Skoči na vsebino

STOP policija (vse kar ni v zvezi z motorizmom, zdravljenje frustracij, ter nabijanje do nezavesti)


Borutt

Priporočene objave

pred 14 urami, Vin pravi:

Pisal sem o odnosu policije, ne o odnosu policajev, ki so prišli otroku napisat globo. Odnos policije do ljudi je takšen, da ljudje v primeru nesreče razmišljajo, če bi poklicali policijo, ker iz slabe situacije naredijo samo še slabšo z globami. Človeka, ki je na tleh, še zbrcajo.

točno tak, kot si zapisal. Je kolega ubrisal z motorjem na pesku. Čoper nobenga divjanja, pesek na cesti on z ženo, se nekoliko ulovil na nogo in izpahnil, ter potrgal vezi. 

Policije ni klical, sta odpeljala naprej, nato pa v bolnico. Spušil AO+. 3 mesece bolniška in 1 operacija.

 

pred 6 urami, motozajebant pravi:

Se strinjam s tabo, a tu jaz nebi krivde valil na policijo kot institucijo, temveč na zakonodajo. Kdo jo pa piše, pa tak vemo... oni pač opravljajo svoje delo. In za moje pojme, nehvaležno delo. Ko nas štrafajo (pa naj bo to upravičeno ali neupravčineo), so smeti od ljudi, ko jih rabimo, so dobri.... 

V tem primeru opravljajo delo, verjetno ga tut opravljajo, ko delijo kake batine na demonstracijah. Kok bodo delil, je pa samo in zgolj njihova osebna odločitev, lastnik (vladajoča struktura) jih itak uporablja samo kot orodje.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, DAMI34 pravi:

točno tak, kot si zapisal. Je kolega ubrisal z motorjem na pesku. Čoper nobenga divjanja, pesek na cesti on z ženo, se nekoliko ulovil na nogo in izpahnil, ter potrgal vezi. 

Policije ni klical, sta odpeljala naprej, nato pa v bolnico. Spušil AO+. 3 mesece bolniška in 1 operacija.

 

V tem primeru opravljajo delo, verjetno ga tut opravljajo, ko delijo kake batine na demonstracijah. Kok bodo delil, je pa samo in zgolj njihova osebna odločitev, lastnik (vladajoča struktura) jih itak uporablja samo in zgolj kot orodje.

 

Si že dobil kake batine na demonstracijah? 

Za vsako stvar sta potrebni dve strani, tudi za batine na demonstracijah. Pa ne podpiram nikakršne oblike nasilja, ne na eni ne drugi strani.... 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, motozajebant pravi:

Si že dobil kake batine na demonstracijah? 

Za vsako stvar sta potrebni dve strani, tudi za batine na demonstracijah. Pa ne podpiram nikakršne oblike nasilja, ne na eni ne drugi strani.... 

si jih dobil ti? Ne..torej delijo rožice demonstrantom :P. Point mojega posta je pa drugje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

si jih dobil ti? Ne..torej delijo rožice demonstrantom :P. Point mojega posta je pa drugje.

a pa misliš da iz čistega mira delijo batine? 

ps. če postaviš vprašanje, ne odgovarjaj namesto mene.... 

Popravljeno . Popravil motozajebant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, motozajebant pravi:

a pa misliš da iz čistega mira delijo batine? 

ps. če postaviš vprašanje, ne odgovarjaj namesto mene.... 

pol pa ne sprašuj neumnosti :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, DAMI34 pravi:

pol pa ne sprašuj neumnosti :P

 

neumnih vprašanj ni, samo neumni odgovori so. 

Torej, si že dobil batine na demonstracijah? In če ja, zakaj? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, motozajebant pravi:

neumnih vprašanj ni, samo neumni odgovori so. 

Torej, si že dobil batine na demonstracijah? In če ja, zakaj? 

sem povedal vse, kar sem mislil okrog tega.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, DAMI34 pravi:

sem povedal vse, kar sem mislil okrog tega.

 

ja šefe :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, motozajebant pravi:

Si že dobil kake batine na demonstracijah? 

