Zivnorc pravi:

... mislim..no... pa še moj star fotr bi znal prit ven iz jarka... pa je imel navaden gumi voz pa šimlna Pubija..  :slap: 

 

...kolesa obrnjena na polno v klanec?!?... še skirce ne bi dal peljat temu šoferju...pa so mu zaupali nevemkolkmilijonsko čudo na osmih kolesih za peljat...     :eek:

...ko da niso mogli malo bolj zapeljati v grmoule....pa pol rikverc pravokotno gor na cesto.... pa hitro spizdit, ko da se ni zgodilo nič.... blamaža za šoferja in za oficirja na polno...jaooooo...   :slap: 

 

Kaj pa ti ves o voznji patrije:panic: si policaj,da vse ves,hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, sesir pravi:

Kaj pa ti ves o voznji patrije:panic: si policaj,da vse ves,hehe

Saj policaji ne vozijo, dajejo mladim deklicam za vozit. Očitno bi tudi vojaki morali to prakticirat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 minutami, Arzen pravi:

Saj policaji ne vozijo, dajejo mladim deklicam za vozit. Očitno bi tudi vojaki morali to prakticirat.

Saj lahk da je vozla, zdaj ko pr plavih ne sme več. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta tamala bo čez par let prav zahebana polcajka..pa ne za dolgo - samo prakso mora opravit..potem jo bodo premestili v notranji nadzor..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 31 minutami, thumper pravi:

ta tamala bo čez par let prav zahebana polcajka..pa ne za dolgo - samo prakso mora opravit..potem jo bodo premestili v notranji nadzor..

Saj pa je imela prakso, kaj še zahtevaš od nje? :ras:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prakse ne priznajo dokler ne opravijo kandidati šnelkurza..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 6. 9. 2018 ob 9:04, DAMI34 pravi:

Čakam, če je @Boruttpogledal posnetek. :P

 

Mi lahko pokažeš samo tiste dele, ki me zanimajo in sicer mladoletnico za volanom marice in tisti dve steklenici z napisoma viljamovka in viski?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 6. 9. 2018 ob 9:29, DAMI34 pravi:

sj vem, po krivem so jih!! Sramotaaa

Nekdo bi napisal izjava proti izjavi, torej 

policaj proti policaju, namreč prijavil jih je anonimno policaj, ki je posnetke gledu. Kakorkol, vsaj v tem primeru je kriv en al drugi policaj.

Posnetek pokaži in ne nabijaj z nekimi izjavami. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Borutt pravi:

Posnetek pokaži in ne nabijaj z nekimi izjavami. 

Zakaj se pol v RL policija in sodisce obesi na izjave pri ostalih drzavljanih...priznavas,da le nismo vsi enaki pred zakonom?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 6. 9. 2018 ob 10:18, Primosio pravi:

Počasi, ne bodi neučakan. Ali voznik, ki je v postopku, ta zapisnik vidi?

Saj nisem napisal, da je to zapisnik. 

Je mogoče kdo moral podpisati ta list papirja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 6. 9. 2018 ob 10:21, Primosio pravi:

@BoruttŠe nisi napisal? Res me prosim razsvetli, ker nimam avtokamere in se mi lahko pripeti takšna situacija, da vem, kako odreagirati. Aja pa še tole, nesreča je I. kategorije, s krivdo se ne strinjava in zato sva poklicala policijo... Zdaj pa še odgovori tole, na enako situacijo, prometna nesreča 3. kategorije, izjava proti izjavi, ali boste iskali krivca? Ista situacija, smrtni izid - izjava na izjavo?

 

In posnela ga alkoholizirana mladoletnica

Torej, kamion in avto. Brez posnetka je izjava proti izjavi. In ne določi se krivda nekomu za vsako ceno. 

III. kategorija in izvedenec ter ostali nad nami. In še obstaja možnost, da se ne ugotovi ničesar. Je pa v tem primeru zelo dobro to, da usmerja in odreja nekdo drugi. Naj ta nekdo drugi zagovarja svoje odločitve. 

IV. kategorija. Menda ti je jasno, da vsaj ena izjava manjka. Drugače beri odstavek višje. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 6. 9. 2018 ob 11:18, DAMI34 pravi:

pol si bolj slabo sledil medije, pa razne dnevnike, pa pričanja notranjega nadzora itd od potvorbe pihanja, do veselega objavljanja mladoletnice na instagramu, ko je bila srećna kot otrok, ker je prvič vozila marico. Najbrž je vse izmišljeno a ne.

za enega vem, ki se bo strinjal s kaznijo :P

ali pripis:

v sili še vrag muhe žre (beri normo je potrebno izpolnit)

Posnetek si že pokazal? Nisi, kajne. Serješ pa vseeno veselo. 

Lepo, da mi ni bilo treba citirati zapis višje. Ker ti spomin nagaja, ti ga bom osvežil; ukrep mora biti zakonit in, če je kakšna malenkost, se je treba vprašati, zakaj je do tega prišlo. Ti veš, kaj se je tam dogajalo? Se mi je zdelo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 41 minutami, sesir pravi:

Zakaj se pol v RL policija in sodisce obesi na izjave pri ostalih drzavljanih...priznavas,da le nismo vsi enaki pred zakonom?

Si pismen? Potem pa lepo preberi vse skupaj in se potem oglasi, ko bo prebrano prišlo iz riti v glavo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, Borutt pravi:

Si pismen? Potem pa lepo preberi vse skupaj in se potem oglasi, ko bo prebrano prišlo iz riti v glavo. 

Kaj hoces reci,da edino pomembno ce se snemala med voznjo...to,da so se policisti zabavali z mladoletnico med delovnim casom pa ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glejte, da naslednji policijski štrajk množično podpremo, ker očitno imajo res premale plače. Niti za tedenski dopust v letu jim ne ostane.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!