Skoči na vsebino

Nesreca Kocevje + Savinjska dolina


dejan

Priporočene objave

quote:

klimbra,iz lastnih izkusenj ti povem,da je to mozno in celo verjetno.ce seveda ceste "spilajo".

iron butt rules.

-----------

who dares wins

ICE vsaka čast...mene že samo misel na to, da bi 12 ur na motorju sedu naredi nakam ....khmmmmm.....čudno žejenga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jap je mozno. jaz sem iz MB do barcelone lani rabil 22 ur (od tega 4 ure spanja za bencinsko v franciji) pa nisem sel skoz po avtocesti ampak iz italije preko briancona do marseila po normalni cesti. iz barcelone takoj naprej do tarragone kjer sem bil ob 12 dopoldan oz. tocno 24 ur po startu. do barcelone je 1600 km do tarragone pa 1700 km. no pol sva ga s kolegom, ki je tam stanoval pila do 3 zjutraj ko sem oblezal in skoraj 20 ur spal.

ni pa to nekaj kar bi pocel vsak dan oz. ne vem ce bom se kdaj razen z kakim bolj "potovalno prijaznim" motorjem.

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

jap je mozno. jaz sem iz MB do barcelone lani rabil 22 ur (od tega 4 ure spanja za bencinsko v franciji) pa nisem sel skoz po avtocesti ampak iz italije preko briancona do marseila po normalni cesti. iz barcelone takoj naprej do tarragone kjer sem bil ob 12 dopoldan oz. tocno 24 ur po startu. do barcelone je 1600 km do tarragone pa 1700 km. no pol sva ga s kolegom, ki je tam stanoval pila do 3 zjutraj ko sem oblezal in skoraj 20 ur spal.

ni pa to nekaj kar bi pocel vsak dan oz. ne vem ce bom se kdaj razen z kakim bolj "potovalno prijaznim" motorjem.

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

DOKAZ DA ČLOVEK ČUDNO ŽEJN RATA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

vam toplo priporocam naslednje: www.ironbutt.com enjoy!

-----

who dares wins

Edited by - Ice on 03/09/2001 09:39:37

prečekirou

ma teli so pa res nori,oziroma malo čudno veselje za moje pojme.

MAZOHIZMA NE ODOBRAVAM.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!