Skoči na vsebino

Akrapovič izpušni sistemi


wowman

Priporočene objave

Lep pozdrav, mama akrapovica na svojem gsxrju 2006 in sicer takratkega shorty, me zanima ce je kak tu ki bi mi zrihtal db-killer prodal posodil kakorkoli tok da ga spravm cez homologacijo?? LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ewo dons dubu za VTR denferje in vidm, da je Akrapovič šou nazaj na star logotip in namesto nalepk so zdej zanetane ploščice :)

post-8975-0-04395500-1393351241_thumb.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ewo dons dubu za VTR denferje in vidm, da je Akrapovič šou nazaj na star logotip in namesto nalepk so zdej zanetane ploščice :)

 

:eek:

 

a to so kake ultra stare zaloge, al si jih z une Edwardsove u pisarni odšraufali? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek:

 

a to so kake ultra stare zaloge, al si jih z une Edwardsove u pisarni odšraufali? 

Hehe :xx:  Cartman ti že tko preveč zaupnih podatkov veš :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zivjo, iščem db-killerje za yamaho xt660, nekaj takega : http://wp1086934.server-he.de/qtreiber/R1200R/DB-Eater_Akra_04.jpg Če se komu valjajo doma ali če jih kdo lahko ugodno zrihta se priporočam, iste naj bi melo še par motorjev, mere so baje take:  V-TUV050 Akrapovic - dB-Eater - Aussen 70x50mm/ Innen 38mm / Lang 90mm/ V4A. lp

Jst bi tud rabu en dušilc .Pomoje je enak.

 

post-35395-0-78277600-1393601283_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo,

iščem izpuh Akrapović za Aprilio Pegaso Strada 650, letnik 2008 (od letnika 2005 naprej). Če ima kdo za prodat ali pa pač ve za kakšne....bi prosil za info. Seveda bo normalni oz ugodni ceni :-) Dobi še četvorčka :-)

 

Lp,

Borut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima kdo kje kake veze, da bi nove akrapote zrihtu z kakim fajnim rabatom? V mojem primeru rabim dva. Če bi bla pametna cena, bi usput vzel še gume :)

Popravljeno . Popravil Danilo D
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako se lahko najlažje dobi, če pokličes koga, ki prodaja takšen motor, kot ga imaš sam in ima akrapote gor. Pa se probaš zmenit, če bi prodal le akrapote.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z Akrapoti nič ne bo, k za tdm-ko ni homologacije, žau.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me, če ima kdo mogoče Akrapoviča na CBR 954RR, homologiranega seveda (karbon). Kupujem rabljenega, pa se mi zdijo številke sumljive. Sicer so skladne s papirji, vendar čudne barve  :bum:  :bum: . Na kaj naj bom pozoren, razen zadaj nad rorom uokvirjen e1 ter 0398?

 

LP Jan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je kdo tukaj, ki je zaposlen pri Akrapoviču?

Slišal sem neke govorice, da naj bi prenovili linijo za Ducati...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma na ducatiju more bit termignoni  :evilgrin:

 

:yes:  sej na Diavelu so res mnogo lepši kot Akra.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma na ducatiju more bit termignoni  :evilgrin:

:grim  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pol sploh ne vem kaj razmišljaš edino preformance bi malo pogledal  kateri je boljši :D

Sprasujem bolj za kolege Diaveliste :)

Zase imam ze ogledanega, cisto nekaj tretjega ampak to predelamo v drugi temi. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ve kdo za koga, ki proda krivine akrapovič za Yamaho R6 ' 08?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še vedno, če kdo ve oz prodajal Akrapota ali kakšen drugi izpuh(homologiran) za Aprilio Pegaso Strada 650, letnik 2008? Sezona se bliža :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!