Skoči na vsebino

STOP policija (vse kar ni v zvezi z motorizmom, zdravljenje frustracij, ter nabijanje do nezavesti)


Borutt

Priporočene objave

pred 4 minutami, Borutt pravi:

Ne mešaj različne stvari. Ker on je pisal, kaj mi počnemo. Torej piše o nečem, kar se mu niti sanja ne. Ne pozna našega dela, pa vendar nekaj pametuje. 

Vemo pa kaj vaše vodstvo želi, kaj država hoče in kaj morate v prvi vrsti izvajat.Kapo dol pa vsem tistim, ki poleg tega opravijo še drugo bolj pomembno delo.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 minutes ago, Borutt said:

Si policist? Si bil kdaj policist? Je odgovor ne?

Zakaj potem pametuješ o nečem, kar ne poznaš ? Zakaj pišeš, kaj počnemo in, kaj bi morali, če nimaš najmanjšega pojma o našem delu? Zakaj komentiraš naše delo, na katero se spoznaš, kot zajec na boben? 

Si kuhar? Si bil kdaj kuhar? Je odgovor ne?

A ti poješ vse kar ti dajo, tudi če je pokvarjeno, zažgano, neokusno, nikoli ne pokomentiraš hrane?????

 

KAPIŠ, očitno ne.

 

Popravljeno . Popravil ftp
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako lahko kritiziraš kuharja,Če nisi kuhar??? Res je komentiramo hrano,kelnerju povem,da je hrana neokusna in,da jo lahko odnese nazaj v kuhinjo.Se pravi,da sem se pritožil na delo kuharja.Tako se tudi ti lahko pritožiš na delo policista

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 minutes ago, gusar said:

Kako lahko kritiziraš kuharja,Če nisi kuhar??? Res je komentiramo hrano,kelnerju povem,da je hrana neokusna in,da jo lahko odnese nazaj v kuhinjo.Se pravi,da sem se pritožil na delo kuharja.Tako se tudi ti lahko pritožiš na delo policista

Saj se. Samo ne na konkretno enega, ker verjetno ni kriv, ampak na delo policije, ki izdaja taka navodila in ker so posledično rezultati slabi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Policija dela kolikor vem po zakonih,ki pa jih ne pišejo oni ampak politika,katere pa izbere ljudstvo.Se pravi,da si sami seb serjemo v skledo,ker ne znamo izbrati pravih ljudi na položajih.

Popravljeno . Popravil gusar
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 33 minutami, Borutt pravi:

Si policist? Si bil kdaj policist? Je odgovor ne?

Zakaj potem pametuješ o nečem, kar ne poznaš ? Zakaj pišeš, kaj počnemo in, kaj bi morali, če nimaš najmanjšega pojma o našem delu? Zakaj komentiraš naše delo, na katero se spoznaš, kot zajec na boben? 

Borutt to ti pa dam prav.glede na to da imate privilegije od spredaj pa od zadaj je sluzba policista sanjsko delo.v nasih krajih lahko sedi policist po 4 ure med delovnim casom v kafani pa gnjavi kelnarce...pa mu niko i nista ne rece.ja tak da se mi delavski razred za 650e ko nam sefi jebejo vse po spisku ce slucajno kje naredis malo premalo res ne spoznamo na vase delo.vi bi mogli bit vzor drzavljanom nase republike banane ne pa da ga svirate od zore do mraka....

  • Všeč mi je 1
  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Miha1985 pravi:

Borutt to ti pa dam prav.glede na to da imate privilegije od spredaj pa od zadaj je sluzba policista sanjsko delo.v nasih krajih lahko sedi policist po 4 ure med delovnim casom v kafani pa gnjavi kelnarce...pa mu niko i nista ne rece.ja tak da se mi delavski razred za 650e ko nam sefi jebejo vse po spisku ce slucajno kje naredis malo premalo res ne spoznamo na vase delo.vi bi mogli bit vzor drzavljanom nase republike banane ne pa da ga svirate od zore do mraka....