Za vsako stvar sta potrebni dve strani, tudi za batine na demonstracijah. Pa ne podpiram nikakršne oblike nasilja, ne na eni ne drugi strani.... 

nisem, ker sem hitro tekel pred Gorenakovimi miličniki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, Snečer pravi:

nisem, ker sem hitro tekel pred Gorenakovimi miličniki

hitreje kot Bolt? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, motozajebant pravi:

Se strinjam s tabo, a tu jaz nebi krivde valil na policijo kot institucijo, temveč na zakonodajo. Kdo jo pa piše, pa tak vemo... oni pač opravljajo svoje delo. In za moje pojme, nehvaležno delo. Ko nas štrafajo (pa naj bo to upravičeno ali neupravčineo), so smeti od ljudi, ko jih rabimo, so dobri.... 

mal brazveze nabijaš..

za 20e jim ni težko in neracionalno.. da bi pa oglobili za 2oooo , 200000 e ali pa ujeli lopova , ki je popalil 2 ali 20 mio e  - to pa ne..

no dejansko to pomeni njihov strokovni in mentalni domet..

redki so pravi policisti. ostali so navadni polcaji..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, thumper pravi:

mal brazveze nabijaš..

za 20e jim ni težko in neracionalno.. da bi pa oglobili za 2oooo , 200000 e ali pa ujeli lopova , ki je popalil 2 ali 20 mio e  - to pa ne..

no dejansko to pomeni njihov strokovni in mentalni domet..

redki so pravi policisti. ostali so navadni polcaji..

Malo se umiri.

Najprej boš moral ločit med gospodarskim kriminalom in obravnavo prometnih nesreč. Potem pa boš moral dognati, kdo kaj rešuje. 

Potem pa greva dalje.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, motozajebant pravi:

Malo se umiri.

Najprej boš moral ločit med gospodarskim kriminalom in obravnavo prometnih nesreč. Potem pa boš moral dognati, kdo kaj rešuje. 

Potem pa greva dalje.

Dvojna merila pri obravnavah so problem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, MARE 65 pravi:

Dvojna merila pri obravnavah so problem...

Na to kar ti ciljaš, pa je že pravosodni sistem vpet. Dolocen profil ljudi pa samo preiskuje in ne kaznuje. Samo, eni morajo to še ugotovit.. 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, motozajebant pravi:

Malo se umiri.

Najprej boš moral ločit med gospodarskim kriminalom in obravnavo prometnih nesreč. Potem pa boš moral dognati, kdo kaj rešuje. 

Potem pa greva dalje.

a ti borčiju account posojaš?

preberi si naloge policije.

mene kot navadnega državljana dejansko ne zanima organizacijska struktura nekega državnega"podjetja" katerega solastnik sem temveč rezultati..

veliko bolj kot merjenje hitrosti na koncu želodnika proti prevojam me zanima ,kdaj bodo nabavili avto z optično merilno napravo za merjenje reševalnega pasu in avtomatsko kaznovanje bebcev , ki blokirajo interventna vozila. 

a kaj rešujejo ob taki prometni nesreči kot je frenk napisal? samo svojo rit in svojo "pomembnost" .. 

preberi si statistične podatke o delu policije pa boš videl , kako pada število njihovih ur v preventivni dejavnosti. 

veliko več bi naredili pri kolesarju s tem , da bi ga napotili na delavnico in tečaj dobre vožnje s kolesom kot pa s kaznijo za katero je vprašljivo , če jo je v resnici zaslužil ob padcu..

dejansko nič ne rešujejo saj ni več preventive z njihove strani.. izpolnjevanje obrazcev po dogodku ni reševanje ničesar - ker posledice so in niso reverzibilne - temveč samo navadna birokracija..povrh vsega s strani nekoga , ki ima opravljen samo 9 mesečni tečaj za policista .

v veliki večini jih ne zanimajo vzroki zaradi katerih je prišlo do nesreče ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Xebec pravi:

če še kdo ne vrjame da smo zašli v eno čudno paralelno vesolje

https://siol.net/novice/crna-kronika/oborozen-ropar-banke-zahteval-denar-nato-pa-umrl-527420

:whistle:

Maus je že pred tabo vedu.. :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, Xebec pravi:

če je pa on ta cigo k ga je ganju...

