Skoči na vsebino

Akrapovič izpušni sistemi


wowman

Priporočene objave

to je ze res...samo je enostavno predraga...tolk bolsa od akrapota pa tud ni

v ameriki stane samo 300€ (carbon), ampak zal ne posiljajo v evropo, kar je tudi logicno, ker bi drgac vsak tam naroceval in tukaj nebi bilo biznisa...

Kolk pa je yoshimura? Tudi jaz mislim nabaviti v zimskem času akrapota ali yoshimuro...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje se da dobiti največji rabat(popust) za akrapoviča?

Pri katerem prodajalcu?

Največji popust bo problem,da se pa kaj zrihtat,poklič po telefonu,da mi daš točne podatke od motorja, tvoj telefon in naslov- potem pa se slišiva,veš javno nebom o tem razpravljal.Moj GSM 040/702370. :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk pa je yoshimura? Tudi jaz mislim nabaviti v zimskem času akrapota ali yoshimuro...

sam lonec od yoshimure je konkretno cez 600 ali celo 700€ (zdaj ti tocne cene res ne znam povedat), akrapo je pa nekje 200€ manj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam lonec od yoshimure je konkretno cez 600 ali celo 700€ (zdaj ti tocne cene res ne znam povedat), akrapo je pa nekje 200€ manj...
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Damn... nič ne bo z Yoshimuro :blink: čist preveč keša... za to dobiš že komplet rabljenega akrapota...

ja jaz tud gledam ce bi mel kdo kaj rabljenega, sam tezko je to dobit...bomo ze zrihtali nekaj in vrjetno bo to kr en igor :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Damn... nič ne bo z Yoshimuro :blink: čist preveč keša... za to dobiš že komplet rabljenega akrapota...

Hehe, ja dragi so, predragi. Predlagam, da nihče ne kupi Yoshimure :whistle: Sigurno ni toliko boljši, kot je razlika v ceni, pa še homologacij nimajo. Popolnoma zgrešeno vam pravim :)

Podpirajte Slovensko industrijo :D

Popravljeno . Popravil MarduK
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, ja dragi so, predragi. Predlagam, da nihče ne kupi Yoshimure :whistle: Sigurno ni toliko boljši, kot je razlika v ceni, pa še homologacij nimajo. Popolnoma zgrešeno vam pravim :)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pozdravljeni,

Sem kupil rabljen izpuh Akrapovič za Yamaho FZ6 Fazer ( 2 izpuha pod sedežen),pa me zanima,če kdo ve,kje bi se dalo dobit tiste vložke za manjšo glasnost izpuha( NOISE DAMPER),ker jih je prejšnji lastnik izpuha nekam založil in jih ne najde.

Če jih kdo ima in jih ne rabi jih kupim.

Lep pozdrav,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

Sem kupil rabljen izpuh Akrapovič za Yamaho FZ6 Fazer ( 2 izpuha pod sedežen),pa me zanima,če kdo ve,kje bi se dalo dobit tiste vložke za manjšo glasnost izpuha( NOISE DAMPER),ker jih je prejšnji lastnik izpuha nekam založil in jih ne najde.

Če jih kdo ima in jih ne rabi jih kupim.

Lep pozdrav,

ima da se dere, js ti dam svojga, je odveč :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

Sem kupil rabljen izpuh Akrapovič za Yamaho FZ6 Fazer ( 2 izpuha pod sedežen),pa me zanima,če kdo ve,kje bi se dalo dobit tiste vložke za manjšo glasnost izpuha( NOISE DAMPER),ker jih je prejšnji lastnik izpuha nekam založil in jih ne najde.

Če jih kdo ima in jih ne rabi jih kupim.

Lep pozdrav,

Direkt na Akrapovič trgovino se obrni jih prodajajo ali pa na katerega drugega prodajalca, ki prodaja njihove izpuhe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

Sem kupil rabljen izpuh Akrapovič za Yamaho FZ6 Fazer ( 2 izpuha pod sedežen),pa me zanima,če kdo ve,kje bi se dalo dobit tiste vložke za manjšo glasnost izpuha( NOISE DAMPER),ker jih je prejšnji lastnik izpuha nekam založil in jih ne najde.

Če jih kdo ima in jih ne rabi jih kupim.

