Skoči na vsebino

STOP policija (vse kar ni v zvezi z motorizmom, zdravljenje frustracij, ter nabijanje do nezavesti)


Borutt

Priporočene objave

pred 14 minutami, Snecer pravi:

ko nekdo tako zapelje ali nakaže in ti maha, da boš dvignil, se to seveda lahko prijavi, posnetek koristi, si ga pogledajo, kasneje pa se izloči, dokaz je pa tvoje pričanje... 

Kaj pa,ce imas na motorju nalepko....VIDEO NADZOR ? Kaj razlike kako se obravna  posnetek?

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

‘frend’ je na ac pred postojno na prehitevalcu izbremzu angleški autodom d se je mal ograje dotaknu. možakar je letu u postojno prjaut in frenda že u kopru ustavjo civilistični....

Možak je mel kamero, prlezu na obravnavo iz Anglije!! ampak zadeva ni vzdržala ker možak ni vidu voznika, kamero so pa gledal u živo, u dvorani.

pred 13 urami, motolover pravi:

Saj se ne poznajo vsi. Razen, če si bil nasproti letališča v Divači.

sej tok letečih pa spet ni u postojni?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... @UnionJack  ..torej kamera le ni napačna na motorju/avtu/traktorju?!?... kot je bilo že mnogo govora po forumu, da jo imaš brezveze gor, ker da je to ilegalno, celo prepovedano imeti na vozilu...

Hvala za odgovor!

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, motolover pravi:

Samo, ti si napisal pri letališču. Če gre za Brnik, ga verjetno pokrivajo Kranjčani.

sori, un letališče pri postojni, prestrank al kaj že je. sej pravim, od semaforja do ac nadvoza mi je naštel za en roman pizdarij. sej veš d je to nemogoče:)

pred 6 minutami, Zivnorc pravi:

... @UnionJack  ..torej kamera le ni napačna na motorju/avtu/traktorju?!?... kot je bilo že mnogo govora po forumu, da jo imaš brezveze gor, ker da je to ilegalno, celo prepovedano imeti na vozilu...

Hvala za odgovor!

 

ugoltovil, da je blo to vozilo, po kameri, ampak noben ni odgovarjou ker niso identificiral šoferja. ne vem kko bi blo če bi ga u ksiht posnel

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, vandrovec pravi:

...nekateri so motoristi samo zato, da kažejo svoj ego...da se oblečejo v usnje in se slikajo na motorju.

Zaradi takih tudi sam izgubljam veselje do motorizma...se nočem izpostavljat z motorjem. B)

Te delitve so po moje močno nesmiselne, sem toliko v prometu da se imam za "udeleženca", včasih vozim to včasih ono. Drgač pa ja, na motorju sem rad lep, pa rad mam lep moped, pa lep kombinezon, pa lepo kavo, pa lepe razglede, pa čimveč lepega.

Potem po nekih 5-10 jurjih prevoženih, nism več lep, sem pa še vedno dobre volje in odličnega počutja. Zarad mopeda, zato ker grem kamor mi paše. Kolk je takih, ki se samo slikajo na motorju, sicer ne bi vedel, vendar jih je bolj malo. Motorizem je vsekakor nekaj več in samo zame, tako da me nič ne gane, da bi izgubil veselje pa še najmanj.

pred 13 urami, dr.looney pravi:

....nauš verjel.... celo tukej  jih je neki.... :rolleyes::ras:

keri, keri? :P

 

pred 13 urami, motolover pravi:

Ne verjamem, da je sam naročil tako vožnjo. 

a je mižal, če je nekaj v nasprotju z zakonom, pišem pogojno, bi lahko zahteval od voznika, da vozi tako.

Saj je tut Kresalka vedela kok grejo...

Problem je ker so na koncu vsi priviligirani. Še žena, pa mulc, pa tajnica...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Zivnorc pravi:

 

... torej , če prav razumem, tudi mene lahko nekdo prijavi... magari za brezveze... ker se mu pač ne dopadem, in če ne morem dokazati, da tam sploh nisem bil... sem kriv?!?

... ne spoznam se na te zadeve, zato sprašujem.

 

točno tako, celo zmisli si lahko dogodek. No saj na koncu se ne zgodi nič, ker je tvoja beseda proti njegovi.

Drugače pa ja, organi se odzovejo na prijavo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, UnionJack pravi:

 

ugoltovil, da je blo to vozilo, po kameri, ampak noben ni odgovarjou ker niso identificiral šoferja. ne vem kko bi blo če bi ga u ksiht posnel

...štekam...

....lohka te toži..  :huh:

... to se pravi...  brezveze skupaj...  ..

