Skoči na vsebino

Lahko noč & dobro jutro (IV. del)


Priporočene objave

Danes je pa en lep dan in bom šel popoldne spet mal ven na sonček. Mi je prav hudo ker me ni na Bledu :oops: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No najbrž je primerno da sem napišem .... obveščam vas da se za lep čas poslavlam od foruma ker to nekatire izredno moti .... ker pač preveč pišem o stvareh o katirih naj ne bi mela pojma (kot pravi Ice) in pač smetim po forumu (kot meni večina forumašev) .... mi je zlo žal če vam grem na živce .... tako da se pridružujem naši stigmati in bom raje skrivnostno izginla .... :cry: :roll:

Lp biba :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tega imam pa že malce dovolj...

Ad1

Skrivnostno izginotje ni nikoli skrivnostno, če se ga vnaprej napove.

Ad2

Izginotje sploh ni izginotje, če se ga napove.

Ad3

Samomorilci, ki delajo samomore tako, da je velika možnost, da jih kdo opazi so pozerji, navadna afektirana banda in kot taki tudi niso vredni, da si pridržujejo pravico do samomora. To je častno dejanje - poglejmo samo harakiri. Zakaj to? Napoved umika s foruma je neke vrste forumski samomor. Nedejavnost. In napoved te zaradi užaljenosti je, kot bi si zavezoval pretanek štrik in potem užival v bolnici zaradi zlomljene noge pomilovalne poglede, nasvete in podobno. A je dovolj jasno a je treba epilog zraven?

Ad4

Ja, če ti ni kaj všeč, če imaš pretanko kožo, če se počutiš. kot da res smetiš - potem smetiš in bejž dol. Smetijo smeti. Se počutiš to?

Ad5

Brez zamere.

Ad6

...ne bom ti povedal, da je na koncu skrita past...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No najbrž je primerno da sem napišem .... blablablabla.... bom raje skrivnostno izginla ....  :cry:  :roll:

Lp biba  :?

Bulšit :evil: Da ne bi slučajno :evil: :evil: Nisem še videl, da bi kdo s takim veseljem smetil in smejkote risal in bom žabosten če boš nehala. Pa še kdo drug tudi, čeprav ima nekaj dela s tem da pospravlja za tabo. Jasno :?: :?:

BTW Anubis: harakiri je zelo vulgaren izraz. Uporabljaj raje lepo besedo seppuku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej, Anubis, saj meni je v bistvu vseeno. Mi je pač tako enkrat razložil en Japonec, pa sem si po naključju zapomnil. Brez zamere :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobro jutro- jaz mam že lopato v rokah pa pr traktorju tud že nafto grejem da bo zapalu pa da se bom lopate znebu :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekam pozen vidva vstajata, pa čeprov isto minuto :D :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekam pozen vidva vstajata, pa čeprov isto minuto :D  :roll:

pssssssssssstttttttttt.... Pa ne okol govort :oops: :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!