Skoči na vsebino

Sune? Mit ali resnica (nabijanje ali 2cilindra 650 ccm res suneta, pa o 650vs1000)


sesir

Priporočene objave

pred 11 minutami, Cartman pravi:

 

ma mi ni treba. Če mojo vtr, z 80kw vrtim do rdečga v 3,4 in 5, se svet zame dovol hitro premika. Če to delam na 150konjski zadevi, se mi vesolje krivi. Zdej, kolk je vesolje zvito, nimam časa opazovat. 

Motorja s 120kw na cesti držat okrog 8000rpm ne znam/ne morem/nočem. pa ima še vsaj 3000rpm tahudga grunta pred sabo....

Sej ni panike da ga vrtiš čez 8 jurjev, važno je da te spodaj ne sune , sploh če ma celih 60 kojnu :P

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, Snecer pravi:

smo že dobili novo osnovno vprašanje

"Kaj je to taprau motor?" ....

odvisno spet med predmetoma primerjave :P 

če ga merim sam s seboj .. mam največjega ... če pa primerjam s kom ... je itak večji, če ma drug manjšega :lol1:

tko je s sunkom in tko je z motorjem ... štekaš :huh: 

 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, maus pravi:

zato pa pravim .. potrebno je sunek primerjati z drugim sunkom 

reči preprosto ... moj sune k svina in ne primerjaš z drugo svinjo ... je brezveze ... ja sam najjaći, dok nema jaćega :P 

kaj pa ti hočeš ali nočeš, pa nima veze s sunkom .... da pa pegasići sune .... ja valda :lol1: 

No saj primerjava je bila dana, 2:4 valji vse inline, in 650ccm.

Jaz trdim, da neke bistvene razlike v sunkih ni.

Preden se kdo spet iz protesta obesi, da mi je znana razlika in podatki med agregati, govorim o filingu sunka, ki ga pri Versysu ni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, maus pravi:

zato pa pravim .. potrebno je sunek primerjati z drugim sunkom 

reči preprosto ... moj sune k svina in ne primerjaš z drugo svinjo ... je brezveze ... ja sam najjaći, dok nema jaćega :P 

kaj pa ti hočeš ali nočeš, pa nima veze s sunkom .... da pa pegasići sune .... ja valda :lol1: 

Da pegi sune, je poskus poudarit, kje vse lahko vidimo sunke. približno normalnemu je jasno, da 35kw motorju z mano gor, ne morem rečt da suva. 

Pegi sune, ker ima en bat in rahlo neprijeten vbrizg. Iz off na on, se zgodi v trenutku, in sune. neizogibno in neprijetno, moj v2 karburatorc tega off/on sunka nima, oziroma,. ga lahko odprem brez tega sunka. Na pegasu pa me je presenetlo/začudlo, in ne znam kompenzirat. 

 

ko se menmo o 2:4 in če primerjam hornet 900 z  mojim vtr1000, se moj med 3500 in 7500 bol živčno premika. precej več prestavljam, in če gremo do rdečega, me hornet nese, ker lahko dlje vrti/dalše brzine. 

na papirju so cifre enake, (81kw/92nm in 80kw/97nm) u "dirki" so rezultati podobni, vožnja pa precej različna. oboje mi je všeč- 

Popravljeno . Popravil Cartman
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Snecer pravi:

Par 10k km moraš narediti z njim, da ga spoznaš, podobno je tudi pri drugih znamkah, to sem na MS izvedel.

HAHAHA...

Jz zdaj po poškodbi nočem vozit motorja...Pa mi je prijatelj ponujal aprilijo rsv4 aprc...apetiti so seveda bili...versysa pa niti apetita ne bi imel...premalo gre!

Pa kaka tema je to "mit ali resnica" logično,da ne eno ne drugo!

Mit da 60 konjev potegne???

Ja no suzuki rf600r,ki je bil prvi težji motor s katerim sem se več vozil se mi je takrat tudi zdelo,da potegne...ne neki ful a blo za 16letnika kar kul...veš iz 35konjev 125ccm na rf z 100konji...je sunlo prvih nekaj kilometrov...a ko sem peljal cbr900 je rf stal!

Suno pa ni ne eden ne drug!

Nikakor pa to,da motor z manj kot 1000ccm in 180konji sune!!!pa še tu pol ko gledaš kawasaki h2r ali buso turbo ugotoviš,da je še to premalo!

Razen mogoče star superduke 990...pa še to ni da neki na polno sune.oz momentne šuse ima..kak pa bo sunil motor z 60konji pa res ne vem...sploh ker mirodajen podatek pri motorju je 0-200 kmh v kolikšenem času...recimo da govorimo,da sune mora ta čas biti pod 9sekund!Ker drugače ima malo boljši avto že 14.5s...