:(

jp.. če bi jaz sploh znau do Cankarjeve pridet :P 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, thumper pravi:

a ti borčiju account posojaš?

preberi si naloge policije.

mene kot navadnega državljana dejansko ne zanima organizacijska struktura nekega državnega"podjetja" katerega solastnik sem temveč rezultati..

veliko bolj kot merjenje hitrosti na koncu želodnika proti prevojam me zanima ,kdaj bodo nabavili avto z optično merilno napravo za merjenje reševalnega pasu in avtomatsko kaznovanje bebcev , ki blokirajo interventna vozila. 

a kaj rešujejo ob taki prometni nesreči kot je frenk napisal? samo svojo rit in svojo "pomembnost" .. 

preberi si statistične podatke o delu policije pa boš videl , kako pada število njihovih ur v preventivni dejavnosti. 

veliko več bi naredili pri kolesarju s tem , da bi ga napotili na delavnico in tečaj dobre vožnje s kolesom kot pa s kaznijo za katero je vprašljivo , če jo je v resnici zaslužil ob padcu..

dejansko nič ne rešujejo saj ni več preventive z njihove strani.. izpolnjevanje obrazcev po dogodku ni reševanje ničesar - ker posledice so in niso reverzibilne - temveč samo navadna birokracija..povrh vsega s strani nekoga , ki ima opravljen samo 9 mesečni tečaj za policista .

v veliki večini jih ne zanimajo vzroki zaradi katerih je prišlo do nesreče ..

motorja, žene in motosvetovega računa se ne posoja.

citiram: "mene kot navadnega državljana dejansko ne zanima organizacijska struktura nekega državnega"podjetja" katerega solastnik sem temveč rezultati." Nehaj živeti v iluzijah. Nismo lastniki ničesar. Ma ničesar kar je državnega. Navadna floskula. In če že, bi te kot solastnika moralo zanimati vse, ne samo rezultati. Drugače pa, če ti povem da je imel recimo Telekom v lanskem letu dobiček. Kaj ti to pomeni? Kot navadnemu državljanu in "solastniku" državnega podjetja? 

Opremo nabavlja GPU in ne navaden policist, kot želiš povedat. Obrni se na njih. Če želiš, ti lahko dam tudi kontakt osebe iz GPU. 

Ne rešujejo svoje riti, ker se pri obravnavi prometne nesreče  opravi ogled kraja prometne nesreče in sestavi zapisnik o ogledu kraja prometne nesreče. Po zakonu je policija dolžna priti na takšen karambol.

Mi daš link do statističnih podatkov dela policije. Bi si res želel prebrati to. 

Tečaji varne vožnje so itak menda brezveze (to sem na motosvetu prebral, ni to moje stališče).

9 mesečni tečaj. Pozanimaj se o dolžini tečaja. 

po zakonu je kazen, ker je nastala posledica. Opozorilo v temu primeru ni mogoče. Pa naj se še tako neumno in bizarno sliši. 

pa še 1x, pri gospodarskem kriminalu, določen profil ljudi samo zbira info in raziskuje. Kaznujejo drugi. 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, motozajebant said:

po zakonu je kazen, ker je nastala posledica. Opozorilo v temu primeru ni mogoče. Pa naj se še tako neumno in bizarno sliši.

Bizarno je, da po policijsko nesreča kot splet nesrečnih okoliščin ne obstaja. Vedno morajo najti nekakšno kršenje predpisov in napisati globo. V zakonu nikjer ne piše, da mora biti tako. To je izključno produkt njihove miselnosti in ta miselnost je neumna in bizarna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Vin pravi:

Bizarno je, da po policijsko nesreča kot splet nesrečnih okoliščin ne obstaja. Vedno morajo najti nekakšno kršenje predpisov in napisati globo. V zakonu nikjer ne piše, da mora biti tako. To je izključno produkt njihove miselnosti in ta miselnost je neumna in bizarna.

res je .. lahko bi napisal, da ker je štorast je padel ... upam, da mi ne bi napisali kazni, če padem na pločniku, ker sem štorast :huh: 

"Peš hodu z lastnimi nogami in se spotaknil ter padu .. kazen, objestna hoja :huh: 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!