Skoči na vsebino

Akrapovič izpušni sistemi


wowman

Priporočene objave

kateri proizvajalec izpuhov je bolši

Termignoni ali Akrapovič (mislim nasplošno)

mi je neko povedal od termignonija da pri njih je izpuh zamo za glas za moč pa poskrbi elektonika in zračni filter ki ga dobiš v kompletu

čemu sluzi "ror" če ti ne da dodatnih KM

upam da ne posredujem napačnih info( vem pa od nekoga ki prodaja ducatije v claasu)

Popravljeno . Popravil miha
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me preko katerega človeka bi lahko kupil dodatne dele za izpuh oz. rabim "polnilo" (nevem kako imenuje). Večkrat sem jim že pisal na mail, in nisem dobil maila. Tako, da me je že minilo kontaktirati. Vsake informacije bom vesel. Iskani del sem označil na sliki.

lp

post-14902-1180031503.jpg

Popravljeno . Popravil Jaka_yamaha
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me preko katerega človeka bi lahko kupil dodatne dele za izpuh oz. rabim "polnilo" (nevem kako imenuje). Večkrat sem jim že pisal na mail, in nisem dobil maila. Tako, da me je že minilo kontaktirati. Vsake informacije bom vesel. Iskani del sem označil na sliki.

lp

Mogoče pri kakšnih pooblaščenih prodajalcih(TSC Laba,Motorjet.....)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me preko katerega človeka bi lahko kupil dodatne dele za izpuh oz. rabim "polnilo" (nevem kako imenuje). Večkrat sem jim že pisal na mail, in nisem dobil maila. Tako, da me je že minilo kontaktirati. Vsake informacije bom vesel. Iskani del sem označil na sliki.

lp

pomoje bi blo bols k bi kr direkt u fabrko poklicu .)

Malo hudo 8a

01/787 84 04

031 606 888

051 350 888

tole telefonski imenik najde

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Res ne vidim, kaj bi pri Akrapoviču lahko delali drugače, da bi tam bilo to tako grozno!?

D.

Brumer, tudi mene zanima kaj delajo tako narobe.

tudi mene. menda ja ne zakurblajo hladnega motorja, pa ga držijo pol minute v vsaki prestavi na blokadi? :?

da nismo vsi na ignoru :ohmygod:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Amm, js bi pa sam zlooo pohvalu tale Akrapovič... Mam ga sicer na samo 125cc motorju, ampak brez dušilca je res svetoven zvok. Sigurno vreden svojega denarja :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, če je slučajno kje v moto krogih že nanesla debata, da bi na gsxr 1000 l 2007 Akrapota le po eni strani speljalil, ker za dva je pa že orng strošek...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morda bodo nardili enako kot so za xx-a varianta slip-on bo z dvema izpuhoma tako kot je že bilo prikazani na njihovem page-u, evo pa z enim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morda bodo nardili enako kot so za xx-a varianta slip-on bo z dvema izpuhoma tako kot je že bilo prikazani na njihovem page-u, evo pa z enim.

Skoraj sigurno, saj je pri kompletnem sistemu (racing, evo line) važen tudi prihranek teže. Vendar ne vem koliko bo kompleten sistem cenejši od dveh slip-on izpuhov...No, ne bo.

Če si mel za GSXR 1000 letnik 07 boš mel pa tut za akrapota...

Popravljeno . Popravil MarduK
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, če je slučajno kje v moto krogih že nanesla debata, da bi na gsxr 1000 l 2007 Akrapota le po eni strani speljalil, ker za dva je pa že orng strošek...

je narejen že. sem včeraj na motosrečanju videl akrapota. na gsxr1000 letnik 2007 samo na desni strani

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče je pa kaj z pravili SBK ali pa pravili vztrajnostnih dirk povezano, motor mora ohraniti podobo originalnega motorja, lanske R1 so imele tudi dva izpuha, dejansko je pa bil en "slep" oz. brez funkcije, mislim da je pri kawah bilo enako. Letošnji K7Gixer ima na SBK dva izpuha če pa je kateri "slepec" pa ne bi znal povedat.

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imaš prav. Citat pravilnika za alpe adria

19.5.22 Exhaust System

Exhaust pipes and silencers slip-on may be changed or modified.

The noise limit for 125 cc Sport production machines will be 102 dB/A with a tolerance of + 3dB/A

The location of the silencer must remain as original.

Wrapping of the exhaust system is not allowed.

Titanium and carbon exhaust pipers and silencers are allowed.

For safety reasons the exposed edge(s) of the exhaust pipe(s) outlet must be rounded to avoid any sharp

edges.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me kaj vtaknete v luknjico za vijak Db-killerja (včasih med vožnjo malo žvižga, ko zrak uhaja skozi). Vem da nekateri dajo skozi vijak. Nekje sem pa slišal za nalepke, da prekriješ luknjo. Kdo ve kakšne nalepke so to da ne zgori? In kje se jih da dobiti?

Popravljeno . Popravil Matic doc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da tebi ne žvižga kaj drugega :trance_33_sleep: Poglej malo lonec okoli netov, da ti kje ne pušča. Podobno se je zgodilo kolegu, ki mu je na novem loncu, pri netu, puščalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me kaj vtaknete v luknjico za vijak Db-killerja (včasih med vožnjo malo žvižga, ko zrak uhaja skozi). Vem da nekateri dajo skozi vijak. Nekje sem pa slišal za nalepke, da prekriješ luknjo. Kdo ve kakšne nalepke so to da ne zgori? In kje se jih da dobiti?

Na mojem je že taka gumica čez.. k jo natakneš not, pa ni več luknje.. :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj, ne morm več uredit posta :S Če si to mislil al tisto zgoraj?

post-9211-1180287917_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem, spodnjo sem dal tisto gumo čez, če je že prej bila tam.. zgoraj pa tak ne rabiš. Skor 100% ne žvižga tisto..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To da pri netih nebi tesnilo dvomim (izpuh je nov). Sem govoril z mehanik, ki pravi da so že iskali vzrok žvižganja in ko so zamašili luknjo je izginilo. Pa še to, žvižganje je komaj zaznavno nekje pri 6000 obratih (moraš zelo dobro poslušat da razločiš od preostalega hrumenja). Je pa to tisti klasični izpuh z ozkim grlom (termignoni- žal nimam slikce).

A za nalepke pa ni nihče slišal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od kolega je bil popolnoma nov, ko ni tesnilo. Malo bodi pozoren, če bi se kje pri netih pokazale sledi.

Upam, pa rešiš, bilo kaj da je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi res noben ne ve niti približne cene povedat za komplet gsxr 1000 2005-06 Evolution line - Street Legal in Racing line - Street Legal... Rabim vsaj približno ceno, da ne težim brezveze po telefonu... :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi res noben ne ve niti približne cene povedat za komplet gsxr 1000 2005-06 Evolution line - Street Legal in Racing line - Street Legal... Rabim vsaj približno ceno, da ne težim brezveze po telefonu... :huh:

EVO: cca 1.700 €

RACING: cca 1.300 €

Lp,

Andrej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!