Skoči na vsebino

Akrapovič izpušni sistemi


wowman

Priporočene objave

Par dni zmontirani Akrapovič! Ni še bilo prave priložnosti, da preizkusim njegove prednosti!! Zvok je :naughty:

Nice.

Lepo paše!

Maš komplet ali samo slip-on?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prednosti akrapota :? če mene prašaš prou bistvene prednosti ni, jz ga mam zj gor dva mesca, pa use kar je je iz dneva u dan bl glasn. da bi mi pa nevem kok bl letu pa lih ne no, pa še mopi mi mau več kur. ampak zvok, joj zvok je pa zakon :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj si pa tako negativno nastrojena

ja pa sj nism, sam take smotane izjave daje no, k kle sploh ni debata o lepoti akrapota ampak o njegovih zmogljivostih (sj veš ka mislm). če se gremo pa ocenjevat lepoto pa odprimo novo temo "komi je oz. ni akrapo ušeč" pol se bo pa not pisal - men je, men tud, men pa ni, itd. brezveze. če nima nč druzga pametnga not za napisat nj rajš ne napiše, k mi gre že kr mau na živce s temi neumesnimi izjavami.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pa sj nism, sam take smotane izjave daje no, k kle sploh ni debata o lepoti akrapota ampak o njegovih zmogljivostih (sj veš ka mislm). če se gremo pa ocenjevat lepoto pa odprimo novo temo "komi je oz. ni akrapo ušeč" pol se bo pa not pisal - men je, men tud, men pa ni, itd. brezveze. če nima nč druzga pametnga not za napisat nj rajš ne napiše, k mi gre že kr mau na živce s temi neumesnimi izjavami.

Just asking.

It doesnt bother me :whistle:

Popravljeno . Popravil Original-One
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rajš me kej druzga prašej :naughty: :whistle:

a v povezavi z izpušnimi sistemi? :whistle:

Popravljeno . Popravil Original-One
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sebe poglej

vidim 130 kg žive lepote :)

in to brez akrapota

pa ti? :P

mimogrede - je že komu uspelo pogruntat, kje v tujini naročiti "na kile" volno za v rore?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pa sj nism, sam take smotane izjave daje no, k kle sploh ni debata o lepoti akrapota ampak o njegovih zmogljivostih (sj veš ka mislm). če se gremo pa ocenjevat lepoto pa odprimo novo temo "komi je oz. ni akrapo ušeč" pol se bo pa not pisal - men je, men tud, men pa ni, itd. brezveze. če nima nč druzga pametnga not za napisat nj rajš ne napiše, k mi gre že kr mau na živce s temi neumesnimi izjavami.

naslov in podnaslov te debate:

AKRAPOVIČ izpušni sistemi, vse v zvezi z Akrapovičevimi auspuhi :)

Nisem nič v temo brcnil. - pa kljub temu sem te v jajca zadel, zgleda :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidim 130 kg žive lepote :)

in to brez akrapota

pa ti? :P

mimogrede - je že komu uspelo pogruntat, kje v tujini naročiti "na kile" volno za v rore?

Nenadno povečanje dioptrije?

Malce megleno vidiš kajne?

Mogoče obisk okulista?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naslov in podnaslov te debate:

AKRAPOVIČ izpušni sistemi, vse v zvezi z Akrapovičevimi auspuhi :)

Nisem nič v temo brcnil. - pa kljub temu sem te v jajca zadel, zgleda :D

:wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa razlika v teži?

Kar se pa teže tiče, pa lohk povem, da je Krap veliko, veliko lažji od originala. Original je pravi top!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se pa teže tiče, pa lohk povem, da je Krap veliko, veliko lažji od originala. Original je pravi top!

:grim sej zato sm pa reku... ko sm original potežkal, sm mislil, da ga bom na tla spustil :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mimogrede - je že komu uspelo pogruntat, kje v tujini naročiti "na kile" volno za v rore?

Koliko "kg" pa rabiš tu je 1 kg cca 50 Eur + poštnina? To za svojo Multiko rabiŠ? Koliko ti gre pa not?

:unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a v povezavi z izpušnimi sistemi? :whistle:

:lol1: :lol1: :lol1:

ja tud lohk, sam itak ti več veš od tega, tko, da se ti ne splača, nč novga nauš zvedu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!