Skoči na vsebino

Akrapovič izpušni sistemi


wowman

Priporočene objave

Fantje ne bit preveč pametni, tak mehanik ko je Tomaž iz elise jih lahko prešteješ na prste ene roke v sloveniji(ČE), tak da ne trmoglavit nekaj v tri dni, malo povprašajte dirkače v okolici domžal pa tud dlje po slo.pa vam bodo oni povedali kako tam stvari stojijo,sem že večkrat bil tam pa ima Tomaž zmeraj v ''obdelavi'' najmanj eno ali več tekmovalnih specialk, tako da on ziher ve kako in kaj, tud glede dynojeta ali powercomanderja.....pa tud do strank so zelo korektni, vsaj do mene in mojih kolegov.

Pa naj še nekdo pojasni kaj bi praktično svetovno najbolj znanana firma rorov pridobila z tem da pod description napišejo tud to kar je busa zgoraj citiral.

Ko bi crknilo par specialk al pa tudi seriskih mopedov zaradi njihovih rorov ne verjamem da bi oni še sploh kak ror prodali, sploh pa ne za tako zasoljeno ceno.

Aja morda pa hočejo z tem ko to napišejo povedat da so njihovi rori oh in sploh tako dobri da ničesar ne poterbujejo, lepo vas prosim.

Tudi sama elisa prodaja-montira powercomanderje in mislim da bi jim bil interes nekaj zaslužit če bi bilo potrebno, me zanima kako bi pa komentiral če bi ti pa Tomaž reko, ja zdaj je pa OBVEZNO treba še elektroniko menjat al pa vbrizg naštelat , ti bi zato odštel precej denarja pol bi pa blo en kurac razlike, spet bi ga popljuvali tako kot pljuvate vsepovsod in vsepovprek po vseh ki jih v bistvu niti ne poznate in po vseh ki imajo več pojma o vas ,ker vi itaq vse veste!!

Ne bit bolj pameten od vseh , zakaj sploh eni taisti sprašujete določene stvari, ko pa drugič spet pokažete kako ste najpametnejši, te pa sami šraufajte če pravite da eni mehaniki nimajo pojma, ne mislim zdaj samo ta zgornji primer.

Ps, Samo še to ko sem taprave volje.

Moja honda ma prevoženih zdaj 6kkm z evo varinato akrapota, pa že bati, pa ojnica zadi pr auspuhi ven tečejo zdaj sploh ko je fejst vroče, pizda ne vem če me ni Elisa zajebala ko sem reko če potrebujem powerja pa so rekli da ne, pa cuka pa ruka tud stalno bolj,gre pa itaq nena nikam, sploh z totim rorom zdaj, ne vem no, kaj je to lahko kaj narobe mogoče... :whistle:

Popravljeno . Popravil Zx_R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

The Bolt-On, Slip-On, Sport Production, Racing, Evolution and Street Legal lines are designed to function properly using the stock carburetor or electronic fuel injection set-ups. This means that no changes to the stock set-ups are necessary in order to use Akrapovic exhaust systems. Also, all of the performance specifications which we measure and list for each exhaust system model are based on stock set-ups. We assume full responsibility for the accuracy of these specifications. However, we also believe that it is possible to improve the original set-ups when our exhaust systems are used.

Vir: Akrapovič

nikjer pa ne piše, da bo stvar v nizkih in srednjih obratih delal enako dobro ali bolje, kot z original auspuhom ...

pač dela ... če pa dela "slabše", je pa to relativno ... a ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to so besede z katerimi so se te na brzino rešli ker se neda nobenem celi dnajebat z dizami oz prestavljanje eletronskega vbrizga. to je najboljše najdit kakega ko za hobi šraufa in da si cajt vzame.
saj se me ni na brzino rešil, sva se še nekaj časa pogovarjala. tudi dela se ne brani...
Kdo ti je kriv, da nasedaš marketingu... :whistle: Mislim, da je na tem forumu - pa tudi v tej temu - bilo že večkrat povedano in razloženo, da prilagoditev ob menjavi izpušnega sistema (še posebej celotnega) JE potrebna...
jaz sem kriv in meni je žal denarja.

