Skoči na vsebino

Kriptovalute


Priporočene objave

pred 2 minutami, TakeALookAround pravi:

:) mogoce bo pa res 100k presegu? 

Bo. Sam nihče ne ve katerega dne, katerega leta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej nihce ne ve sploh kam gre :)  Klik majstri pa vemo, po vetru.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, TakeALookAround pravi:

A to je tak hype pred halvingom, ker ze frizerke vejo, da gre po halvingu cena gor? :) mogoce bo pa res 100k presegu? 

v bistvu po halvingu mal stagnira al pa gre celo mal dol...pol pa ja počas al pa hitro gor. Pa mislim da ni hajp zaradi halvinga ampak občutnega priliva kapitala, oziroma po domače: povpraševanja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce je sel folk v kripto, k so skos sam pljuval :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, DAMI34 pravi:

 Pa mislim da ni hajp zaradi halvinga ampak občutnega priliva kapitala, oziroma po domače: povpraševanja.

Ce bi navadn folk vedu, kva dela usa z dolarjem. Kako rešuje svoj dolg in koliko naprintajo dolarjev, bi vsi drli v BTC. Tko pa vedo samo tisti, ki so pri koritu (no pa tisti, ki spremljamo zadeve) in predčasno nekaj papirja zamenjajo v BTC. Še edino stvar, ki jo 1% ljudi, ki vodi ta svet nimajo pod kontrolo.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, skalar36 pravi:

Ce bi navadn folk vedu, kva dela usa z dolarjem. Kako rešuje svoj dolg in koliko naprintajo dolarjev, bi vsi drli v BTC. Tko pa vedo samo tisti, ki so pri koritu (no pa tisti, ki spremljamo zadeve) in predčasno nekaj papirja zamenjajo v BTC. Še edino stvar, ki jo 1% ljudi, ki vodi ta svet nimajo pod kontrolo.

se pa zelo trudijo. Le poglej kake nabijajo Gensler, pa kak predsednik banke...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja lej. Tu let to de party so, pa je treba strasit. Glede nanto da so članki v usa, da se ga ne kupuje, smo se varni. K ga bojo pa hajpal da je za kupt, gremo do fizerja pa do kelnarja prasat če bo kupu.

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 

Ona ima dobre finančne podcaste. Se splača pogledat.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, TakeALookAround pravi:

Kdaj naj bi bil bullrun? 

Bull run je že. Od lanskega leta. Msiliš, kdaj bo faza evforije, ter koliko časa bo trajala, v tem bikovskem trendu?

Tega nihče ne ve. Mogoče bog. Ciganka pa zih. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, TakeALookAround pravi:

Kdaj naj bi bil bullrun? 

yu3

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, DAMI34 pravi:

yu3

Takoj po malci...

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni tko, da je bikovski trend ja, bullrun pa se pride? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 59 minutami, TakeALookAround pravi:

A ni tko, da je bikovski trend ja, bullrun pa se pride? 

To je eno in isto. V vseh naložbah imaš Medvedji trend (bear) In Bikovski trend (bull ). V obdobju medveda cene naložbam padajo v obdobju bika rastejo. So pa ta obdobja tud razdelena. Boš si pogledal spodaj na grafu. Bitkojn je zaradi halvinga, ki je vsakih 4 leta, razdeljen (vsaj do sedaj) na 1 leto padanja in 3 leta rasti. Skupaj 4 letni cikel. 

 

Ti sprašuješ verjetno za fazo evforije v bikovskem trendu.

 

Hjao: Bohinjc za brezvezne informacije računa po 300-600 eur. Jest pa vse zastonj.... madona če nebesa ne obstajajo, bom čist popizdu :naughty:

 

0_dicL0EJVi0F91Nll.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, TakeALookAround pravi:

A ni tko, da je bikovski trend ja, bullrun pa se pride? 

ne mojster. V bull runu (beri bull=bik ) oziroma bik trendu smo že od takrat, ko je bila nanižja točka (cca 16k dolarjav) Torej od nekje februarja 2023. Oziroma PI ciccle junij 23 (pogled na graf je mesečen)

image.png.d11d4f78ef83051559ebf4c28c9cc870.png

prebrodili smo že fazo 1 in fazo 2

1. je kreiranje baze

2. je kreiranje faze 2 direktno nad fazo 1

 

3. faza 3 (precej strma in podivjana ter volatilna) trenutno smo v fazi tri oz začetku faze 3

4. vrh in nato padec

Aprila nekje bo halving, po dosedanjih informacijah glede na prejšnje 3 cikle bo vrh nekje v začetku leta 25. Trenutno izgleda takole, da rast BTCja prehiteva prejšnje rasti, saj je alltime high prej bil šele po halvingu , letos smo pa že tam nekje. 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, DAMI34 pravi:

 

 

Aprila nekje bo halving, po dosedanjih informacijah glede na prejšnje 3 cikle bo vrh nekje v začetku leta 25. Trenutno izgleda takole, da rast BTCja prehiteva prejšnje rasti, saj je alltime high prej bil šele po halvingu , letos smo pa že tam nekje. 

