Skoči na vsebino

STOP policija (vse kar ni v zvezi z motorizmom, zdravljenje frustracij, ter nabijanje do nezavesti)


Borutt

Priporočene objave

17 minutes ago, Zok said:

Borutta zanima samo hitrost in moc. Tebe kot uporabnika pa bo verjetno zanimalo bolj to, kar si napisal (nosilnost, doseg, cole, masa, funkcije). :)

Offtopic: si se danes peljal kacjih ridah?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

37 minutes ago, ukica said:

Offtopic: si se danes peljal kacjih ridah?

Nope, jaz sem danes samo verigo menjal, se peljal 3 km okrog vasi, ga opral in parkiral v garazo. Vem pa za enega črnega Falca iz Ljubljane, ki je bil danes na terenu (Jaroš). ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, Zok pravi:

Borutta zanima samo hitrost in moc. Tebe kot uporabnika pa bo verjetno zanimalo bolj to, kar si napisal (nosilnost, doseg, cole, masa, funkcije). :)

Ok...pol je pomembno,da se nikoli ne peljes nad 25 in da pise do 250w na njem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7 hours ago, Zok said:

Nope, jaz sem danes samo verigo menjal, se peljal 3 km okrog vasi, ga opral in parkiral v garazo. Vem pa za enega črnega Falca iz Ljubljane, ki je bil danes na terenu (Jaroš). ;)

Aa pol je pa on ja.. KK tablica :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, sesir pravi:

Temu sploh ne moreš več rečt država.

Idiotizem do ibera. Svinjarija kapitalistična. Resno razmišljam, da bi ostal tu, kjer sem trenutno. Če nebi imel družine bi jih pa tak obiskal v parlamentu. Daj, nehaj popat take gor, cel dopust mi boš zajebal :ras::naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, isarajli1 pravi:

Temu sploh ne moreš več rečt država.

Idiotizem do ibera. Svinjarija kapitalistična.

Res,se strinjam...Sploh ker so mene osebno veckrat in v vecih drzavah ustavili policisti,brez dokumentov...In popolnoma za vsako,ko sem jim pokazal kljuc od sobe in povedal kje sem se  stacioniral in imam tam dokumente...res za vsako le zazeleli prijeten dopust se naprej...vecinokrat sem bil se povrh vsega zelo nesramen....tak ko pomislim...

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, sesir pravi:

skrajni domet organov, očitno več ne zmorejo. :(

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najlazi se ga je pa nabijat na delovnem mestu in terorizirat turiste in domacine, k je pa treba prave lopove lovit, je pa cviljenje, da je nevaren siht, pa stisnit prpo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce bi pa ta isti kubanec zaprosu za azil bi mu pa stanovanje,zavarovanje in gnar se dali kreteni!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, DAMI34 pravi:

skrajni domet organov, očitno več ne zmorejo. :(

 

Seveda je tvoj domet večji, kajne. 

Najmanjsega pojma nimaš, kaj se je tam dogajalo in, kaj piše v zakonu, pa vendar pametuješ o nekem dometu. 

Če ne zmoreš drugega, kot nekoga žaliti z nekim dometom, ne piši drugim o nekem žaljenju. Bo šlo? 

pred 1 uro, DinDiin pravi:

Najlazi se ga je pa nabijat na delovnem mestu in terorizirat turiste in domacine, k je pa treba prave lopove lovit, je pa cviljenje, da je nevaren siht, pa stisnit prpo.

Seveda si policist in veš vse o policijskem delu. Malo morgen. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

500 EUR ce nimas s seboj dokumentov? Meni se zdi, da so vrli novinarji nekaj pomesali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

24. Clen Zakon o osebni izkaznici

(1) Z globo od 50 do 200 eurov se kaznuje za prekršek posameznik, ki: 
1. identifikacijskega dokumenta, na katerem so navedeni točni osebni podatki, na katerem fotografija izkazuje pravo podobo imetnika in ki ni poškodovan oziroma obrabljen, nima pri sebi ali ga noče dati na vpogled uradni osebi, ki je po zakonu za to pooblaščena (prvi odstavek 3. člena); 

 

Definitivno niso fasali 500 EUR ker niso imeli s seboj potnih listov. Nekaj ne stima v tej zgidbici.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prisli so iz italije, ne? Brez dokumentov. 

 

145. člen ZTuj-2

(1) Z globo od 500 do 1.200 eurov se kaznuje za prekršek tujec, če nedovoljeno vstopi v Republiko Slovenijo (12. člen tega zakona).

 

ocitno so jih strafali po tej alineji. Tudi schengenska meja je meja. 
 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Kugelschreiber pravi:

Prisli so iz italije, ne? Brez dokumentov. 