No in koliko sekund ima ta vaša jajca z jugotovimi konji do 200kmh?

Aja isto ko jugo niti ne doseže 200...:ras:

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, sesir pravi:

HAHAHA...

Jz zdaj po poškodbi nočem vozit motorja...Pa mi je prijatelj ponujal aprilijo rsv4 aprc...apetiti so seveda bili...versysa pa niti apetita ne bi imel...premalo gre!

Pa kaka tema je to "mit ali resnica" logično,da ne eno ne drugo!

Mit da 60 konjev potegne???

Ja no suzuki rf600r,ki je bil prvi težji motor s katerim sem se več vozil se mi je takrat tudi zdelo,da potegne...ne neki ful a blo za 16letnika kar kul...veš iz 35konjev 125ccm na rf z 100konji...je sunlo prvih nekaj kilometrov...a ko sem peljal cbr900 je rf stal!

Suno pa ni ne eden ne drug!

Nikakor pa to,da motor z manj kot 1000ccm in 180konji sune!!!pa še tu pol ko gledaš kawasaki h2r ali buso turbo ugotoviš,da je še to premalo!

Razen mogoče star superduke 990...pa še to ni da neki na polno sune.oz momentne šuse ima..kak pa bo sunil motor z 60konji pa res ne vem...sploh ker mirodajen podatek pri motorju je 0-200 kmh v kolikšenem času...recimo da govorimo,da sune mora ta čas biti pod 9sekund!Ker drugače ima malo boljši avto že 14.5s...

No in koliko sekund ima ta vaša jajca z jugotocimi konji do 200kmh?

Aja isto ko jugo niti ne doseže 200...

versač ima homologirano hitrost 185kmh, po gps sem peljal največ 188 v Nemčiji (otovorjen).

Kateri malo boljši avto ima 14,5s do 200kmh?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Snecer pravi:

versač ima homologirano hitrost 185kmh, po gps sem peljal največ 188 v Nemčiji (otovorjen).

Kateri malo boljši avto ima 14,5s do 200kmh?

Vsi amg 55,63,65 še manj...vse ima frend!

Nisan gtr,mitsubishi lancer evo ne vem točno a vem,da od lastnika raceland do 140kmh gladko scat pelje mojo ninjo!

188 po števcu...hahaa in to sune?Še moja 125 aprilija je šla 175 po števcu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

pred 9 minutami, maus pravi:

če ga merim sam s seboj .. mam največjega ... če pa primerjam s kom ... je itak večji, če ma drug manjšega :lol1:

in zmeraj večji bo ker se manjšaš z leti.. :P

pred 5 minutami, DAMI34 pravi:

No saj primerjava je bila dana, 2:4 valji vse inline, in 650ccm.

Jaz trdim, da neke bistvene razlike v sunkih ni.

Preden se kdo spet iz protesta obesi, da mi je znana razlika in podatki med agregati, givorim o filingu sunka, ki ga pri Versysu ni.

pusta primerjava.. pozabili ste 1 in 3 cilindre.... pa še kakšnega 2 taktnega - z recimo 60-70 konji ?

pred 3 minutami, Cartman pravi:

Na pegasu pa me je presenetlo/začudlo, in ne znam kompenzirat. 

prekini shujševalno pa bo v redu..

pred 3 minutami, sesir pravi:

Mit da 60 konjev potegne???

kak pa bo sunil motor z 60konji pa res ne vem...sploh ker mirodajen podatek pri motorju je 0-200 kmh v kolikšenem času...recimo da govorimo,da sune mora ta čas biti pod 9sekund!Ker drugače ima malo boljši avto že 14.5s...

primerjava je med motorji ..za primerjavo motojev s kištami si odpri novo temo..

merodajen podatek je v kolikšnem času doseže svojo maksimalno hitrost.. vseeno ali je to 50 100 ali 370 na uro..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Snecer pravi:

Od 0-100kmh pa ima 3.8s

Vse teorije do 100kmh so sanje!Razen,če ima moto launch kontrol,kar pa sam še nisem sprobal!

Testiral jz z mojo 10ninjo

Mercedes sl55amg

Mercedes cl63amg

Mercedes cl65amg safety car 850 konjev

Mercedes sls amg

Mitsubishi evo lancer 525 konjev

Se ti zdi kateri avto sposoben bolj sunit kot ninja do 140kmh?

No vsi ti so!Nekaterih tudi ujel nisem!

Sneci ti stari ferrariji so jajca...F360 sem tak scat pelu da blo kr smešno!

 

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, thumper pravi:

.

primerjava je med motorji ..za primerjavo motojev s kištami si odpri novo temo..

merodajen podatek je v kolikšnem času doseže svojo maksimalno hitrost.. vseeno ali je to 50 100 ali 370 na uro..

