Skoči na vsebino

Kriptovalute


lucif3rka

Priporočene objave

pred 8 minutami, pik1 pravi:

.

... ma ne se zajebavat ... :eek:

... a zdej kupm al še čakam ??? :sleep2:

Ne, NE. Še čaki. K boš vidu take veeelike zelene sveče, pa greš all in, kt pr pokru. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 34 minutami, DAMI34 pravi:

ja kup , ne.!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

al pa še mal počakaj :P

 

.

... joooooj, hvala bogu da sem zadnji trenutek nataknu očalca ... in sem glih za glih še uspel ustavit kojne pri nakupu bitkojnov :kva2:

 

 

 

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, pik1 pravi:

.

... joooooj, hvala bogu da sem zadnji trenutek nataknu očalca ... in sem glih za glih še uspel ustavit kojne pri nakupu bitkojnov :kva2:

 

 

 

 

 

 

strokovnjaki so si enotnega mnenja, da bo BTC v naslednjih 7mih dneh skočil navzgor.

Razn če ne bo padu :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@pik1as kupu?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 51 minutami, DAMI34 pravi:

@pik1as kupu?

 

.

... ja ne se jebat zdej :eek:

... a bi mogu ???? 😟

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, pik1 pravi:

.

... ja ne se jebat zdej :eek:

... a bi mogu ???? 😟

ja kuga pač čakaš? 🤪 da bo maljon?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pik as kupu? Danes je -10%.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, DAMI34 pravi:

Pik as kupu? Danes je -10%.

Kvaj s tabo. Dons se prodaja. Ja lej, k so rdeče sveče se prodaja, k so pa zelene se pa kupuje. Tk kt na semaforju. K je zelena je Go. Rdeča pa STOP. :P

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, skalar36 pravi:

Kvaj s tabo. Dons se prodaja. Ja lej, k so rdeče sveče se prodaja, k so pa zelene se pa kupuje. Tk kt na semaforju. K je zelena je Go. Rdeča pa STOP. :P

se mi zdi, da je mogoče bolje kontra čredi. :P

ps. sam med nama, pa ne okol govort. BTQrac, kdaj kupiš, če cenej kupiš kot pa prodaš :D

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kupiš BTC zato, za kar je bil predviden si zmagu. Jaz sem. Ce pa zato, da bos bogat, pa pac drugim daješ denar in naokoli govoriš, da je BTC nateg.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 48 minutami, skalar36 pravi:

Če kupiš BTC zato, za kar je bil predviden si zmagu. Jaz sem. Ce pa zato, da bos bogat, pa pac drugim daješ denar in naokoli govoriš, da je BTC nateg.

za nas reveže je tud x2 ok. Ostali naj pa maljone na banki tišijo :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

Pik as kupu? Danes je -10%.

.

... ne še ... se pa počas prpraulam :kva2:  

 

  • Všeč mi je 1
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kuko se ni zacel, zadnc so mi razlozil, da se je ze pr 15 :) . Sam nben ni vedu. Se ene 20%-30% nej gre dol, da se psa s klobuckom dol naspona, pol pa sam kupt. Tm bo najvec nardil se mi zdi, k vecina nima pojma,pa mece v neumnosti :)

Tko k js.🙃😂

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar nekaj pokazateljev je bilo, da je bil vrh dosežen. Ali je bil bomo še videli. Če BTC pade pod 44k usd in se tam obdrži več kot teden dni je konec bikovskega trenda.

Zavedat se je treba , da bo sedaj vsak bikovski trend drugačen od prejšnih. Splošna "obveščenost" kakšni so bili v preteklosti je zelo velika. Tistih, ki bodo nardili profit v tem kazinoju je pa od 5-10 procentov. Zato je treba delat ravno nasprotno od množice in njihovega prepričanja.

Razen če si dolgoročni vlagatelj. Potem se fokusiraš na DCA BTC, in maš v mislih naslednih 5-10 let.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi pumpajo, da gre po halvingu gor, ker je blo ze 3x tko, kar se zdi idealno za lupljenje :)

Zdej je folk notr zmetu, ker se vec govori o tem, zacetnikov kokr ces. Danes bodo zanimivi obrazi, ker je blo ucer ze minus 500 evrov, dons bo se minus 500,prst je ze na gumbu za sell vrjetn.... 

