Jump to content
Najpomembnejši ukrep za preprečevanje širjenja okužbe z novim koronavirusom je, da zmanjšamo stike in ostajamo doma. ×
  • Sign Up
Sign in to follow this  
BIF

Stroški potovanj

Recommended Posts

maus
pred 15 minutami, BIF pravi:

:OK: ... dobra povezava ... vsaj za približno :OK: 

lahko celo primerjaš .. js sm primerjal cene .. in vze Krakow in LJ ... edin kava je dražja :cry: 

https://www.numbeo.com/cost-of-living/compare_cities.jsp?country1=Slovenia&country2=Poland&city1=Ljubljana&city2=Krakow+(Cracow)&tracking=getDispatchComparison

Edited by maus

BIF

Bil v Krakow-u čez prvomajske...v centru kava dražja kot pri nas...tako da kar drži.

Za to povezavo je pomembno, da informacije prihajajo od ljudi...torej dejanskih uporabnikov...ne iz nekih statističnih uradov, kjer je potem v resnici vse drugače. najdeš pa tudi ostale zanimive informacije...recimo stopnjo kriminala ipd.

maus
pred 8 minutami, BIF pravi:

Bil v Krakow-u čez prvomajske...v centru kava dražja kot pri nas...tako da kar drži.

Za to povezavo je pomembno, da informacije prihajajo od ljudi...torej dejanskih uporabnikov...ne iz nekih statističnih uradov, kjer je potem v resnici vse drugače. najdeš pa tudi ostale zanimive informacije...recimo stopnjo kriminala ipd.

sm primerjal ene par krajev, kjer sem bil ...in kr drži :OK:

dobra in uporabna povezava :OK: 

p.s.

je pa res, da je to le za večje kraje - mesta, kjer so cene običajno višje kot v manjših krajih, kjer se mi običajno vozimo ... ;)

Edited by maus

BIF

Jasno. Po mojih izkušnjah velja po večini držav enako....glavna mesta in turistične destinacije so dražje....manjši kraji in periferija...ceneje.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• dr.looney
      Sej od tupeja sem mu iskri..... sintetika 
    • mojamiska
      Malo sem brala te vaše citate in dognanja in opažam, da nekateri še zmeraj trobite isto. Ta vrsta korona virusa se ne prenaša preko živalske dlake.... V vseh člankih, ki ste jih "prilepili" je napisano, da je človek okužil žival in ne obratno. Eni pač terate svoje in tisti, ki to ste, se boste že našli v tej moji pisariji. Ko bi vsaj bili mi vsi neki hudi strokovnjaki z mano vred, no ja potem bi bila kaka izjava tudi verodostojna. A ja še to, tisti, ki je pač omenil netopirja kot  izvor okužbe na tisti kitajski strašno "higienični" tržnici... Ta okužba je bila preko ne zadosti toplotno obdelanega mesa, tako kot ptičja, prašičja in še kakšna. Ve se tudi, da  te zadeve uspevajo na svinjariji in higiena oprostite na kitajskem ni ravno močan člen. Morda še neko naključje, 200m stran od te tržnice je vojaški laboratorij.....  
    • Alla
      LAhko mi tud ti ddostaviš kaj hrane, maUS
    • DAMI34
      če bi pogledal njegov kanal in videoposnetke, bi vedel, da možak vozi GSa (sicer ne 1250), pa da zlo dobro obvlada offroad. Tudi kritike, ki jih izreka, so mogoče njemu pomembne, drugim lastnikom pa ne. Zadnji tvoj stavek je pa blebetanje. Bi šlo tudi brez.
    • VS800
      LIh sva nate misliLA
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!