Skoči na vsebino

STOP policija (vse kar ni v zvezi z motorizmom, zdravljenje frustracij, ter nabijanje do nezavesti)


Borutt

Priporočene objave

pred 14 urami, krucymucy pravi:

Japonski testni da.

Pa motomagazin, kjer so napisali da se lahko nagne kot R6.

Pac testirajo za naked...

Pac par wanabe dirkacev.....

Zate naked? Kar jih jaz sprobal le ktm superduke 990...rsv4 tuno nisem sprobu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Kmet2 pravi:

Vsi prisotni in Borutt, začela se je sezona kolenskih operacij in na mizo res ne smeš iti penast:naughty:

Za nekaj časa se umikam, da se odahnete od teh konstruktivnih postov , ki jih produciram:D

Borutt bodi prizanesljiv do soforumašov in včasih poglej tudi levo in desno, ne samo naprej.

Vse dobro, lp

Dobro zrihtaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, Borutt pravi:

Daj frendu avto še pri nas in potem opiši. 

Namig; imej karto za avtobus v žepu. 

A ne kupš karte šele pol k gor na autobus prideš,pr šuferju  ?:hmm:       :naughty:

Popravljeno . Popravil VS800
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Kmet2 pravi:

Vsi prisotni in Borutt, začela se je sezona kolenskih operacij in na mizo res ne smeš iti penast:naughty:

Za nekaj časa se umikam, da se odahnete od teh konstruktivnih postov , ki jih produciram:D

Borutt bodi prizanesljiv do soforumašov in včasih poglej tudi levo in desno, ne samo naprej.

Vse dobro, lp

Na flomaster ne pozabi. 

pred 3 urami, DAMI34 pravi:

Z vidika kaznovanja imaš prav. Problemi pa ostajajo.

Se boš pač moral spremeniti in prilagoditi, da ne bo več problemov. Simpl. 

pred 3 urami, IZTOK pravi:

Napisal si, da se vsak dan kaznuje tiste, ki ne smejo prehitevat. To je splosen odgovor, ki ne pove nicesar. Glede kamionov, ki prehitevajo cele kolone drugih in ti izsilijo prednost na prehitevalnem pasu kot za salo pa ti lahko povem, da nisem enkrat samcat opazil, da bi policija taksen kamion ustavila, ko npr izsiljuje. Ko imate akcije jih masovno peljete na kontrolo na pocivaliace, drugace pa je bolj slabo. Kar se mene tice sem zakljucil to temo, ti se tako ali tako ne bos strinjal. In seveda ste policisti popolnoma neodvisni pri svojem delu, nadrejeni vam sploh ne dajejo navodil :P

Pisal si o kamionih in za kamione sem ti odgovoril. 

O gledanju skozi prste si brcnil v temo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, Borutt pravi:

Daj frendu avto še pri nas in potem opiši. 

Namig; imej karto za avtobus v žepu. 

Okoli 20 ali več let vozi avto brez vd.

Lahko ti opišem 5 primerov v slo. In ne boš verjel, brez nabijanja.

Nikakor ne zagovarjam vožnjo brez izpita, zakaj ga nima, bi lahko napisal roman v kakšni drugi temi. Hvala bogu al komu pač že, je zelo vzoren voznik, nealkoholik in ni še nikoli povzročil nesreče. Zelo dobro pozna predpise itd, po mojem mnenju veliko bolj kulturen, vzoren voznik od mene in velikooo drugih, ki imamo vd. Povdarjam še enkrat, da se ne boš pikal, Ni prav, da vozi brez vd. In point tega ni to, temveč, kako si lahko obravnavan iz strani napihnjevcev z opasačom v slo, kako pa pri Hrvatih, ki kao ne marajo slovencev in drapajo turiste.  Tu je bil deležen postopka, skoraj takega, kot če bi v Sloveniji, policaj dobil policaja. Skoraj ! Razen plačila kazni itd.

In vem, da ne boš verjel, ker sem tud sam teško, čeprav so tu (hr) enako ali bolj podkupljivi, sklodni in ščitijo svoje, so mi dokazali, da tudi sami plačujejo storjene prekrške ( vožnja čez rdečo, obračanje preko dveh polnih črt, neplačilo parkirnine, in prvič zame slišano, izzivanje prometne nesreče, ko se mu je nekdo v rit zabil ). Ja, tak je to v tej na nek način westerni hrvaški, v naši mali švici, urejeni, samohvalni, zvišani republiki, pa ste vi kaubojci, ki se ne, kot Hrvati zavedate, da ste samo ovce, kot ostali državljani, ki vas mafijska politika vodi, da se ne " izgubite".