Lep pozdrav,

jesos, kaj si si pol sploh kupo akrapota če maš želje da se majn dere....mi vsi hočemo da bi se še bolj hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zato ga je kupo, da lahko rece da ga ma :P

drgac pa kot je ze blo receno, najbolje da se obrnes direkt na akrapota al pa kakega trgovca, ker ne vrjamem da ti bo kdo to prodal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

urost koliko pa so bili vredni v evrotih?

jaz bi tudi rad kupil rabljene in to samo 2 lonca ker je moj motorček absolutno pretih. doma sploh nevejo ce prihajam domov razen ko sem že v hiši...

torej meni je za tiste 4 hp vseeno le zvok bi rad izboljšal in sem si mislil da bi bila zamenjava loncev zadosti. ali se motim?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

urost koliko pa so bili vredni v evrotih?

jaz bi tudi rad kupil rabljene in to samo 2 lonca ker je moj motorček absolutno pretih. doma sploh nevejo ce prihajam domov razen ko sem že v hiši...

torej meni je za tiste 4 hp vseeno le zvok bi rad izboljšal in sem si mislil da bi bila zamenjava loncev zadosti. ali se motim?

lp

Zdravo,

Sem dal za Akrapota 480 eur.Je pa star 3 mesece,ker je prejšnji lastnik motor prodal.

Če želiš ti za 400 eur prodam Leovince SBK .Je bil čist v redu,samo sem dobil Akrapota tako poceni,da sem pač zamenjal.Tudi Leovince je star približno 4 mesece,nisem pa naredil z njim več kot 1500 km. Za zvok so dovolj zadnji lonci,saj kaj druga pametnega pa itak nimaš kaj naredit.Se pa pozna kar precej na moči,ker so originalni izpuhi fullll zadušeni.

Javi na PM.

Popravljeno . Popravil urost
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo,

Sem dal za Akrapota 480 eur.Je pa star 3 mesece,ker je prejšnji lastnik motor prodal.

Če želiš ti za 400 eur prodam Leovince SBK .Je bil čist v redu,samo sem dobil Akrapota tako poceni,da sem pač zamenjal.Tudi Leovince je star približno 4 mesece,nisem pa naredil z njim več kot 1500 km. Za zvok so dovolj zadnji lonci,saj kaj druga pametnega pa itak nimaš kaj naredit.Se pa pozna kar precej na moči,ker so originalni izpuhi fullll zadušeni.

Javi na PM.

jaz sem za komplet akrapota dal 500€...pa je fuulll razlika :D....tak da mi ni zal tega dnarja....ce pa zeli nekdo samo na zvoku pridobit je pa dosti lonec(jaz sem mel to najprej v namenu,pa se ni dalo dobit rableniga lonca za moj motor)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem za komplet akrapota dal 500€...pa je fuulll razlika :D ....tak da mi ni zal tega dnarja....ce pa zeli nekdo samo na zvoku pridobit je pa dosti lonec(jaz sem mel to najprej v namenu,pa se ni dalo dobit rableniga lonca za moj motor)

Za Yamaho Fazer ne obstajajo krivine za izpuh,vsaj pri akrapotu ne,je pa zato takšna cena,ker sta v bistvu pod sedežem dva lonca in temu primerna cena!!!

LP,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

Sem kupil rabljen izpuh Akrapovič za Yamaho FZ6 Fazer ( 2 izpuha pod sedežen),pa me zanima,če kdo ve,kje bi se dalo dobit tiste vložke za manjšo glasnost izpuha( NOISE DAMPER),ker jih je prejšnji lastnik izpuha nekam založil in jih ne najde.

Če jih kdo ima in jih ne rabi jih kupim.

Lep pozdrav,

Če mi rata pripet probaj tule.

Bugi_p34h18s26_Akrapovic_Racing_db_.htm

Popravljeno . Popravil Brumer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lp. zanima me ce mogoce kdo ve kako bi najceneje prisel do komplet akrapovica za suzuki gsxr 750 l.07, vmislih imam takega!post-17833-1192912979_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najcenejše boš dobu;

1 ukradenega

2 iz kakega razbitga motorja

3 rabljenega

4 od kakih prodajalcev bolj na " veze "

5 od prodajalcev pravih ali od akrapoviča..

zdej se pa odloč :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lp. zanima me ce mogoce kdo ve kako bi najceneje prisel do komplet akrapovica za suzuki gsxr 750 l.07, vmislih imam takega!post-17833-1192912979_thumb.jpg

Oglasi se pri meni v Nm Vandotova 8 ali pokliči GSM 040/702370 .Lahko jutri nedelja na kavici ob 10,oo Verona nad Šparom v Žabji vasi OK,bo eden tam ,ki lahko zrihta malo ceneje,jaz ti lahko priskrbim za ca 10-15 %ceneje! :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lp. zanima me ce mogoce kdo ve kako bi najceneje prisel do komplet akrapovica za suzuki gsxr 750 l.07, vmislih imam takega!post-17833-1192912979_thumb.jpg

tole ni 750 ampak je 1000 :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi že lahko dojel da zato, ker mu je takšen bolj všeč. Tebi je zgleda krajši všeč pa te tut ne bo noben spraševal zakaj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa res..sam zakaj ta dolg auspuh če majo tazga lepga kratkega..

obe varjanti mas ena je tista miniaturna druga je pa speljana ob bok se pa vidi razlika od 1000 po spodnji bocni plastiki ki jo pri 600/750 zgleda tako kod bi jo malo manjkalo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!