Če, bi se vsak zase brigu bi imeudela za 24ur na dan do smrti.Ker pa vsak druzga vid sebe pa ne je pa tko kot je.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 54 minutami, DAMI34 pravi:

Vemo pa kaj vaše vodstvo želi, kaj država hoče in kaj morate v prvi vrsti izvajat.Kapo dol pa vsem tistim, ki poleg tega opravijo še drugo bolj pomembno delo.

 

Razumeš, da on komentira naše delo, katero ne pozna ? Niti najmanj se mu ne sanja kakšne ukrepe izvajamo in vendar nekaj pametuje. Za to se gre. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Borutt pravi:

Razumeš, da on komentira naše delo, katero ne pozna ? Niti najmanj se mu ne sanja kakšne ukrepe izvajamo in vendar nekaj pametuje. Za to se gre. 

Kul, fajn bi bilo, če njegovo izjavo negiraš v smislu, da poveš, kaj se še počne.

ps. sicer pa ti nisi odgovoren za vse delo policije, ampak samo svoje, tako da jaz te razumem, da zagovarjaš firmo za katero delaš, pa čeprav veš, kje ga serjejo, kot tudi jaz vem kje ga moji v naši firmi serjejo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 49 minutami, ftp pravi:

Si kuhar? Si bil kdaj kuhar? Je odgovor ne?

A ti poješ vse kar ti dajo, tudi če je pokvarjeno, zažgano, neokusno, nikoli ne pokomentiraš hrane?????

 

KAPIŠ, očitno ne.

 

Očitno se ti ne da dopovedati, da ne moreš komentirati našega dela, ker o njem nimaš najmanjšega pojma. Ne moreš pisati, kaj in kako počnemo ter koliko česarkoli naredimo, ker o teh stvareh nimaš najmanjšega pojma (spet). 

In takšne neumne primerjave lahko da samo neki pametnjakovič. 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ftp zakaj ne greš delat na polcijo? Noben te nau gnavu pa še štiri ure na dan boš lahko kelnerce gnavu:lol1:

Res je to sanska služba posebej ponoč ob kakšnem snežnem metežu in verižnem trčenju.Sem delal na cestnem pdjetju v zimski službi in verjem,da v takih situacijah niti enkrat nisem zavidal miličnikom.

Popravljeno . Popravil gusar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, Miha1985 pravi:

Borutt to ti pa dam prav.glede na to da imate privilegije od spredaj pa od zadaj je sluzba policista sanjsko delo.v nasih krajih lahko sedi policist po 4 ure med delovnim casom v kafani pa gnjavi kelnarce...pa mu niko i nista ne rece.ja tak da se mi delavski razred za 650e ko nam sefi jebejo vse po spisku ce slucajno kje naredis malo premalo res ne spoznamo na vase delo.vi bi mogli bit vzor drzavljanom nase republike banane ne pa da ga svirate od zore do mraka....

Še nekdo, ki od daleč in brez udeležbe pozna delo nekoga drugega. 

Policisti imamo privilegije ? Razloži katere. Da ne boš samo bluzil in nabijal. 

Policist sedi v kafani ? Si ga vprašal, zakaj tam sedi ? Če je to sploh res. Vprašaj ga. Do takrat pa te razsvetlim, da je v policiji veliko različnih opravil in del, med katera sodi tudi delo vodje policijskega okoliša, kateri ima nalogo sodelovati z ljudmi. Ampak ti to že veš. 

pred 13 minutami, DAMI34 pravi:

Kul, fajn bi bilo, če njegovo izjavo negiraš v smislu, da poveš, kaj se še počne.

ps. sicer pa ti nisi odgovoren za vse delo policije, ampak samo svoje, tako da jaz te razumem, da zagovarjaš firmo za katero delaš, pa čeprav veš, kje ga serjejo, kot tudi jaz vem kje ga moji v naši firmi serjejo.