 

Jest se ne bi zanašal na prejšne 3 cikle. Se strinjam z Bob Lucasom, ki sem ga pripel nedolgo nazaj. Ta cikel bo popolnoma drugačen. Nikoli do sedaj ni bitkojn v novem ciklu padel pod svoj stari ATH v prejšnem ciklu. No v tem je.  Prejsni ATH je bil cca 19k. Dno tega cikla je bil cca 15k. Nikoli do sedaj BTC ni naredil niovega ATH pred halvingom. No sedaj je. Novi ATH je bil dosezen. Tako da, ali smo v super ciklu. Ali pa v "levem" ciklu. Prvi pomeni da bo trajal bik dlje kot do sedaj in bo procentualnon zrastel vec kot prejsne dva. Ali pa se bo zelo hitro napihnilo vse in koncalo. Do konca leta bomo že vedli kje smo. S prehitro rastjo brez popravkov bo "levi" cikel. Sam se bolj nagibam k superciklu. Vecina ljudi ve za ETF, sam si ne zna predstavljat kaj to pomeni. To je ja kripto svet, kot za kristjane drugi prihod jezusa. 

Tale rast bo trajala še vsaj 6 mesecev.... Tko da narod....navali. :lol1:

Zdej jest nism Bohinjc. Nam računu, bom se za pjaco dal. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, skalar36 pravi:

 

Zdej jest nism Bohinjc. Nam računu, bom se za pjaco dal. :lol1:

:P jaz ti bom pa dal nazaj..za pjačo.  Ko jebe Bohinca :D

 

Ja, vsak ve svoje. Steve še vedno trdi, da smo v čisto normalnem ciklu. Dokler ga ne prekšimo smo na pravi poti. 

tak da, ene dva tri razlagalce čartov je potrebno poslušati, pa potem narediti, kar si se odločil.

 Ma pa Steve prav: ni potrebe po pretirani evforiji ko raste, pa niti po pretirani drami ko pada :P

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko beres je razumeti, da je bullrun takrat k ga res navpicno vseka. Ne pa da se svaljka navzgor eno leto. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Vi ki mate znanstveni pristop ste ziher biljonarji... jaz imam pa preprosto logiko... ko mam par sto evrov kupim eno od kriptovalut .. po občutki .. itak je to vlaganje. Včasih kupim kako neznano kriptovluto ... počakam da zraste (če zraste) in jo pol menjam v BTC in dobim več za BTC kot bi za isti denar dobil takrat. 

Itak je to vse dolgoročno... do zdaj še nisem prodajal, ker ne rabim, tko da imam samo virtualni večktratni donos.

pa se ne sekiram preveč, je pa fajn, če vsaj virtualno zaslužiš na teden 18.000 € :P 

Popravljeno . Popravil maus
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, TakeALookAround pravi:

Ko beres je razumeti, da je bullrun takrat k ga res navpicno vseka. Ne pa da se svaljka navzgor eno leto. 

Ne. No to je faza evforije v bikovskem trendu. Ko to bo, boš vedel da je. Vprasanje je ce boš prodal. Takrat veliko ljudi investira. Trg je pa velikokrat iracionalen, in gre precej vec gor, kot si zna kdorkoli predstavljat. Kr poglej trg nepremicnin v Lj in na gorenjskem. Nerazumljivo.

 

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 48 minutami, TakeALookAround pravi:

Ko beres je razumeti, da je bullrun takrat k ga res navpicno vseka. Ne pa da se svaljka navzgor eno leto. 

stari, za tvoje dobro...ne hod v kripto :P

bull run je gibanje navzgor (začenjši z najnižjo točko oz dnom cikla do vrha), cca 2 leti. Bear run je gibanje navzdol (začenjši z najvišjo točko cikla do dna), cca 2 leti... :D

lahko pa v enem al drugem ciklu, ker je kripto volatilen oz se raje obesim na BTC, ki ima največ zgodovine, vseka mal gor pa mal dol. Tako lahko imaš 2x dno, 2x vrh...

 

  • Všeč mi je 1
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej, pretezko zasluzm dnar, da bi ga zdej stran metu po rdecih svecah :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men se zdijo bolj zelene zdej. :D

 

 

Skalar je rekel, kupi če si priravljen vsaj 5 let imet kripto. in nič ni falil. Tudi tisti ki so ga kupili pri 40, 50 ali 60 tiso USD imajo danes dobiček. :P (67.500  usd je cena btcja ta moment)

Precej večji dobiček, kot če bi mel dnar na banki.

Pred časom (ampak že v tem bull runu, torej v tem ciklu) sem kar tak nekje pri 35k usd za BTC poknil 500€ s kartice na borzo in sem rekel, se bom mal igral trejdanje. Valda...2x sem zgubil, no ne izgubil, ampak je razliko požrla provizija borze. Pa pozabil na tistih 500€. Pred par dnevi sem testiral kako gre pobiranje dobička. 300€ sem si nakazal nazaj na trr, pa mam še vedno več kot 500€ v btc na borzi.

ostalega nimam na borzi. Baje ni priporočljivo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In še vedno velja. Čez 5 let bo cena BTC višja. Vmes pa....najbolje pa je če ga DCA v obdobju medveda.

Ostale kriptovalute, pa samo v bikovskem trendu za kratek čas. Hodlat šitkojne, je kot bi ob reki nabiral kamenje in mislil, da bo v prihodnosti vec vredno.

Vedno tezje je kupiti 0,1 btc. in vedno tezje bo. Če pa maš 0.1 btc se ti pa kupna moč stalno veča. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!