Skoči na vsebino

Yamaha XT 660 Z Tenere 2008


Ni3ous

Priporočene objave

pred 20 urami, Greencaj pravi:

Kje pa ste naročali za Barkbusters?

SW Motech je uvoznik za EU. TC Moto pa pri nas zastopnik za SW Motech. Malo so smotani Švabi ker bi pri naročanju z njihove spletne strani zadeve dobil prej ko jih TC Moto dobavi. Sam ne moreš pri njih direktno naročat, ker imajo zastopnika v Slo.

Anyway, greš na stran od SW Motech, najdeš ustrezne Barkbusterje za Tenere, skopiraš kodo produkta pa se odpraviš do TC-ja, naročiš in nekaj malega plačaš vnaprej. Tako sem jaz to rešil. Cena zaščite je 130€, če bojo še kak extra strošek poštnine opalili zraven pa ne vem. Slovenski trgovci pač. Tudi dobri niso bogve kaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ben, že ki živim pri Trstu, sem nakup uredil v Italiji. Cena je 125+11€ poštnine do Trsta. Poslano že danes :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, jskrablin pravi:

SW Motech je uvoznik za EU. TC Moto pa pri nas zastopnik za SW Motech. Malo so smotani Švabi ker bi pri naročanju z njihove spletne strani zadeve dobil prej ko jih TC Moto dobavi. Sam ne moreš pri njih direktno naročat, ker imajo zastopnika v Slo.

Anyway, greš na stran od SW Motech, najdeš ustrezne Barkbusterje za Tenere, skopiraš kodo produkta pa se odpraviš do TC-ja, naročiš in nekaj malega plačaš vnaprej. Tako sem jaz to rešil. Cena zaščite je 130€, če bojo še kak extra strošek poštnine opalili zraven pa ne vem. Slovenski trgovci pač. Tudi dobri niso bogve kaj.

al pa počakaš akcijo pri Lojzu in od tam naročiš :D

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DAMI34 pravi:

al pa počakaš akcijo pri Lojzu in od tam naročiš :D

 

Včeraj sem spravil z mopeda zaščito ročk še na levi strani. Ne morem čakat na akcijo :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti si tisti, ki mu je biglnjala odtrgana zaščita v VERD-u?.....:kva1:

 

PRODAM...

Na novi Tenerejki sem menjal vzmeti...tovarniške za progresivne. Tako mi je ostal set prednjih originalnih in zadnja originalna vzmet za Yamaho XT660Z Tenere 2016 letnik.

Cena bo korektna.

Ostalo na ZS ali GSM (031) 677520

1.jpg

2.jpg

Popravljeno . Popravil BIF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, BIF pravi:

A ti si tisti, ki mu je biglnjala odtrgana zaščita v VERD-u?.....:kva1:

Verda nisem vozil. Za cross country ni bilo časa, za Extrem sem pa prezelen :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj extreme so po videnem tudi vozili prezeleni....meni so se smilili....ampak oni so verjetno uživali....jaz pa tudi s pirom v roki in pogledu na njihove muke....:) Čeprav še en krat...res moj poklon VSEM za pogum in voljo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 4. 6. 2017 ob 19:16, Unikat555 pravi:

Obstaja kakšen poseben recept, kako odviti uteži na krmilu? Moje se nikakor ne pustijo.

tudi moje se niso.. Navoj za imbus mi je ratal okrogel.. Sam sem to rešil z krpo in kleščam :) !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vodovodne klešče ( rorcange) :)  na uteži daj krpo, primi močno in zasuči z trenutim sunkom. Mora popustit tudi če so zalepljene. Lahko jih pa prej celo malo pogreješ. Ni levi navoj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako se imenujejo tiste gumice (mislim da jih je 8), ki se nahajajo pod zobnikom od zadnjega kolesa? Pa kje se jih nabavi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Greencaj pravi:

DAMPER na slikci

Ja to sem mislil. Kupiš lahko na tej strani,  zaupanja vredna stran. Ali pa naroči na Servisu Primec. Morda jih ima na zalogi. 

Popravljeno . Popravil Janezs
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Janezs pravi:

Na tej strani so dražji kot pri Delta Team. Tu je cena 13 pa nekaj za kos...potrebuješ štiri....na Delata Team sem jih kupil pred 14-imi dnevi....vsi štirje 40EUR....

Priporočam pa da vzameš te v videu...kataloška je na koncu videa...sam jih imam tudi...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

46 minutes ago, BIF said:

Na tej strani so dražji kot pri Delta Team. Tu je cena 13 pa nekaj za kos...potrebuješ štiri....na Delata Team sem jih kupil pred 14-imi dnevi....vsi štirje 40EUR....

Priporočam pa da vzameš te v videu...kataloška je na koncu videa...sam jih imam tudi...

 

A te v videu so bili 40€?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, Greencaj pravi:

Kako se imenujejo tiste gumice (mislim da jih je 8), ki se nahajajo pod zobnikom od zadnjega kolesa? Pa kje se jih nabavi :)

Kettenmax, cena 19,5€ plus poštnina slabih 10€ . Za enkrat jih ceneje ne dobim, so pa iste kot pri OffTheRoad.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bibil kdo zainteresiran imam za prodat:

Heavy Duties: adventure crash bare,  nosilce zadnjih kovčkov, centralno stojalo. Vse vidno na slikah: http://hds.heavyduties.ro/yamaha/xt660z/xt660zcba.html

Na prodaj še 8cm povišano vetrobransko steklo, pleksi zašita žarometa, Touratech belordeči ščitniki rok...

Za več pišite na ZS, pa lep pozdrav!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo,

 

na tenerejki imam akrapovič slip-on lonca in ko zaprem gas, poka ko hudič

Ima kdo izkušnje kako to odpravit ali vsaj zmanjšat?

LP

T.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!