Skoči na vsebino

STOP policija (vse kar ni v zvezi z motorizmom, zdravljenje frustracij, ter nabijanje do nezavesti)


Borutt

Priporočene objave

pred 59 minutami, Kmet2 pravi:

Si obrazložil zakaj policija deluje v primeru navadnega državljana drugače , kot pri obravnavi kapitalistov ? Piši.

Nisi tudi odgovoril  ali je postopek pri vlomu pravilen ,da ob ogledu ne vzamejo prstnih odtisov ,odtisov stopal itd ,so to običajni postopki ?

Nisi tudi obrazložil tistega 5 člena  , ki si ga pri svojem običajnem zavajanju zgrešil namerno , predvidevam ?

Kot promentnik tudi nisi nikoli obrazložil zakaj lahko v mestih ,kot Casablanka,Rabat,Volgograd,Moskva itd poteka promet tekoče brez zastojev , pa so to milijonska mesta ? 

Veliko in še več nisi nikoli odgovoril in utemeljil ,vse to pa vedno povdarjaš ,sam pa se tega ne držiš ! 

Piši , ob prvi neprimerni ,podcenjevalni in žaljivi objavi s tvoje strani se spustim na tvoj nivo  ,sam tok v vednost tistim , ki brišejo in tistim istim tičem , ki berejo zelo površno .

lp 

Ne delaš drugega, kot zdraho. Samo zaradi teh tvojih izpadov je tema včasih zaklenjena. 

Kako policija obravnava kapitalista in, kako navadnega državljana?

Kaj in kako so počeli na ogledu, moraš njih vprašati. 

Sem te že vprašal, kakšen 5 člen. Si sploh kaj odgovoril v zvezi tega?

Ti mene sprašuješ za promet v tujini? Za Moskvo sprašuješ, kjer vse stoji? Zresni se. 

Še eno stvar nisi pojasnil. In sedaj meni očitaš, da jaz tebi ne pojasnim, zakaj so tajkuni na prostosti in zakaj na nekem otoku nimajo semaforja in radarja. Zresni se. 

Ti se boš spustil na moj nivo? Za plezanje so potrebne kite in ne kile. 

Popravljeno . Popravil Borutt
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je možno razviti debato brez osebnega obračunavanja? Samo vprašam.

bom dal primer

Torej član1:

slika prikazuje policaja, ki drži tipa za vrat. Policija (kot organ, ustanova itd) vrši agresijo na občani

član2:

se ne strinjam, zadeva je iztrgana iz konteksta, policija drži za vrat kriminalca, ki je ukradel 2 klobasi. Vem, ker sem videl zapisnik, ali pa prebral v novicah.... 

Simpl, a ne?

Torej še vedno se lahko nabija do smrti in še čez, le osebno obračunavanje izpustite.

Ja, bom brisal in čisto vseeno mi je komu bom stopil na žulj. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem zakaj potem brisat samo mene,briši vse .....radirka,kje sem bil žaljiv ,da si me zbrisal ?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Snecer pravi:

jaz sem bil priden in argumentiral z dokumenti

Ti sploh nisi nikjer sporen (ja vem, kar vžgite se ostali) ker tvoja mnenja so pač mnenja (vsaj v večini) brez osebnih zamer in osebnih obračunavanj. Torej, mene gladko boli če trdiš da se zarad policije bemwejem kardani lomijo :D

In ne, tudi jaz nisem sporen (za vse ki bi radi replicirali) ker prav tako nabijam v skladu s temo in nekimi argumenti.

Take in podobne teme bodo vedno kontraverzne, ampak dokler se ostaja na nekem osnovnem bontonu in poskuša svoje trditve teze dokazati, brez osebnih not, žalitev, čez repliciranega itd..ne vidim problema, slejkoprej se človek zmatra nabijat.

pred 2 urami, Kmet2 pravi:

Ne vem zakaj potem brisat samo mene,briši vse .....radirka,kje sem bil žaljiv ,da si me zbrisal ?

kar sem rekel, sem rekel, kar sem pisal sem pisal, od trenutka ko režem režem, pa če se vsi po vrsti iz protesta zažgete.

 

pred 1 uro, DinDiin pravi:

Vsi bi mogl bit moderatorji, da bi brisal kar nam ne pase. 

saj ste, začni pri sebi, preberi objavo in pobriši kjerkoli ga serješ :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons k sm se potepu okol BTC-ja, policaja sreču nisem ... anarhija pa taka, da sem edini, ki sem vozil po predpisih .. js 60 ostali usi 40 :huh:

slalom vozu, slalom, vam praum ;)

 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Snecer pravi:

Ni mi edino jasno, zakaj napadeni ni že prvič počakal na policiji, ampak je samo odložil prijateljico in otroka...