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Zivnorc pravi:

...štekam...

....lohka te toži..  :huh:

... to se pravi...  brezveze skupaj...  ..

 

tko nekak. ogledujejo pa vsi zelo zavzeto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Zivnorc pravi:

...štekam...

....lohka te toži..  :huh:

... to se pravi...  brezveze skupaj...  ..

 

moje osebno mnenje, anonimna prijava (al pa ne). Ker morajo raziskat, ga bodo dobili, taki majo ponavadi kak promilček v sebi, bo pa vsaj kazen plačal.

opcija 2, greš dalje in se ne sekiraš, ker idiotov, ki ti spustijo črtico v gate je toliko, da sem se jih žal že navadil.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 42 minutami, Snecer pravi:

ja, še nalog dobiš

Ja v lokalu sem mogu nujno imet obvestilo,da video nadzor...in bi kao posnetki veljali....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, UnionJack pravi:

ugoltovil, da je blo to vozilo, po kameri, ampak noben ni odgovarjou ker niso identificiral šoferja. ne vem kko bi blo če bi ga u ksiht posnel

a ga niso takrat ustavili v Kopru, tega ni bilo na obravnavi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 32 minutami, vandrovec pravi:

a ga niso takrat ustavili v Kopru, tega ni bilo na obravnavi?

? na usaki cestninski je pršou nov šofer, uno u kopru je blo čisto nadlegovanje:)

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

Te delitve so po moje močno nesmiselne, sem toliko v prometu da se imam za "udeleženca", včasih vozim to včasih ono. Drgač pa ja, na motorju sem rad lep, pa rad mam lep moped, pa lep kombinezon, pa lepo kavo, pa lepe razglede, pa čimveč lepega.

Potem po nekih 5-10 jurjih prevoženih, nism več lep, sem pa še vedno dobre volje in odličnega počutja. Zarad mopeda, zato ker grem kamor mi paše. Kolk je takih, ki se samo slikajo na motorju, sicer ne bi vedel, vendar jih je bolj malo. Motorizem je vsekakor nekaj več in samo zame, tako da me nič ne gane, da bi izgubil veselje pa še najmanj.

Z drugimi besedami, tudi sam ne maram čoperistov....če bi imel velik traktor, bi jih tudi strašil :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, DAMI34 pravi:

 

opcija 2, greš dalje in se ne sekiraš, ker idiotov, ki ti spustijo črtico v gate je toliko, da sem se jih žal že navadil.

Tole  je še najboljš,ker če bi se sekiral za vsako izsiljevanje se sploh nebi več vozil:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 30. 8. 2018 ob 20:12, UnionJack pravi:

@Borutt a lahko povprašaš kdo je miličnik na mopedu k me je ustavu u sredo okol 10.00h nasprot letališča. Sicer je meu velik za povedat ampak začuda korekten postopek!?

Že samo tukaj na našem območju je kar nekaj letališč. Bi pomagala malo bolj točna lokacija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 31. 8. 2018 ob 16:38, Zivnorc pravi:

Včerajšnji dogodek:

...se peljem s kolegom soforumašem na kokakolo v bližnji kraj z lepim ambientom. Med vožnjo skozi naselje se lepo peljeva en za drugim, po mojem števcu tam nekje od 58-60 km/h. .... torej po omejitvah.

... do table "konec naselja" je bilo še dobrih 200-300m (nobene hiše več nikjer)..... še prehitel naju je nekdo z osebnim avtom... torej sva RES šla po omejitvah.

... nakar čez kakih 100m nasproti zagledam gromozanski ĐonDeere traktor, lepo pelje... s spoštovanjem do njega celo malo spustim plin, nakar mi traktorist nenadoma sunkovito zapelje direktno vame (pred tem sem se prepričal, da na travnike tam ni nobenega izvoza) .... ..in nato odmota nazaj na svoj pas... in mi žuga z rokami...in poka z eno pestjo v drugo dlan.... kot da mi grozi, da me bo nalomil....

.... sicer sem peljal počasi, pa vendarle sem se usral 5 tonskega traktorja z idiotom za volanom.

Kaj narediti v takem primeru?!?

1. Obrniti, zapisati tablice, prijaviti....ampak kako dokazati?

2. Obrniti, peljati tik za njim (da te ne vidi), dokler se ne ustavi...in ko sestopi, mu na obrazu sprobaš trdnost in trdoto karbonskih ščitnikov členkov na rokavicah?  (za nadaljevanje beri zadnji stavek posta)

3. Obrniti, peljati tik za njim (da te ne vidi), dokler se ne ustavi...in ko sestopi, se mu najprej opravičiš, da bi rad govoril z njim in mu lepo kulturno razložiš, kaj je storil narobe?  (za nadaljevanje beri zadnji stavek posta)

4. kaka druga možnost?

