Skoči na vsebino

Akrapovič izpušni sistemi


wowman

Priporočene objave

A mi res noben ne ve niti približne cene povedat za komplet gsxr 1000 2005-06 Evolution line - Street Legal in Racing line - Street Legal... Rabim vsaj približno ceno, da ne težim brezveze po telefonu... :huh:

Za kakršnekoli informacije glede Akrapoviča so zelo ustrežljivi preko e-maila pri Elisi.. Za vnaprej :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta cena ki ti jo je motofreak napisal bo kr držala., drugače pa Elisa tud zelo ok pa še montažo maš tam kar je tud dosti, sploh če se zanimaš za celega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti se kar z njim al pa z Nevo pogovori, oba dobro vesta kako stvari stojijo in ne se ne rabiš bat da ti prodata mačka v žaklju :grrr :grrr , no če se slučajno odločiš za celo varianto pa ti iz lastnih izkušenj povem, da le pazi kako prehitevaš ostale mopede v prometu, ker zadeva po besedah mojih kolegov res noro pokne ko ga priviješ mimo. :naughty: :naughty: Da neboš kakega v jarek spravo. :ninja: :ninja:

Popravljeno . Popravil Zx_R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali je možno dobit Akrapovič HEXAGONALEN izpuh za Hondo cbr 600 RR letnik 04?? Iskal sem po netu pa ga ne najdem ... je edino od letnika 05 naprej. Če ga slučajno ni za dobit bi bilo kaj narobe če bil dal gor od 05?? Ter približna cena me zanima samo za lonec?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ga slučajno ni za dobit bi bilo kaj narobe če bil dal gor od 05??

Homologacija ne bi veljala...

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Homologacija ne bi veljala...

D.

A drugač pa paše normalno gor?? Mogoče malo bedna vprašanja sam res me zanima, ker ga imam namen čim prej kupit!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje ne paše, ker če bi potem bi že sama firma ponujala za 04 model izpuh v normalni in hexagonal verziji, najbolje pa da v ivančno vprašaš, telefonske so v tej temi že večkrat napisane. Prvo pa preglej na njihovem pageu kaj ponujajo za l04.

Popravljeno . Popravil Zx_R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej se tut js lahko pohvalim da imam Akrapoviča. :naughty: :D

Tomos SM 125 F + Akrapovič :D

Sej ga nimam zarad frajarišenja, je res dober zvok pa pospeški :OK:

Popravljeno . Popravil AbNormaln
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kriv sem, priznam :D

Jo pa lahko kermu ŠENKAM po kosih, jo lahko sestavi kot puzzle :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si šel čisto novega akrapota na črno barvat? :krneki:

Pa tole je greh laufat brez dynojeta. :naughty:

da, takoj ko sem ga pripeljal domov...
BC in kok pride takle komplet za X-a?
preveč :cry: :BUA:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čuden je tale akrapovTič, nekega očitnega povečanja moči ni opazit in motor se ,,grše" pelje...

naredim pa več kilometrov kot prej. :krneki:

Popravljeno . Popravil BC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čuden je tale akrapovTič, nekega očitnega povečanja moči ni opazit in motor se ,,grše" pelje...

naredim pa več kilometrov kot prej. :krneki:

prehitro si nalepko dol odtrgal :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čuden je tale akrapovTič, nekega očitnega povečanja moči ni opazit in motor se ,,grše" pelje...

naredim pa več kilometrov kot prej. :krneki:

Saj pravim, da je komplet akrapota greh gor tlačit brez powercommanderja ali dynojeta. V bistvu je lahko še slabše kot original.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že samo pri loncu, se pri nekaterih motorjih priporoča zvečanje diz.. Pri kompletu pa obvezno dynojet ali powercommander!! Tle sploh ni vpašanja, ker šele takrat bo izpušni sistem lahko prišel do izraza. Obvezno to čimprej poštimaj!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj pravim, da je komplet akrapota greh gor tlačit brez powercommanderja ali dynojeta. V bistvu je lahko še slabše kot original.
Že samo pri loncu, se pri nekaterih motorjih priporoča zvečanje diz.. Pri kompletu pa obvezno dynojet ali powercommander!! Tle sploh ni vpašanja, ker šele takrat bo izpušni sistem lahko prišel do izraza. Obvezno to čimprej poštimaj!
to je bedarija. toliko denarja fukneš, da ti bo motor slabše delal? eh
The Bolt-On, Slip-On, Sport Production, Racing, Evolution and Street Legal lines are designed to function properly using the stock carburetor or electronic fuel injection set-ups. This means that no changes to the stock set-ups are necessary in order to use Akrapovic exhaust systems. Also, all of the performance specifications which we measure and list for each exhaust system model are based on stock set-ups.
enako pravijo v Elisi.

samo z menjavo izpuha bi moral motor delovati veliko bolje kot original (v mojem primeru se naj bi moč povečala za najmanj 10KM).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je bedarija. toliko denarja fukneš, da ti bo motor slabše delal? eh

Ne vem no.. Če boš po internetu poiskal kaj informacij na to temo boš ugotovil, da se strokovnjaki na tem področju načeloma strinjajo s tem kar je napisal Simonsi in jaz.

Jaz sem samo lonec zamenjal, pa je motor slabše delal.. Sem dal noter večje dize in povečal zrak.. Čisto druga pesem

LP, DeX

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je bedarija. toliko denarja fukneš, da ti bo motor slabše delal? eh

enako pravijo v Elisi.

samo z menjavo izpuha bi moral motor delovati veliko bolje kot original (v mojem primeru se naj bi moč povečala za najmanj 10KM).

Najbolje, da izpuh reklamiraš - očitno so ti prodali pokvarjenega... :slap:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je bedarija. toliko denarja fukneš, da ti bo motor slabše delal? eh

enako pravijo v Elisi.

samo z menjavo izpuha bi moral motor delovati veliko bolje kot original (v mojem primeru se naj bi moč povečala za najmanj 10KM).

Bo že držalo, meritve so delane na popolnoma originalnih motorjih, zamenjan je le izpuh.

Glede tega, kaj deluje bolje in kaj ne, bi moral pa že pred nakupom pregledati krivuljo navora in moči. Ponavadi je pri kompletnih izpuhih (racing, evo line) v nižjih obratih precej manj konjskih moči, sploh pa navora. Moč se dejansko poveča za kolikor je deklarirano, vendar samo v določenih obratih. Če pa hočeš pridobiti moč oz. priti na isto v nizkih obratih, boš pa kupil še powercommander ali dynojet dize...

Zna pa bit nalepka, res je. Sem slišal, da bolj leti če jo nalimaš na original avspuh :)

Popravljeno . Popravil MarduK
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!