Skoči na vsebino

Akrapovič izpušni sistemi


wowman

Priporočene objave

:lol1: :lol1: :lol1:

ja tud lohk, sam itak ti več veš od tega, tko, da se ti ne splača, nč novga nauš zvedu.

Ali pač? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali pač? :naughty:

:hmm: od auspuhou (no saj za mojga) ti lohk sam povem kok je nabavna cena pa kok je prodajna cena, pa za kok sm ga jz dobila (sam to ni za u javnost :P )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: od auspuhou (no saj za mojga) ti lohk sam povem kok je nabavna cena pa kok je prodajna cena, pa za kok sm ga jz dobila (sam to ni za u javnost :P )

a je tvoj auspuh na prodaj al kaj? :whistle: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je tvoj auspuh na prodaj al kaj? :whistle: :winkiss:

ta originaln kamot, mojga akrapkota pa no vej hozej :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta originaln kamot, mojga akrapkota pa no vej hozej :evilgrin:

A ti maš dva auspuha?

no way :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti maš dva auspuha?

no way :)

dva auspuha? ja originalnga mam še u garaži, akrapota mam pa na mopiju. ka nj originalnga kr preč vržem al ka :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dva auspuha? ja originalnga mam še u garaži, akrapota mam pa na mopiju. ka nj originalnga kr preč vržem al ka :?

Mal sva se narobe razumela. So pa tvoji posti bolj "on - topic". ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dva auspuha? ja originalnga mam še u garaži, akrapota mam pa na mopiju. ka nj originalnga kr preč vržem al ka :?

Ne pa ga nimaš u garaš, ker je še vedno pr men na skednu. :grim

Hit povej če mislš preč vršt, de jest en "tenglc" za rože vn odrežem. Madona bo mati vesela k bo tko lepo kromast. :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne pa ga nimaš u garaš, ker je še vedno pr men na skednu. :grim

Hit povej če mislš preč vršt, de jest en "tenglc" za rože vn odrežem. Madona bo mati vesela k bo tko lepo kromast. :D :D

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

ne ne ga preč metat, ka pa veš, če me bo prjel mopija prodajat, da bo šu še original zravn.

:slap: fak ej sj u nasledno k bom šla z avtam na šiht, te pokličm, da ga pridm iskat, pa da bo pol res u moji garaži

bohve kok na dinosu dobiš za krom :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal sva se narobe razumela. So pa tvoji posti bolj "on - topic". ;)

aja no, sj sm ti rekla, da pojma nimam od auspuhou hehe

a da so. oki doki toki voki :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja no, sj sm ti rekla, da pojma nimam od auspuhou hehe

a da so. oki doki toki voki :winkiss:

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

ne ne ga preč metat, ka pa veš, če me bo prjel mopija prodajat, da bo šu še original zravn.

:slap: fak ej sj u nasledno k bom šla z avtam na šiht, te pokličm, da ga pridm iskat, pa da bo pol res u moji garaži

bohve kok na dinosu dobiš za krom :kva2:

Ne, ne sej Dinosu ga nebi dau. Samo zadnč je pa ata (itak vedno poln enih čudnih idej), že res imu namen to mal požagat pa izdolbst, ker bi k negoumu cebelnaku tko fajn ene dva lončka pasala - za na vsako stran edn. :D

Samo sm mu povedou de nč nau... .)

ps: Se nč ne mudi. Zdej je na varnem. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja no, sj sm ti rekla, da pojma nimam od auspuhou hehe

kva se pa pol oglašaš v tej temi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, ne sej Dinosu ga nebi dau. Samo zadnč je pa ata (itak vedno poln enih čudnih idej), že res imu namen to mal požagat pa izdolbst, ker bi k negoumu cebelnaku tko fajn ene dva lončka pasala - za na vsako stran edn. :D

Samo sm mu povedou de nč nau... .)

ps: Se nč ne mudi. Zdej je na varnem. :lol1:

reč atu, da mu nau kej na misu hodil :winkiss:

pečo tnx

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kva se pa pol oglašaš v tej temi?

zato k ga saj mam, ti pa ne :slap:

pa rajš se upraši zaka se ti oglašaš u tej temi :eek: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A v tej temi se bolj irca vidm.Zato pa je tok neuporabnih strani.Rajš povejte če se da dobit Izpuh za Yamaho FZ6 v stilu R1 Hexagonal.Ker te katere sem jst vidu so dizajnersko čist mem in motor pogršajo velik.

LP Rok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A v tej temi se bolj irca vidm.Zato pa je tok neuporabnih strani.Rajš povejte če se da dobit Izpuh za Yamaho FZ6 v stilu R1 Hexagonal.Ker te katere sem jst vidu so dizajnersko čist mem in motor pogršajo velik.

LP Rok

Težka bo, edino kakšna predelava...

Sam sm že mal gruntal o hexagonalcih iz R1 na VFR :unsure: bomo vidl, moram še Leovinceta prej prodat...

Bomo pozim take fu...e špilal :evilgrin:

Popravljeno . Popravil T
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ve kdo kje se da najugodneje dobit akrapovicev izpuh z cim manjsimi procenti od prodajalca? al pa ce ma kdo kake ugodnosti?

Pa ja ne boš dajal to na motor?Moja sopotnica ma zmeraj mal ožgano tazadnjo. :evilgrin: Hec na stran.Vem za zelo ugodno varjanto.Ampak samo v povezavi z nakupom novega motocikla.Kar ti pa verjetno ne ustreza

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ima mogoče kdo na FZ6 akrapovičev izpuh in da bi biv prpipravljen izmerit dimenzije lonca

višina X širina

da vem če bi objemka pasala na izuh od wingsa

Popravljeno . Popravil miha
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A v tej temi se bolj irca vidm.Zato pa je tok neuporabnih strani.Rajš povejte če se da dobit Izpuh za Yamaho FZ6 v stilu R1 Hexagonal.Ker te katere sem jst vidu so dizajnersko čist mem in motor pogršajo velik.

LP Rok

Ti lahko iz prve roke povem da ti ne bo pasalo, ker so dušilci od R1 večji in jih ne boš spravil v plastiko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti lahko iz prve roke povem da ti ne bo pasalo, ker so dušilci od R1 večji in jih ne boš spravil v plastiko.

A dej dej, kaj pa ti veš.... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!