 

...imam pa na motorju kamero za snemanje med vožnjo in  recimo da imam dejanje posneto ( ampak ga nimam, ker sem vzel ven kartico, ker sem jo nekaj rabil)

... če bi posnel, ali je to lahko dokaz? . Vem, da smo se že o tem pogovarjali, da snemanje ni dovoljeno... pa privat parcele... pa varovanje podatkov...itn...itn...

.... ampak, kako bi takega idiota lahko:

1. zašpecal organom (če ga ne smem posneti), dokazati pa ne morem?

2. spravil k pameti, da kaj takega ne stori več (za nadaljevanje beri zadnji stavek posta)

3. spravil s ceste za vedno takega idiota, da kaj takega ne stori več!

 

Zadnji stavek:

Možakar okoli 50 let, velik zgledal cca 2m, dolgi štrenasti rahlo valoviti lasje, glava velika (in tudi oblike) kot povaljan 20.litrški ajmar za napajanje živine, zanemarjeno kosmat, brki v stilu Hulk Hogan, karirasta srajica (tista gozdarska tadebela) in delavske hlače z naramnicami ... kaj je imel obuto, pa nisem videl.

Zdej pa bodi pameten.... kaj narediti.

Se mi zdi, da se nagibaš k neverbalni komunikaciji oziroma k ... Pokliči in prijavi.

Ob 31. 8. 2018 ob 19:20, Zivnorc pravi:

...pa še res je.

Vedno imam not kartico...

...slučajno sem jo ven dal, da sem preveril na compu, če sploh dela kamera...in ta kokakola je bila čisto na hitro zmenjena...v par km oddaljenem kraju.

Hitrost ubija. Si že pozabil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, Borutt pravi:

Se mi zdi, da se nagibaš k neverbalni komunikaciji oziroma k ... Pokliči in prijavi.

Hitrost ubija. Si že pozabil?

...zgleda da je res najbolje: zakolni in pozabi.

 

...bilo je 58-60 km/h. po mojem števcu....to se pravi max. 54-55 kmh.  Imam pričo. ...in zgodba ni izmišljena in olepšana...si prebral? (zadnji dve besedi sta napisani v tvojem stilu...hahaha...    :p   )

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, Borutt pravi:

Že samo tukaj na našem območju je kar nekaj letališč. Bi pomagala malo bolj točna lokacija.

tale pod počkom, ob autocesti, pri uni piceriji. najprej sva mal kričala skiz čelade, on ustau, js zakaj, pol pa na un odstavni del pri levem ovinku prot prestranku....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, Mavti pravi:

Tole  je še najboljš,ker če bi se sekiral za vsako izsiljevanje se sploh nebi več vozil:)

ja, samo včasih se vprašaš, koliko življenj mi še ostane :(

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest ne vem, sam mi res branimo to kuro pred...mah ne vem kom.

KATASTROFA NA MEJI :(

https://www.slovenskenovice.si/novice/slovenija/clanek/katastrofa-na-meji-caka-se-po-vec-ur-87692

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, DAMI34 pravi:

jest ne vem, sam mi res branimo to kuro pred...mah ne vem kom.

KATASTROFA NA MEJI :(

https://www.slovenskenovice.si/novice/slovenija/clanek/katastrofa-na-meji-caka-se-po-vec-ur-87692

Včeraj na meji dobovec nismo čakali dlje od 2 min za vstop v slo. Smo pa dve uri zabili v 15 km koloni na ac da so lahk hrvati lepo v miru kasirali cestnino :angryrant2:iz Zadra do Zagreba 19€, pred mano je makaronar plačal 71€, ne vem kje je štartal, če bi v Grčiji bi blo še vedno ful drago. Lopovi. So pa vmes bli 4 karamboli in tu so za pohvalit, posledice odstranjene res hitro, če ni smrtne žrtve spučejo v najkrajšem možnem času, videl sem policaja tiščat avto na odstavni pas. Se je pa najdu inkasant na motorju, ki se je drajsal po odstavnem pasu gor in dol. Stojim v kolni 400m pred izvozom Krapina, 1000m naprej karambol, ga vljudno vprašam, če lahk grem iz ac, teh par 100m po odstavnem, mi odgovori : ako želite kaznu. Pred mano dva zavijeta dol, nista se več kot 250m peljala do izvoza, jim je že pisal, ko smo mi po ceglcih zapustili ac.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!