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja. Do faze panic sell še nismo prišli. Takrat nazaj vstopim. Če pa ne, si pa kupim še en motor. 

Preveč hajpa je bilo. Po TV placani članki kako se odpre racun, med folkom ogromno debate. Vsi evforicni. Moj frend ki je all in, sam omenu sm mu padec, me je skor do smrti potolkel. Pa tud debata tukaj se je razvnela. 

Zdej se morajo strasti pomiriti. Cena se malo znormalizirati, potem pa lahko spet zacnemo rasti.

Halving bo vplival na ceno. Samo vsak halving manj. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz pa mislim, da je to čisto normalen bull run, kateri ima občasno korekcije, tako kot ostali. Še bo šlo gor, brez skrbi. Te korekcije so samo dobrodošle, da gre potem gor.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 37 minutami, DAMI34 pravi:

jaz pa mislim, da je to čisto normalen bull run, kateri ima občasno korekcije, tako kot ostali. Še bo šlo gor, brez skrbi. Te korekcije so samo dobrodošle, da gre potem gor.

 

Glede na to, da je to moj tretji bikovski trend, in da je bilo vse zelo, zelo podobno kot v prejšnih dveh, na koncu cikla, bi nekako lahko sklepal, da je bil to vrh. 

Ali je bil bo pokazal čas. Jaz sem del sredstev zavaroval, in ne vstopam nazaj. Razen če BTC doseže nov ATH, potem navali narode...

Če pa ne , se pa čaka, kje se bo končala korekcija/medvedji trend.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz poslušam Steva. On gleda zadeve samo dolgoročno. Več al manj so vsi trendi trajal enako, oziroma 4 leta traja cikel. Tale cikel naj bi dosegel vrh konec 24, začetek 25. Kje bo cena..to pa noben ne ve. Ampak glede na to, da je cena zadnje čase preveč norela gor (vse zelene sveče) je korekcija pravzaprav dobrodošla in nujna.

ps. pa še vedno smo v bull runu, čeprav cena pada.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odvisn koga poslusas. Ce napacne poslusas, pol gre lahko tvoj portfolio kot OceanGate. 😂

  • Všeč mi je 2
  • Zmeden 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

 

pred 3 urami, DAMI34 pravi:

Več al manj so vsi trendi trajal enako, oziroma 4 leta traja cikel. Tale cikel naj bi dosegel vrh konec 24, začetek 25. Kje bo cena..to pa noben ne ve. Ampak glede na to, da je cena zadnje čase preveč norela gor (vse zelene sveče) je korekcija pravzaprav dobrodošla in nujna.

ps. pa še vedno smo v bull runu, čeprav cena pada.

 

Ta cikel je popolnoma drugačen kot prejšni cikli. Nikoli do sedaj ni bitkojn šel pod svoj stari ATH v nonem ciklu. In nikoli do sedaj ni natedil novega ATH pred halvingom.

Tko je, ali je konec in gremo v  medvedji trend. Al pa nardimo korekcijo do cca 50k usd in gremo v večletni bikovski trend.

Ja, res smo v bull runu...dokler nismo...

Popravljeno . Popravil skalar36
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js mislim, da bo BTC zrastu, razen če ne bo padu ... evo ... moja napoved

za bolj podrobne informacije dobite v € in v PM :ninja: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.

no tko .... :eek:

... zdej vas pa že tolk cajta spremljam, da sem povzel bistvene okvire za odločitev o nakupu ali prodaji :eek:

... bistvo vsega je, da vem naslednje  "sigurn bo zrastl ... če ne bo padl" :lol1: 

... in pol se pač veš obrnt ... 💪💪💪

 

 

 

ps.

ma sej u bistvu to sploh ni tolk zapleten, kokr sem na začetku mislu da je :eek: 

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, TakeALookAround pravi:

Odvisn koga poslusas. Ce napacne poslusas, pol gre lahko tvoj portfolio kot OceanGate. 😂

ne ne gre...sj ne rabiš prodat, ko dol pade...sicer pa poslušam vsaj 2 leti in do sedaj se 4 letni cikel ni nikol prepolovil, niti padu na 2 leti. Je pa dejstvo da je fluktuacija precej večja v tretji fazi in po halvingu. vrha do sedaj........pipem do sedaj nismo nikoli dosegli že pred halvingom.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!