Skoči na vsebino

Akrapovič izpušni sistemi


wowman

Priporočene objave

zdravo pred kratkim sem kupil akrapovičev slip-on sistem za mojega Suzuki gsxr-a 600 k7 vendar me sedaj matra da bi zamenjal še krivine. Ima kdo akrapovičeve krivine slučajno kje doma ali pa če kdo ve če se jih lahko sploh kje naknadno dobi. 

 

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Mi lahko kdo razloži po kakšni politiki lahko dobim akrapovič v ITA cca. 300€ cenej kot pri nas. A ni ponavadi tako, da so "domači" izdelki v državi kjer jih izdelujejo ceneje,...  :glare:  :mellow:

Morda malo pozno, odgovorim z vprašanjem : zakaj so vsi EU   izdelki ( tudi izdelki iz drugih držav ) v USA bistveno cenejši ? 

Morda je odvisno od davčne politike določene države, morda od pogoltnosti trgovcev ( uvoznikov ), ......

Samo za ilistracijo:

 

http://www.yamaha-motor.eu/uk/campaigns/motorcycles/mt-09-akrapovic.aspx

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo gledam za Akrapotom za R1200R pa mi je "originalna" črno-rdeče-rumena nalepka malo nagraužna.

Na ebayu našel varianto brez nalepke z graviranim logom, ki mi je mnoooogo bolj všečen.

 

Je to original ali fake? Na uradni Akrapovičevi strani takega modela sploh ni v ponudbi?

V čemu je fora?

 

post-8529-0-28781900-1432894123_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo gledam za Akrapotom za R1200R pa mi je "originalna" črno-rdeče-rumena nalepka malo nagraužna.

Na ebayu našel varianto brez nalepke z graviranim logom, ki mi je mnoooogo bolj všečen.

 

Je to original ali fake? Na uradni Akrapovičevi strani takega modela sploh ni v ponudbi?

V čemu je fora?

Lasersko graviran je prodaja preko BMW-jeve prodajne mreže.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

Zdravo!

 

Zanima me, vsaj tule berem, da se čez mejo dobi malo ceneje akrapota. Kolega iz tujine iz malo slabse ekonomsko razvite dezele me sprasuje za V strom 1000 letnik 2003 kje novega dobit najceneje, lahko pri nas, lahko Italija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali kdo ve kje v Sloveniji bi lahko dobil tole nalepko za na izpuh, ker moja je že čisto popraskana in uničena.

223768976-M.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo.

Uspelo mi je dobiti rabljen auspuh. Zmontiral sem ga ze in eno krajso furo odpeljal. Zdaj bi ga pa rad homologiral.

Zraven sem sicer dobil certifikat ampak na njem pise da je za fz6 modelnega leta 2004. moj motor je namrec letnik 2008, takrat so prisli ven ze fz6-s2, tisti s starim izgledom so se pa tovarnisko blokirali na 57 kw, in jaz imam tega, star izgled s 57kW.

Sam akrapovic izpuh je verjetno itak enak vse od 2004 letnikov pa do konca S2 verzije. Zanima me ce s tem e1 certifikatom lahko homologiram ali ne? Na certifikatu pise tud tista RJ modelna stevilka, oziroma sta dve, moje RJ141 pa ni.

Bo to sploh slo cez al rabim kaksen drug certifikat zrihtat? Ceprav drug certifikat ima spet drugo stevilko in tista gravirana ne bo vec stimala.

Hvala za pomoc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo.

Uspelo mi je dobiti rabljen auspuh. Zmontiral sem ga ze in eno krajso furo odpeljal. Zdaj bi ga pa rad homologiral.

Zraven sem sicer dobil certifikat ampak na njem pise da je za fz6 modelnega leta 2004. moj motor je namrec letnik 2008, takrat so prisli ven ze fz6-s2, tisti s starim izgledom so se pa tovarnisko blokirali na 57 kw, in jaz imam tega, star izgled s 57kW.

Sam akrapovic izpuh je verjetno itak enak vse od 2004 letnikov pa do konca S2 verzije. Zanima me ce s tem e1 certifikatom lahko homologiram ali ne? Na certifikatu pise tud tista RJ modelna stevilka, oziroma sta dve, moje RJ141 pa ni.

Bo to sploh slo cez al rabim kaksen drug certifikat zrihtat? Ceprav drug certifikat ima spet drugo stevilko in tista gravirana ne bo vec stimala.

Hvala za pomoc

 

Noben problem = scan + photoshop + kopirni stroj =  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko sem jaz homologiral, so mojstri na internetu vse lepo preverili kako je s certifikati, tako da tisti scan pa itd... ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sem na akrapovicevi strani pogledal vec razlicnih fazerjev in imajo vsi isti certifikat.

Zmedlo me je ker je ta auspuh ze mal star in original certifikat nima dopisanga se mojga modela, ki je prisel z 2008. Tako da se bo dalo homoligirat.

