Skoči na vsebino

Akrapovič izpušni sistemi


wowman

Priporočene objave

mogu bi jih vprašat, če jih prodajajo pa za kakšen dnar...po moje bi biu odgovor drugačen :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej pol sm jim še enkrat poslal mail da če jih lohk kupim al pa kje jih bi lohk dobu pa niso še nč odpisali :hmm:

a se ne učiš :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK:

hvala..sam če bi italijansko znal bi blo tud fajn :D a to se da tud po pošti naročit?kok pride poštnina..pa carina..a ve kdo?? ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poštnina za SLO je 2€, carina pa 7900€, a sam za tiste, ki ne vedo, da smo v EU :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poštnina za SLO je 2€, carina pa 7900€, a sam za tiste, ki ne vedo, da smo v EU :grim

Jaz sem v petek klical v Labo za obesek in so mi povedali, da v torek dobijo te zadeve (za majice in obeske sem ziher, ostalo ne vem).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem v petek klical v Labo za obesek in so mi povedali, da v torek dobijo te zadeve (za majice in obeske sem ziher, ostalo ne vem).

A z Labe ti lohk po pošti pošljejo ne?Lohk kar po spletni trgovini naročiš..al se motm?? :hmm: A se lohk še pozanimaš kok stane obesek?Od Akrapoviča mislm..kr sm gledu v Labi majo trenutno sam obeske od Alpinestars..

Hvala za info ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A z Labe ti lohk po pošti pošljejo ne?Lohk kar po spletni trgovini naročiš..al se motm?? :hmm: A se lohk še pozanimaš kok stane obesek?Od Akrapoviča mislm..kr sm gledu v Labi majo trenutno sam obeske od Alpinestars..

Hvala za info ;)

Tudi meni še niso znali povedat cene. So rekli, da bodo objavili slike in cene na internetu, takoj ko dobijo robo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi meni še niso znali povedat cene. So rekli, da bodo objavili slike in cene na internetu, takoj ko dobijo robo...

Hvala ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MENE PA ZANIMA, KOLIKO ČASA PO ZAČETKU PRODAJE NOVEGA MODELA MOTOCIKLA JE MOŽNO DOBIT IZPUH??

ZANIMA ME, KER SEM NEKJE ZASLEDIL DA JE, V KOLIKOR IZPUHA ZA DOLOČEN MOTOCIKEL ŠE NI V PROIZVODNJI, MOŽNO AKRAPOVIČA OBISKAT IN NAREDIJO MERITVE NA TVOJEM MOTOCIKLU???

MOŽNO?

:? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MENE PA ZANIMA, KOLIKO ČASA PO ZAČETKU PRODAJE NOVEGA MODELA MOTOCIKLA JE MOŽNO DOBIT IZPUH??

ZANIMA ME, KER SEM NEKJE ZASLEDIL DA JE, V KOLIKOR IZPUHA ZA DOLOČEN MOTOCIKEL ŠE NI V PROIZVODNJI, MOŽNO AKRAPOVIČA OBISKAT IN NAREDIJO MERITVE NA TVOJEM MOTOCIKLU???

MOŽNO?

:? :?

Je možno,samo če je njim to v interesu (nov model itd.).Motor(NOV) moraš pustiti tam ca 10 dni,da ga nažigajo do "amena"prevozijo ca 500 Km na valčkih z polno obremenitvijo in za nagrado,ker so ti zdrkal motor in bo po 10K Kil sigurno rabil olje,dobiš glušnik "zastonj".Moj motor (nov) nebi nikoli dal,raje ga sam najprej lepo utečen naredim 1-vi servis dam notri dobro olje in Akrapoviča kupim za ca 400 EUR in vem kakšen motor vozim in sem siguren,da ni noben motor nažigal z oljem za ulaufanje in da je bil motor pred vsako večjo obremenitvijo SEGRET !!!!!!! :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je možno,samo če je njim to v interesu (nov model itd.).Motor(NOV) moraš pustiti tam ca 10 dni,da ga nažigajo do "amena"prevozijo ca 500 Km na valčkih z polno obremenitvijo in za nagrado,ker so ti zdrkal motor in bo po 10K Kil sigurno rabil olje,dobiš glušnik "zastonj".Moj motor (nov) nebi nikoli dal,raje ga sam najprej lepo utečen naredim 1-vi servis dam notri dobro olje in Akrapoviča kupim za ca 400 EUR in vem kakšen motor vozim in sem siguren,da ni noben motor nažigal z oljem za ulaufanje in da je bil motor pred vsako večjo obremenitvijo SEGRET !!!!!!! :hmm:

Če so pri Akrapoviču že sami vrhunski strokovnjaki, verjetno vejo tudi, kako se motor pravilno uteka in ga ne gonijo hladnega. :rolleyes:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MENE PA ZANIMA, KOLIKO ČASA PO ZAČETKU PRODAJE NOVEGA MODELA MOTOCIKLA JE MOŽNO DOBIT IZPUH??

ZANIMA ME, KER SEM NEKJE ZASLEDIL DA JE, V KOLIKOR IZPUHA ZA DOLOČEN MOTOCIKEL ŠE NI V PROIZVODNJI, MOŽNO AKRAPOVIČA OBISKAT IN NAREDIJO MERITVE NA TVOJEM MOTOCIKLU???

MOŽNO?

:? :?

Akrapovič je kar se tiče ostale konkurance po mojih izkušnjaš "pozen". Za CBR 600 RR, ki je prišel v naše salone takoj po novem letu je trajalo do aprila.

Kar se tiče drugega vprašanja nimam izkušenj.

L.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

baje da zaradi konkurence

menda se je zgodilo da je med prvimi objaviv neki novga in so ga hitro koperali

Konkurenca je zdrava. Če si dober mislim, da ti tukaj ni treba špekulirati

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem v petek klical v Labo za obesek in so mi povedali, da v torek dobijo te zadeve (za majice in obeske sem ziher, ostalo ne vem).

A si slučajno še kaj klical v Labo?So že dobili obeske?Kr na njihovi spletni strani sm gledal jih ni še gor-od akrapoviča .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si slučajno še kaj klical v Labo?So že dobili obeske?Kr na njihovi spletni strani sm gledal jih ni še gor-od akrapoviča .)

Sem ravnokar pogledal, so gor, na prvi strani...kej si pa gledal? :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če so pri Akrapoviču že sami vrhunski strokovnjaki, verjetno vejo tudi, kako se motor pravilno uteka in ga ne gonijo hladnega. :rolleyes:

D.

Gon ga delavec-strokovnjaki pa delajo razne meritve.Moral bi biti enkrat zraven,ko se meri samo Ks in navor na zadnjem kolesu,če bi merili na tvojem motorju bi se zjokal,seveda vprašanje koliko rad imaš svoj motor,oziroma koliko je zate vreden.Kolega je dal izmeriti na V-maxu sem bil zraven in nekaj ni bilo vredu z prvo meritvijo, hoteli so meritev ponoviti in ni več dovolil. Rekel je da vseno koliko ima konj in navora ampak,da bi rad motor še nekaj časa vozil. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!