Ne zagovarjam našo firmo, ker je višek idiotizma in podrejanja, ampak ne dovolim pametovanja o našem delu nekomu, ki policistovo delo pozna iz risank in filmov. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Borutt pravi:

 

Policist sedi v kafani ? Si ga vprašal, zakaj tam sedi ? Če je to sploh res. Vprašaj ga. Do takrat pa te razsvetlim, da je v policiji veliko različnih opravil in del, med katera sodi tudi delo vodje policijskega okoliša, kateri ima nalogo sodelovati z ljudmi. Ampak ti to že veš. 

lej prijatu ... niso vsi policaji enake osebe ... tako kot tudi ne vse prodajalke, kakor ne tudi kelnerce ...  so slabi, tko tko in dobri ... ponavadi vidijo samo slabe 

če se boste kregal, se boste moral u moji temi zagovarjat :mad:

res pa je tudi, da če podražijo vinjete, bodo vsi planili po meni ... kao kaki prasci smo ... sam kasiramo za luknje ... itd itd ... delavci DARS-a so zelo pridni delavci, čeprav jih nekateri vidijo tudi po bifejih ... vsakomur, ki je rabil pomoč, so mu nesebično priskočili na pomoč ... vsakodnevno dobivamo pohvale uporabnikov AC ... ampak .. povsod se kakšen najde, da pa malo izstopa .. tako ali drugače tako uporabnik avtoceste, kakor tudi vzdrževalec...

to vzporednico lahko povlečete v vseh firmah kakor tudi državnih ustanovah ...

NE SE KREGAT :mad: 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maus maš čisto prav za zasnežene ceste vedno keivijo vzdrževalce nilkoli pa boga ,ki je sneg poslav.

 

Popravljeno . Popravil gusar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

38 minutes ago, gusar said:

ftp zakaj ne greš delat na polcijo? Noben te nau gnavu pa še štiri ure na dan boš lahko kelnerce gnavu:lol1:

Res je to sanska služba posebej ponoč ob kakšnem snežnem metežu in verižnem trčenju.Sem delal na cestnem pdjetju v zimski službi in verjem,da v takih situacijah niti enkrat nisem zavidal miličnikom.

Zdaj si pa malo pomešal. NIKOLI nisem rekel da policisti ne delajo!!! Njihovo delo je hvale vredno. Samo usmeritve imajo pa napačne, kar si upam trdi, čeprav  sem laik na tem področju. Pa so pred par dnevi ponovno omenjali (policist) potrebo po zviševanju kazni, kot primarni ukrep pri zagotavljanju varnosti cestnega prometa. Kaj misliš da bodo pa zakonodajalci izmislili, če ne tega priporočila policije.

Pa te samo opomnem, da se je vse to pisanje začelo, ker sem omenil ha hitrost že dolgo ni primarni problem varnosi na cesti.

49 minutes ago, Borutt said:

Očitno se ti ne da dopovedati, da ne moreš komentirati našega dela, ker o njem nimaš najmanjšega pojma. Ne moreš pisati, kaj in kako počnemo ter koliko česarkoli naredimo, ker o teh stvareh nimaš najmanjšega pojma (spet). 

In takšne neumne primerjave lahko da samo neki pametnjakovič. 

če krovec prekrije streho in le ta pušča, kljub laičnosti,  lahko s popolno gotovostjo povem da ni naredil dobro.

 

Lp

Pametnjakovič

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Borutt pravi:

 

Ne zagovarjam našo firmo, ker je višek idiotizma in podrejanja, ampak ne dovolim pametovanja o našem delu nekomu, ki policistovo delo pozna iz risank in filmov. 

Zagovarjaš, pa čeprav kako kritično poveš, moraš pa vedeti, da mate gnila jajce tudi vi, kot jih imamo mi.

Sploh pa ti, ki "hvatajo krivine" počnejo največ kretenizmov ,ali pa se podrejajo ukazom od zgoraj. In tako kot policista ne briga, zakaj vozim neizpravno vozilo (ker so me prisilili in jim je škoda denarja) tako navadnega občana ne zanima zakaj se podrejaš nekim nelogičnim zadevam, katere zahtevajo od tebe vodilni. 

Se pa strinjam, da so policisti namenjeni še čemu drugemu kot pa samo nabiranju kazni. Žal pa nekateri od tvoje firme znajo samo to in zgolj to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, gusar pravi:

Maus maš čisto prav za zasnežene ceste vedno keivijo vzdrževalce nilkoli pa boga ,ki je sneg poslav.

