Skoči na vsebino

Akrapovič izpušni sistemi


wowman

Priporočene objave

saj meni je tak vseeno, rabim pač 2 lonca, edino ceno bi mu lahko zbil kaj...

---------------------------------------------------------------------------------------

Pol pa 4 pekače iz teflona skup zlimaj pa bo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa neki zanima? kaj da moč in zvok motorju pri izpuhu?

:hmm: Kolkr jst vem, so za moč najpomembnejše krivine, oblika cevi, ukrivljenost le teh....na zvok pa najbolj vpliva lonec..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

amm...mam eno vprašanje in prošnjo hkrati...ima kdo mogoče kako akrapovič heat resistant nalepko viška, ker sn se z mojo nekaj špilo in prelepaval, pa je zaj že cela zgubana pa zjebana, če od blizu pogledaš...tak da, če ma kdo kaj viška al pa pozna koga ko bi imel to---PM...ja pa seveda, ne tista za offroad hehe...pa tista s starim logotom še, ne s tem novim :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima slučajno kdo od tukej Akrapota na Varaderci....namreč sam imam velik problem to zadevo legalizirat, ker nima homologacije in zdej več nism pameten kaj narest, da me policaji ne bodo zajebaval...Ma kdo kak pameten nasvet?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima slučajno kdo od tukej Akrapota na Varaderci....namreč sam imam velik problem to zadevo legalizirat, ker nima homologacije in zdej več nism pameten kaj narest, da me policaji ne bodo zajebaval...Ma kdo kak pameten nasvet?

Beri par strani nazaj. So fantje vse napisal :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

amm...mam eno vprašanje in prošnjo hkrati...ima kdo mogoče kako akrapovič heat resistant nalepko viška, ker sn se z mojo nekaj špilo in prelepaval, pa je zaj že cela zgubana pa zjebana, če od blizu pogledaš...tak da, če ma kdo kaj viška al pa pozna koga ko bi imel to---PM...ja pa seveda, ne tista za offroad hehe...pa tista s starim logotom še, ne s tem novim :D

Stare boš težko dobil.. js sm staro za offroad iskal, pa so tud na Akrapoviču mi sam še novo dal..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj je tole in kako deluje :krneki:

sam dve možnosti so; al je vstavek za v avspuh, da lahko daš street legal zvit nastavek ven pa tega not pa je pol odprt, al je pa pač en kos cevi z logotom, k ga dobiš zravn zarad lepšga, sam se odloč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vemo.

Js sm tud danes opazu to flaško na akrapotu. Kdo konkretno ve zakaj je? :whistle: Zgleda že kul :grim :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vemo.

Js sm tud danes opazu to flaško na akrapotu. Kdo konkretno ve zakaj je? :whistle: Zgleda že kul :grim :OK:

sm se js tut to dans sprašvau zaka je.. zgleda kr za okras mal da akrapovič gor piše :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj je tole in kako deluje :krneki:

post-539-1207931624_thumb.jpg

Vemo.

Js sm tud danes opazu to flaško na akrapotu. Kdo konkretno ve zakaj je? :whistle: Zgleda že kul :grim :OK:

no vas bo moja malenkost razsvetlila.

tole je igor razvil ker ta piece of engeenering piksna ma not pretocne kanale za pline kar poveca pritisk in izhodno hitrost plinov (beri- za podtlak) in tako lepšo krivuljo, večjo moč... ni zarad lepšga :D sej veste da usak G šteje... drgač pa je ornk patenteran tko da hvala bogu nebojo mel gor tega kksni leoti pa yoshimure (k so ze par velik postopkov od nih skoperal...)

uporablja se samo na enovaljnikih za zdaj (kros motorjih)

lahk pa uprasam zakaj ne da na 4-2 valjnike tega...

dragc pa una baba je pa ze uzun

Popravljeno . Popravil FlamE#7
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam dve možnosti so; al je vstavek za v avspuh, da lahko daš street legal zvit nastavek ven pa tega not pa je pol odprt, al je pa pač en kos cevi z logotom, k ga dobiš zravn zarad lepšga, sam se odloč

joj nazalost si use faliu... pa se kdaj no :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole je igor razvil ker ta piece of engeenering piksna ma not pretocne kanale za pline kar poveca pritisk in izhodno hitrost plinov (beri- za podtlak) in tako lepšo krivuljo, večjo moč...

Princip venturijeve cevi :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nisem vsega bral.. tako da bi prosil za odgovor:

in sicer našel sem akrepota za moj motor, pravi da ga je imel na istem motorju računa pa nima. Me pa zanima kako je s homologocijo.. je potrebno kaj vpisat al samo našravfaj in vozi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TUV in homologacija na LPP ali kje že. Več v temi HOMOLOGACIJE.

PS.: predpogoj je, da je ta long street legal in ne race varianta (vgravirana številka na loncu, TUV in dB killer)

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

računa ne rabiš, potrebuješ samo tisti oranžni papir, ki je prišel zraven izpuha, na katerem je napisana številka izpuha...seveda moraš upoštevati tudi to kar je frips rekel

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav vsem :krneki:

Ze kr neki casa, preglejujem to stran... zdej pa mal bl aktivno, k sm si kupu motor :yea1:

Zanima me naslednje:

AKRAPOVIC SLIP-ON SP SERIES EXHAUST SYSTEM for the YAMAHA FZ 6 FAZER (2004)

Izkušnje, vaše mnenje...

Cena ( sem ze poslal mail...sam bi bil vesel tudi vasega odgovora...)

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a to da pa so akrapiviča izzsijeval pa nč ne vete?

To pa piše v današnjih slovenskih novicah....so ga

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, mislil sem v primeru če auspuh dejansko prodaja kot Akrapović :)

Trdi č drgač :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav vsem :krneki:

Ze kr neki casa, preglejujem to stran... zdej pa mal bl aktivno, k sm si kupu motor :yea1:

Zanima me naslednje:

AKRAPOVIC SLIP-ON SP SERIES EXHAUST SYSTEM for the YAMAHA FZ 6 FAZER (2004)

Izkušnje, vaše mnenje...

Cena ( sem ze poslal mail...sam bi bil vesel tudi vasega odgovora.. .)

Lp

Cena je v Avstriji 650 eur.... ma kdo na Fjezerki ta izpusni sistem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!