Skoči na vsebino

STOP policija (vse kar ni v zvezi z motorizmom, zdravljenje frustracij, ter nabijanje do nezavesti)


Borutt

Priporočene objave

pred 8 urami, thumper pravi:

a ti borčiju account posojaš?

preberi si naloge policije.

mene kot navadnega državljana dejansko ne zanima organizacijska struktura nekega državnega"podjetja" katerega solastnik sem temveč rezultati..

veliko bolj kot merjenje hitrosti na koncu želodnika proti prevojam me zanima ,kdaj bodo nabavili avto z optično merilno napravo za merjenje reševalnega pasu in avtomatsko kaznovanje bebcev , ki blokirajo interventna vozila. 

a kaj rešujejo ob taki prometni nesreči kot je frenk napisal? samo svojo rit in svojo "pomembnost" .. 

preberi si statistične podatke o delu policije pa boš videl , kako pada število njihovih ur v preventivni dejavnosti. 

veliko več bi naredili pri kolesarju s tem , da bi ga napotili na delavnico in tečaj dobre vožnje s kolesom kot pa s kaznijo za katero je vprašljivo , če jo je v resnici zaslužil ob padcu..

dejansko nič ne rešujejo saj ni več preventive z njihove strani.. izpolnjevanje obrazcev po dogodku ni reševanje ničesar - ker posledice so in niso reverzibilne - temveč samo navadna birokracija..povrh vsega s strani nekoga , ki ima opravljen samo 9 mesečni tečaj za policista .

v veliki večini jih ne zanimajo vzroki zaradi katerih je prišlo do nesreče ..

višja policijska šola traja 2 leti in se pridobi stopnja izobrazbe. če že žgeš po policiji povsod kjer je možno si vsaj ne zmišljevat svojih podatkov samo zato da bi tvoje mnenje zgledalo bol pravilno.

mi je pa zanimivo kako mate eni skos neki za povedet proti policiji in imate redno probleme z njimi, js sam še nikol nisem mel problema, je pa res da mam dojsti v glavi, da odgovarjam za svoja dejanja in ko sem dobil kazen sem se zavedal da če nebi delal prekrška tudi kazni nebi mogel dobiti, kriv pa ni policaj, ki jo je napisal ampak jas sam ker sem delal prekršek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 45 minutami, DinDiin pravi:

Bravo zate. ? Zakaj bi se pa mogu zmer strinjat s policisti? 

k majo vedno prav :P (tut če nimajo)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 47 minutami, DinDiin pravi:

Bravo zate. ? Zakaj bi se pa mogu zmer strinjat s policisti? 

Bog ne daj da bi se! 

to je isto k če bi se z ženo skoz strinju :lol1:

Sam tle na MS je problem (pa ne ciljam nate), če ne greš skupaj z čredo ovc... prec si grd, pa čudn, pa nabijaš, pa bla bla bla... :) 

Jaz sem mel  eno negativno izkušnjo z enim policajem, k je prletu v banko.... se usedu k men v pisarno in sem hotu njegov dokument, da ga vpišem v knjigo.... k bi vidl njegov pogled :lol1::lol1: Mal se je šopiril in repenčil, ampak se je hitro umiril. v moji pisarni, sem jaz šef :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 S pulcaji je itak tko, da se narise takrat, ko ga najmanj rabis in ko ga rabis, najde 5 izgovorov, da ga ni. :lol1: Pol jih pa mej rad in podpiraj....ja ja,ze grem. ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta zadni polcaj je mel slabo iskušnjo z banko in romom. Sampovem. :P

1000 in 1x sem že zapisal, med njimi so pridni, požrtvovalni, srčni in pravi ljudje (samo zaradi takih še verjamem v prihodnost) in ološ, kot v vsaki službi.

Če pa samo organizacijo/ustanovo gledam...bi reku pljuc. Ampak to je sam moje mnenje in ne odraža dejanskega stanja. Od tega, da se zaposluje na veliko in na hitro, da se nima nadzora nad kadrom, da se vrši pritiske kot ukaže politika...ah. Brezveze mal sem se zatipkal.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, Vin pravi:

Bizarno je, da po policijsko nesreča kot splet nesrečnih okoliščin ne obstaja. Vedno morajo najti nekakšno kršenje predpisov in napisati globo. V zakonu nikjer ne piše, da mora biti tako. To je izključno produkt njihove miselnosti in ta miselnost je neumna in bizarna.

Prevečkrat so nesreče ( s kolesom, motorjem, tudi peš) posledica preveč drseče podlage, led, pesek, mastni madeži, ali pa okoliščin (umikanje nasproti vozečim, tesno prehitevanje, izmikanje oviram) kar pa ni enostavno dokazovati, zato je lažje napisat neprilagojena hitrost. Tukaj bi policija lahko malce bolj upoštevala izjave udeležencev (kar pa bi le-ti verjetno izkoriščali)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, DAMI34 pravi:

Maus je že pred tabo vedu.. :P

 

maus je iz tistih koncev..

pred 12 urami, motozajebant pravi:

 

Mi daš link do statističnih podatkov dela policije. Bi si res želel prebrati to. 

tolk pameten vseved ne ve kje so ti podatki? a me maš za norca?