 

oprosti, ampak ker zadevo poznam v nulo, je tule potrebno kriviti zakonodajalca. Namreč ob normalnem sneženju in pravih zakonih, ki takoj prepovedo vožnjo šleparjem in takojšnjem pluženju, teh problemov, ki jih mi imamo sploh ne bi bilo. Z ozirom, da je SLO majhna in ima nekaj več kot 200km AC po vsej dolžini, se takoj, ampak res takoj lahko začne izločanje ali pa zaustavitev ob prvih snežinkah. Majkemi, še pol ure prej. Samo jebiga, k je kamionarski lobij tako močen.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim,da ne poznaš situacije u nulo.Na Gorenskem kadar močno sneži lahko v 2urah zapade tudi 30 do 40 cm snega vsak plug ima približno 20km dolg odsek za čiščenje v eno smer.Voziš cirka 30 km/h pa zračunaj koliko traja en obhod.Na primorki je stanje še slabše zaradi zametov. 200km je samo od MB do KP Brez LJ obvoznice.Gorenski krak ,dolenka in Pomurski krak.Kamjonarji se ne izločijo sami zaradi delodajalcev.En dan zakasnitve jim prinese izgubo zaslužka.ker se vse gleda skozi denar je pač situacija taka kakor je

Popravljeno . Popravil gusar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, gusar pravi:

Mislim,da ne poznaš situacije u nulo.Na Gorenskem kadar močno sneži lahko v 2urah zapade tudi 30 do 40 cm snega vsak plug ima približno 20km dolg odsek za čiščenje v eno smer.Voziš cirka 30 km/h pa zračunaj koliko traja en obhod.Na primorki je stanje še slabše zaradi zametov. 200km je samo od MB do KP Brez LJ obvoznice.Gorenski krak ,dolenka in Pomurski krak.Kamjonarji se ne izločijo sami zaradi delodajalcev.En dan zakasnitve jim prinese izgubo zaslužka.ker se vse gleda skozi denar je pač situacija taka kakor je

Poznam poznam, in tudi sem napisal zakaj je tako in nikjer nisem navedel, da so problem zimske službe, marveč zakonodaja, ki zahteva prepozen odhod na cesto in zakonodaja, ki ne zna (ali noče) zaustaviti predvsem šleparjev še dovolj v času. Namreč solo mašine imajo ponavadi dovolj teže na zadnji osi, pa gre po snegu, šlepar pa ne more, ker vleče prikolico. Tudi policije, darsovcev, davčne, carinikov, je dovolj, da so popolnoma na vseh vstopih na AC in zaprejo promet takoj ko začne snežit ali pa še prej. Tudi sama informatika je tako natančna da lahko z natanćnostjo 15 minut napove, kje bo snežilo, kar je ćisto dovolj za takojšnje ukrepanje.

Problem je zelo enostavno rešljiv, plugov in najete delovne sile je dovolj, vsaj za glavne prometnice. Pustiva, divjanje burje in zamete, ki se naredijo v 15 minutah, ampak lej, v življenju nisem še nikjer stal v snegu, če me ni zaustavil kamion. Zimske gume so čisto dovolj, pa sem na cesti že 30 let.

In da potrdim kar pišem je dejstvo, da ko nastane pizdarija na cesti (en kamin obrnjen počez al pa še kaj) se vse zaustavi, potem se zimske službe morajo z muko prebiti do njih, jih odstranit , očistit cestišče in lej ga zlomka, promet steče. Ponavadi to traja 3-4 ure. Ne moreš verjamit, ko je odstranjen kaos, potem pa ni več problemov :D

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Problem je tudi v voznikih ki vozijo v snegu kakor v suhem vremenu in to sploh na AC,potem pa v jok ko nardijo pi....ri.... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, Borutt pravi:

Le čevlje sodi naj kopitar. Bo šlo?

 

pred 6 urami, Borutt pravi:

Ne mešaj različne stvari. Ker on je pisal, kaj mi počnemo. Torej piše o nečem, kar se mu niti sanja ne. Ne pozna našega dela, pa vendar nekaj pametuje. 