 

145. člen ZTuj-2

(1) Z globo od 500 do 1.200 eurov se kaznuje za prekršek tujec, če nedovoljeno vstopi v Republiko Slovenijo (12. člen tega zakona).

 

ocitno so jih strafali po tej alineji. Tudi schengenska meja je meja. 
 

Ka pa če je imel šofer skupinski pasuš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dokler ni bilo telefonov in neta so bile vse samo pravljice za sankom, sedaj pa marsikaj ven pride....sam racunalnik prizges, pa je vse jasno. Ne rabm bit policaj, da zvem kako se obnasate :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Borutt pravi:

Seveda je tvoj domet večji, kajne. 

Najmanjsega pojma nimaš, kaj se je tam dogajalo in, kaj piše v zakonu, pa vendar pametuješ o nekem dometu. 

Če ne zmoreš drugega, kot nekoga žaliti z nekim dometom, ne piši drugim o nekem žaljenju. Bo šlo? 

 

bom popravil objavo:

skrajni domet bovških organov tistega dne in nepredstavljiva zmaga za naše, juhej juhej :D

ps. zanimivo, kako pri drugih hitro opaziš žalitev, pri sebi pa zelo težko

pss. jebe se meni za kubance in bovške organe, samo na finto sem te vrgel

bo šlo? :P

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, IZTOK pravi:

24. Clen Zakon o osebni izkaznici

(1) Z globo od 50 do 200 eurov se kaznuje za prekršek posameznik, ki: 
1. identifikacijskega dokumenta, na katerem so navedeni točni osebni podatki, na katerem fotografija izkazuje pravo podobo imetnika in ki ni poškodovan oziroma obrabljen, nima pri sebi ali ga noče dati na vpogled uradni osebi, ki je po zakonu za to pooblaščena (prvi odstavek 3. člena); 

 

Definitivno niso fasali 500 EUR ker niso imeli s seboj potnih listov. Nekaj ne stima v tej zgidbici.

Napačen zakon gledaš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, DAMI34 pravi:

bom popravil objavo:

skrajni domet bovških organov tistega dne in nepredstavljiva zmaga za naše, juhej juhej :D

ps. zanimivo, kako pri drugih hitro opaziš žalitev, pri sebi pa zelo težko

pss. jebe se meni za kubance in bovške organe, samo na finto sem te vrgel

bo šlo? :P

 

 

Niso bili bovški policisti. Piše, kateri so bili. Pravzaprav ti ni nikoli prav; ko nastanijo ilegalce, bi jih kaznoval, ko kaznujejo tujca, ki pride brez dokumentov v Slovenijo, pa spet nekaj žališ z dometom. Pusti ti policijske zadeve pri miru, ker ti ne gredo preveč dobro od rok in še manj od tipkovnice. 

Žaliti začneš ti. Samo je potem problem, ker ti vrnem. Ne gre brez jokcanja? 

Nobene finte ne poznaš. Še članka nisi dobro prebral, kaj šele razumel. Mogoče je pa članek novinarska raca in sploh ni nič res. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Borutt pravi:

Niso bili bovški policisti. Piše, kateri so bili. Pravzaprav ti ni nikoli prav; ko nastanijo ilegalce, bi jih kaznoval, ko kaznujejo tujca, ki pride brez dokumentov v Slovenijo, pa spet nekaj žališ z dometom. Pusti ti policijske zadeve pri miru, ker ti ne gredo preveč dobro od rok in še manj od tipkovnice. 

Žaliti začneš ti. Samo je potem problem, ker ti vrnem. Ne gre brez jokcanja? 

Nobene finte ne poznaš. Še članka nisi dobro prebral, kaj šele razumel. Mogoče je pa članek novinarska raca in sploh ni nič res. 

ojej, a moram spet popravljat objavo?

:P

ps. se mi ne da brat, ker itak ni nč res, baje zavajajo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej Borut nehaj spet zagovarjat in pametovat, lepo te prosim. Očitno si ti edini tu, ki ne ve nič o delu policije. Kubanci so fasali kazni, nato dostavli dokumente na policijo. Brez posluha. Zastojn nastopali.  Pika. Tak je blo.j pa nič drugač. Brani svoje vrste, tam, kjer jih lahk, al tam, kjer bi jih moral. Nihče ne bo plačal te kazni, kdo je potem reagiral napačno ? Vaši ne, jl ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, Borutt said:

Najmanjsega pojma nimaš, kaj se je tam dogajalo in, kaj piše v zakonu. 

 

Ja pa pr hudicu, razloz nam. Zelo rad slisim tud drugo stran. Pravzaprav, mislim da je nujno slisat obe strani. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!