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, thumper pravi:

maus je iz tistih koncev..

tolk pameten vseved ne ve kje so ti podatki? a me maš za norca?

Težko je tebe imeti za norca 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najpogostejše vprašanje policaju, ko te ustavi : ZAKAJ PA GLIH MENE :lol1: 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, maus pravi:

Najpogostejše vprašanje policaju, ko te ustavi : ZAKAJ PA GLIH MENE :lol1: 

mene  je ustavil ene 13 let nazaj, ko sem še hitro pošto vozil in bil ravno z dispečerjem na telefonu... pa mi pravi a veste zakaj smo vas ustavili? ne. Ja zaradi telefona gospod. Hm, kaj pa je narobe z mojim telefonom??? :lol1:

k sreči je bil kul človek, pa sva se oba smejala... sam sem bil tok zatopljen v tista navodila dispečerja, da sploh nisem vedel kaj odgovarjam :)

 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, thumper pravi:

maus je iz tistih koncev..

 

pa dimenzije je prave (da koga fino nabuta) edin premal pečen je :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, thumper pravi:

maus je iz tistih koncev..

:nono:  iz tam je Ištvan ... tam bog izvaja golaut :huh: 

pred 9 minutami, DAMI34 pravi:

pa dimenzije je prave (da koga fino nabuta) edin premal pečen je :P

 

če pa nisem s tam :ras: 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, maus pravi:

tam lahko, ker ni demokracije :P 

pri nas se kregajo, če jih lovijo ... da imajo registrsko in naj jih doma pričakajo :huh: 

če teb ta video ni sporen, pol pa tut ne vem. Naši so pač bolj zviti in dobijo kriminalce, norvežani pa očitno niso dost brihtni.

Naši tut marsikerga drucga dobijo, sam kaj ko majo tisti preveč prjatlov v sodni veji oblasti. Škoda k takih naši raje ne z valarjem povozjo. :P

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, DAMI34 pravi:

če teb ta video ni sporen, pol pa tut ne vem. Naši so pač bolj zviti in dobijo kriminalce, norvežani pa očitno niso dost brihtni.

Naši tut marsikerga drucga dobijo, sam kaj ko majo tisti preveč prjatlov v sodni veji oblasti. Škoda k takih naši raje ne z valarjem povozjo. :P

 

 

Nič bolj nevarno kot si privoščijo tudi naši uni z plavo rdečimi lučkami :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, DAMI34 pravi:

 Naši so pač bolj zviti in dobijo kriminalce,

Naši dobijo kriminalce? :huh: kolk so jih pa dobli v zadnjih 20 letih? Pri nas je bolj pravilo, da se kriminalcom da nepovratne kredite, al pa odpisuje miljonske dolgove, to, da bi pa pri nas kak kriminalec odgovarjal za svoja dejanja pa še nisem slišal... policaji so včasih še vsaj kak pretepček preprečli, zdaj pa samo še radarje nastavljajo pa frulice...

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, ligenjček pravi:

Naši dobijo kriminalce? :huh: kolk so jih pa dobli v zadnjih 20 letih? Pri nas je bolj pravilo, da se kriminalcom da nepovratne kredite, al pa odpisuje miljonske dolgove, to, da bi pa pri nas kak kriminalec odgovarjal za svoja dejanja pa še nisem slišal... policaji so včasih še vsaj kak pretepček preprečli, zdaj pa samo še radarje nastavljajo pa frulice...

policaji odpisujejo miljonske dolgove? zanimivo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Shillien pravi:

policaji odpisujejo miljonske dolgove? zanimivo

ne jemlji iz konteksta. Vprašal sem koliko kriminalcev so v zadnjih 20 letih dobili, potem pa sem napisal kako naša država obravnava le te, kar ne bi mogla, če bi jih policaji, inšpektorji in drugi ljudje, ki so za to zadolženi polovili. Glede na to, da si tako hitro obrnil moje besede-si razmišljal da bi se podal v politiko? Ne pravim da bi bilo to za kogarkoli dobro, ampak bi se najbrž počutil domače ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, ligenjček pravi:

ne jemlji iz konteksta. Vprašal sem koliko kriminalcev so v zadnjih 20 letih dobili, potem pa sem napisal kako naša država obravnava le te, kar ne bi mogla, če bi jih policaji, inšpektorji in drugi ljudje, ki so za to zadolženi polovili. Glede na to, da si tako hitro obrnil moje besede-si razmišljal da bi se podal v politiko? Ne pravim da bi bilo to za kogarkoli dobro, ampak bi se najbrž počutil domače ;) 

mogoče bi se v politiko mogli spostit vsi vi ki imate hude probleme z policijo. ker po vašem mnenju pač politikom in ostalim nič nemorejo torej boste meli mir.

js ga nerabim oziroma ga mam že zdej. Zgleda je z mano neki narobe da nimam problemov s policaji ?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!