Tu nastane največja razlika. 

Poznajo besedo VKLOPI RAZUM. 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, isarajli1 pravi:

Okoli 20 ali več let vozi avto brez vd.

Lahko ti opišem 5 primerov v slo. In ne boš verjel, brez nabijanja.

Nikakor ne zagovarjam vožnjo brez izpita, zakaj ga nima, bi lahko napisal roman v kakšni drugi temi. Hvala bogu al komu pač že, je zelo vzoren voznik, nealkoholik in ni še nikoli povzročil nesreče. Zelo dobro pozna predpise itd, po mojem mnenju veliko bolj kulturen, vzoren voznik od mene in velikooo drugih, ki imamo vd. Povdarjam še enkrat, da se ne boš pikal, Ni prav, da vozi brez vd. In point tega ni to, temveč, kako si lahko obravnavan iz strani napihnjevcev z opasačom v slo, kako pa pri Hrvatih, ki kao ne marajo slovencev in drapajo turiste.  Tu je bil deležen postopka, skoraj takega, kot če bi v Sloveniji, policaj dobil policaja. Skoraj ! Razen plačila kazni itd.

In vem, da ne boš verjel, ker sem tud sam teško, čeprav so tu (hr) enako ali bolj podkupljivi, sklodni in ščitijo svoje, so mi dokazali, da tudi sami plačujejo storjene prekrške ( vožnja čez rdečo, obračanje preko dveh polnih črt, neplačilo parkirnine, in prvič zame slišano, izzivanje prometne nesreče, ko se mu je nekdo v rit zabil ). Ja, tak je to v tej na nek način westerni hrvaški, v naši mali švici, urejeni, samohvalni, zvišani republiki, pa ste vi kaubojci, ki se ne, kot Hrvati zavedate, da ste samo ovce, kot ostali državljani, ki vas mafijska politika vodi, da se ne " izgubite".

Tu nastane največja razlika. 

Poznajo besedo VKLOPI RAZUM. 

 

Očitno hočeš povedati, da pri nas mi ne dobimo kazni. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Borutt pravi:

Očitno hočeš povedati, da pri nas mi ne dobimo kazni. 

 

Pri nas jo še jaz ne dobim, ker imam... ,pa par pravih št v gsm. Razen če je slikica itd. Pa tud takrat bi se dalo izognit, sam pol bi bil pa že preveč dolžan. Ne smem se pustit vlečt za jezik.

Nekak sm dobu filing, da bi ti znal bit eden tistih, ki bi si upali upret sistemu policije, " korupciji" itd itd, tak veš kaj mislim, ker ste taki v veliki manjšini, ne segate do vrha in se bojite posledic, raje jezno korakate ob tem. Ob enem vam to tud paše, ker potem bi fasali tudi drugačen red, ki vam nebi ugajal. Sklodnost pa taka !

Zato so hrvati pobrali sam pol našega stavka: VKLOPI RAZUM !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, krucymucy pravi:

A ce je naked zame? 

Je, zakaj ne. Sem imel tri. 

Ja kul,pac ti ustreza sedenje...

Da ne bi po Snecijevo uniceval asfalta...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 minutes ago, sesir said:

Ja kul,pac ti ustreza sedenje...

Da ne bi po Snecijevo uniceval asfalta...

Sej tam je bilo isto ali huje.

Tam se kolektor predrgnil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, isarajli1 said:

Okoli 20 ali več let vozi avto brez vd.

Lahko ti opišem 5 primerov v slo. In ne boš verjel, brez nabijanja.

Nikakor ne zagovarjam vožnjo brez izpita, zakaj ga nima, bi lahko napisal roman v kakšni drugi temi. Hvala bogu al komu pač že, je zelo vzoren voznik,

Se ti sanja, kako nasprotujoči sta si ti dve trditvi?

 

in tole:

1 hour ago, isarajli1 said:

Poznajo besedo VKLOPI RAZUM

 

Recimo jez osebno sm fehtal SLO polcaja in carinika na meji, če mu lahko šenkam 10l benza, ker je hr policajka na meji zagnala vik in krik, de bencina u kanti se pa ne sme nest čez mejo. Sploh ni blo dolgo nazaj, in sploh ni blo lahko dobit človeka z bencinarjem. razum vklopljen na minus 1 potenco. 

 

 

Kaj vam je folk? Postavljate "pravila" po enem samem primeru?? Pač, nabašeš na bebca, al pa na človeka. šanse so ene 7:3 za nagaz na mino. Velja za čist pofukano vsa področja. Od blagajne u lidlu do bolnice. 