 

Saj je rekel, mislil je, da ga ne zasleduje več. Je pa zanimivo, da če imaš škodo na vozilu, da ne prijaviš. Res malo smrdi, ampak to je druga zgodba, mene bolj zanima, kako si lahko 113 privoščijo tak odnos. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Snecer pravi:

Ni mi edino jasno, zakaj napadeni ni že prvič počakal na policiji, ampak je samo odložil prijateljico in otroka...

 

Kuhna.....ti rečm:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, Arzen pravi:

Saj je rekel, mislil je, da ga ne zasleduje več. Je pa zanimivo, da če imaš škodo na vozilu, da ne prijaviš. Res malo smrdi, ampak to je druga zgodba, mene bolj zanima, kako si lahko 113 privoščijo tak odnos. 

Res je zanimivo, da ni šel na policijsko postajo. Ga že ni bilo dovolj strah. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Borutt pravi:

Res je zanimivo, da ni šel na policijsko postajo. Ga že ni bilo dovolj strah. 

Pričakovano bi bilo, ker ga je bilo strah, da se zateče na postajo, kjer počaka, da nevarnost preneha (torej da zlikovca ujamejo itd.) in da poda prijavo na zapisnik itd.

On pa se odloči, da bo odložil samo potnike in se odpelje proti domu... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 51 minutami, Snecer pravi:

Pričakovano bi bilo, ker ga je bilo strah, da se zateče na postajo, kjer počaka, da nevarnost preneha (torej da zlikovca ujamejo itd.) in da poda prijavo na zapisnik itd.

On pa se odloči, da bo odložil samo potnike in se odpelje proti domu... 

On je imel druge načrte. Mutni poslovi. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Borutt pravi:

On je imel druge načrte. Mutni poslovi. 

A to nabijaš in se izmišljuješ ali lahko podkrepiš z dokazi .....?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, Kmet2 pravi:

A to nabijaš in se izmišljuješ ali lahko podkrepiš z dokazi .....?

mislim, da zavaja!  :lol1:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Borutt pravi:

Sem te kaj vprašal? 

Kdo pa tebe kaj sprašuje , ko nos rineš povsod ?

Če nabijaš vedno eno te isto ,se drži svojih načel .....kako lahko človeka kar čez prst obdolžiš mutnih poslov ?

Tako delate tudi na cesti ?

Popravljeno . Popravil Kmet2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na cesti si itak po svoje razlagajo zadeve. Dons ze cel dan o policistki leta al kva govorijo,k je ujela celo 2 roparja? Noro,kaj ostale pol delajo? Kradejo rajo z radarji....to pa obvladajo. :lol1:

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, Snecer pravi:

Pričakovano bi bilo, ker ga je bilo strah, da se zateče na postajo, kjer počaka, da nevarnost preneha (torej da zlikovca ujamejo itd.) in da poda prijavo na zapisnik itd.

On pa se odloči, da bo odložil samo potnike in se odpelje proti domu... 

Štajerc k štajerc ... mislu je, da se bo šu un drug nožkat z njim, ampak je še kr strelu :huh:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo primer banane države in njenega sodstva . Res ne spada pod temo o policiji a se navezuje na post kako nas obravnavajo drugače ,prav tako v policiji ,sem že navedel primere iz svojega življenja .........dve sloveniji ..........

Tuki je en nabijač celo pred časom trobil ,da smo vsi pred zakonom enaki ,pa ne krši in ne boš kaznovan , v glavnem nabijanje lokalnega šerifa ......

 

23905721_1980015895349769_2586711190207469611_n.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, drmr69 pravi:

Res verjameš rumenemu tisku?

Ta članek je eno samo zavajanje. Policija ne dela po svoje, ampak po zakonu. In tam piše, kdaj in kako se opravi preizkus alkoholiziranosti. Uporabljamo indikator, kot piše v zakonu. Preizkušeni ima možnost ne se strinjati z rezultatom, kar potem pomeni etilometer ali strokovni pregled. Podpis nima nobene veze. 

Je pa tista zgodbica o treznem vozniku in rezultatu 0,32 ter kasneje rezultatu 0,00 pravljica za majhne otroka. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!