 

pred 6 urami, Borutt pravi:

Si policist? Si bil kdaj policist? Je odgovor ne?

Zakaj potem pametuješ o nečem, kar ne poznaš ? Zakaj pišeš, kaj počnemo in, kaj bi morali, če nimaš najmanjšega pojma o našem delu? Zakaj komentiraš naše delo, na katero se spoznaš, kot zajec na boben? 

imate policaji prekleto srečo , da nas je še veliko "ovc" kot nas imenujete in da hodimo na šiht ter plačujemo davke iz katerih se vi financirate ..povrh vsega pa javno zaničuješ nas , ki imamo kot tvoji plačniki kaj za pripomnit..

pred 6 urami, gusar pravi:

Policija dela kolikor vem po zakonih,ki pa jih ne pišejo oni ampak politika,katere pa izbere ljudstvo.Se pravi,da si sami seb serjemo v skledo,ker ne znamo izbrati pravih ljudi na položajih.

če te nebi poznal bi mislil da si iluzorni metroseksualni junfer ..

pred 5 urami, Borutt pravi:

Razumeš, da on komentira naše delo, katero ne pozna ? Niti najmanj se mu ne sanja kakšne ukrepe izvajamo in vendar nekaj pametuje. Za to se gre. 

vsak plačnik lahko komentira usluge , ki jih je plačal pa če nima pojma .. sploh če je totalen nevednež pa se mu zdi izvedba usluge res skregana z zdravo pametjo..

če daš vodovodarju zamenjat cev ki malo pušča in potem pušča za poplavo je vseeno če si slaščičar ali pa bančni uradnik ... dejstvo je da je bila usluga zanič..totalno.. in ne smeš komentirat ker nisi vodovodar ? ja seveda ..

pred 5 urami, gusar pravi:

ftp zakaj ne greš delat na polcijo? Noben te nau gnavu pa še štiri ure na dan boš lahko kelnerce gnavu:lol1:

Res je to sanska služba posebej ponoč ob kakšnem snežnem metežu in verižnem trčenju.Sem delal na cestnem pdjetju v zimski službi in verjem,da v takih situacijah niti enkrat nisem zavidal miličnikom.

nekateri moramo po cel šiht delat vseskozi da zaslužimo plačo ...

pred 3 urami, DAMI34 pravi:

oprosti, ampak ker zadevo poznam v nulo, je tule potrebno kriviti zakonodajalca. Namreč ob normalnem sneženju in pravih zakonih, ki takoj prepovedo vožnjo šleparjem in takojšnjem pluženju, teh problemov, ki jih mi imamo sploh ne bi bilo. Z ozirom, da je SLO majhna in ima nekaj več kot 200km AC po vsej dolžini, se takoj, ampak res takoj lahko začne izločanje ali pa zaustavitev ob prvih snežinkah. Majkemi, še pol ure prej. Samo jebiga, k je kamionarski lobij tako močen.

pa preden se odpraviš na pot pogledaš vremensko napoved za vnaprej in prometne informacije ane .. če je napovedano hudo sneženje - ja se pa odpraviš 2 uri prej na pot .. .. ... rolf ... :lol1:...sej veš da nism mogu da nebi .. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, thumper pravi:

nekateri moramo po cel šiht delat vseskozi da zaslužimo plačo ...

nekaterim, med katerimi so recimo reševalci in gasilci privoščim, da imajo čimanj dela :P

sj veš, da sm morau .. :jezik:

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, maus pravi:

nekaterim, med katerimi so recimo reševalci in gasilci privoščim, da imajo čimanj dela :P

sj veš, da sm morau .. :jezik:

če pošteno povem se strinjam s tabo ..in tudi za policiste.. polcaji nej pa garajo k črna žvina ..pa za minimalca..

da ne bo kdo rekel da jih je zmeraj manj uniformiranih :

https://www.policija.si/images/stories/Statistika/LetnaPorocila/PDF/LetnoPorocilo2016.pdf

če bo kdo želel brati moje citate in komentarje v tej temi naj mi prosim sporoči na privat ali pa pokliče .. mu jih pošljem iz lastnega arhiva tudi če bodo brisane.. lp thumper

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!