Se opravičujem!A motor z 60 konji lahko primerjaš le z avtom,ker manj sploh možno da gre motor?Aja un gre ko blokiran na 34konjev!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, sesir pravi:

Vsi amg 55,63,65 še manj...vse ima frend!

Nisan gtr,mitsubishi lancer evo ne vem točno a vem,da od lastnika raceland do 140kmh gladko scat pelje mojo ninjo!

188 po števcu...hahaa in to sune?Še moja 125 aprilija je šla 175 po števcu!

spet karting proga...počasi bo dovolj teh pravljic :) 

ne vem, kaj si ti imel, jaz za svojega lahko mirno rečem, da sune, fejst sune

pred 4 minutami, sesir pravi:

Vse teorije do 100kmh so sanje!

Testiral jz z mojo 10ninjo

Mercedes sl55amg

Mercedes cl63amg

Mercedes cl65amg safety car 850 konjev

Mercedes sls amg

Mitsubishi evo lancer 525 konjev

Se ti zdi kateri avto sposoben bolj sunit kot ninja do 140kmh?

No vsi ti so!Nekaterih tudi ujel nisem!

Sneci ti stari ferrariji so jajca...F360 sem tak scat pelu da blo kr smešno!

 

Tesla vse sune brez da pokuri hlap benza...

Ne poznam Ninje, po moje H2R bolj sune do 400kmh.

 

26s od 0-400kmh

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Snecer pravi:

Od 0-100kmh pa ima 3.8s

tole sune ..

 

I tasted blood on my tongue before I even realized what had happened. One minute the Suter MMX 500 felt as lame as a duck, its V-4 engine coughing and spluttering as if set to embarrassingly conk out along the back straight of Germany’s Lausitzring. The next the front wheel was launching skyward. Before I could react, the bike punched me in the face. There was no time to think. There was no avoiding it. There was, however, plenty of pain.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PA FAKJUVITE SE VSI SKUP Z AVTI V MOTO TEMAH PRDCI !!!

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, sesir pravi:

Se opravičujem!A motor z 60 konji lahko primerjaš le z avtom,ker manj sploh možno da gre motor?Aja un gre ko blokiran na 34konjev!

kateri avto s 60ps pa ima do 100kmh le 3,8s?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Snecer pravi:

spet karting proga...počasi bo dovolj teh pravljic :) 

ne vem, kaj si ti imel, jaz za svojega lahko mirno rečem, da sune, fejst sune

Karting proga je omenjena le ker,da se "ve" proti kateri micki bil test!

Ko sem bil star 16let sem pač moral imeti 125ccm,ker sem imel zanjo izpit...

Mater je sunla...napram tomos apn6 pa še to v dugi prestavi manj!Saj sem apn v drugi z lahkoto postavil na zadnjo...aprilijo pa le v prvi,pa še to ne v vago in le za nekaj metrov!!!

pred 1 minuto, Snecer pravi:

kateri avto s 60ps pa ima do 100kmh le 3,8s?

 

Končna hitrost je "ista" se pravi že v teoriji ne more sunit saj premalo gre!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 47 minutami, Snecer pravi:

smo že dobili novo osnovno vprašanje

"Kaj je to taprau motor?" ....

Evo ti odgovor.....XJR.....:grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, Snecer pravi:

kateri avto s 60ps pa ima do 100kmh le 3,8s?

 

tale stoenka286793-Yugo_2.jpgPovezana slika

Popravljeno . Popravil Frenk 67
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, Snecer pravi:

ne vem, kaj si ti imel, jaz za svojega lahko mirno rečem, da sune, fejst sune

jaz za svojega lahko RRečem, da tut fejst sune :P

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, maus pravi:

jaz za svojega lahko RRečem, da tut fejst sune :P

 

Sam mause tvoj ima okoli 220 konkev in ne siromašnih 60...kak ne bi suno?

Verjetno,če bi ti v tretji speljal bi še snecija pojedu...veš čas v dugi ga pa tak imaš skozi vse njegove prestave za malico!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, sesir pravi:

Sam mause tvoj ima okoli 220 konkev in ne siromašnih 60...kak ne bi suno?

Verjetno,če bi ti v tretji speljal bi še snecija pojedu...veš čas v dugi ga pa tak imaš skozi vse njegove prestave za malico!

saj skoz govorim primerjavi .. odvisno s čim eno stvar primerjaš z drugo ... tako je z višino, dolžino, težo .... :P

dva motorja ... isti letnik praktično enaka  preveri moč na zadnjem kolesu .. znajo biti razlike tudi do 5 konjeu ... 

:)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!