Zanima pa me se ali je tole nastavljanje ventilov nujno ali lahko to sezono pocaka ker imam to po servisnem planu v zacetku 2016 sezone. Pravtako me zanima kako je z obnavljanjem izpuha? Izpuh je star verjetno malo manj kot 10 let vendar je kot nov in naj bi imel samo 500km prevozenih. Se ta pena stara z leti ali samo s kilometri?

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cisto odvisno koliko se ventili slisijo, koliko imas prevozenih, kdaj je bilo nazadnje stelano(ce je bilo). Bi pa jaz osebno stelanje ventilov na fazerju postavil na prvo mesto med servisi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo ve kje bi lahko dobo karbonski ščit, karbonsko objemko in nalepko za Hornet 900.

Cena?

 

post-3339-0-16663400-1436971929_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil gregor46
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo ve kje bi lahko dobo karbonski ščit, karbonsko objemko in nalepko za Hornet 900.

Cena?

 

attachicon.gifakrapovic.jpg

 

Jaz sem predkratkim pisal Akrapoviču za nalepko in dobil takle odgovor:

 

Pozdravljeni,

 

Hvala za vaš email.

 

Za nakup in informacije o cenah in dobavi naših produktov se lahko obrnete na pooblaščene prodajalce:

 

ELISA, d.o.o., Domžale

Trubarjeva 5a

1230

DOMŽALE

AS DOMŽALE MOTO CENTER, d.o.o.

Blatnica 3 A

1236

TRZIN

BS center d.o.o.

Zikova 2

1241

Kamnik

ČARMAN MOTOSPORT d.o.o.

Sora 5 B

1215

MEDVODE

TC MOTOSHOP d.o.o.

Leskoškova cesta 12

1000

LJUBLJANA

SERVIS ŠTERN KRANJ d.o.o.

Šmidova ulica 13

4000

KRANJ

MOTO CENTER PTUJ

Žabjak 60

2250

PTUJ

T & P CARS d.o.o.

Povžane 1

6242

MATERIJA

AVTOVAL D.O.O.

Pod Jelšami 2

1290

Grosuplje

KMC-MOTO CENTER KLEKL, Klekl Kristj

Juša Kramarja 5

9000

MURSKA SOBOTA

Mirko Kovič s.p. MIKMEKANIK

Begunjska 17

4248

LESCE

PVG, trgovina, storitve d.o.o.

Vanganelska cesta 14

6000

KOPER

AXLE d.o.o., Koper

Kolodvorska cesta 7

6000

KOPER

PANIGAZ KRANJ d.o.o.

Jezerska cesta 121

4000

KRANJ

MOTOR JET d.o.o.

Ptujska cesta 178

2000

MARIBOR

Igor Slemenik s.p.

Šentjanž 75

2373

Šentjanž pri Dravogradu

 

Nalepke za KTM izpuhe so identične ostalim, tako da ne bo problema..

 

Lp!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali kdo ve kje v Sloveniji bi lahko dobil tole nalepko za na izpuh, ker moja je že čisto popraskana in uničena.

223768976-M.jpg

jaz jo imam, mogoče celo dve :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alora,ce izpuh nima stevilk gor nebos homologiral,ce pa ma si zrihtas certifikat da je za tvoj model mopeda,pridobis nacrt o vgradnji,ali pa potrdilo o strokovni vgradnji,s tem gres na mesto kjer opravljajo homologacije oni poslikajo preverijo in pol vpisejo v kartoncek..mene je stalo 25 eur in motorja niso niti pogledali :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez stevilk bos bl tezko,edino ce das kakemu tablico naredit s stevilkami pa jo pol gor pripopas in upas da gre cez...Js sem imel za homologirat arrov pa sem pisal direkt italianom so mi ga po emailu poslali,verjetno bi mi tudi nacrt o vgradnji,sam pa sem sel raje do mehanika kjer mi je spisal racun o strokovni vgradnji da mi je on vgradil in je bilo reseno..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ciko hvala, se pravi če ni številk gor pol se ga ne da hudič :( , kje pa dobiš certifikat in načrt o vgradnji

vsi dokumenti (certifikat, navodila za vgradnjo) so na njihovi spletni strani. ali pa jim pises pa ti tudi posljejo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

žiu, mene pa zanima , recimo kot prvo če kdo ve; koliko je glasnejši izpuh brez db killerjev? kot drugo pa; zakaj bi bila automatska kazen 400€ in odvzem registrske tablice če nimaš db killerjev v izpuhih?  to je bila današnja tema s patruljo v planini :) fajn pobiča- odnesu sem jo samo z lepim pozdravom in srečno vožnjo do doma :) hehhe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker homologacija za izpuh velja samo z dusilci. Brez je tako kot bi auspuhe doma naredu. Sicer pa fajn policista da sta te spustila. Drugic mej dusilc s sabo in ga ponizno zmontiraj..mogoce policist ne bo tako zelo fajn ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugic, ce ne bos na mestu montiral dusilec, se tudi naprej ne bos smel pelat.

Seveda kljub kazni.

Popravljeno . Popravil motom
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!