 

 

Popravljeno . Popravil Kugelschreiber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Borutt pravi:

 

Se boš pač moral spremeniti in prilagoditi, da ne bo več problemov. Simpl. 

Nope, zelo kratko gledaš, jaz bom že pazil da ne grem v rdečo, gneča in problemi pa bodo še vedno, ker ni volje za izboljšanje. Veliko lažje in dobičkonosno je položnice pisat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Kugelschreiber pravi:

 

 

Se ti sanja, kako nasprotujoči sta si ti dve trditvi?

NE iz tega pogleda, da se on strogo drži omejitev in vseh predpisev, jaz in velikooo drugih, ki smo frajerji z vd pa velikokrat ne. A veš koliko ljudi se vozi z kupljenimi vd ?! Isto sranje, sam drugo pakovanje. Za moje pojme je moj fotr bolj nevaren sebi in drugim, pa ima izpit iz časov lad in fiatov 750, zdaj se pa po mestih ne zna peljat. Jaz nimam poklica kamnoseka, pa sem v tem poslu najbolši v Slo :naughty:. Vem kaj hočeš rečt, sm napisal, da ne podpiram tega...

Ta tip se pa itak max drži pravil, ker če njega čapnejo zarad mobitela al pa pasa, bo fasal 1320€ , jaz pa 120. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, isarajli1 pravi:

Ta tip se pa itak max drži pravil, ker če njega čapnejo zarad mobitela al pa pasa, bo fasal 1320€ , jaz pa 120. 

In ko/če bo vpleten v prometmo nesrečo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

voznja brez izkaznice?

ali voznja brez veljavnega vozniskega dovoljenja, oziroma napacne kategorije?

*glede posedovanja listine VD:

"Glede predloga, da se osebi, ki nima pri sebi vozniškega dovoljenja, izreče zgolj ustni opomin, pa pojasnjujemo, da lahko pooblaščena uradna oseba v skladu z Zakonom o prekrških namesto izreka sankcije kršitelju izreče opozorilo. Pooblaščena uradna oseba prekrškovnega organa lahko kršitelja opozori, če je storjeni prekršek neznatnega pomena in če pooblaščena uradna oseba oceni, da je glede na pomen dejanja opozorilo zadosten ukrep."

*navedek povzet iz komentarja, ne iz uradnega odgovora

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, franc pravi:

In ko/če bo vpleten v prometmo nesrečo?

Ga bo stalo več kot mene, če bom jaz trezn.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, isarajli1 pravi:

Pri nas jo še jaz ne dobim, ker imam... ,pa par pravih št v gsm. Razen če je slikica itd. Pa tud takrat bi se dalo izognit, sam pol bi bil pa že preveč dolžan. Ne smem se pustit vlečt za jezik.

Nekak sm dobu filing, da bi ti znal bit eden tistih, ki bi si upali upret sistemu policije, " korupciji" itd itd, tak veš kaj mislim, ker ste taki v veliki manjšini, ne segate do vrha in se bojite posledic, raje jezno korakate ob tem. Ob enem vam to tud paše, ker potem bi fasali tudi drugačen red, ki vam nebi ugajal. Sklodnost pa taka !

Zato so hrvati pobrali sam pol našega stavka: VKLOPI RAZUM !

Ko bom potreboval, te bom kontaktiral, da boš pritisnil kakšno številko. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DAMI34 pravi:

Nope, zelo kratko gledaš, jaz bom že pazil da ne grem v rdečo, gneča in problemi pa bodo še vedno, ker ni volje za izboljšanje. Veliko lažje in dobičkonosno je položnice pisat.

Ne boš pazil. Si prestar, da bi se spremenil. Poleg tega hočeš biti pametnejši. Zato bomo kmalu brali, da so te inkasanti cepnili. 

V zvezi gneče je že nekdo razložil. Se ti ne da prebrati ali ti ne diši razlaga?

Če ni prekrška, ni položnice. Ampak ti kar nabijaj o nekem dobičku. Res imaš bujno domišljijo. 

Popravljeno . Popravil Borutt
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, Borutt pravi:

Ne boš pazil. Si prestar, da bi se spremenil. Poleg tega hočeš biti pametnejši. Zato bomo kmalu brali, da so te inkasanti cepnili. 

V zvezi gneče je že nekdo razložil. Se ti ne da prebrati ali ti ne diši razlaga?

