Skoči na vsebino

Nesreca Kocevje + Savinjska dolina


dejan

Priporočene objave

Vceraj, ko sem se vozil cez Crnivec proti Šentrupertu, je bil en motor zvrnjen in marica pri njem (motorista ni bilo vec) malo naprej od odcepa za Šoštanj.

A mogoce kdo ve, kaj se je tam zgodilo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dva tipa, sta se vracala iz konjeniške prireditve padla pri 200 na radar ušla z ugasnjenimi lucmi. Svojo pot sta koncala na ovinku za delom ki je bil razsvetljen z obcestno razsvetljavo. Eden v drevo drugi v zid. Po moje je bolš ustavt pa placat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Dva tipa, sta se vracala iz konjeniške prireditve padla pri 200 na radar ušla z ugasnjenimi lucmi. Svojo pot sta koncala na ovinku za delom ki je bil razsvetljen z obcestno razsvetljavo. Eden v drevo drugi v zid. Po moje je bolš ustavt pa placat.

TO JE ZA KOCEVJE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm, ... edina stvar na svetu ki je resnicno neskoncna je CLOVEŠKA NEUMNOST.

Shit ... no comment, vseeno pa ... škoda fantov predvidevam da je voznik zabeležu dva križca na svoj in sovoznikov racun?

*****

Come in peace or stay at home!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da je moj brat poznal tega motorista ki je umrl v kocevju

_________________________

Quemadmodum desiderat cervus at fontes aquarium item desiderat anima mea at te DUCATI.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšna je bila starost teh dveh, predvsem me zanima za voznika? Mogoce kdo ve?

*****

Come in peace or stay at home!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

voznik mislim da 29 sicer pa poglej za nesrece vedno na www.policija.si

_________________________

Quemadmodum desiderat cervus at fontes aquarium item desiderat anima mea at te DUCATI.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala, zdi se mi da že vem za katera dva gre. 2 Bad!

*****

Come in peace or stay at home!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejan se strinjam s teboj, boljše USTAVIT in PLAČAT, kot pa svoje življenje zaradi kazni RESKIRAT!

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Podobna usoda(najverjetneje) je doletela nekega motorista iz EU, na avtocesti "bratsva i jedinstva", nekje na sredini hrvaškega dela v Soboto 25.08.01 čez dan. To mi je povedal Holandski motorist, katerega sem srečal na poti iz MC Hollister-jeve fešte in se je par ur prednesrečo z njim spoznal na HR-YU meji.

SLAVA MU

lp

uzzy

P.S. - Eno vprašanje za vse tiste, ki imate cestake ?

Ali je možno v 12h priti iz Turčije v Slovenijo, natančneje Brežice ?

Namreč ravno to je storil, vidno zmatran holandec in se po kratkem pogovoru odpravil, naprej v Salzburg.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja RAN zelo zabavno a ne???

Kadar slisim za nesrece motoristov (s smrtnim izidom ali hujsimi poskodbami) me kar zvije. V vecini primerov, pa sami vemo, da na koncu motorist izpade kriv. No, pa o tem smo ze full razpravlal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

ja RAN zelo zabavno a ne???

Kadar slisim za nesrece motoristov (s smrtnim izidom ali hujsimi poskodbami) me kar zvije. V vecini primerov, pa sami vemo, da na koncu motorist izpade kriv. No, pa o tem smo ze full razpravlal.

Oprosti, če si tako resno dojela.

Res ni, da bi se iz tega norca bril.

lp RAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok RAN sej tolk hudo ni bilo... samo vecina topicov, ki jih imamo je tuljenje nad raznimi loleki za volanom itd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

P.S. - Eno vprašanje za vse tiste, ki imate cestake ?

Ali je možno v 12h priti iz Turčije v Slovenijo, natančneje Brežice ?

Namreč ravno to je storil, vidno zmatran holandec in se po kratkem pogovoru odpravil, naprej v Salzburg.

od edirne do brezic je nekaj manj kot 1200 km.ce je prisel v dvanajstih urah bi moral imeti povprecje 100 km/h,kar pa je zaradi stanja cest v BG in YU le malo neverjetno.20 ur se ok,12 bolj malo verjetno.

za primer: iz palamos/ESP cez andoro do ca.50 km pred mantovo/I sem porabil 17 ur ciste voznje (1350 km),po neprimerno boljsih cestah.in ca.1/3 so bile AC.

-----------

at 200 mph you have no friends

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

shit.pogledal po autoroute 2001 in je mozno.12 ur ena minuta mni je zracunal.po dosedanjih izkusnjah sem bil se vedno hitrejsi od izracunanega.tako da bo 12 ur kar drzalo.ce ceste spilajo v BG in YU.

-----------

at 200 mph you have no friends

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

klimbra,iz lastnih izkusenj ti povem,da je to mozno in celo verjetno.ce seveda ceste "spilajo".

iron butt rules.

-----------

who dares wins

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

klimbra,iz lastnih izkusenj ti povem,da je to mozno in celo verjetno.ce seveda ceste "spilajo".

iron butt rules.

-----------

who dares wins

Ej Ice, mene po 12 urah iz klimatiziranega avta odnesejo, kaj šele iz motorja. Sicer pa vidim, da si dopisou tisto, o jekleni riti. Ampak za to morš met pa plastično, ne jekleno (rosta)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lojzi, ti povem ,da ni noben problem toliko časa presedet na motorju, samo kondicijo rabiš.

Iz lastnih izkušenj: letos v juliju smo štirje prijatelji, vsak s svojim motorjem naredil skoraj 1000 km v 15.urah.Seveda smo vmes jedli kosilo in večerjo.

Starejši si, več zdržiš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!