Skoči na vsebino

Akrapovič izpušni sistemi


wowman

Priporočene objave

zdravo...mene zanima če kdo ve kolko stane sam lonec za husqvarno TE 450 (od letnika 2005 dalje) oz celoten izpuh s krivinami (po zupinovem katologu evolution line 1030€ :blink: )..je kdo kupoval rablen izpuh pa kje se približno giblje cena?

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje ne se hecat z nalepkam,lahko jo napopaš kamor hočeš za reklamo nesmeš pa na auspuh,če ta ni od Akrapoviča.To vem zato ker je moj kolega,ki si je originalni auspuh prevrtal in gor nalepil Akrapovičevo nalepko imel probleme,takoj je moral nalepko odstraniti in uničiti sicer bi ga čakala tožba.Nebi več komentiral koliko bi to stalo in kdo bi potegnil krajšo OK.Izsledil ga je po reg.tablici verjetno ga je prijavil kakšen dober kolega,ali bližnji sosed. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje ne se hecat z nalepkam,lahko jo napopaš kamor hočeš za reklamo nesmeš pa na auspuh,če ta ni od Akrapoviča.To vem zato ker je moj kolega,ki si je originalni auspuh prevrtal in gor nalepil Akrapovičevo nalepko imel probleme,takoj je moral nalepko odstraniti in uničiti sicer bi ga čakala tožba.Nebi več komentiral koliko bi to stalo in kdo bi potegnil krajšo OK.Izsledil ga je po reg.tablici verjetno ga je prijavil kakšen dober kolega,ali bližnji sosed. :OK:

:lol1: A to si na tržnici slišal? Zakaj pa Akrapovič tala nalepke naokoli, če ne zato, da se stvari lepijo kamor se le da. Stricu Igorju je gladko vseeno, kdo si na original lonce lepi njegove nalepke - reklamo mu dela vsaka...

Če pa bi preprodajal (ali izdeloval) izpuhe z Akrapovič nalepko - to pa je druga pesem. Za to pa bi se stric Igor morda malo zasekiral.

D.

Popravljeno . Popravil danci1973
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ALI JE to res Akrapovič al je na temu roru sam nalepka?

in je to Yamahin star ror?

NO stručkoti, komentarji.

100% nalepka, se že takoj opazi da sploh ni v skladu z auspuhom ker je prevelika, da se sploh ne menimo dalje glede oblike auspuha....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje ne se hecat z nalepkam,lahko jo napopaš kamor hočeš za reklamo nesmeš pa na auspuh,če ta ni od Akrapoviča.To vem zato ker je moj kolega,ki si je originalni auspuh prevrtal in gor nalepil Akrapovičevo nalepko imel probleme,takoj je moral nalepko odstraniti in uničiti sicer bi ga čakala tožba.Nebi več komentiral koliko bi to stalo in kdo bi potegnil krajšo OK.Izsledil ga je po reg.tablici verjetno ga je prijavil kakšen dober kolega,ali bližnji sosed. :OK:

kake bučeee, jaz mam na jawi dandy 125 akrapovič nalepko, oz. sem jo mel ker se auspuh tak segreva da mi jo je skurlo hehe, pa si bom zaj dal še zanalašč 5 nalepk gor od akrapoviča, in kaj mi bojo, lahko mi fafajo rit... je pa res da mam na ninji pravega akrapota, ampak sn že mel dost prej na jawi, pa poznam človeka katerega brat dela pri akrapoviču, in mu zrihta nalepke vsake tolk časa, on pa si jih veselo popa na orginal ror od fazera...tak da ne strelat kozlarij, je danći lepo povedal, da je akrapoviču to samo voda na mlin, da se mu dela reklamo....če pa je to res da ga je nek sosed prijavil zaradi tega, pa res ne vem kje živi, čeprav ta slovenija vedno znova preseneča s svojo faušijo in marsičem ostalim....takemu sosedu bi jaz ta ror z akrapovič nalepko v rit zatlačo, ter zraun motor kuro do blokade ... :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kake bučeee, jaz mam na jawi dandy 125 akrapovič nalepko, oz. sem jo mel ker se auspuh tak segreva da mi jo je skurlo hehe, pa si bom zaj dal še zanalašč 5 nalepk gor od akrapoviča, in kaj mi bojo, lahko mi fafajo rit... je pa res da mam na ninji pravega akrapota, ampak sn že mel dost prej na jawi, pa poznam človeka katerega brat dela pri akrapoviču, in mu zrihta nalepke vsake tolk časa, on pa si jih veselo popa na orginal ror od fazera...tak da ne strelat kozlarij, je danći lepo povedal, da je akrapoviču to samo voda na mlin, da se mu dela reklamo....če pa je to res da ga je nek sosed prijavil zaradi tega, pa res ne vem kje živi, čeprav ta slovenija vedno znova preseneča s svojo faušijo in marsičem ostalim....takemu sosedu bi jaz ta ror z akrapovič nalepko v rit zatlačo, ter zraun motor kuro do blokade ... :headbang:

:worship: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: A to si na tržnici slišal? Zakaj pa Akrapovič tala nalepke naokoli, če ne zato, da se stvari lepijo kamor se le da. Stricu Igorju je gladko vseeno, kdo si na original lonce lepi njegove nalepke - reklamo mu dela vsaka...

Če pa bi preprodajal (ali izdeloval) izpuhe z Akrapovič nalepko - to pa je druga pesem. Za to pa bi se stric Igor morda malo zasekiral.

D.

:nono: :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni ljubitelji vrhunskih izpuhov! Imam eno tezavo, za novo Hornetko iscem Akrapovica, pa ga ne najdem. Ima kdo kak link, kje bi ga lahko nasel in videl, morda tudi ceno?? Hvala za odgovore!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče www.akrapovic.si ?

Vem tudi kje se dobijo ceneje.

Zal, ocitno gospodu Akrapovicu Slovenci nismo zanimivi, ker na tej strani za novega Horneta NIMA izpuha...

Kje pa se dobijo ceneje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na uradni strani Akrapovicča ni bilo objavljenih nekaj novosti iz proizvodnje, ker se je nekaj mesecev pripravljala nova internetna stran in tudi nova podoba Akrapoviča.

V kratkem boste lahko dobili prav vse podatke tudi na osnovni strani podjetja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-539-1194432969_thumb.jpg

nov logo????

ma ja kva je to en tič na obešalniku???

Prej je bil vsaj škorpjon zdej pa kr ene vilce al kva??? :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Novi logotip Akrapoviča.

Pa nova internet stran na Akrapovic.net.

Lp, Bizi

Popravljeno . Popravil BIZIXXX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Huda je ta nova stran, ko hočeš poiskat prodajalca (find dealer) ni Slowenie :unsure: , Serbia in Croatia pa itak sta :whistle: ,

iz kje je ta novi "akrapovič/Ć" ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!