Če ni prekrška, ni položnice. Ampak ti kar nabijaj o nekem dobičku. Res imaš bujno domišljijo. 

v vsem tem sestavku še vedno ne vidim rešitve, jaz nisem problem, pa čeprav se name obešeš, pravzaprav, je zdej manj dobička, ko pri rumeni ne rinem v križišče :P

Drugače sem pa vse prebral in tudi povedal (ne gre se za višjo znanost) kako se gnečo rešuje, samo je še vedno lažje čakat pa pisat položnice. A boli komolec če nekdo maha z loparčkom pa pospešuje promet?

En policaj je dovolj v Rijeki, točno tule:

https://www.google.it/maps/@45.3598057,14.3240568,19z?hl=sl

 

kjer ročno odpira semafor glede na gnečo. In ne moreš verjamit, bolj je brihten kot semafor.:ras: opaziš razliko? Pri nas bi bili trije, civilni opazovalec, pa dva ki ćez 100m položnice pišeta.

ps. kljub letom se še vedno zelo hitro učim, tako da vedno manj plačujem...če je to slučajno problem

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

v vsem tem sestavku še vedno ne vidim rešitve, jaz nisem problem, pa čeprav se name obešeš, pravzaprav, je zdej manj dobička, ko pri rumeni ne rinem v križišče :P

Drugače sem pa vse prebral in tudi povedal (ne gre se za višjo znanost) kako se gnečo rešuje, samo je še vedno lažje čakat pa pisat položnice. A boli komolec če nekdo maha z loparčkom pa pospešuje promet?

En policaj je dovolj v Rijeki, točno tule:

https://www.google.it/maps/@45.3598057,14.3240568,19z?hl=sl

 

kjer ročno odpira semafor glede na gnečo. In ne moreš verjamit, bolj je brihten kot semafor.:ras: opaziš razliko? Pri nas bi bili trije, civilni opazovalec, pa dva ki ćez 100m položnice pišeta.

 

V človeški naravi je, da za svoje napake krivi druge in s prstom kaže na napake ostalih ter pametuje o nekih rešitvah, zaradi katerih sam ne bi bil več kršitelj oziroma ga na takšen način ne bi več mogli dobiti pri prekršku. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Borutt pravi:

V človeški naravi je, da za svoje napake krivi druge in s prstom kaže na napake ostalih ter pametuje o nekih rešitvah, zaradi katerih sam ne bi bil več kršitelj oziroma ga na takšen način ne bi več mogli dobiti pri prekršku. 

 

bo že tako če ti rečeš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 minutes ago, Borutt said:

V človeški naravi je, da za svoje napake krivi druge in s prstom kaže na napake ostalih ter pametuje o nekih rešitvah, zaradi katerih sam ne bi bil več kršitelj oziroma ga na takšen način ne bi več mogli dobiti pri prekršku. 

 

Sem ti lajkal, ker sem to razumel da si doživel trenutek samorefleksije.

Lepo, kar analiziraj svoje pisanje in kje je bilo kazanje s prsti na druge, dela je ogromno. Jaz imam 357 postov za predelat, ti revez pa 7.234. :grupni:

Popravljeno . Popravil nejc74
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, DAMI34 said:

Pri nas bi bili trije, civilni opazovalec, pa dva ki ćez 100m položnice pišeta.

DRŽI! Tam je čisto drugač.V Karlobagu užgejo rumeno luč, in čez 300m?  Čez 300m pa zbirajo skupinice, da jih prjazno pospremijo do bankomata......

 

 

ma kje žvite? Vzporedno vesolje? Vsak v svoji betonski kapsuli?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 47 minutami, Kugelschreiber pravi:

DRŽI! Tam je čisto drugač.V Karlobagu užgejo rumeno luč, in čez 300m?  Čez 300m pa zbirajo skupinice, da jih prjazno pospremijo do bankomata......

 

 

ma kje žvite? Vzporedno vesolje? Vsak v svoji betonski kapsuli?

napačno razmišljanje sine, povej mi kako v Karlobagu lahko znižajo burjo, pa ti stisnem lajk, vem pa kako se lahko zniža gneča (konkreten primer Vrhnika ob 7 uri zjutraj in 3 semaforji), vsaka podobnost s Hrvaško je zgolj naklučje in uporabljen primer. Verjetno tudi pri nas obstaja kdo, ali kak šef, ki mu je mar...še za kaj drugega, kot pa za položnice.

Živim pa nedaleč od tebe, pa še za rumeno luč in burjo se mi jebe :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

14 minutes ago, DAMI34 said:

Verjetno tudi pri nas obstaja kdo, ali kak šef, ki mu je mar...še za kaj drugega, kot pa za položnice. 

Jp, borutt je en tak ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!