ampak še vedno dvomim, da bi ,,prilagoditev" prinesla veliko razliko, če je že cel zamenjan izpuh ni...

nikjer pa ne piše, da bo stvar v nizkih in srednjih obratih delal enako dobro ali bolje, kot z original auspuhom ...
nikjer tudi ne piše, da bo v visokih obratih delal bolje, ampak da se zmogljivost poveča (v vseh obratih)...
pač dela ... če pa dela "slabše", je pa to relativno ... a ne?
niti ne...
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nikjer tudi ne piše, da bo v visokih obratih delal bolje, ampak da se zmogljivost poveča (v vseh obratih)...

no, saj moč je verjetno res večja ... je pa tko - verjetno še nobena racing machine ni delovala bolj gladko in manj cukala od serijskega matičnega stroja z original opremo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

možno, vendar z menjavo izpuha še ne dobiš rejcing mašine...

itak. ampak - če se lahko pelješ in ti ne crkuje, potem "dela". :) kako pa deluje, je pa drugo ...

ajt, uživaj, upam, daboš rešil. .. še zmer lahko daš original gor ... al pa daš mašino natunat po svojem okusu in boš ultra zadovoljen (in lajši za nekaj cekinov).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

itak. ampak - če se lahko pelješ in ti ne crkuje, potem "dela". :) kako pa deluje, je pa drugo ...

ajt, uživaj, upam, daboš rešil. .. še zmer lahko daš original gor ... al pa daš mašino natunat po svojem okusu in boš ultra zadovoljen (in lajši za nekaj cekinov).

ŽE že samo bolj jo tjunaš slabše laufa(vsaka mašina) z nizkimi obrati.Pri višjih obratih pa pride stvar do izraza,sploh pri motorjih z večjo kubaturo in z odstranitvijo originalnega izpuha z katalizatorjem.Že samo z odstranitvijo katalizatorja bi pridobil najmanj 10 Ps.Pač če montiraš Akrapoviča pod prostim tekom laufa mašina slabše in pri odvzemanju plina poka iz auspuha to moraš vzeti v zakup,z slip on vloškom se stvar izboljša za ca 50%,vredu za policaje muzike pa ni več prave,verjetno je tudi par Ps manj OK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, mene pa rafali izpod riti prav nič ne motijo, tudi malo ognja se včasih pokaže B).

Popravljeno . Popravil Zx_R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, mene pa rafali izpod riti prav nič ne motijo, tudi malo ognja se včasih pokaže B).

to je itak najboljša stvar pri vsem :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je itak najboljša stvar pri vsem :worship:

eni za to jemo pasulj, pa je...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sir ok, grmenje izpod riti mi je jasno, samo kak za hudiča pol pri takem gorivu prideš do fire efekta???? :slap: :slap: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kak za hudiča pol pri takem gorivu prideš do fire efekta????

Zippo dela čuda :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Na tomosu 125SM imam komplet akrapovič izpuh.

Je to normalno, da ko motor prižgan stoji na mestu krivina močno ŽARI, močna oranžna barva?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če komu pride prav

kolega ima bon za nakup pri Akrapoviču za 600€, proda ga za 500€

več na PM

Popravljeno . Popravil Zdrawc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na tomosu 125SM imam komplet akrapovič izpuh.

Je to normalno, da ko motor prižgan stoji na mestu krivina močno ŽARI, močna oranžna barva?

Ni normalno in je škodljivo.

Imaš prerevno mešanico. Daj večjo glavno dizo, dvigni iglo za eno stopnjo in odvij vijak za "zrak" za 1/4 ali 1/2 obrata.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni normalno in je škodljivo.

Imaš prerevno mešanico. Daj večjo glavno dizo, dvigni iglo za eno stopnjo in odvij vijak za "zrak" za 1/4 ali 1/2 obrata.

Kje pa bi dobil dize za uplinjač mikuni VM26?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

A bi mi kadu znal povedat koliko me pride slip-on za Z750 letnik 2007 ali pa pri komu se ga da dobit??? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bi mi kadu znal povedat koliko me pride slip-on za Z750 letnik 2007 ali pa pri komu se ga da dobit??? :?

poklic elisa al pa direkt u akrapota tm ti bojo skor 100% znal povedat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!