Skoči na vsebino

Akrapovič izpušni sistemi


wowman

Priporočene objave

Ja ampak ga ni na risbi, tega kar jz mislim... sem prebral tud texte navodil po tockah pa ni niti omenjen...

15910302316926079320428401157817.thumb.jpg.ce43175972d441d53eeddaaf4c52a61f.jpg

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

14 hours ago, zan0088 said:

Ja ampak ga ni na risbi, tega kar jz mislim... sem prebral tud texte navodil po tockah pa ni niti omenjen...

15910302316926079320428401157817.thumb.jpg.ce43175972d441d53eeddaaf4c52a61f.jpg

 

Zato je pa napisal, da bo pašal kam drugam kot pa v izpušno cev.

 

Lp, Samo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...
  • 4 mesecev pozneje...
  • 7 mesecev pozneje...

To tudi mene zanima. Sicer bolj za obnovit/zamenjat volno v loncu, da bodo policaji veseli, ko/če bodo merili glasnost 🙂

Popravljeno . Popravil ProdriveR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Leto dni imam gs 1150, prevozil dobrih 10 000, motor ima 120 000  in me mika Akrapovičev auspuh ki ga Louis prodaja   za 500 eur (na eni strani 500, na drugi 690 verjetno isti model, kakor vem obstaja le ta model

RRP €564.002from €499.001.

Vem da je motor že v letih, tudi sam nisem več mlad, vendar je to  želja še iz mladosti. Zanima me kako je z nastavitvijo agregata, kaj pridobim z menjavo, koliko konjev, boljši zvok ?

Hvala za nasvet

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pridobitev konjev s slip on loncem je zanemarljiva. Zgubiš pa malce teže :D

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 hours ago, ljubo63 said:

Leto dni imam gs 1150, prevozil dobrih 10 000, motor ima 120 000  in me mika Akrapovičev auspuh ki ga Louis prodaja   za 500 eur (na eni strani 500, na drugi 690 verjetno isti model, kakor vem obstaja le ta model

RRP €564.002from €499.001.

Vem da je motor že v letih, tudi sam nisem več mlad, vendar je to  želja še iz mladosti. Zanima me kako je z nastavitvijo agregata, kaj pridobim z menjavo, koliko konjev, boljši zvok ?

Hvala za nasvet

 

Sm vozil deviskega in cipanga nakeda. R1150 ima precej skritega potenciala. Ce se znebis  velikega lonca pod motorjem in poisces chip tuning, se zelo pozna. Nekateri gredo se v menjavo injektorjev. Tega nisem probal, ne vem s prve roke. De-cat, odprt slip on in čip naredijo ocitno razliko.  

Pogooglaj za mal vec informacij, nekaj je tud na linku

https://www.advrider.com/f/threads/tuning-chip-for-r1150gs.294498/

 

 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 37 minutami, Kugelschreiber pravi:

me mika Akrapovičev auspuh ki ga Louis prodaja

Dobiš kakega lipicanca, prihraniš kak kilogram...

Meni je to kot nakit na :boobies:. Zaradi njega nič bolje ne kuhajo :whistle:

Če želiš več konjev kupiš močnejši motor.

Tvoj je že v letih, ko drži ceno, če je originalen.:whistle:

Malo heca, je pa v njem veliko resnice.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Akrapovič za cestno rabo, kot je napisal @MiNa, je bol kot nakit. Premalo od njega za dani vložek. Ko boš prodajal, ne iztržiš nič več- podariš. Da prodajaš ločeno spet vprašanje, kdo bo kupil za tak letnik in za kak denar. Bolje investicijo usmerit v kaj bolj uporabnega....

Sem ga imel na Tigru, ker je bil pač gor ob nakupu. Nič od nič...če je samo lonec.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 46 minutami, MiNa pravi:

 

Meni je to kot nakit na :boobies:. Zaradi njega nič bolje ne kuhajo :whistle:

 

.

... če že glih ne kuha kej boljš, pa vsaj zgleda mal boljš :kva2:

 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, MiNa said:

Dobiš kakega lipicanca, prihraniš kak kilogram...

Meni je to kot nakit na :boobies:. Zaradi njega nič bolje ne kuhajo :whistle:

Če želiš več konjev kupiš močnejši motor.

Tvoj je že v letih, ko drži ceno, če je originalen.:whistle:

Malo heca, je pa v njem veliko resnice.

Verjetno si narobe citiral, pa vseeno.  Za akrapovicevo bižuterijo ne bi dal niti 50 centov.  Nekaterim pa to precej pomeni.  Da 1150 bokser z mal dodelave precej lepse potegne je tud res.  Ce si dec to zeli, bi mu reku KUPI.   Zase pa...za 500-600€ že nekam pridem....

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 urami, ljubo63 pravi:

Vem da je motor že v letih, tudi sam nisem več mlad, vendar je to  želja še iz mladosti. Zanima me kako je z nastavitvijo agregata, kaj pridobim z menjavo, koliko konjev, boljši zvok ?

Hvala za nasvet

 

Pridobiš 4.4 konje, 6 decibelov in izgubiš 3.64 kg. Verjetno pa je ta prirastek moči mišljen pri odstranjenem vložku, kar pomeni, da si takrat "nelegalen" na cesti. 

 Na uradni strani so bolj skopi z informacijami, se pa najdejo podatki o moči in navoru na spletu;

https://shop.jamparts.com/pdf/BMW_R1150GS_2003_slip_on.pdf

Nastavitve motorja bi jaz pustil kar standardne, v primeru odstranitve katalizatorja pa bi bilo tudi to verjetno smiselno. 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, Kugelschreiber pravi:

Verjetno si narobe citiral, pa vseeno.  Za akrapovicevo bižuterijo ne bi dal niti 50 centov.  Nekaterim pa to precej pomeni.  Da 1150 bokser z mal dodelave precej lepse potegne je tud res.  Ce si dec to zeli, bi mu reku KUPI.   Zase pa...za 500-600€ že nekam pridem....

Hvala, ampak sem še vedno v dvomih, rad ga bi imel, je pa res da za 500 eur grem na kakšno moto  potovanje. Res je tudi da je motor v letih, žal ni več originalen saj sem ga, ko sem ga kupil, razstavil zamenjal dotrajane dele, prebarval iz meni ne preveč lepe rumene v belo in zamenjal sedež. Tako da moram malo prespati in se potem odločiti za Akrapoviča de ali ne.

Hvala in lep večer

 

IMG_7594.JPG

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!